Hoşgeldiniz!

Sarhoş Kavgaları

Sarhoş Kavgası Videoları

İki Sarhoş Gencin Hazin Sonlu Kafa Tutuşu 01:23
İki Sarhoş Gencin Hazin Sonlu Kafa Tutuşu ''Siz ikiniz ben tek'' cümlesinin vücut bulmuş adamını izliyoruz arkadaşlar. Sarhoşsanız ve canınız kavga etmek istiyorsa birbirinizi dövün, güvenliğe sataşıp dayak yemeyin bari.
Yaşlı ve Sarhoş Çiftin Bol Aduketli Kavgası 02:37
Yaşlı ve Sarhoş Çiftin Bol Aduketli Kavgası ''Eski samuraylardan kim kaldı be'' dedirtecek cinsten olan ama muhtemelen yaşlı amcanın marketten aldığı yoğurdun yanlış çıkması sonucu oluşan bir tartışmadır diye tahmin ediyorum.
Kavgaya Giremeyen Gence Yardımcı Olan İyi Kalpli Adam 02:29
Kavgaya Giremeyen Gence Yardımcı Olan İyi Kalpli Adam Bence artık Amerika halkı da kavgaya girmeden önce ön kavgadan bıktı artık direk ''dalalım abi, yıkalım'' kıvamında ki Adanalı gibi dolaşıyorlar.
Motoru ile Kavga Eden Sarhoş Adam 03:06
Motoru ile Kavga Eden Sarhoş Adam Başka bir motorlu adamın dikkatini çekip durması ile çektiği görüntüler size ''yahu bu adam ne yapıyor öyle'' dedirte bilir. Adam bildiğin yolda kalan motoru ile kavga ediyor arkadaşlar.
Direkle Kavga Eden Sarhoş Adam 02:09
Direkle Kavga Eden Sarhoş Adam Durup durup daha çok kinlenen dayının direkten ne alıp veremediği var acaba? Yada zamanın da Berlin sokaklarının haşin boksörüydü bilemeyiz.
Yaşlı Kadına Sataşan Çocuğun Sirkten Maymun Uzaklaştırır Gibi Ayrılması 00:55
Yaşlı Kadına Sataşan Çocuğun Sirkten Maymun Uzaklaştırır Gibi Ayrılması Ortamda herkesin ayrı bir komedi olduğu videoyu biraz incelersek ben elinde telefon ile kulaklığı takmış müzik dinleyerek etrafa ''noluyor ayol'' edası ile bakan adamı ele almak isterim. Seni orada burada caps yapacağım sevgili dostum hadi hayırlı uğurlu olsun.
Sarhoşların Birinin Ayırmasını Beklercesine Kavga Etmesi 00:41
Sarhoşların Birinin Ayırmasını Beklercesine Kavga Etmesi Sırf sarhoşuz diye kavga ediyoruz biri ayırsa bırakır giderim edası ile kavga eden iki adam ve onları kop kop havasında videoya çeken telefon tutma engelli bir insan evladı.
Sarhoş Kadınların Bıçaklı Kavgası 00:40
Sarhoş Kadınların Bıçaklı Kavgası İzmir'de sokak ortasında akşamdan kalma iki kadın birbirleriyle kavga ediyor, hızını alamayıp birde birbirlerini bıçaklıyorlar. Bu görüntüler de bize sıradan gelmeye başladı gerçekten. Siz seviyesizce kavga edersiniz biz de size güleriz kusura da bakmayın.
İçki Kavgası İle Göz Altına Alınan Sarhoş Dayılar 02:55
İçki Kavgası İle Göz Altına Alınan Sarhoş Dayılar Adana'da sarhoş oldukları iddia edilen 3 kişi arasında “içkiyi sen fazla içtin, ben az içtim” kavgası çıktı. İçkiyi fazla içtiği iddiasıyla dövdükleri arkadaşını. Adana da olması sizleri çok şaşırtmadı değil mi? Beni de şaşırtmadı.
Kaşınan Sarhoşu Tek Yumrukta Kaşıyan Gençler 00:42
Kaşınan Sarhoşu Tek Yumrukta Kaşıyan Gençler Gün geçmiyor ki güvenlik kameralarına iyilik melekleri takılmasın. Bir sıkımlık canı olan sarhoş gence ben bile vursam yığarmışım yere ama adam iki kişiye dalmaya çalışıyor valla helal olsun inanmış.
