Hoşgeldiniz!

Gerçek Kesit

En Komik Gerçek Kesit Videoları

Gerçek Kesit'teki Küfür Muamması 00:36
Gerçek Kesit'teki Küfür Muamması İlk olarak Ekşisözlük'teki martea adlı yazar tarafından fark edilen, Gerçek Kesit'in "Nohutlu Pilav" adlı bölümünde geçen bir garip durum. Videoda yaşlı teyzemizin Aygül adlı gelinine hasta yatağında sarf ettiği sözcüklere dikkat edelim.
Sen Çorak Çöller Gibisin Kızım - Gerçek Kesit 00:59
Sen Çorak Çöller Gibisin Kızım - Gerçek Kesit Gerçek Kesit'in efsane bölümlerinden olan Kaderin Cilvesi bölümünden ufak bir kesit.İyi seyirler efenim
Dolu Geldim Boşaltıcam - Gerçek Kesit (Sarı Bıyık İçerir ) 00:28
Dolu Geldim Boşaltıcam - Gerçek Kesit (Sarı Bıyık İçerir ) Sarı Bıyık çay ocağında beklerken aniden mafya kılıklı bir adam gelir ve dükkanı ne zaman boşaltıcağını sorar.Bu ilginç boşaltma muhabbetini hep beraber izleyelim.
Gerçek Kesit Üstün Oyunculuk Tekniği 00:52
Gerçek Kesit Üstün Oyunculuk Tekniği Gerçek Kesitin yine 20 liraya tutulan part time elemanlarının kestiği rolü izleyek, tek seferde masraftan kaçınılarak çekilen sahnelerden biri daha. Aklıma Şahan'ın kafa bulma amaçlı çektiği Kesit Ötesi sahnelerini getiriyor.
Outdoor Seven Kaleci Saçlı Adam - Gerçek Kesit 02:44
Outdoor Seven Kaleci Saçlı Adam - Gerçek Kesit Belalı abisi olan kızla göl kenarında buluşan Kaleci Saçlı Adam fantezi dünyasının sınırlarını zorluyor.
Aşırı Gerçekçi Vurulma Sahnesi - Gerçek Kesit 01:15
Aşırı Gerçekçi Vurulma Sahnesi - Gerçek Kesit Yine bir Gerçek Kesit klasiği bu seferde bir vurulma vakası ile karşı karşıyayız.Bu ürpertii,korkutucu sahneyi sizlerle paylaşmak istedim.İzliyoruz Not:Bölüm adı Ceza Savunmanın
Güç Kalkanıyla Korunan Sarı Bıyık - Gerçek Kesit 02:11
Güç Kalkanıyla Korunan Sarı Bıyık - Gerçek Kesit Mafya olmaya çalışan Sarı Bıyık'ı hasımları öldürtmek istemektedir. Ancak hesaba katmadıkları Kaleci Saçlı Adam ve Mor Gömlekli korumasıdır. Dikkatlerden kaçmayan detaysa Sarı Bıyık'ın telefon kılıfıdır.
Gerçek Kesit - Şişe Çevirmece 58:45
Gerçek Kesit - Şişe Çevirmece Kült dizimiz Gerçek Kesitten şişe çevirmece temalı bir bölüm... Kilometrelerce adam kovalamalı, şişe çevirmeceli, kezbanı, kaşarı bol olan bir bölüm.. Başrollerde Sarı Bıyık, Kaleci Saçlı Adam... (Kimi yerlerde sahneler arası geçiş efektine dikkat)
Gerçek Kesit - Bedel (Sünepe Herif ve Hacer) 49:43
Gerçek Kesit - Bedel (Sünepe Herif ve Hacer) "Merhaba, bu defa Hacer Yücel'in hırslarının ve sorumsuzca yaşamasının bedelini nasıl ödediğini birlikte izleyeceğiz. Hacer kendisinden başka kimseyi düşünmeyen, aile değerlerine fazla önem vermeyen ve yalnızca parayı seven birisidir. Kendisini sürekli olduğundan farklı göstermekte, annesi ve kardeşi Nihat ile birlikte yaşamaktadır. Nihat ablasını sevmekte ve onun bu tavırlarını hoş görmektedir."
İş Bulmanın Zorlukları - Gerçek Kesit 01:56
İş Bulmanın Zorlukları - Gerçek Kesit İş bulmak oldukça zordur.Defalarca mülakata gidersiniz iş bulamazsınız.İşte Gerçek Kesit efsanesinden bir kesit.İzliyoruz
En Gerçek Kesit: Cevat Dinçer (Kaleci Saçlı Adam ile Yıllar Sonra) 00:53
En Gerçek Kesit: Cevat Dinçer (Kaleci Saçlı Adam ile Yıllar Sonra) Gerçek Kesit efsanesini yıllar sonra yeniden canlandıran EnGerçekKesit bu sefer bizleri Kaleci Saçlı Adam ile buluşturuyor.
