Hoşgeldiniz!

Canlı Yayın Saçmalıkları

Canlı Yayında Saçmalayanlar

Canlı Yayın Kazası 00:30
Canlı Yayın Kazası İzlediğim en kısa ama aynı zamanda en baba canlı yayın kazası.
Spor Programları Canlı Yayın Kazaları 02:38
Spor Programları Canlı Yayın Kazaları Spiker ve konuk gaflarını ayrı tutarak düzenlediğim spor programları kazaları...Yıldo nun efsane düşüşü http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/5388/yildo-yerlerde- ve Atilla Gökçe nin cumburlop inişi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/5396/atilla-gokcenin-basina-gelen-is-kazasi- istenirse ayrı ayrı izlenebilir...
90'ların Başından Bir Canlı Yayın Kazası 00:19
90'ların Başından Bir Canlı Yayın Kazası Star1'in yeni kurulduğu zamanlarda haber bültenini sunan Kaan Yakuphan'ın (o zamanki adıyla Kaan Yakuphanoğullarından) canlı yayında başına gelen olay. Tepkisi süper. 'dağlık karabağ bölgesinin başkenti ıghhhhspatanakelt...
Yalçın Çakır'a Canlı Yayında Fenasi Kerim Tuzağı 01:30
Yalçın Çakır'a Canlı Yayında Fenasi Kerim Tuzağı Geçtiğimiz haftalarda Fatih Portakal'ın düştüğü(bkz: alkislarlayasiyorum.com/icerik/56109/ ) fenasi kerim tuzağına bu kez Yalçın abimiz kurban seçildi ama yılların vermiş olduğu tecrübeyle bırakın keklenmeyi öyle bir ders veriyor ki açıkcası 'fenasi kerim bir daha kendine gelemez'...
Demet Akalın Canlı Yayında Küfretti 01:39
Demet Akalın Canlı Yayında Küfretti Asena Atalay'ın magazin programına 3G bağlantısı yapmaya çalışan Demet Akalın canlı yayında olduğunu unuttu, küfretti. Magazin D ekibi Bodrum'da tatil yapan Demet Akalın'ın evinden canlı yayın ile röportaj yaparak Demet Akalın'ın ve kızı Hira'nın görüntülerini izleyicilerine canlı olarak ulaştırmak istedi. BAĞLANTIDA SORUN ÇIKTI, AKALIN KÜFRETTİ Asena Atalay'ın sunduğu programda, ilk denemede bağlantı sorunu yaşanınca Demet Akalın sinirlendi. Bu sırada küfür ettiği anlar canlı yayına yansıdı. Ünlü popçu, 3G bağlantısının bir türlü yapılamaması nedeniyle "Günümün içine s..tınız, a... k..." şeklinde küfretti. Ardından canlı yayına bağlantı sağlandı, Akalın kızı Hira ile olan görüntülerini canlı yayında paylaştı.
Canlı Yayında Dondurma Şovu Kötü Bitti 00:45
Canlı Yayında Dondurma Şovu Kötü Bitti Fulin Arıkan ile Haber Tadında programında ünlü 'Maraş Dondurması'nın tanıtımını yapan dondurmacı şov yapmak isterken dondurmayı yere düşürdü. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Boğaziçi Caz Korosu'nun NTV'yi Canlı Yayında Trollemesi 00:27
Boğaziçi Caz Korosu'nun NTV'yi Canlı Yayında Trollemesi Caz Korosu, NTV'deki 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı özel yayınına katıldı. Canlı yayında Atatürk'ün sevdiği şarkılardan Entarisi Ala Benziyoru seslendiren koro şarkı bitiminde Gezi mesajı verdi. Gezi Parkı eylemleri zamanında şarkıyı olaylara uyarlayan koro canlı yayında şarkıyı bitirirken mesajını eksik etmedi. Koro şarkıyı, Gezi olayları sırasında Geziciler tarafından sıkça protesto edilen kanalda, Çapulcu musun vay diyerek bitirdi. Şarkıdan sonra spikerler kısa süreli bir şaşkınlık yaşadı.
