Hoşgeldiniz!

Rus Kızları

En Güzel Rus Kadınları

Rus Kızlardan Etkileyici Twerk Kareografisi 01:47
Rus Kızlardan Etkileyici Twerk Kareografisi Rus koreograf Shoshina Katerina twerk uzmanlaşmış ve dansçı kızlarla birlikte ev partisi konseptinde bir şov hazırlamış. Bu güzel kızlarla hazırlanan kareografinin videosu.
Rusya'da Çocuk Programı Olmak 02:38
Rusya'da Çocuk Programı Olmak Efendim, bırak çocukken görmeyi, 30 yaşına geleceğim yakında, böylesini canlı canlı göremedim. Ne diyelim Rus olmak varmış.
Ağıza Tuz Aktığını Hayal Etmek - Rusya 02:21
Ağıza Tuz Aktığını Hayal Etmek - Rusya Gençler sizin için süper video buldum. İzlerken hem hayalgücünüz gelişeçek hem de kaslarınız. Rus kızlarının (bir istisna dışında) gözlerini kapatıp ağızlarına tuz akıttıkları hayal ediyorlar.
Bir Başka Olur Rus Düğünü 04:24
Bir Başka Olur Rus Düğünü Bu ruslar eğlenmesini bilen adamlar düğünde kimseyi oturtmazlar, hatta aksiyona bile sokarlar. Hele bir abi var ki balonu patlatmak için her şeyi yapıyor. Hanım arkadaşı bafilemeyi bile göze almış, özenerek izliyoruz efendim.
Sarışın Rus Kıza Süpriz İllüzyon Gösterisi 01:18
Sarışın Rus Kıza Süpriz İllüzyon Gösterisi Sünger top ilizyonuyla rus kızımızı bi hayli şaşırtan ilizyonist son numarasında golü atıyor
Rus Kızlarının Afrika Dansı 02:59
Rus Kızlarının Afrika Dansı Şarkı : Konshens - Gal a bubble Fraules adlı sibiryalı dansçının, müziğini çok hoş bulduğum bir şarkıyla yaptığı, Afrika'nın modern dansı diyebileceğimiz figürleriyle sentezi. Rusya nire afrika nire.
Rus Özel Birlikleri (Kadın Askerler) 00:40
Rus Özel Birlikleri (Kadın Askerler) Kadınlardan oluşan Rus Özel Birliklerinin marşlar eşliğinde bir eğitim esanasındaki yürüyüşlerini izliyoruz efenim. Ellerinde o kürekler, başlarında kepler, tutturmuşlar bir marş gidiyorlar öyle ince uzun güzel güzel yumuşak yumuşak, askerlik güzel şey değil mi yaaa?
Rusya'nın Dağlısı - Mıstırıvayi İstırıvayi 2 (Rus Kızı İçerir) 00:20
Rusya'nın Dağlısı - Mıstırıvayi İstırıvayi 2 (Rus Kızı İçerir) İlk videosuyla gönüllerde taht kuran rus kezbanımızın 2. videosu vatana millete hayırlı olsun. Sonunda dayanamayıp arkadaşla beraber rusyaya kız almaya gideceğiz. Gelenler ismini yazdırsın otobüs tutucağız. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/94043/rusyanin-daglisi-mistirivayi-istirivayi-rus-kizi-icerir http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/95306/rus-kizi-veronika-nikitina-remix
Rusya'da Gece Hayatı 04:18
Rusya'da Gece Hayatı Rusya gece hayatından renkli görüntüler ! Kimisine göre Ukrayna gece hayatı, kimisine göre Rusyanın gece hayatı. neyse önemli olanda kızların güzel olması değil mi?
En Komik Direk Dansı Kazaları 03:02
En Komik Direk Dansı Kazaları Direk dansında başarısız olup seksiliği eline yüzüne bulaştıran kızlar sizlerle. Direk dansında seksi durumdan komik duruma düşen kızları izliyoruz.
Rus Kızı Veronika Nikitina (Remix) 01:58
Rus Kızı Veronika Nikitina (Remix) Daha önce sitemizde 10 saniyelik kısa versiyonuyla yer alan "rızdırnayi vızdırnayi vırrraaaa" repliğiyle büyük ilgi gören şeker kızımızın repliklerinden oluşan bir remix klip izleyeceğiz efendim. Önceki başlıkta "Rusya'nın dağlısı" yazdığına bakmayın. Can kurban öyle dağa taşa.. Sitede yayınlanan önceki video için >> http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/94043/rusyanin-daglisi-mistirivayi-istirivayi-rus-kizi-icerir
Rusya'da Sıradan Bir Kış Günü 03:04