Gerçek Kesit - Tek Başına Savaşmak 50:06
Gerçek Kesit - Tek Başına Savaşmak Gerçek Kesit - Tek Başına Savaşmak "Semih (Sarı Bıyık) ve Sedef Yaman (Hacer) çifti üç yıllık evlidirler. İki yaşında Barış isminde oğulları vardır. Semih bir fabrikada işçi olarak çalışmaktadır. Çevresince çok sevilen, cömert, iyi niyetli birisidir. Karısını ve oğlunu çok sevmektedir. Sedef ise kocasının tam aksine oldukça sert, geçimsiz ve cimri birisidir. Semih karısını çok sevdiği için karısının tüm bu kusurlarını görmemezlikten gelmektedir. Sevgili Gerçek Kesit izleyicileri; Yaman ailesinin yaşayacaklarını, sevinç ve üzüntülerini birlikte izleyeceğiz. Yaşamlarını tümüyle değiştirecek gelişmeleri ve sonuçları görüp ibret alacağız."
Yetim Hakkı - Gerçek Kesit (21.04 dk) 21:04
Yetim Hakkı - Gerçek Kesit (21.04 dk) Senaryosundan çekimlere, kameramandan kurgusuna kadar Flash TV iç yapımı olan Gerçek Kesit 1993’ten bu yana yayın hayatına devam ediyor. Yaşanmış olaylardan esinlenilerek hazırlanan Türk televizyon tarihinin en uzun dizilerinden biri olan Gerçek Kesit her hafta farklı bir konu izleyicilerle buluşuyor.
Gerçek Kesit - Dönüşü Olmayan Yol (Eroin Güncesi) 57:16
Gerçek Kesit - Dönüşü Olmayan Yol (Eroin Güncesi) Gerçek Kesit - Dönüşü Olmayan Yol Senaryosundan çekimlere, kameramandan kurgusuna kadar Flash TV iç yapımı olan Gerçek Kesit 1993’ten bu yana yayın hayatına devam ediyor. Yaşanmış olaylardan esinlenilerek hazırlanan Türk televizyon tarihinin en uzun dizilerinden biri olan Gerçek Kesit her hafta farklı bir konu izleyicilerle buluşuyor.
Gerçek Kesit - Tavla 21:47
Gerçek Kesit - Tavla Bir Gerçek Kesit'in Alacakaranlık Kuşağı yapımı olan ve sitede 7 dakikalık özeti bulunan ''Tavla''nın tamamını sizlerle paylaşıyorum. İyi seyirler.
Gerçek Kesit - İnsan Kasabı 53:11
Gerçek Kesit - İnsan Kasabı merhaba sevgili alkışlarla yaşıyorum fanları yani şahsen benim ve sizin izlemesi gereken sürükleyici bir kesit gene sizlere dramamızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız ayrıca 50:33 de ve 30:01 bakışlara dikkat
Orgy'ye Ortak Olan Kaleci Saçlı Adam - Gerçek Kesit 02:43
Orgy'ye Ortak Olan Kaleci Saçlı Adam - Gerçek Kesit Üniversite arkadaşlarıyla eğlenen Kaleci Saçlı Adam, outdoor deneyiminden sonra bu defa da orgy'ye giriyor. Şişe çevirme oyunu oynayan KSA, Sarı Bıyık'ın sevgilisini götürüyor. Tamamını izlemek isteyenler "Şişenin Dibi" isimli bölümü izleyebilirler.
Gerçek Kesit - Fantezi Kurbanı 41:10
Gerçek Kesit - Fantezi Kurbanı Gerçek Kesit'in kült bölümlerinden ve çekim teknikleri ile adeta bir efsane niteliği taşıyan "Fantezi Kurbanı" sizlerle... Sarı Bıyık'ın geniş mi geniş hayal dünyasına hoşgeldiniz!
Gerçek Kesit - Canavar 49:34
Gerçek Kesit - Canavar Gerçek Kesit - Canavar Senaryosundan çekimlere, kameramandan kurgusuna kadar Flash TV iç yapımı olan Gerçek Kesit 1993’ten bu yana yayın hayatına devam ediyor. Yaşanmış olaylardan esinlenilerek hazırlanan Türk televizyon tarihinin en uzun dizilerinden biri olan Gerçek Kesit her hafta farklı bir konu izleyicilerle buluşuyor. ----------------------------------------­----------------------------------- http://www.flashtv.com.tr/ https://tr-tr.facebook.com/FLASH-TV-1... https://twitter.com/flashtv
Gerçek Kesit - Tutku 55:10
Gerçek Kesit - Tutku Gerçek Kesit - Tutku "Hepinize kucak dolusu sevgiler, saygılar. Bu kez de Tutku adlı bölüm ile ekranlarınızdayız. Alçiçek Ailesi...Baba Cevat Alçiçek, anne Emel Alçiçek ve kızları Banu mutlu bir aile yaşamı sürüyorlardı. Cevat işlerinden arta kalan zamanda bulunduğu bölgedeki siyaset konuları ile ilgileniyor, zaman zaman yaptığı küçük çalışmalarla çevresinde beğeni kazanıyordu. Son zamanlarda birkaç kişinin onu yönlendirmesiyle siyasete atılmaya karar vermişti..." Devamını dramamızda izliyoruz...
Gerçek Kesit - Psikopat 46:59
Gerçek Kesit - Psikopat Gerçek Kesit severlere selamlar... Daha evvel onlarcası bulunan bölümlerin tam halleri Youtube'a "Crescent Day" isimli kullanıcı tarafından yükleniyor. Sarı Bıyık'ın ustalık eserlerinden olan "Psikopat" karşınızda... İyi seyirler...