Yalçın Çakır'a  Canlı Yayında Küfür 01:00
Yalçın Çakır'a Canlı Yayında Küfür Yalçın Çakır abimiz yine canlı yayında saçma bir olayı çözmeye çalışmaktadır. Programda o ana kadar rahatsız edici bir şey olamamıştır, ta ki telefonla yayına katılan kişinin kalavi bir şekilde küfürlü konuşmasıyla. Küfürle birlikte bu güzide ortam bozulmuştur. Yazarın notu: yaptığım yoruma bile inanmıyorum acaba izleyip inanan var mı bu ülkede diye duşunuyorum balkona çıktım ufuğa bakıyorum.
H. Şükür'e Canlı Yayında Torinolu Şaban Diye Seslenmek 01:07
H. Şükür'e Canlı Yayında Torinolu Şaban Diye Seslenmek Hakan Şükür canlı yayında kameralar karşısında açıklama yaparken, oraya gelen vatandaş Hakan Şükür'e bağırarak tepki göstermiş.
Asena Atalay'ın Canlı Yayındaki Garip Anonsu 00:11
Asena Atalay'ın Canlı Yayındaki Garip Anonsu Söz konusu hanım efendinin sunduğu magazin programında sürekli kekelemesini sunamamasını zaten biliyoruz ama bu sefer olayı biraz abartmış.
Terbiyesiz Adam Fenasi Kerim (Canlı Yayın) 01:01
Terbiyesiz Adam Fenasi Kerim (Canlı Yayın) Zamanında Yıldo ile aramıza giren fenasi kerim uzun yıllar boyunca olması gereken yerde durdu. Tam unutulmaya yüz tutmuşken agresif habercimize bi selam vermek ister. Ayrıca program yapmasını bilmeyen haberciye söylemek isterim ki be herif bu programı binlerce kişi izliyor, sen bi kişiye sinirlendin diye binlerce kişinin önünde bağırmaya hakkın yok konuyu kapat gitsin işte.
Canlı Yayında Kedinin Sunucuya Sürtünmesi 00:19
Canlı Yayında Kedinin Sunucuya Sürtünmesi Canlı yayın sırasında stüdyoya nereden girdiği belli olmayan bir kedi giriyor. Her şey kedinin sunucu kıza sürtünmesiyle başlıyor ve yayının içine ediliyor.
Canlı Yayın Stadyum Ve Hakan Şükür'ün Burnu 00:07
Canlı Yayın Stadyum Ve Hakan Şükür'ün Burnu Canlı yayın stadyum programında Erdoğan Arıkan ile Hakan Şükür canlı yayında keyifli dakikalar yaşarken Hakan Şükür'ün bir anlık boşluğu ve burnu'na hakim olamaması belki o an izleyicilerin gözünden kaçmış olabilir fakat kameralardan kaçmıyor.
Canlı Yayında Muhabiri Dudaktan Kapan Genç 00:53
Canlı Yayında Muhabiri Dudaktan Kapan Genç Tipik şımarık Fığansığz davranışı. Bu adamlara niye kanım ısınmıyor ya benim. Ulan bak gene sinğirlendim.
Spor Programları En İyi Canlı Yayın Küfürleri 02:28
Spor Programları En İyi Canlı Yayın Küfürleri "Spor Programları Canlı Yayın Kazaları" olarak eklediğim içerikte küfürler ayrı tutulmuştu şimdi ise tüm efsaneleri bir arada izleyebilirsiniz. Çoğunu isterseniz sitemizde tek olarak da izleyebileceğiniz canlı yayın küfürleri bir iki ufak yeni eklemeyle ve eskileri tebesümle hatırlamak isteyen sitedaşlarım için karşınızda... İlgili İçerikler: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/37529/spor-programlari-canli-yayin-kazalari
Canlı Yayında İftar Yapmak 00:19
Canlı Yayında İftar Yapmak kanal 7 haber sunucusu Erhan Çelik haber sırasında alalacele iftar yapmak için habersini sunduktundan sonra hızlıca yemek yemege koyulur haber yayınlandıgı sırada yanlışlıkla iftar yaptıgı görüntü canlı yayına girer ve acele şekilde yemek yedigi görülür daha sonra haber devam eder türk televizyonları tarihine ilginç bir görüntü olarak geçmiştir iyi seyirler
Canlı Yayında Çay Servisi 00:24
Canlı Yayında Çay Servisi Canlı yayına diafonla çay söyleyen tartışmacı abilerimiz elemanın elde tepsi ile programa bizzat katılmasına engel olamazlar.
