Hoşgeldiniz!

Donald Trump

Komik Donald Trump Videoları

Trump ve Clinton'un Dansı 00:14
Trump ve Clinton'un Dansı Amerikan başkan adayları Donald Trump ve Hillary Clinton'un inanılmaz eğlenceli dansları.
Donald Trump'a Kartal Saldırması 01:00
Donald Trump'a Kartal Saldırması Efendim görüntüler Ağustos ayından ancak daha yeni yayınlanmış. Time dergisinin yılın adamı anketinde finale kalan Trupm'a Amerika'nın simgesi kartal ile fotoğraf çektirtmek istemişler. Ancak hayvan hissetmiş mi dersiniz 2 kez saldırmış. (Tam olmasa da saldırmış) Donald Trump, Amerika'da başkanlık için Cumhuriyetçilerin adayıdır efendim. Son dönemlerde anti-islam söylemleri ile dikkat çekmiştir.
Donald Trump Çığlık Sesinden Korktu 01:34
Donald Trump Çığlık Sesinden Korktu Trump miting yaptığı sırada arkadan gelen çığlık sesini duyunca korkudan korumalarına sarıldı. ABD’de Cumhuriyetçilerin başkan adayı olmak için kampanya yürüten Donald Trump’ın Chicago’daki mitinginde korkudan uzun süre konuşamadı. ÇIĞLIK SESİNDEN KORKTU Konuşma yaptığı sırada arkasından çığlık atan bir kadın Trump'ı oldukça korkuttu. Korumaları bir anda sahneye fırladı ama durumun korkulacak bir yanı olmadığını anlayan Trump uzunca bir süre konuşmadan etrafını izledi.
Dizilerde ve Filmlerde Donald Trump 03:26
Dizilerde ve Filmlerde Donald Trump Dizilerde ve filmlerde yer alan Donald Trump tiplemelerini izliyoruz.
Büyük Başkan Donald Trump Amerikan Güreşi'nde 04:29
Büyük Başkan Donald Trump Amerikan Güreşi'nde WWE kapsamında olan WrestleMania 23'te Amerika başkan adaylarından Donald Trump'ın performansını seyrediyoruz.
Donald Trump'ı Turpla Karıştıran Teyze 00:11
Donald Trump'ı Turpla Karıştıran Teyze Amerikanın yeni başkanı Donald Trump'ı pazardaki turpla karıştıran teyze pazarı gülmekten kırdı geçirdi.
Johnny Depp, Donald Trump Oldu! (Sahne Arkası Görüntüleri) 00:44
Johnny Depp, Donald Trump Oldu! (Sahne Arkası Görüntüleri) Johnny Depp, Donald Trump’s The Art of the Deal: The Movie filmi için kamera karşısına geçti. Funny or Die, bu filmin sahne arkası görüntülerini yayınladı.
Ümmetin Reisi Donald Trump 00:12
Ümmetin Reisi Donald Trump New York'ta dün çekilen görüntülerde Donald Trump'a Türkiye seninle gurur duyuyor diye destek çıktılar.
Donald Trump Dombıra 02:54
Donald Trump Dombıra Amerika Birleşik Devletlerinde yaklaşmakta olan başkanlık seçimi için Donald Trump ın Dombralı seçim şarkısı
Donald Trump'ın Evde Tek Başına Filmindeki Sahnesi 00:23
Donald Trump'ın Evde Tek Başına Filmindeki Sahnesi Donald Trump Evde tek başına filminin ikinci serisinde rol almış. Şu günlerde ABD başkan adayı olmakla meşgul olan Donald Trump diye cümle başlayıp saçma sapan uzun ve gereksiz bir yazı yazmak istemiyorum zira bu bile yeterince uzun oldu.
Brazzers - Donald Trump ve Hillary Clinton Parodisi 00:55
Brazzers - Donald Trump ve Hillary Clinton Parodisi Brazzers, ABD'nin 8 Kasım 2016'da gerçekleştireceği seçimde yarışacak iki büyük aday olan Trump ve Clinton'ı tiye alan "Erection 2016" adlı bir parodi serisi çekiyor. Konuşma tarzlarının benzetilmesindeki başarı takdire şayan. Bir de Trump'ın o çemçük ağzı.
Donald Trump'ın Konuşmasında Arkadaki Türk 01:53
Donald Trump'ın Konuşmasında Arkadaki Türk Ohio Rallisi'nde Trump'ın Teşekkür konuşmasında ekranlara yansıyan Türk.. Mizah amaçlı yapılmış bir montajdır. İyi Seyirler^^
Donald Trump'ın Oğlunun Babası Konuşurken Uyuklaması 00:59
Donald Trump'ın Oğlunun Babası Konuşurken Uyuklaması Donald Trump'ın oğlu Barron Trump'ın babası konuşurken uyuklaması ve aşırı sıkılması kameralara böyle yansımış. Bitse de eve gitsek diye içi gidiyor veledin.