Gerçek Kesit - Yıkılan Umutlar 51:13
Gerçek Kesit - Yıkılan Umutlar Gerçek Kesit - Yıkılan Umutlar Senaryosundan çekimlere, kameramandan kurgusuna kadar Flash TV iç yapımı olan Gerçek Kesit 1993’ten bu yana yayın hayatına devam ediyor. Yaşanmış olaylardan esinlenilerek hazırlanan Türk televizyon tarihinin en uzun dizilerinden biri olan Gerçek Kesit her hafta farklı bir konu izleyicilerle buluşuyor.
Gerçek Kesit - Kuduz 39:48
Gerçek Kesit - Kuduz gerçek kesitin 1990 lı bölümleri sizlerle kaleci saçlı adamın tam kaleci saçlı oldugu yıllar extra nostalji katmış dahada cabası eski ford marka ambulans da cabası ve de eski ssk devlet hastanesinin nostaljik iç tasarımı na söz yok kaleci saçlı abimiz kardeşine dogum günü hediyesi olarak bir sokak köpegi alır ve herşey burda başlar enfes nostalji kesitimiz sizlerle ha bide unutmadan araba da fidan lı bölümden alıntıdır
Gerçek Kesit - Öfke 48:10
Gerçek Kesit - Öfke Senaryosundan çekimlere, kameramandan kurgusuna kadar Flash TV iç yapımı olan Gerçek Kesit 1993’ten bu yana yayın hayatına devam ediyor. Yaşanmış olaylardan esinlenilerek hazırlanan Türk televizyon tarihinin en uzun dizilerinden biri olan Gerçek Kesit her hafta farklı bir konu izleyicilerle buluşuyor.
Gerçek Kesit - Dehşet Gecesi 37:59
Gerçek Kesit - Dehşet Gecesi Efsane gerçek kesit dizisinin eski bölümleri. Arşivlerden taze çıktı. Zeliha ve Rıza ailesinin dağılmasını anlatan bir hikaye. Özellikle giriş, jenerik beni çok korkutuyor ve etkiliyor her zaman.
Gerçek Kesit - Lanetli Gömü 54:43
Gerçek Kesit - Lanetli Gömü Gerçek Kesit severlere selamlar... Daha evvel onlarcası bulunan bölümlerin tam halleri Youtube'a "Crescent Day" isimli kullanıcı tarafından yükleniyor. "Lanetli Gömü" ile seri başlıyor. İyi seyirler... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/54973/lanetli-gomu-bir-korku-filmi-vaktinize-yazik-lan
Gerçek Kesit - Helva Cinayeti (Tamamı) 45:39
Gerçek Kesit - Helva Cinayeti (Tamamı) günün en şık hareketi flash tvden geldi adamlar gerçek kesit arşivini kamuoyuyla paylaştı ve bizde efsanevi helva cinayetinin tamamını izleme şansını elde ettik..sağol varol flash tv..
Gerçek Kesit - Sarı Bıyık ve Genç Üvey Anne 05:13
Gerçek Kesit - Sarı Bıyık ve Genç Üvey Anne Süper çapkın Sarı bıyık kaçamak yaptığı evde atletini unutup "iyiki donunu unutmamış" genç sevgilisinin yaşlı kocası Halimi işkillendiriyor. İşkillenen Halim, Sarı bıyığı ve genç karısını evde basıyor veriyor kurşunu. Kısmete bak Sarı bıyık hariç herkes ölüyor.
Gerçek Kesit - İhtirasın Bedeli 06:26
Gerçek Kesit - İhtirasın Bedeli Fabrikatör Sarı Bıyık, aynı zamanda metresi olan sekreteri tarafından Banker Bilo taktiğiyle oyuna getirilir ve beş parasız ortada kalır.
Gerçek Kesit - Cinnet 42:58
Gerçek Kesit - Cinnet Gerçek Kesit - Cinnet Senaryosundan çekimlere, kameramandan kurgusuna kadar Flash TV iç yapımı olan Gerçek Kesit 1993’ten bu yana yayın hayatına devam ediyor. Yaşanmış olaylardan esinlenilerek hazırlanan Türk televizyon tarihinin en uzun dizilerinden biri olan Gerçek Kesit her hafta farklı bir konu izleyicilerle buluşuyor.