Canlı Yayında Kafa Üstü Düşmek 00:54
Canlı Yayında Kafa Üstü Düşmek Yabancı bir kanalda gündüz programlarından birinde hanım kızımız koltuğu yanlış kullanınca kendini kafa üzeri yerde buluyor. Bize de ibret almak düşüyor.
Canlı Yayında Yaptığı Kek İle Rezil Olan Aşçı 00:24
Canlı Yayında Yaptığı Kek İle Rezil Olan Aşçı TRT 1'de yayınlanan 'İyi Fikir' programında aşçı Muhittin usta yaptığı kek ile yerin dibine giriyor.
Ali Tezel ile Canlı Yayın Küfürü 01:00
Ali Tezel ile Canlı Yayın Küfürü Ülkemizde sosyal hizmetler uzmanı olarak Şerif Isı ile beraber en çok bilinen iki isimden biri olan Ali Tezel , Seda Bacımızın programına konuk oldu. Çok kazandığını ama karısının dırdırı yüzünden hayatından bezdiğini anlatırken de benzerlerine sadece Flash TV de rastlanabilecek kalitede bir küfür kullandı... Bacım oldu mu şimdi bu?
Kar Yağarken Canlı Yayın Küfürü! 01:00
Kar Yağarken Canlı Yayın Küfürü! Kanal D haberde Çamlıca da bekleyen Berat Çamyar beklemeye devam ederken arkadan saydıran vatandaşın sesi tüm ülkeye ulaştı..Evet Berat sonra görüşelim söz Ankara'da...
Canlı Yayında Erotik Sayfa Şoku 00:52
Canlı Yayında Erotik Sayfa Şoku Valla ben girmiyorum, değişik virüsler bunlar. mesut ne diyosun bu işee
Gülben Ergen - Canlı Yayında Ağlamaya Çalışmak 01:00
Gülben Ergen - Canlı Yayında Ağlamaya Çalışmak Çok azimliydi değerli sanatçımız..Ağlamaya çalıştı,ıkındı,sıkındı ama ne gözyaşını ne de ağlamayı tam olarak beceremedi.. Sıfır gözyaşıyla reklamlara girdi.. Ne diyelim önümüzdeki maçlara bakalım..
Sivilce Yüzünden Kavga Edip Canlı Yayını Terketmek 04:14
Sivilce Yüzünden Kavga Edip Canlı Yayını Terketmek Doğal yollardan sivilcelerle nasıl başedildiğini anlatan Şems Arslan'a programın sunucusu Prof. Dr. Osman Müftüoğlu'ndan itiraz geldi. İkili arasında soğuk rüzgarların estiği programda, konuk olarak katılan güzellik uzmanı programı terk etti. Programın diğer sunucusu Ebru Akel, programı terk eden konuğun arkasından sert konuştu. Ebru Akel, "bu şekilde davranan birisini hiç kimse programına çağırmaz" dedi.
Canlı Yayının Bitişini İple Çeken Tuğba Dural! 01:22
Canlı Yayının Bitişini İple Çeken Tuğba Dural! Öncesinde ağlayarak yayın sunan ... felan filan diye siteye konuk olan Tuğba Dural'ın başka bir canlı yayın malzemesi.
Canlı Yayında Kendini Öptürten Muhabir - Katie Nolan 01:57
Canlı Yayında Kendini Öptürten Muhabir - Katie Nolan Katie Nolan isimli güzel muhabirimizin öpülmesi hadisesi. Kendisi bana çok sempatik geldi paylaşmak istedim efendim.