Sarhoş Adamın Kavga Etmeye Çalıştığı Kişinin Kafes Dövüşçüsü Çıkması 01:09
Sarhoş Adamın Kavga Etmeye Çalıştığı Kişinin Kafes Dövüşçüsü Çıkması ABD’de gece geç saatlerde meydana gelen olayda, alkol aldığı görülen yarı çıplak genç adam, nedeni bilinmeyen bir şekilde barın güvenlik görevlisiyle kavga etti. Güvenlik görevlisi ise amatörde yaptığı 5, profesyonel ligde ise yapmış olduğu tek maçta hiç yenilgisi olmayan MMA(kafes dövüşü) sporcusu John Hernholm’du.
Sarhoş Dobroşkoların Beyin Yakan Kavgası 02:04
Sarhoş Dobroşkoların Beyin Yakan Kavgası Ortamda galiba sadece kadının kucağında tuttuğu bebek sarhoş değil. Kavganın sebebi de ''sen benim dolapta kalan son birayı neden içtin?'' falan galiba konuşmalarından bir şey anlayamıyorum.
Düşmanını Köşeye Sıkıştırmış Naja Yılanı Gibi Kavga Eden Sarhoşlar 01:06
Düşmanını Köşeye Sıkıştırmış Naja Yılanı Gibi Kavga Eden Sarhoşlar Ya birbirlerinin canını yakmaktan korkuyorlar yada birbirlerini göremiyorlar yani her an bir atak bekledim hüsrana uğradım. Keyifli seyirler...
Enerjisi Paçasından Akan Sarhoşun Kavga İstemesi 01:59
Enerjisi Paçasından Akan Sarhoşun Kavga İstemesi Abimiz ne içti de bu kadar enerji doldu bilinmez lakin sataştığı dayı boş değil. İlk başlarda çok boş vermiş davransa da süpriz sonlu bir tartışma oluyor. Keyifli seyirler...
Kavga İsteyen Sarhoşa Adamlık Dersi Vermeye Çalışmak 02:44
Kavga İsteyen Sarhoşa Adamlık Dersi Vermeye Çalışmak ''Bak yapmayacaksın'' demekten dilin de tüyler biten abi, sarhoş adamın ciddi ciddi onu anlamasını mı bekliyor acaba? Ben sadece onu merak ediyorum. Teşekkürler, keyifli seyirler...
Aynadaki Görüntüsüyle Kavga Eden Sarhoş 01:25
Aynadaki Görüntüsüyle Kavga Eden Sarhoş Aynada terbiyesizlik yapıp kendisine yol vermeyen kendisiyle ufak çaplı bir tartışma yaşayan dayıyı izliyoruz arkadaşlar. Açıklama biraz kafa karıştırabilir keyifli seyirler...
Sevgi Dolu Sarhoş Dayıların Kavgası 02:43
Sevgi Dolu Sarhoş Dayıların Kavgası Siz hiç romantizmin hadsafa da olduğu bir kavga izlediniz mi? Bir yandan şarkı söyleyen, ara sıra da dans eden, muhtemel kurtuluş savaşını görmüş dayıların kavgasını izliyoruz arkadaşlar.
Cilveleşen Su Aygırları Gibi Kavga Eden Sarhoşlar 02:15
Cilveleşen Su Aygırları Gibi Kavga Eden Sarhoşlar Göl kenarında romantik ve anlamsızca bakıştıktan sonra kavgaya tutuşan ve birbirini göle anmaya çalıştıkça kendileri düşen sayko salak genç grubunu izliyoruz.
Pala ile Birbirine Giren Ayyaşlar 00:56
Pala ile Birbirine Giren Ayyaşlar Birbirlerine ne tarz kin besledikleri belli olmayan adamların, pala ile kılıç kalkan oynarmış gibi kavga edişlerini izliyoruz arkadaşlar. Keyifli seyirler...
Polise "Ya Sabır" Çektiren Sarhoş 02:11
Polise "Ya Sabır" Çektiren Sarhoş Kaçmak için direnen sarhoş neden kaçtığını bilmiyor. Şimdiye kadar izlediğim en komik sarhoş direnişi olabilir. Keyifli seyirler...