Hoşgeldiniz!

Trafik Kavgaları

Trafik Kavgası Videoları

Yol Verme Kavgası, Otobüs Şoförüne Saldırı Anı 01:12
Yol Verme Kavgası, Otobüs Şoförüne Saldırı Anı Arabada çocuk var diye otobüs şoförüne isyan eden adam ve yol verme kavgası gerçekte kim haklı bilemeyiz,Karısının olay sakınleştirme cabası da görüşmeye değer.
Türkiye'den Trafik Kazaları - Araç İçi Kamera (Kavga İçerir) 07:30
Türkiye'den Trafik Kazaları - Araç İçi Kamera (Kavga İçerir) Türkiye genelinde pek yaygın olmasa da tek tük kullanılan araç içi kameralardan elde edilen görüntüler. Kimi zaman kaza, kimi zaman dikkatsiz şoförler, yayalar. En enteresanı da milletimizin birbiriyle konuşup anlaşmak yerine anında argoya veya kaba kuvvete baş vurması.. 01.06'da ve 06.25'de ki görüntüler bunu gayet net açıklıyor. Araç içi kameralar yaygınlaşsa kim bilir daha neler neler göreceğiz...
Farklı Bir Trafik Kavgası 01:17
Farklı Bir Trafik Kavgası Kendisini sollayan BMW li adama bağırışından anlaşılacağı üzere küfür ediyor olsa gerek BMW sahibi de sağa yanaşıyor ve olaylar başlıyor izliyoruz.
Yol Verme Kavgası Kamerada 00:53
Yol Verme Kavgası Kamerada Ataşehir’de “yol verme” tartışması nedeniyle 2 sürücü arasında çıkan kavga kameraya yansıdı. Olay Ataşehir İçerenköy Mahallesi’nde meydana geldi. Sokakta karşılaşan iki sürücü arasında yol verme yüzünden yaşanan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Sürücüler araçlarından inerek birbirlerine saldırılar. Bir sürücü belinden çıkardığı kemer ile diğerine vururken, diğer sürücü aracının arkasından çıkarttığı ahşap sehpa ile karşılık verdi. Amatör kamera tarafından kaydedilen kavga çevredekilerin müdahalesiyle kısa sürede sonlandırıldı. Vatandaşların araya girmesiyle sürücüler olay yerinden uzaklaştı.
Rusya'da Sıradan Bir Trafik Tartışması 01:47
Rusya'da Sıradan Bir Trafik Tartışması Daha önce sıkıştırarak, dövüş etmek maksadıylan arabadan inip fakat elinde kaçırdığı hısmını daha sonra yakalıyor ve gerisini videomuzdan izleyelim... (İlk defa içerik yüklüyorum açıklamaya biraz gizem ve heyecan kattım.)
Seni Önce Döverim Sonra Youtuba'a Koyarım 00:50
Seni Önce Döverim Sonra Youtuba'a Koyarım Trafikte kendisini görmeyip umarsızca önüne kıran kişiyi yakalayan motorcu umarsız şoförün biletini kesiyor.
İngiltere'de Bir Yol Kavgası 03:58
İngiltere'de Bir Yol Kavgası İngiltere'de mutlu sonla biten bir yol kavgası izliyoruz.
Yol Verme Kavgası, Otobüs Şoförüne Saldırı Anı 01:12
Yol Verme Kavgası, Otobüs Şoförüne Saldırı Anı Arabada çocuk var diye otobüs şoförüne isyan eden adam ve yol verme kavgası gerçekte kim haklı bilemeyiz,Karısının olay sakınleştirme cabası da görüşmeye değer.
Sokak Sanatçısının Parasını Çaldığına Pişman Oldu 00:27
Sokak Sanatçısının Parasını Çaldığına Pişman Oldu Sokakta cansız manken performansı sergileyen adamın parasını çalmak isteyen bir kişi cansız mankenin beklenmedik hareketine maruz kaldı.
Saldırdığı Otobüs Şoföründen Dayak Yiyince Rahatla 02:08
Saldırdığı Otobüs Şoföründen Dayak Yiyince Rahatla Mahmutbey gişelerde belediye otobüsünü ile lüks bir araç sürücüsü arasında yaşanan yol verme kavgası, amatör bir kamera tarafından görüntülendi.
Trafiği Kesip Sıfır Çizen Adamın Façasını Bozmak - Sürpriz Sonlu 02:50
Trafiği Kesip Sıfır Çizen Adamın Façasını Bozmak - Sürpriz Sonlu Bu tiplere Türkiye'de de çok rastlarız fakat sanırım bu sefer video da ki yer Rusya. Umarsızca trafiği kesip spinler atan adamı beyaz pikaplı abimiz önce uyarıyor. Biraz tartışıyorlar. Ve sonrasında hiç beklenmedik birşey oluyor. Spoilerin fazlası zarardır diyerek videoya geçiyoruz...
Rusya'dan Sevgilerle Muhteşem Yol Kavgaları 09:22
Rusya'dan Sevgilerle Muhteşem Yol Kavgaları Önce diklenip sonra kaçanından,arabasını üzerine sürenine,büyüğün küçüğü,küçüğün büyüğü dövdüğü,zaman zaman sopaların zaman zaman silahların konuştuğu Rusya'dan muhteşem bir yol kavgaları derlemesi,iyi seyirler efendim.
Trafikte Cam Silme Tartışması 00:39
Trafikte Cam Silme Tartışması Evet arkadaşlar ilginç bir video yla tekrar karşınızdayım bu video da Mecidiyeköy'de, trafik sıkışıklığından yararlanarak araçların camını silen ve sürücülerden para talep eden şahıslar, motosikletli iki gence saldırdı. Polisin araya girmesine rağmen şahıslar, gençleri uzun süre kovaladı.evet efenim hep birlikte izliyoruz iyi seyirler....