Canlı Yayında Koko Alırken Yakalanan Aşçı 00:27
Canlı Yayında Koko Alırken Yakalanan Aşçı Oha derim ben buna o nasıl televiyon kanalı aşçı belliki uzun zamandır çekiyo kokoyu oranın rtük sistemi pek açık galiba her televizyon kanalına Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Rasim Ozan Kütahyalı - Canlı Yayına Alkollü Çıkmak 00:27
Rasim Ozan Kütahyalı - Canlı Yayına Alkollü Çıkmak Aşağıdaki diyalogun gerçekleşmesi ile vuku bulan hadise; Ahmet Cakar: Rasim nerde? Sinan Enin: Geliyor. Biz söyledik gec gelsin dedik... Nasil iciriyo bir görsen... Nasil götürüyor.
Canlı Yayında Beyin Ölümü Gerçekleşen Kadın 01:00
Canlı Yayında Beyin Ölümü Gerçekleşen Kadın İlker Ayrık'la Bir Sıfır programında tıp öğrencisi hiçbir soruya doğru cevap veremeyerek beyin ölümünü gerçekleştirdi
İlk Kez Kamera Gören Adam Canlı Yayında 00:12
İlk Kez Kamera Gören Adam Canlı Yayında Canlı yayın sırasında muhabirin arkasında duran sakallı ve gözlüklü abinin büyük ihtimalle kasıtlı olarak kameraya verdiği tepkiyi izliyoruz..
Canlı Yayına Yanlış Bağlantı 00:57
Canlı Yayına Yanlış Bağlantı Başbakan' ın Amerika ziyaretini yorumlaması için emekli Büyükelçi İnal Batu' ya bağlanmak isteyen haber spikeri zorluyor zorluyor sonunda bağlanıyor ama kime?
Canlı Yayında Olduğunu Unutan TRT Hava Durumu Spikeri 00:31
Canlı Yayında Olduğunu Unutan TRT Hava Durumu Spikeri Hava durumunu sunan TRT spikeri canlı yayında unuttu. Haberlerin bitimiyle, haber spikeri hava durumu sunucusu Esra Harmankaya'ya televizyoncu deyimiyle "Pas" attı. Hava durumu jeneriğiyle birlikte ekrana gelen TRT spikeri Esra Harmankaya, canlı yayında olduğu unuttu. Bu dturumu fark eden rejinin başında bulunan yönetmen hemen bir başka programın tanıtım görüntülerini ekrana getirdi.
Canlı Yayında Masaya Sıçan Köpek 02:14
Canlı Yayında Masaya Sıçan Köpek Bir İsrail televizyonuna konuk olan köpek tatlı tatlı masaya sıçarken konukların çığlıklarını izleyeceğiz. Darısı türk televizyonlarının başına.
Adana'da Canlı Yayına Yakalanan Kavga 01:25
Adana'da Canlı Yayına Yakalanan Kavga İnönü parkı önüne trafik sorununu görmek ve halktan izlenimler edinmek için gidenKenanTürkart'ın önünde çıkan, tam da işlenen konuya parmak basan kavgaya yorumu.
Canlı Yayına Dalan Çocuk 00:11
Canlı Yayına Dalan Çocuk Adıyaman'da yayın yapan Mercan Tv sunucusu Filiz Ertaş haberleri sunarken 5 yaşındaki kızı stüdyoya daldı,annesinin bacaklarına sarıldı,spiker çocuğa aldırış etmeden haberleri sunmaya devam etti. sonradan uyarıları dinleyen küçük kız tekrar masanın altına girdi.
Stadyum - Canlı Yayında Küfür Eden Taraftar 00:45
Stadyum - Canlı Yayında Küfür Eden Taraftar Trt Stadyum programında Ersin Düzen maçla ilgili detayları muhabir arkadaşımızdan alırken yanında kendini tutamayan bir taraftarın küfürüne maruz kalıyor.