Gerçek Kesit - Onur 57:31
Gerçek Kesit - Onur Onur adlı bir öğretmenin (sarı bıyık) hayatının nasıl mafolduğunu izliyoruz. Yaşanmış olaylardan esinlenilerek hazırlanan Türk televizyon tarihinin en uzun dizilerinden biridir Gerçek Kesit. Not: Sarı Bıyık'ın sesi kısılmış bu bölümde. Ayrıca 34:20 Fatih Sultan Mehmet'in İstanbulu fethediş yılı olarak "1455" yılı olarak senaryoya geçmiş. 44:08 efsane
Gerçek Kesit - Arkadaş Kurbanı 48:30
Gerçek Kesit - Arkadaş Kurbanı Gerçek Kesit - Arkadaş Kurbanı Arkadaşlar bildiğiniz (veya bilmediğiniz) üzere Flash TV 90'lı yıllara ait Gerçek Kesit arşivini yeniden açarak biz Gerçek Kesit severlere bu sefer ciddi anlamda halay çektirdi. Bu hususta kendilerine teşekkürü borç biliriz. İşte sizlere bu arşivden taze taze çıkmış enfes bir Gerçek Kesit bölümü daha... Başrollerini Beyaz Çorap ve Azgın Teke abimizin oynadığı bölümde Sarı Bıyık ta yan rol olarak yer alıyor. Bu bölümümüzde genel olarak bu devirde babana bile güvenmeyeceksin teması işlenmiş. İsterseniz lafı fazla uzatmayalım ve gelin hikayenin geri kalanını dramamızda hep birlikte izleyelim. Senaryosundan çekimlere, kameramandan kurgusuna kadar Flash TV iç yapımı olan Gerçek Kesit 1993’ten bu yana yayın hayatına devam ediyor. Yaşanmış olaylardan esinlenilerek hazırlanan Türk televizyon tarihinin en uzun dizilerinden biri olan Gerçek Kesit her hafta farklı bir konu izleyicilerle buluşuyor. ----------------------------------------­----------------------------------- http://www.flashtv.com.tr/ https://tr-tr.facebook.com/FLASH-TV-1... https://twitter.com/flashtv
Gerçek Kesit - Tek Başına Savaşmak 50:06
Gerçek Kesit - Tek Başına Savaşmak Semih ve Sedef'in hikayesini izliyoruz. Ayrıca beyaz çorap bu bölümde solist rolü yapıyor ve şarkı söylüyor.
Gerçek Kesit - Balta Nerede? 01:20
Gerçek Kesit - Balta Nerede? Gerçek Kesit programının en büyük kopuşlarından birisi. Hanım balta nerde? çalışması ile en iyi senaryo dalında oscar a aday.
Gerçek Kesit - Yalan Yemin 48:49
Gerçek Kesit - Yalan Yemin Evet arkadaslar Uzun zamandır aramış olduğum bu Bölümü sonunda bula bildim Kedi Kari beni zamaninda ne korkutmustu be neyse izleyelim.
Gerçek Kesit - Sonun Başlangıcı (Hacer içerir) 39:53
Gerçek Kesit - Sonun Başlangıcı (Hacer içerir) Gerçek Kesit - Sonun Başlangıcı Senaryosundan çekimlere, kameramandan kurgusuna kadar Flash TV iç yapımı olan Gerçek Kesit 1993’ten bu yana yayın hayatına devam ediyor. Yaşanmış olaylardan esinlenilerek hazırlanan Türk televizyon tarihinin en uzun dizilerinden biri olan Gerçek Kesit her hafta farklı bir konu izleyicilerle buluşuyor.
Gerçek Kesit - Emrin Geldi 03:11
Gerçek Kesit - Emrin Geldi Gerçek Kesit'in yeri geldiğinde fantastik türde de başarılı olduğunu gösteren gerilim dozu yüksek bir başyapıt. Kaleci saçlı adamın yürek parçalayan beyin infilak ettiren bu öyküsünün sonunda herkes kendisine bu soruyu sorucak: acaba benim emrim geldi mi? alkışlarlayaşıyorum.com emri gelenlerin buluşma noktası.
Gerçek Kesit - Aile Bağları 51:16
Gerçek Kesit - Aile Bağları Gerçek Kesit - Aile Bağları Tozlu arşivlerden gelen kült ve ibret dolu bir Gerçek Kesit bölümü daha sizlerle buluşuyor arkadaşlar. Bu bölümde Sarı Bıyık körpe haliyle dikkat çekerken, daha sonraki bölümlerde pek karşımıza çıkmayan Android Teyze ve Sarı bıyığın oğlu da performanslarıyla göz dolduruyor. Bölümün konusu kötü alışkanlıkların genç bedenlerdeki etkisi olarak işlenmeye çalışsa da özellikle "yapıştırıcı" bağımlılığına dikkat çeken siyah torbalı ayinler ve dönemin atari salonlarına yapılan göndermeler bölümün izlenmeye değer en önemli kısımmları. Senaryosundan çekimlere, kameramandan kurgusuna kadar Flash TV iç yapımı olan Gerçek Kesit 1993’ten bu yana yayın hayatına devam ediyor. Yaşanmış olaylardan esinlenilerek hazırlanan Türk televizyon tarihinin en uzun dizilerinden biri olan Gerçek Kesit her hafta farklı bir konu izleyicilerle buluşuyor. ----------------------------------------­----------------------------------- http://www.flashtv.com.tr/ https://tr-tr.facebook.com/FLASH-TV-1... https://twitter.com/flashtv
Gerçek Kesit - Bitmeyen Aşk 52:20
Gerçek Kesit - Bitmeyen Aşk Gerçek Kesit bölümlerinin arasındaki ilk psikolojik bölüm denemesi diyebiliriz. Ayrıca evde ki içki bar'ı çok garip. Bölümün hepsini izleyenler içki barının yanında ki amerikan bayrağınıda göreceklerdir. Herhalde 90'lı yıllardaki Türkiye'nin batıya özenmesi diye tanımlıyorum. Gerçek Kesit hayranlarının izlemesini tavsiye ederim. Ayrıca dizideki viski mekanizmasıda dikkatimi çekmedi değil.
Fidan Kırılıyor (Gerçek Kesit) 03:30
Fidan Kırılıyor (Gerçek Kesit) "in arabadan yoksa canını yakarım ha"... mükemmel oyunculuk... pembe gömlekli abiye dikkayt!!