Rusya'da Sıradan Bir Kış Günü Bu sevimli Rus çift, sokaklarda oynaşıp, dolaşırken, kapalı bir mekana girip, 1.33'de soyunarak çıkıyorlar. 1.23'den itibaren o havada nasıl giyinilmesi gerektiğini görüyorsunuz. Bunu neden yaptıkları anlamadığım gibi, anlamaya da çalışmıyorum.
Eğlenceli Rus Düğünü 04:44
Eğlenceli Rus Düğünü 5 yıllık arkadaşlarım sonunda evlenmişler güzel bir düğün videosu hazırlamışlar, bizde hala kameraman tutup kapıdan girenleri yemek yiyenleri çekmeye devam edelim.
46 Rus Kızını 1 Araca Sığdırmak 07:25
46 Rus Kızını 1 Araca Sığdırmak Birbirinden güzel 46 rus kızını tek bir araca sığdırmaya çalışıyor abiler. Yalnız esneme, açma ve ısınma hareketlerine dikkatinizi çekmek isterim.
Rus Kadın Polislerin Mezuniyet Töreni 01:19
Rus Kadın Polislerin Mezuniyet Töreni Biz burada polise bir soru bile soramazken bide şunların polislerine bak Ülkemizde böyle polisler yetişti de biz mi sevmedik be kardeşim
Havuç Rendelemeli Çılgın Rus Partisi 02:02
Havuç Rendelemeli Çılgın Rus Partisi Rusya'daki düğünlere alışmışken, başka neler var diye merak ettik. Bu sefer de havuç rendeleme yarışmasını bulduk. Lafı çok uzatmaya gerek, rusların eğlence anlaıyışı hep beraber görelim...
Rusların Twerklü Wiggle Klibi 03:19
Rusların Twerklü Wiggle Klibi Rus dans okulu Wiggle parçasına böylem seksi bir klip çekmiş, fazla bıdı bıdı yapmaya gerek yok izleyelim, zevke gelelim.
Rusların 10 Enteresan Düğün Oyunu 21:03
Rusların 10 Enteresan Düğün Oyunu Evet bu videomuzda Rusların düğünlerde çılgın dansları, eğlenceli rus düğün oyunları ve birbirinden güzel rus kızlarından oluşan top10 videosunu biraraya getirdik. Türklerin her zaman ilgisini çeken yanıbaşımızdaki Rusya'daki, Rus kızların zor durumları, bir o kadarda eğlenceli dakikalarından oluşan bu videomuzda eğlenceli vakit geçirmeniz dileğiyle.. İyi seyirler.
Rusya Sokaklarında Direk Dansı 05:50
Rusya Sokaklarında Direk Dansı Evet 2 rus kız sokak ortasında güzel bir gosteri yapıyor. Pek acıklamaya gerek yok
8 Adımda Rus Kızlarıyla Tanışamamak 06:07
8 Adımda Rus Kızlarıyla Tanışamamak Rus kızlarıyla tanışmak için bin bir çeşit yöntem geliştiren elemanlar yine karşımızda. bu sefer daha güzel kızlar ve elemanlarda daha bi yaratıcı. ama Rus kızları ise göründüğü kadar kolay değil. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/170073/7-adimda-rus-kizlariyla-tanismayi-ogrenmek
Rus Kadının 100 Yıllık Değişimi 01:39
Rus Kadının 100 Yıllık Değişimi Cut.com ekibi 100 yıllık güzellik trendleri serisinde bu defa Rusya'yı konu aldı. Rus kadınların güzellik anlayışlarındaki değişiminin(!) derlendiği bu video, insanı derin düşüncelere sokmuyor değil. İyi seyirler. not: videodaki kadın Anya Zaytseva. Müzik: Living In Light - LGHT YRS
Rusyanın Dağlısı Sarışın Versiyon 00:07
Rusyanın Dağlısı Sarışın Versiyon Rusyanın dağlısı adıyla bildiğimiz Veronika Nikitina'nın civcis sarısı saçlı versiyonunu izliyoruz.
7 Adımda Rus Kızlarıyla Tanışmayı Öğrenmek 04:17
7 Adımda Rus Kızlarıyla Tanışmayı Öğrenmek Rus kızları ile tanışmak için 7 adımda uygulamanız gereken kurallar. Rus kızları güzel ancak anlaşılmaz değiller. Yeter ki doğru başlangıç adımını atınız, aynen videoda ki gibi. Rus kızları bizleri bekliyor.
Seksi Kızların Direk Dansı Kazaları 02:52
Seksi Kızların Direk Dansı Kazaları Seksiliği ellerine yüzlerine bulaştıran kızlar sizlerle. Direk dansında başarısız olup rezil olan sizlerle.