Canlı Yayında Ustayı Sıçırtan An 01:13
Canlı Yayında Ustayı Sıçırtan An Ustamız tatlı tatlı programını sunarken beklenmedik bir olay gelişiyor, spoilerımı da verdikten sonra buyrun izleyelim
Canlı Yayına Dalan Çaycı 00:37
Canlı Yayına Dalan Çaycı Kanal 7'de canlı olarak akşam haberleri verilirken bundan habersiz olan çaycı abi stüdyoya dalıyor çayları yerine bıraktıktan sonra işine devam ediyor, sunucu abimiz ise olayın şaşkınlığında...
Canlı Yayında Muhabire Tokat Atan Şarkıcı 00:46
Canlı Yayında Muhabire Tokat Atan Şarkıcı Latin şarkıcı kendisi hakkında asılsız haberler yapan ve özür dilemek için stüdyoya gelen bir magazin muhabirini karşısında görünce böyle tokatladı. Haber aynen böyle diyor. Hangi ülke, şarkıcı kim, bilgim yok. Yalnız ablanın öfkesi burnunda, özürde sakinleştiremiyor.
Canlı Yayında Olduğuna İnanmayan Konuk 01:00
Canlı Yayında Olduğuna İnanmayan Konuk Rumeli Balkan Güç Birliği Platformu Kurucu Başkanı Recep Erdoğan, ulusal kanalda televizyon gazetesine konuk olmuş hem de canlı yayında ama sen gel bir bunu recep beye anlat ve inandır, yok efenim ne mümkün...
Müge Anlı ile Canlı Yayında Küfür 00:42
Müge Anlı ile Canlı Yayında Küfür Evet efendim türkiyenin içler acınası programlarından birinin yapıldığı bu stüdyoda genelde normal olaylar olmuyor işte o anormal olaylardan bir tanesi daha bizlerle neye sinirlendiği anlaşılmayan adam bi anda hararetle küfüre başlıyor iyi seyirler... Türkiyede Sabah Programı olmak=http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/101880/turkiyede-sabah-programi-olmak
Dilber Ay - Canlı Yayında Sinirlenmek 02:53
Dilber Ay - Canlı Yayında Sinirlenmek Canlı yayındasın ve de konuk Dilber Ay, olmadık bir soru soruyorsun ve de tepesi atıyor Dilber Ay'ın, siz düşünün artık o anlardaki stüdyodaki yusufları. Bana bu Soruyu Sorucak Daha Anasının Karnından Doğmadı diyen Dilber Ay Canlı yayını terk etmek istemiş efenim neyseki sakinleştirmişler.
Habertürk Canlı Yayınında Sifon Sesi 01:00
Habertürk Canlı Yayınında Sifon Sesi Habertürk canlı yayınında sifon sesi İlk olarak reklamdan dönüldüğünü farketmeyen sunucu, apar topar yayına girdiklerini karşısındaki monitörden fark etti. Çay servisi yapan görevlilere teşekkür ederek yayına devam ettiSonrasında da Hamza Türkmen, kapitalizm ve Türkiye ilişkisine dair görüşlerini açıklarken canlı yayında bir anda sifon çekme sesi duyuldu.
Canlı Yayında Gülme Krizine Girmek - Özge Uzun 02:14
Canlı Yayında Gülme Krizine Girmek - Özge Uzun Kanaltürk'ün sabah kuşağı sunucusu Özge Uzun, bu sabah canlı yayında gülme krizine girmiş. Sunucu bir hırsızlık haberini sunarken, hırsızın hareketlerine gülmeye başlamış. Gülmekten önündeki haberi okuyamamış.
Canlı Yayına Tinerci Müdahalesi (Tinerciye Müdahale) 00:16
Canlı Yayına Tinerci Müdahalesi (Tinerciye Müdahale) Samanyolu Haber kanalında röportaj sırasında tinerci arkadaş araya grip derdini anlatmak istiyor. (mevzuyu ben öyle algıladım)Derdini anlatmak ister istemez de hunharca çekiliyor. Şimdi burda bazılarımız diyecek ki 'jiletle, kelebek pıçaayla paramızı gasp eden adama neden acıyayım?' Bir zamanlar sokakta yatıp kalkan tinercilik yapmış bir arkadaşım var. Şimdi TRT'ye televizyon programı hazırlıyor. Tinercileri topluma kazandırmak, onların ellerinden tutmak lazım. Ellerinden tutup savurmak değil.
