Hoşgeldiniz!

Twerk Videoları

En Güzel Twerk Videoları

Evde Twerk Dansı Yapan Kızın Hazin Sonu 00:36
Evde Twerk Dansı Yapan Kızın Hazin Sonu Eğlenceli Twerk Dansına Beklenmedik Misafir Gelince ))
Garip Bağımlılık - Twerk Bağımlılığı 02:44
Garip Bağımlılık - Twerk Bağımlılığı Ashley adlı arkadaşımız, erkek arkaşının sürekli twerk videoları izlediğini görmüş ve oda bağımlı olmuş. Bu onun işten, atılmasına kadar kötü bir hal almış izliyoruz efenim.
Arap Twerk Parti 01:03
Arap Twerk Parti Twerk'te master yapmış arapların eğlencesinden bir kesit.
Güzel Kızlardan Muhteşem Twerk Dansı 09:40
Güzel Kızlardan Muhteşem Twerk Dansı
Rus Ballerinlerden Twerk! 02:39
Rus Ballerinlerden Twerk! Balle yapmaktan bıkan rus ballerinler Beyonce 7/11 ile twerk yaptı. Rus ballerinleri twerk yapsa nasıl olurdu? İşte tamda bu sorunun cevabı bu videoda. Rus ballerinlerin yaptığı twerk için karar sizin!
Twerk Yapan Kadınların Şovunun Önüne Geçen Ufaklık 00:39
Twerk Yapan Kadınların Şovunun Önüne Geçen Ufaklık Çocuklar her zaman doğru yerde olmasını biliyorlar. ? Twerk yapıp bunu da kameraya kaydetmek isteyen iki kadının gösterisi sevimli ufaklık tarafından troll'lendi. Normal şartlarda sıradan bir twerk videosu olacakken çocuğun katılımı ile çok daha güzel bir videoya dönüştü.
Sokaktan Geçenlere Twerk Yapmak 03:01
Sokaktan Geçenlere Twerk Yapmak Evvet arkadaşlar bir türkiyede olsa videosuyla daha karşı karşıyayız hanım kızımızın insanlara twerk yapmak istemesi ve onlarında bir nevi ürkmesi sonuçu ortaya çıkan videoyu izliyoruz NOT: Poposu da Miley'den farksız valla.
Her An Her Yerde Twerk Yapmak 03:49
Her An Her Yerde Twerk Yapmak Sokaktan geçenlere hanım kızımızın twerk yapmak istemesi ve onlarında bir nevi ürkmesi sonucu ortaya çıkan video.
3'ü 1 Bir Arada Twerk Şov 00:48
3'ü 1 Bir Arada Twerk Şov Twerk ne demek ; Twerk bir dans çeşididir. tTwerk dansı genellikle geniş kalçalı zenci hanımlar tarafından hiphop müzik eşliğinde yapılan popo sallama dansıdır. bu yapılan eylemede twerking denir.
Twerk Yapmaya Çalışırken Elbisesi Yırtılan Sunucu 00:38
Twerk Yapmaya Çalışırken Elbisesi Yırtılan Sunucu Israrlara dayanamayıp twerk yapmak için hazırlanan ablanın hazin sonu Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...