Gerçek Kesit - Kayıp Yıllar 39:37
Gerçek Kesit - Kayıp Yıllar Flash Tv'de yayımlanan Gerçek Kesit programından yaşanmış bir hikaye.Kayıp Yıllar ilk kez İzlesene.com'da.Channel Vepkhvi farkı ile.
Gerçek kesit - Otostop 30:09
Gerçek kesit - Otostop evet arkadaşlar gene bir kesitle sizlerleyiz hatırladıgım kadarıyla 2004 yılında flash tv de yayınlanmıştı otostopçu gencin zor kararı sizlerle
Gerçek Kesit - Öldüren Oyun 49:52
Gerçek Kesit - Öldüren Oyun Geçmişte yaşanmış veya günümüzde yaşanabilecek olayları canlandıran bir dizidir. Dizide her türlü konuya yer verilmektedir. Kız kaçırma, adam öldürme, hırsızlık vb. konular dizinin ana öğelerindendir. İlk yıllarında ve 2003 bölümlerinde çekimleri Bursa'da, 2005 yılında İstanbul'da çekimleri yapıldı. 1992 yılında ilk olarak ünlü oyuncu Perihan Savaş'ın sunuculuğu ile başlayan Gerçek kesit, zamanla değişikliğe uğramıştır. Türk televizyon tarihinin en uzun dizilerinden biridir. 2008 yılında dizi sona ermiştir. Sarı Bıyık, Beyaz Çorap, Matkap Rıza ve Kaleci Saçlı Adam gibi lakaplar bu dizide kullanılmıştır.
ZDF Mağduru Mevlüt Yüksel'in Gerçek Kesit Performansı 01:39
ZDF Mağduru Mevlüt Yüksel'in Gerçek Kesit Performansı Takvim gazetesindeki "haber müdürü" rolünü başarıyla yerine getiren Mevlüt Yüksel, geçtiğimiz hafta da "Alman ZDF kanalına haddini bildirmek" adlı uzun metraj tv şovu için Almanya'ya gitmiş, bu rolünü de başarıyla oynayarak gönüllere taht kurmuştu. Ancak hiçbirimiz Mevlüt Yüksel'in, zamanında Gerçek Kesit'te gazetecilik yaptığını bilmiyordu.
Gerçek Kesit - Töre (Tamamı) 51:56
Gerçek Kesit - Töre (Tamamı) Ülkemiz'de Yaşanan Töre Cinayetlerini Anlatan Bir Drama... Başrollerde tabi ki Sarı Bıyık abimiz ,Kaleci saçlı adam ve diğer starlar...
Gerçek Kesit - Sünepe Herif 04:26
Gerçek Kesit - Sünepe Herif Sinema tarihinin en iyi kabustan uyanma sahnesi 1.18, bitmek bilmeyen kuaför paraları, kocayı horma görme, sarı bıyığın devamlı olarak ezilmesi ve bunun karşılığında senaryoya bağlı kalarak ne sigara içmesi ne de kahveye çıkması mümkün değildir. En azından şu an için. Parola Sünepe Herif
Gerçek Kesit - Dayak (Tamamı) 50:03
Gerçek Kesit - Dayak (Tamamı) Bazen canım sıkıldıkça bunları izlemek istiyorum ama malum epey eski olduklarından internette bulup da izleme şansımız pek olmuyor, ya da parça parça oluyor, devamı olmadığından merak ediliyor. Bulduklarımı da hem buraya hem de kendi arşivime atıyorum. alkışlarlayaşıyorumun bir parçası olan sarı bıyık abimizden işte bir efsane daha kaleci saçlı adamla birlikte...
Sarı Bıyık ve Liseli Kızlar - Gerçek Kesit 02:20
Sarı Bıyık ve Liseli Kızlar - Gerçek Kesit Kaleci Saçlarının kendisinde oluşturduğu suni özgüvenle muhabbet tellallığına soyunan Kaleci Saçlı Adam, Sarı Bıyık üzerinde adeta ‘’ gaza getirme’’ kabiliyetini test etmektedir. Nefsine hâkim, mahalle abiliğini takınan Sarı Bıyık, liseli kızın dükkânına gelip ona ‘’abi’’ demesine çok içerler. Durumu fark eden Kaleci Saçlı Adam teskin edici direktifleriyle Sarı Bıyığı azda olsa yatıştırmaya çalışır. Kaleci Saçlı Adam’ın manipülasyonları sayesinde kendi iç dünyasının kaotizmine yenik düşen Sarı Bıyık liseli kıza abayı yakar. Kaleci Saçlı Adamın gerizekalı hal ve hareketlerinin psikolojik savaş başlatıp durumu ‘’Bunun adı sevda’’ ve " Kara sevda " parçalarıyla bütünleştirmesiyle ikinci büyük yıkımı yaşayan Sarı Bıyığı sonu olmayan buhranların eşiğine getirmektedir. Projenin mimarı olan agopunkazı'na alkışlarımla.
Gerçek Kesit - Kumanda Cinayeti 01:46
Gerçek Kesit - Kumanda Cinayeti valla bilerek yapıyolar, biz bunlarla dalga geçtiğimizi sanıyoz ama asıl onlar bizle dalga geçiyo. gerçekten bak. insan rujla kan lekesi yapar mı surata ya valla bilerek yapıyolar.
