Hoşgeldiniz!

Sevgili Şakaları

Sevgili Şakası Videoları

Klozeti Streç Filmle Kaplayıp Kız Arkadaşa Şaka Yapmak 01:19
Klozeti Streç Filmle Kaplayıp Kız Arkadaşa Şaka Yapmak Zalim erkek arkadaş kız arkadaşı gelmeden klozeti streç filmle kaplıyor ve tuvaleti gelen kız arkadaşı da klozete oturmaya gelince olanlar oluyor.
Uyurken Sakal Kesme Şakası Türk Versiyonu 03:38
Uyurken Sakal Kesme Şakası Türk Versiyonu Bu arkadaşımıza, yabancı kız arkadaşı sakal kesme şakası yapıyor. İzliyoruz.
Kız Arkadaşa Pitonlu Eşek Şakası 02:36
Kız Arkadaşa Pitonlu Eşek Şakası YouTube’da insanlara yaptığı eşek şakalarıyla tanınan Derek, uyuyan kız arkadaşının üzerine devasa boyutlardaki canlı iki piton yılanını attı. Uykusundan uyanan genç kadın, üzerinde sürünen yılanları fark edince ağlamaya ve bağırmaya başladı.
Aldatma Şakası Yapan Kız 02:39
Aldatma Şakası Yapan Kız Kız güzel bir şaka yapmış erkeğin tepkisi beklenen yönde ama milet kız bulamıyor bunlarda kızlar bide şaka yapıyor.
Gösteripte Vermeme Şakası - Türk Versiyonu 02:39
Gösteripte Vermeme Şakası - Türk Versiyonu Ve yine Avrupa'da yapılmış bir şakayı Türkiye'de denedik... Eh malum Türk kızlarımızın tepkileri hep aynı... Ah onların tepkileri bir değişse de bizde bir şeyler kazansak.
Kız Arkadaşına Aldatma Şakası Yapan Eleman 09:48
Kız Arkadaşına Aldatma Şakası Yapan Eleman Yatağının altında prezervatif bırakarak kız arkadaşına aldatma şakası yapan Fredo hiç beklemediği bir tepki ile karşılaştı. Her kadın gibi aldatılma durumu karşısında tepkisini ortaya koyan kadın sinirine hakim olamadı.
Banyoda Yapılacak En Çılgın Şaka 01:09
Banyoda Yapılacak En Çılgın Şaka Banyoda paintball silahıyla komik şaka
Erkek Arkadaşına Şaka Yollu Ağda Yapmak 02:09
Erkek Arkadaşına Şaka Yollu Ağda Yapmak Bulaşık yıkayan erkek arkadaşına şaka yapma hazırlığı içerisinde olan çirkin aplamız, ağda bantlarını sarılarak yapıştırdığı adamdan çekmesini istiyor ..
Kız Arkadaşına Kötü Şakalar Yapan Adam 01:05
Kız Arkadaşına Kötü Şakalar Yapan Adam Kristen Hanby dünyanın en kötü evladı, kardeş, torunu ve hatta erkek arkadaşı olabilir. Kız arkadaşına ve aile fertlerine çektirdiği eziyetlere rağmen hala yaşıyor olması bile bir mucize...
Kocaya Cinnetlik Milli Maç Şakası 04:37
Kocaya Cinnetlik Milli Maç Şakası Hırvatistan - Türkiye maçını izleyen fanatik kocasının kendisiyle ilgilenmemesine sinirlenip maçın devre arasında ona haince hazırlandığı şaka çoğu erkeği cinnete sürükleyecek cinsten..
Türk Usulü Karımı Aldatıyorum Şakası 04:29
Türk Usulü Karımı Aldatıyorum Şakası Ya hani gerçekliğini sorgulamak dahi istemiyorum çünkü o kadar saçma bir hayatınız var, birbirinize sürekli şakalar yapıyorsunuz ve hepsini sanki ilk defa şaka görmüş gibi yemiş numarası yapıyorsunuz. Gökan kardeş kusura bakma da evlat olsan sevilmezsin şu tipine bak...
Sevgiliye Yapılabilecek En Korkunç Şaka 01:09
