Hoşgeldiniz!

Sıcak Şakalar

Sıcak Şaka Videoları

Böyle Şaka Türkiye'de Olsa Neler Olur 01:53
Böyle Şaka Türkiye'de Olsa Neler Olur Böyle Şaka Türkiye'de Olsa Neler Olur Bu şaka Türkiye de olsa çok can yanar sanırım izleyelim ve görelim.
İnsanların Gözlerini Faltaşı Gibi Açma Şakası 01:00
İnsanların Gözlerini Faltaşı Gibi Açma Şakası Bir kamera şakası,görüntüde harika kalçalı bir bayan ,ofise gelen insanlara yarı beli açık ıyafeti insanların gözünü boyuyor.
Çıldırtan Noel Şakası 01:58
Çıldırtan Noel Şakası Kıza yardım etmek isteyen erkek şakazedelerin başına bakın neler geldi! kadın ,
Arkadaşa Annesiyle Yatma Şakası 01:55
Arkadaşa Annesiyle Yatma Şakası Daha önce sevgilisine aldatma şakası yapmak isterken sevgilisinin şakasına maruz kalan Roman Atwood bu defa arkadaşları ve annesi tarafından şakalandı. Kız arkadaşıyla evde güzel bir gece geçirmek isteyen genç yatak odasında arkadaşı ve annesini görünce büyük bir şok yaşadı. Tartıştığı arkadaşına saldıran Atwood bir süre sonra şakalandığını anladı.
Kamera Şakası - Saat Kaç 01:58
Kamera Şakası - Saat Kaç Güzel bir bayan saat soruyor özellikle erkeklere saat kaç diye saat kadının eteğinin altında tabi erkekler şok oluyor.İşte günün şakası karşınızda saat kaç Kamera Şakası Komik komik şakalar 2015 komik şakalar izle komik şakalar türkçe komik şakalar 2015 türkçe komik videoları izle 2015 komik videoları izle komik şakalar komik video
Popo Elleme Şakası 04:51
Popo Elleme Şakası Popo Elleme Şakası
Metroda Regl Şakası Yapmak 01:27
Metroda Regl Şakası Yapmak Sancılar içerisinde kıvranan ve metroda inlemeye başlayan kadına bakın trendekiler nasıl yardım ediyor.
Soyunma Kabini - Kamera Şakası 02:04
Soyunma Kabini - Kamera Şakası Soyunma kabininde gizli kamera ile yapılan kamera şakası, yazık bu kadınlara.
Bitmeyen Şampuan Şakası 8. Serisiyle 06:03
Bitmeyen Şampuan Şakası 8. Serisiyle HoomanTV, çok sevilen bitmeyen şampuan şakası serisinin 8. videosuyla sizlerle. Hep birlikte kameraya yansıyan görüntüleri izliyoruz.
Asansörde Sevişme Şakası 01:54
Asansörde Sevişme Şakası Asansöre binenler yanındaki sevgililerin sevişmeye başlamasıyla ne yapacaklarını şaşırdılar.
Böyle Seksi Şaka Yapılır Mı 01:30
Böyle Seksi Şaka Yapılır Mı Böyle Seksi Şaka Yapılır Mı yürüyen Merdivende Zor Anlar, Erkeklerin Aklı Başından Gidecek...
Arkadaşına Annesiyle Yatma Şakası Yapmak 03:00
Arkadaşına Annesiyle Yatma Şakası Yapmak Roman Atwood isimli çılgın şakacı arkadaşımızı biliyoruz, şakacı olduğu kadar da geniş ve de arkadaşı Vitaly'ye annesi ile bir olup bir şaka yapmış. Ancak eve kız atayım derken eşşekten düşmüş karpuza dönen arkadaşı maalesef Roman Atwood kadar geniş değilmiş. Heaa tüm bu olaylar kurgu, fake bok püsür diyenler de olacaktır şimdi de bunu kurgu olarak bile yapamayız biz ülkemizde maalesef, kapiş?
Sunucuya Yapılan Şaka Kanal Kapattırdı - Sporx 01:04
Sunucuya Yapılan Şaka Kanal Kapattırdı - Sporx Meksikalı güzel sunucu Shanik Aspe, canlı yayınlanan televizyon programında oldukça zor anlar yaşadı. 31 yaşındaki Aspe, giydiği süper mini eteği ile program sırasında uzun süre frikik vermemek için uğraştı.Ancak program sırasında arkadaşının yaptığı el şakası yüzünden zor suruma düştü. Büyük şaşkınlık yaşayan güzel sunucu verdiği frikiği eli ile kapatarak durumu toparlayama çalıştı.
Kardeşimle Fotoğrafımı Çeker Misiniz Bahanesiyle Ulu Orta Kızla Sevişme Şakası 04:04
Kardeşimle Fotoğrafımı Çeker Misiniz Bahanesiyle Ulu Orta Kızla Sevişme Şakası Ben bu Amerikalıları anlamıyorum. Zaten normal olarak sevişebiliyorsun neden uğraştırıyorsun ki milleti dolaylı yollarla! Saldıray Abi gibi ol biraz direk seviş.
Takside Sevişme Şakası 02:20