Gerçek Kesit - Paranoyak Sarı Bıyık 07:12
Gerçek Kesit - Paranoyak Sarı Bıyık Cinlerin peşinde olduğunu düşünen Sarı Bıyık ın psikolojisi iyice bozulmuştur.Bir yandan cinlerden kaçan Sarı Bıyık diğer yandan çevreye nasıl rahatsızlık veririm diyerek eylemlerde bulunmaktadır.İçindeki çocuksu ruhu kaybetmeyen Sarı Bıyık yine rolün hakkını veriyor.
Gerçek Kesit - Sarı Bıyık Canına Kıyıyor 03:21
Gerçek Kesit - Sarı Bıyık Canına Kıyıyor Sovyetler birliği çökmüş dünya üzerindeki tüm ideolojik dengeler değişmiş fakat değişmeyen tek şey Sarı Bıyığın değişmeyen statik kör talihi olmuştur. Karısını ve aşığını (kaleci saçlı adam) ofis ortamında cilveleşirken basan Sarı Bıyık tam silahına davranmışken bir anlık strateji gereği dünyaca ünlü Texas Holdem Poker oyuncusu olan Daniel Negreanu'nun yaptığı blöflere benzer bir hareket yapmıştır.keisitin sonunda içeri giren adam tepkileri ölçemenin neredeyse imkansız olduğunu bir kesitin daha kaçınılmaz sondaki yalnızlığı ile baş başa kalarak Sarı Bıyık İntihar etmiştir not: Bu bölümde kaleci saçlı adamın saçları evrim geçirmiştir. Belizzzz'e ve sponsorum agopunkazı'na teşekkürlerimle...
Gerçek Kesit - Bohçacılar 02:05
Gerçek Kesit - Bohçacılar Sarı bıyığın çetesi bohçacı kılığında saf bir kızın evine geliyorlar,ama uyanık kızcağız sonunda işi anlıyor, oyunculuklar oscara aday... ( +7 Dikkatinizi Çekerim )
Gerçek Kesit - Kalpazanlar (50 dk) 49:47
Gerçek Kesit - Kalpazanlar (50 dk) Büyük uğraşlar sonucu elde ettiğim Gerçek Kesit videolarına devam ediyorum, bu seferki bölümde Gerçek Kesit'in kahramanlarının dördü de bir arada, bu dramamızda bu dört kafadar arkadaşın iş ararken karşılaştığı zorluklar ve sonunda kolay para kazanma hayalleri var.
Gerçek Kesit - Sarı Bıyığa Baldız Tuzağı 04:51
Gerçek Kesit - Sarı Bıyığa Baldız Tuzağı Sarı Bıyığın Baldızı gazoza ilaç atmanın yerine çaya ilaç atmaktadır. Bu Nuri Alço'vari hareketlerinin tek farkı karşısındakinin değil, kardeşinin sevdiği adamı elinden almak olduğu ise Nuri Alço'dan ayrılan masume yönü olabilirdi. Sarı Bıyık ise sevdiği kıza kavuşamanın verdiği stres ile kalp krizi geçirme aşamasına gelmiştir. Can dostu kral otlakçı arkadaşı ise devam olarak ona sakinlik telkin etmektedir. 90'lı yılların teybi, yavruağzı sabit telefonu ve oduncu gömleğiyle yapılan tüm hatalar için genel bir af bekleyen Sarı Bıyığın çabaları nafile ve heder olmaktan öteye gidememiştir. Özellikle son kısımdaki nasıl yaşayacağım ben, anneme, babama ne diyeceğim ben kısmı Sarı Bıyığın ruh halini tam olarak Yansıtmaktadır.
Büyük Olucam - Gerçek Kesit 04:08
Büyük Olucam - Gerçek Kesit Gerçek Kesit'in gerek senaryo gerek oyunculuk bakımından imgesel yada simgesel sembolizme gözkırptığı bu nadide bölümde Malatya'lı Bektaş'ın istanbul'a gelerek adım adım delirmesini izliyoruz. Sondaki "hıaaağğğ"' şeklindeki feryada ne sebep oluyor gerçekten bilmiyorum. Psikoloji derslerinde örnek gösterilebilecek bir başyapıt.
Gerçek Kesit-Sapık Rıza Arkadaşının Hanımına Saldırıyor 03:21
Gerçek Kesit-Sapık Rıza Arkadaşının Hanımına Saldırıyor Dağa önce "gözünü öldürürüm onun" repliğiyle zihinlere yerleşen ve zihinleri kurcalayan öfkeli adam bu kesitte gözü dönmüş bir sapık olarak ekran karşısına çıkmaktadır Sapık Rıza bizlere Perşembenin gelişinin sinyallerini çarşambadan vermiştiri
Gerçek Kesit & Doctor Sarı Bıyık (Süper Kolpa Kesit) 05:21
Gerçek Kesit & Doctor Sarı Bıyık (Süper Kolpa Kesit) Her eklediğim içeriğe yorum yazmak için en az yarım saatimi harcarım ama bu öyle bir kesit ki 400 sayfa roman yazsam az gelir. 1-) Yerde yatan kızı görünce nie dama bakıosun? 2-) Normal sarı taksi yerine neden korsan taksi çağırıosunuz? 3-) Kız daha ölmemişken nie battanıyeye sarıp, halden karpuz taşır gibi sedyeye koyuosunuz? (agız&burun sarılı, ölmediyse bari oksijen yetersizliğinden ölsün) 4-) Sana doktor diplomasını kim verdi Sarı Bıyık? (Bu ölmüş..Yok kıpırdıo...Bu doğuruyo) yeter ben tükendim...