Trabzonspor Taraftarlarının Canlı Yayında Küfür Etmesi 00:43
Trabzonspor Taraftarlarının Canlı Yayında Küfür Etmesi 2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspor'un 2010-2011 sezonu ikincisi Fenerbahçe ile olan maçı öncesi ntvspor bir canlı yayın gerçekleştirmeye çalışıyor fakat taraftar o kadar maça bilenmişki canlı yayına anında kesiliyor aceba neden?
Canlı Yayında Burun Karıştırmak - Sergen Yalçın 00:19
Canlı Yayında Burun Karıştırmak - Sergen Yalçın O kadar tatlı gelmiş ki Sergen'in burnunu karıştırmak maşallah dolma oyar gibi salmış burnuna canlı yayın felan dinlememiş. Lakin rejinin azizliğine uğrayacağını ne bilsin adam. İlahi Sergen yaa..
Canlı Yayında Takma Kirpik Kazası 01:25
Canlı Yayında Takma Kirpik Kazası Canlı yayın kazalarına bir yenisi daha eklendi.Çin'de yayın yapan bir Tv kanalına canlı yayın konuğu olarak katılan kadının takma kirpiği düştü.
Canlı Yayına Bağlantı - Abi Çoşmuş Bunlar 01:14
Canlı Yayına Bağlantı - Abi Çoşmuş Bunlar SKY Türk'teki haber bülteninde 29 Ekim kutlamaları canlı yayında izleyenlere aktarılmak istenince ilginç canlı bağlantı kazası yaşandı. Kutlamaların ortasında kalan muhabir canlı yayında olduğunu anlamayınca olanlar oldu. Çevresiyle sohbet eden acemi muhabir etrafındaki hareketliliği kastederek 'Abi coşmuş bunlar, nasıl kıpırdamadan durucaz burada' dedi. Muhabir yayında olduğunu farkettiğinde ise iş işten geçmişti. Dalgınlığının kurbanı olan muhabir haberi aktarırken de sık sık tekledi.
TRT Spikeri Tijen Karaş Canlı Yayında Fena Yakalanması 00:13
TRT Spikeri Tijen Karaş Canlı Yayında Fena Yakalanması Trt'nin başarılı güzel spikeri Tijen Karaş'a canlı bağlantı sağlanıyor fakat habersiz olan spikerin ilginç anları canlı canlı ekranlara yansıyor.
Gülben Ergen'in Canlı Yayında Motosikletten Düşmesi 03:47
Gülben Ergen'in Canlı Yayında Motosikletten Düşmesi Gülben Ergen konuğu Ümit Erdim'in motosikletini stüdyoda denemeye kalkınca nasıl düştüğünü izliyoruz.
Sunucunun Canlı Yayında Osurması 00:33
Sunucunun Canlı Yayında Osurması İngiltere’deki bir televizyon programında sunucu gaz çıkarınca yardımcı sunucu gülme krizine girdi.
Canlı Yayında Detone Olan Şarkıcılar 03:59
Canlı Yayında Detone Olan Şarkıcılar İnternette efsane haline gelmiş canlı yayında detone olan şarkıcıları izliyoruz. İyi izlemeler.
Hande Ataizi'nin Canlı Yayında Düşmesi (2001) 01:02
Hande Ataizi'nin Canlı Yayında Düşmesi (2001) 2001-2002 yılları arasında yayınlanmış İki Kere Kiki programında Hande Ataizi'nin düştüğü efsane videodur.Ayrıca Hande Ataizi düştüğü sırada Doğuş da apaçi dansının temellerini atmaya devam etmektedir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve bu efsane olmuş düşüş olayını siteye aktarmak istedim. İyi izlemeler.