Takside Sevişme Şakası Sevgilinizle taksiye biniyorsunuz. Eve daha 20 dakika var. Dayanamadınız ve yolda başladınız. Şoförün tepkisi ne olur? Yapmak sakıncalı mıdır? İzliyoruz
Öpüşme Şakası - Kurnaz Soru 03:20
Öpüşme Şakası - Kurnaz Soru 3 soru soracağım size ve eğer herhangi bir soruma cevap olarak evet derseniz sizi öpmek zorundayım. diyor ve buuuum daha ilk soruda hazır mısın? sorusuna meşhur bir balık türü gibi evet cevabını veriyorlar :D Belki de bilinçaltının etkisiyledir bu cevap :)
Travestiyle Öpüşme Şakası - Brezilya 02:50
Travestiyle Öpüşme Şakası - Brezilya Olay şu yoldan adam çevirip güzel bir kadınla öpüşmeleri isteniyor. O kısmı anlamadım nasıl ikna ediliyor adamlar ama zor olmasa gerek. Sonra öpülen kadının travesti olduğu söyleniyor. Komik tepkiler ortaya çıkmış. Tek kelime portekizce bilmememe rağmen ben güldüm. Size de komik gelir diye düşünüyorum.
Seksi Fotoğraf Çekimi - Kamera Şakası 01:28
Seksi Fotoğraf Çekimi - Kamera Şakası AVM'de bayan güvenliğe yardım eden insanların habersiz fotoğrafları çekilip fotoshopla düzenleme yapılıyor. Kendi görüntüleri olan seksi fotoğraflarla karşılaşan şakazedeleri şaşkına dönüştüren yaratıcı kamera şakası sizlerle...
Camel Toe (Deve Tırnağı) Şakası 02:38
Camel Toe (Deve Tırnağı) Şakası Bir alkışlarlayaşıyorum kullanıcısıysanız size camel toe nin ne demek olduğunu açıklamama gerenk yok zaten, siz değerli arkadaşlarım ne olduğunu gayet iyi bilir. Elemanımız yoldan geçen kızlara "look at that camel toe" yani tabiri caizse "araya kaçmış" diyerek laf atıyor fekat sonrasında lafın kendilerine söylenmediğini anlayarak gülüşmeler yaşaanıyor. Sonradaki ablamız da "look familiar" yani "tanıdık geliyor" diyerek elemanları dumur ediyor. İyi seyirler
Erkeklerin  Aklını Başından Alan Şaka 01:47
Erkeklerin Aklını Başından Alan Şaka Erkeklerin Aklını Başından Alan Şaka
Erkekleri Şaşkına Çeviren Gizli Kamera Şakası 02:10
Erkekleri Şaşkına Çeviren Gizli Kamera Şakası Erkekleri Şaşkına Çeviren Gizli Kamera Şakası
Ereksiyon Şakası İle Kız Tavlamak 03:54
Ereksiyon Şakası İle Kız Tavlamak Kahramanımız donuna yerleştirdiği düzenekle kızların yanına gidip numaraları ister ve sonrasında olaylar gelişir, izliyoruz efendim.
Tuvalette Çiftleşme Şakası 02:59
Tuvalette Çiftleşme Şakası Tuvallette taş kenefe yaş ayakla basmak, at izini it leşiyle örtmek , rayları yağlamak gibi deyimlerin şakası yapılmış. Not: Karikatürü kendiniz bulun.
Uluorta Emaneti Gösterme Şakası 02:34
Uluorta Emaneti Gösterme Şakası Roman Atwood adlı eleman ve arkadaşı, bornoz ve içine sosyal mesaj içeren kıyafet giymiş. Çocuk veya bayanların önüne geçip süpriz deyi bornozu açıyor etraftakilerde emaneti sallıyor sanıp saldırıyor hemen ve şaka olduğunu görüp " owww meğnnn dets kıreyzi" durumuna geliyolar ..
Uyuyan Sevgiliye Chucky Şakası 04:22
Uyuyan Sevgiliye Chucky Şakası Son zamanlarda moda haline gelen sevgiliye ya da eşe yapılan şakalardan sonuncusu katil bebek chucky şakası sizlerle. Sevgilisinin uykulu halini yakalayan genç adam bakın sevgilisini nasıl korkuttu.
Ayakkabıcıda Tangalı Satış Elemanı Şakası 02:48
Ayakkabıcıda Tangalı Satış Elemanı Şakası Ayakkabı almak için ayakkabıcıya gelen erkekleri etkileyici bir şaka bekliyor. Ayakkabı satışı için yardıma gelen satış elemanı arkasını döndüğünde olanlar oluyor.
Lüks Araçla Kız Tavlama Şakası 04:19
Lüks Araçla Kız Tavlama Şakası Caddeye bıraktığı lüks aracıyla kızları tavlamaya çalışan adamın hazırladığı mükemmel şaka kameralara böyle yansıdı.
Tuvalete Giren Sevgiliye Tarantula Şakası 08:32
Tuvalete Giren Sevgiliye Tarantula Şakası Yabancı youtuberların sevgililerine acımasız şakaları devam ediyor. Petshoptan sevgilisine korkunç bir şaka için tarantula alan acımasız adam şakayı tuvalette gerçekleştiriyor.