Gerçek Kesit - Muhteşem Dövüş Sahnesi 02:34
Gerçek Kesit - Muhteşem Dövüş Sahnesi Hep Sarı Bıyık ve yaveri Kaleci Saçlı Adam'ın performanslarıyla seyir zevkinin doruklarına ulaştıran fantastik yapım Gerçek Kesit'ten yine bambaşka bir şahaser. Bu sefer olayın kahramanları farklı(biri Kara Bıyık) işin garibi olaylar ve çekim teknikleri de farklı. Yönetmen kendini aşmış, slow motion teknikleriyle bezeli bu görsel şölende ayrıca bir adet de yumruğu daha yemeden yere yığılan adam da mevcut. Bullet Time'da atılan o müthiş yumruklar ve ses efektlerinin yanı sıra, yumrukların suratlara apaçık bir şekilde 1 metre öteden atılması ise ayrı bir ofsayt. İyi ki varsın Flash Tv, iyi ki varsın Gerçek Kesit...
Gerçek Kesit - Sarı Bıyık ve Oyuncak Aşkı 03:41
Gerçek Kesit - Sarı Bıyık ve Oyuncak Aşkı Elleriyle hazırladığı tahta bebeğe kendini kaptıran Sarı Bıyık,oyuncağını artık kadını olarak kabul etmektedir.Başlarda derin bir duygusal bağ kuran Sarı Bıyık,sevgilisinin onu aldatmasından sonra nefretine yenik düşüp,intikamını alıyor.İzliyoruz...
Gerçek Kesit - Kaz Felsefesi 01:33
Gerçek Kesit - Kaz Felsefesi Ne zaman kaz işer o zaman kadına söz hakkı düşer mantığıyla tüm felsefelerini ortaya koyan gerçek kesitimizin kültleşmiş yegane oyuncularından efsanevi bir replik ve muhteşem bir kesit örneği daha izleyeceksiniz.
Gerçek Kesit & Kaleci Saçlı Adam' ın Masum Yalanı 03:39
Gerçek Kesit & Kaleci Saçlı Adam' ın Masum Yalanı Tane 10, kutu 240' dan satılan "hüseyin" adlı ilacı bizzat toptancısı olan Ersin Limited' den ucuza kapatmanın peşinde olan Kaleci Saçlı Adam, numarayı yanlış çevirmesi sonucu hayatında duyduğu en güzel sese sahip hanımefendi ile konuşma fırsatı bulur. Her işte bir hayır vardır mantığı ile düşünen Kaleci Saçlı: "Ben telekom' dan test amaçlı arıyorum, lütfen ahizeye üfleyin, ohhhhh daşşaklarım serinledi" geyiği ile bu alımlı dişiyi tavlayıp adresini almayı başarır. Bu seksi ses tonuna sahip bayanın kapısının önünde her gün nöbet tutan kahramanımız apartmandan çıkan sapları gördükçe bu alımlı hanımının küçük çaplı bir kerhane işlettiğini düşünür amma ve lakin, clint eastwood paça yamalı etek üzerine kahverengi nubuk palto giyen kartonpiyer memeli kızımız Kaleci Saçlı' nın hayallerindeki gibi yollu değildir...
Gerçek Kesit - Bira Fıçısı Sarı Bıyık 01:33
Gerçek Kesit - Bira Fıçısı Sarı Bıyık Bir dönemler ailemizin kanalı flash tv de yayınlanan muhteşem ötesi realiti programı "Gerçek Kesit"den sarı bıyık ismiyle bilinen abinin biraya olan düşkünlüğünü alkol batağına nasıl saplandığını gösteren içip içip kolpaladığı muhteşem bir kesit
Gerçek Kesit - Çakma Mükremin Komşu Kızıyla Cilveleşiyor 02:40
Gerçek Kesit - Çakma Mükremin Komşu Kızıyla Cilveleşiyor Flash tv'nin başyapıtı gerçek kesit'in, sarı bıyık, kaleci saçlı adam ve çakma mükremin tria'sından az biraz arkada kalmış çakma mükremin, mükemmel şakaları, gülmeceleri, komiklikleri ile adeta ben de buradayım diyor. Komşu kızının güzelliği ise baş döndürücü, fascinating...
Sarı Bıyık - Süt Döküp Kaçmak (Gerçek Kesit) 01:39
Sarı Bıyık - Süt Döküp Kaçmak (Gerçek Kesit) Türlü dengesizlikleri bünyesinde barındıran apartmant şizosu Sarı Bıyık" Salıncak " adlı kesitte bu kezde ünlü spor spikeri Gerçek Kesitin bazı bölümlerindede o dönem boy gösteren Bilgehan Demir'e salça olmayı kendine adeta görev adlediyor. Başından sonuna kadar psikolojik gerilim yaşatan bu bölümün bayağa ekmeğini yedim aslında, gerçekten sürükleyici bir roman tadında olan bu bölüm, Gerçek Kesitin klasikleri arasında yer almayı çoktan hak ediyor. Takdir siz izleyenlerin, hepinize çok teşekkürler.