Ntv Spikerinin Canlı Yayında Anlamsız Gülüşü 01:04
Ntv Spikerinin Canlı Yayında Anlamsız Gülüşü NTV canlı yayınını sunan Buket Aydın, İngiltere'nin AB referandumu sonuçlarını almak için Londra'ya bağlandı. Bu sırada muhabir arkadaşının, Donald Trump'ın İngiltere'de bulunduğunu bildirmesi üzerine gülme krizine girdi.
Canlı Yayını Fena Trolleyen Eleman 00:25
Canlı Yayını Fena Trolleyen Eleman Eleman canlı yayında muhabiri gerçekten de çok güzel trollüyor. Galiba çok çalışmış. Neyse öyle işte. Ne açıklama yapayım lan böyle bir içeriğe.
Canlı Yayında Sunucunun Başına Düşen Dekor 00:27
Canlı Yayında Sunucunun Başına Düşen Dekor Konya'nın yerel TV'lerinden birinde spor programı sunucusunun üzerine canlı yayında dekor düştü. Dekorun düşeceğini anlayan sunucu rejiden hemen reklam arası istese de yayın reklama giremeden dekor talihsiz sunucunun başına düştü...
Canlı Yayında Depreme Yakalananlar 03:10
Canlı Yayında Depreme Yakalananlar 24.05.2014 tarihinde Ege Denizinde 6.5 şiddetinde gerçekleşen İstanbulda da hissedilen deprem sırasında canlı yayında depreme yakalananların bir derlemesi.
Asya'dan Canlı Yayında Yapılan Hatalar 02:01
Asya'dan Canlı Yayında Yapılan Hatalar Asya'nın çeşitli ülkelerinden canlı yayında sunucuların dil sürçmeleri bayılmarı düşmeleri gibi sıradışı videolar topluluğunu asyalı bir arkadaşımız paylaşmış bende bizlerde görelim istedim sadece türkiyede olmuyor böyle şeyler yani, çok komik bi video olduğunu iddia etmiyorum ama izlemeye değer iyi seyirler.
Kıbrıs'ta Canlı Yayını Basan Zalım Kadın 01:27
Kıbrıs'ta Canlı Yayını Basan Zalım Kadın Anlatılanlara göre Kıbrıs'ta yayın yapan kanalda bir sonraki programın yayın saatinin ihlal edildiği gerekçesiyle basmış, u little bastardss!!
Canlı Yayında Uyuyan Konuk 01:46
Canlı Yayında Uyuyan Konuk Tv 8 de bir programa katılan dayımız(Ümit Özdağ), dayanamamış artık muhabbete, yeter lan ben uyuyorum siz ne bok yiyorsanız yiyin dercesine uykuya dalmış. Tv 8 ekibine sesleniyoruz, dayıya ordan battaniye, yorgan verin, yazık hasta olacak adamcağız.
Trt'nin Canlı Yayınında Oyuncuya Şok Tokat 00:46
Trt'nin Canlı Yayınında Oyuncuya Şok Tokat Yeşilgiresun Belediye antrenörü Ahmet Kandemir, rakibine sportmenlik dışı faul yapan oyuncusu Gökhan'ı kenarda tokat attı.
Canlı Yayında Muvazzaf Diyememek 00:44
Canlı Yayında Muvazzaf Diyememek Muvazaf, muhavvaz, muhavaz mı yoksa muhazvaf mıydı? Yazarken bile zorlanacağımız muvazzaf kelimesini canlı yayında kameralar önünde telafuz etmek her babayiğidin harcı değildir, efendim. İbret alarak izliyoruz.
Salaklığıyla Canlı Yayını Trolleyen Bisikletli 00:16
Salaklığıyla Canlı Yayını Trolleyen Bisikletli Spikerin canlı yayın için konuşma yaptığı sırada salaklığıyla adeta oscara layık görülmesi gereken bisikletlinin yaptığı kazayı izliyoruz efendim. Eminim kadının anlattığından daha fazla ilgi uyandırmıştır arkada gerçekleşen kaza. Kameramanın da gülmekten kendini tutamadığı aşikar. Ortaya da böyle görüntüler çıkmış tabi. Yorum sizin, izleyelim!