Sevgiliye Yapılabilecek En Korkunç Şaka Kırmızı gıda boyasıyla, evde kaza geçirip ölmüş gibi yaparak sevgilisinin aklını aldı. Kameraya yansıyan eğlenceli ve komik şaka sizlerle...
Sevgiliye Şaka Ters Tepti 02:26
Sevgiliye Şaka Ters Tepti HD ve Türkçe Altyazılı izleyebilirsiniz. RomanAtwood sevgilisine 5. yıl dönümlerinde şaka yapmak istiyor. Sevgilisine onu aldattığını söylüyor. Fakat işler beklediği gibi gelişmiyor...
Acımasız Kadından Erkek Arkadaşına Korkutucu Şaka 07:41
Acımasız Kadından Erkek Arkadaşına Korkutucu Şaka Göğsüne ve boynuna açtığı yaralarla ölü numarası yapan acımasız kadından erkek arkadaşının aklını başından alan şaka. Eve gelen adam kapıdan ayağını içeri atar atmaz bir şok geçiriyor, kanlar içerisindeki sevgilisini gördüğünde ise tüm dünyası başına yıkıldı.
Türkiye'de Kondom Şakası 03:43
Türkiye'de Kondom Şakası Aşırı ileri düzey oyunculuk ile çekilen bu videoyu pardon yapılan şakayı sizlere sunuyorum.
Bu Şaka Türk Kocaya Yapılsa 00:43
Bu Şaka Türk Kocaya Yapılsa Bu saka Türk kocaya yapilsa
Bir Erkeğin Başına Gelebilecek En Kötü Şaka 01:44
Bir Erkeğin Başına Gelebilecek En Kötü Şaka Bir Erkeğin Başına Gelebilecek En Kötü Şaka
Partide Tanışılan Kıza Yumurta Şakası Yapmak(İnce Mizah) 00:46
Partide Tanışılan Kıza Yumurta Şakası Yapmak(İnce Mizah) Evet Mike isimli arkadaşımızın hazırlamış olduğu bu oyunda Mike güzel bayana bir teklifte bulunuyor, kafasında 3 yumurta kırdırtması karşılığında 25 eyro vericem diyor hatunda "ne olacak ki yıkarız geçer kirlenmek güzeldir" diyor ve kabul ediyor teklifi Mike'ın iki arkadaşı kızın kafasında yumurtaları kırıyor ama mike piçliğini yapıp kafasında yumurta kırmıyor ve 25 eyroyu cebe indiriyor vicdansız!
Kızlara Gösterip de Vermeme Şakası 03:07
Kızlara Gösterip de Vermeme Şakası Acımasızca hazırlamış ve uygulanmış bir şaka. Kızların bozuntuya vermemek için çırpınışlarını izliyoruz. Dipnot: Araya birkaç erkekte sıkıştırmışlar.
Böyle Eşek Şakası Görülmedi 01:52
Böyle Eşek Şakası Görülmedi Güneşlenen güzele arkadaşları tarafından yapılan şaka...
Karıncalarla Uyuyan Sevgiliye Eşek Şakası Hazırlamak 01:33
Karıncalarla Uyuyan Sevgiliye Eşek Şakası Hazırlamak Uyuyan erkek arkadaşının üzerine can acıtıcı karıncaları döken sevgilinin şakası kameralara böyle yansıdı.
Uyuyan Sevgiliye Chucky Şakası 04:22
Uyuyan Sevgiliye Chucky Şakası Son zamanlarda moda haline gelen sevgiliye ya da eşe yapılan şakalardan sonuncusu katil bebek chucky şakası sizlerle. Sevgilisinin uykulu halini yakalayan genç adam bakın sevgilisini nasıl korkuttu.
Tuvalete Giren Sevgiliye Tarantula Şakası 08:32
Tuvalete Giren Sevgiliye Tarantula Şakası Yabancı youtuberların sevgililerine acımasız şakaları devam ediyor. Petshoptan sevgilisine korkunç bir şaka için tarantula alan acımasız adam şakayı tuvalette gerçekleştiriyor.
Uyuyan Sevgiliye Örümcek Şakası 05:40
Uyuyan Sevgiliye Örümcek Şakası Sosyal medyada birbirine şaka yapan sevgililerin şakalarına bir yenisi eklendi. Sevgilisi uyurken maket örümcekle onu uyandırıp aklını alan adamı izliyoruz.