Hoşgeldiniz!

Asker Şakaları

Asker Şakası Videoları

Türk Askerinin İlginç Evlenme Teklifi 00:58
Türk Askerinin İlginç Evlenme Teklifi Hava Harp Okulundan yeni mezun olan Süleyman Özdayı, sevgilisi Yağmur Okça'ya evlenme teklif ediyor. İnsanın tüyleriyle imtihanı...
Türk Askerlerine Mangallı Uğurlama (Renkli Diyaloglar İçerir) 06:59
Türk Askerlerine Mangallı Uğurlama (Renkli Diyaloglar İçerir) Erkeklerin sünnetten sonra en istemedikleri şeydir askerlik, bayan üyelere şöyle anlatabilirim, farzedin ki her gün pazartesi. Memleketin diğer ucunda patates soyacak insana hürmet dolu bir uğurlama yapılır önce. Veyahut komutanların çocuklarına ve kokoş karılarına uşaklık edeceğiniz yere gitmek için davul zurnayla terminalde havalara atılarak yolcu edilirsiniz. Ertesi gün teslim olmaya gittiğiniz nizamiyenin önünde şöyle derler: -Ooo hoşgeldin, dün en büyük asker sendin di mi? Gel en büyük asker, havalara atılıyordun dün di mi? Gel gel, en büyük askerim benim.
Yeni Gelen Askere Komutan Şakası Yapmak 04:49
Yeni Gelen Askere Komutan Şakası Yapmak 95/1 askerler yeni gelen arkadaşlarına kendi aralarında bi şaka yapmışlar. Bonus : Suratına traş köpüğü sürmüş asker.
Psikopat Usta Askerin Acemi Askere Posta Koyması 03:23
Psikopat Usta Askerin Acemi Askere Posta Koyması Alper Çağlar 'ın yönettiği 2012 yapımı Türk filmi 'Dağ' bugüne kadar yapılmış en iyi dram savaş filmlerinden. Filmin Konusu: Biri uzun, diğeri kısa dönem iki geçimsiz asker, merhametsiz bir dağın zirvesinde terörle zor bir mücadelenin içine girerler. Hayatta kalmak için önce kendilerine, sonra birbirlerine güvenmek zorundadırlar.
Askerlere Sıra Dayağı 02:24
Askerlere Sıra Dayağı Video alıntıdır arkadaşlar ilk olaran onu söyleyeyim. Tahmin ettiğim kadarıyla çocuklar dayak yiyen asker grubu büyük bir ihtimalle acemi birliğinde ve üst devrelerinden ya da bölük cavuşlarından sıra dayağına çekiliyor. Ben de askerlik yaptım aklıma benim görmediğim ama yaptığım zaman başka bölükteki asker arkadaşlarımın yaşadıkları geldi. Devreci zihniyetinin getirisi bunlardır emin olun, bunun azı yok çoğu var, devreci olan yerlerde. Askerde silahlı ölümlerin bir coğu böyle baskıya dayanamayan çocuklardan geliyor ve düşünün bır o kadar da susan askerleri.. Sonuç olarak bunları bitirmemiz lazım. Devrimin en anlamlısı haksızlığın karşısında durmaktır ve onu bitirmektir. Bizde bunlara karşı devrimin gerektırdiği her şeyı yapmaya çalışalım.
Askerde Plakaya Düşmek - Palaska Darbeleri 00:25
Askerde Plakaya Düşmek - Palaska Darbeleri Evet efenim bizlere askerlik işte dedirten olay. Şafağı çift hanelere düşen askerin tebrik edilmesini izliyoruz. Ulan bizde ıslatıyolardı ona kızıyoduk bunu görünce ıslatmanın gözünü seveyim.
Kurtlar Vadisi Askeriye 00:52
Kurtlar Vadisi Askeriye kurtlar vadisinin asker versiyonunu yapan vatani görevlerini yapan kardeşlerimiz gerçekleri net bir şekilde ortaya koymuş tebrik ediyorum kendilerini öyle askere gittim sıktım komutanı dövdüm demekle olmuyo bu işler
Asker Öncesi Refleks Testi 03:24
Asker Öncesi Refleks Testi Gençler askere gidecek arkadaşlarının refleks gücünü nesilden nesile aktarılan bir yöntemle test ediyor. Ortada dönen gence arkası dönükken şaplağı geçirip selama geçiyorlar. Teste tabi olan kişi tokadı havada yakalarsa testi geçiyor. Hayırlı teskereler :)
Süpriz Sonlu Asker Koğuşu Eğlencesi 01:12
Süpriz Sonlu Asker Koğuşu Eğlencesi Vatanımızın sadık bekçileri arkadaşlarımız koğuşlarında kendi aralarında eğlenirken video çekmişler. Nedenini bilmiyorum fakat bu tür videoları izlerken yüzümde hep bir sırıtmayla izledim ve sonunda kahkaha atmamak elde değildi. Sürpriz son dedim diye dansöz falan beklediniz değil mi dalyaraklar?
Nöbette Uyuyan Askere Yapılan Şaka (Küfür İçerir) 00:21
Nöbette Uyuyan Askere Yapılan Şaka (Küfür İçerir) Nöbet tutan devresinin yanına yanına giden asker, devresinin uyuduğunu görünce telefon ile kayda başlıyor ve bir anda komutan geliyor kalk diyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Amerikan Askerlerine Uygulanan Ciddiyet Testi 01:09
Amerikan Askerlerine Uygulanan Ciddiyet Testi Amerikan Hava Kuvvetlerine muhafız olmak için askerlerin tabi tutuldukları ciddiyet sınavı.
Düşman Askerini Trolleyen Herif 01:09
Düşman Askerini Trolleyen Herif Zamanında benzer bir içerik izlemiştik ama bu sanki daha bi açıklayıcı görüntü. Düşman uyumuyor azizim.
Asker Eğlencesi 07:05
Asker Eğlencesi 329. dönem kısa dönem jandarmaların Kastamonu'daki son günleri olsa gerek ki komutanlarıyla diğer komutanların taklidini yaparak eğlendikleri görüntüleri izliyoruz.
Barbie Girl Şarkısı İle Eğitim Yapan Rus Askerleri 00:36
Barbie Girl Şarkısı İle Eğitim Yapan Rus Askerleri Rus ordusuna savaş açabilek güç kalmadığından günler lay lay lom geçiyor.
Domino Etkisi Yaratan Askerler 03:34
Domino Etkisi Yaratan Askerler Tayland Deniz Kuvvetleri'ne bağlı askerliği birliğin The Final Countdown şarkısı eşliğinde yaptığı görsel şovdur izleyeceğiniz video. (O ne boktan bir açıklama öyle)
Askerden Devresine Acımasız Kaşık Şakası 01:29
Askerden Devresine Acımasız Kaşık Şakası Artık klasikler arasına giren kaşık şakasını asker devresine yapıyor. Şaka biraz acımasız bir duruma gelse de askerlerin eğlendiği görülüyor.