Donald Trump'a Eric Cartman Montajı 01:05
Donald Trump'a Eric Cartman Montajı Eric Cartman'ın Yahudilere sövdüğü halka seslendiği sahneyi alıp Trump'a monte etmişler. Trump'ı başından beri zaten Eric Cartman'a benzetirdim tam olmuş.
Japonlardan Beyin Yakan Bir Acayip Donald Trump Reklamı 01:26
Japonlardan Beyin Yakan Bir Acayip Donald Trump Reklamı Amerikalı film ve klip yönetmeni, özel efekt sanatçısı ve Mike Diva Japon reklamı tarzında çekilen Amerika Birleşik Devletleri Donald Trump başkan adayının parodi videosu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Donald Trump MHP Versiyon (Kanalizasyon Boruları) 00:21
Donald Trump MHP Versiyon (Kanalizasyon Boruları) Donald Trump MHP versiyon kanalizasyon boruları, Donald Trump vs Devlet Bahçeli reyiz Ne Hortumu, kanalizasyon borularını bağladılar.
Donald Trump'ın Konuşmalarını Çocuklar Taklit Ederse 01:52
Donald Trump'ın Konuşmalarını Çocuklar Taklit Ederse Amerikada The Tonight Show'da yayınlanan ülkenin dört bir yanından çocukların Donald Trump'ın konuşmalarını taklit ettikleri kısa ve eğlenceli video sizlerle. İyi seyirler efenim.
Donald Trump Saçlı Bruce Willis 03:04
Donald Trump Saçlı Bruce Willis Bruce Willis katıldığı talkshow'a (The Tonight Show Jimmy Fallon) abd devlet başkan adaylığı için uğraşan, ülkenin üst düzey zenginlerinden Donald Trump'ın saçına benzer bir perukla katılmış ve çocukluktan beri böyleydim zaten demiş.eski filmlerdeki bu saçını nasıl gözden kaçırmışız sorusunu da sunucu resimlerle açıklığa kavuşturuyor.izleyin benim hoşuma gitti.altyazı ekleyemedim kusura kalmayın.
Donald Trump'ın Kaliforniya Mitinginden Kaçış Anı 00:57
Donald Trump'ın Kaliforniya Mitinginden Kaçış Anı Kaliforniya'da miting düzenleyen Donald Trump, protestocuların gösterilerine maruz kalmamak için bölgeden uzaklaştı. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Donald Trump'ın Eşi Melania Trump Michelle Obama'nın Konuşmasını Çaldı 01:18
Donald Trump'ın Eşi Melania Trump Michelle Obama'nın Konuşmasını Çaldı ABD'de Cumhuriyetçi Parti'nin Başkan Adayı Donald Trump'ın eşi Melania Trump'ın seçim kampanyasında yaptığı ilk konuşma 'hırsızlık' suçlamalarına hedef oldu. Melania Trump, konuşması için metin yazarlarıyla çalıştı. Trump'ın eşi, kocasını sert ama merhametli ve birleştirici bir aday olarak tanıttı. Donald Trump'ın İletişim Danışmanı Jason Miller yayınladığı bildiride "Yazar ekibi bu güzel konuşmayı kaleme alırken Melania'nın hayatında ilham aldığı şeyleri ve bazı noktalarda kendi düşünce yapısını yansıttılar. Melania'nın kendi göçmen deneyimi ve Amerika'ya beslediği sevgi konuşmasında öne çıktı ve böyle başarılı bir konuşma ortaya çıktı" dedi. Donald Trump da karısının konuşmasını "inanılmazdı" diyerek övdü.
Trump FBI Başkanını Öpücükle Çağırdı 00:24
Trump FBI Başkanını Öpücükle Çağırdı Trump, FBI başkanını öpücükle çağırdı ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray'daki toplantısında FBI Başkanı Robert Mueller'a yaptığı hareket kameralara takıldı.
Başkan Trump - Yemin Töreni Konuşması - STOLK 03:22
Başkan Trump - Yemin Töreni Konuşması - STOLK Başkanlığı Barrack Obama'dan devralan Donald Trump, Amerika Birleşik Devletleri'nin 45. Devlet Başkanı olarak Washington'da yemin ediyor. STTOLK farkıyla.İyi seyirler efenim...
Donald Trump'ın Psikopat Koruması  00:59
Donald Trump'ın Psikopat Koruması Donald Trump'ın psikopat koruması,yani bakışları yüzünden birini öldürcek gibi bakıyo koruma izliyoruz