Sünepe Herif II - Gerçek Kesit 05:22
Sünepe Herif II - Gerçek Kesit Kocası Sarı Bıyığın ebedi istirahatgahına ulaşmasında bir numaralı sebeb olan Hacer kesinlikle ve kesinlikle kocasıyla mezara girmek istediği için, Emlakçı Yavuz Bey'in (By Beyaz Çorabı) kapatması olma yolunda hızla ilerlemektedir. Mazlumun ahını alan Hacer kesitin 3:33 saniyesinden itibaren her türlü zulmü dostu Yavuzdan görecektir. 3:37-3:40 bir daha benimle bu ses tonuyla konuşma repliğinden sonra çekici erkek Yavuz'un tokadıyla dünyası kararan Hacer iyiyden iyiye çökmüştür. Hacer'in kardeşi Kaleci Saçlı Adam'ın kahvede ablasının yaşadığı ilişki ile doğru orantılı namus sorunsalına ise kahvecinin Kaleci Saçlı Adamı kahveden kovarak son vermiştir. Dikkat çekici bir ayrıntı da Kaleci Saçlı Adamın ensesindeki aslan yelelerini kestirmiş olarak karşımıza çıkmasıdır. Kesiti özetleyen cümleyi ise Hacer'in Annesi özetlemekteydi. " Bu kadar ısrarlarımıza rağmen Haceri evimize dönderemedik. " Kesitin İlk Bölümü : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/27755/gercek-kesit---sunepe-herif Orjinal Müziği : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2009/gercek-kesit-original-soundtrack Gerçek Kesit felsefesini Flash Tv'den sonra internet aleminde en çok yayılmasını sağlayan, eklediği videolarla sadece Gerçek Kesiti değil tüm Flash Tv programlarını özellikle de Yalçın Çakır'a önemli popüler kazandırmış dostum belizzzz'e sonsuz saygı, sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum. Teşekkürler belizzzz Kesitin sonu henüz bulunamıştır.
Gerçek Kesit - Öküz Koca 00:59
Gerçek Kesit - Öküz Koca Çeşme akıyorsa, suyun kalitesi önemli değil mantığıyla düşünen gurur sahibi koca ve sabah çayı termosta demleyen düşünceli karısından ibretlik bir tartışma
Gerçek Kesit - Sarı Bıyık ve Namus Dersi 00:55
Gerçek Kesit - Sarı Bıyık ve Namus Dersi Sarı bıyık babasıyla çok iyi geçinmektedir. Evde kaldığı için dışarlarda erkeklerle gezen kız kardeşini kıskanmaktadır ve onu babasına ispiyonlar. Kız kardeşine hiç unutamayacağı bir ders veren sarı bıyığın, babasıyla olan kombinasyonu insanı gerçekten düşündürür.
Gerçek Kesit - Kayıp Yıllar 39:37
Gerçek Kesit - Kayıp Yıllar Geçmişte yaşanmış veya günümüzde yaşanabilecek olayları canlandıran bir dizidir. Dizide her türlü konuya yer verilmektedir. Kız kaçırma, adam öldürme, hırsızlık vb. konular dizinin ana öğelerindendir. İlk yıllarında çekimleri Bursa'da yapıldı. 1993 yılında ilk olarak ünlü oyuncu Perihan Savaş'ın sunuculuğu ile başlayan Gerçek kesit, zamanla değişikliğe uğramıştır. Türk televizyon tarihinin en uzun dizilerinden biridir. 2008 yılında dizi sona ermiştir. Sarı Bıyık ve Kaleci Saçlı Adam gibi lakaplar bu dizide kullanılmıştır.
Azgın Semih Sarı Bıyığın Hanımına Karşı - Gerçek Kesit (Final) 07:13
Azgın Semih Sarı Bıyığın Hanımına Karşı - Gerçek Kesit (Final) Sarı Bıyığın hanımıyla köşe kapmaca oynayan Azgın semih,testesteron hormonlarının baskısına daha fazla dayanamayıp yengesine tecavüz girişiminde bulunur ve sonunda yengesi dayanamayıp sarı bıyığın beylik tabancasını alıp tam 5 el ateş edip semihi tahtalı köye postalamıştır. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2459/azgin-semih-sari-biyik039in-hanimina-karsi
Sarı Bıyık ve Gerçek Kesit - Salıncak (49 dk) 49:21
Sarı Bıyık ve Gerçek Kesit - Salıncak (49 dk) Daha önce aşağıya yazacağım linklerden parça parça izlediğimiz Salıncak adlı Gerçek Kesit bölümünün tamamı. Ayrıca siteye yolladığım ilk içerik Müdavimlerini Youtube'lara mahkum etmeyen site, Alkışlarla Yaşıyorum.
Gerçek Kesit - Yanlış Numara  03:39
Gerçek Kesit - Yanlış Numara Gerçek Kesit - Yanlış Numara
Gerçek Kesit - Çay Söylim mi? 02:03
Gerçek Kesit - Çay Söylim mi? Ömrünü çay söylemeye adamış adamın çay söyleme girişimleri... Gerçek Kesit'in efsane isimlerinden Beyaz Çorap'ın dükkanını Kaleci Saçlı Adam'a satması sırasında 40 yaşındaki dükkan çırağının sürekli çay içer misin girişimleri bonus olarak da son saniyelerde Sarı Bıyık ve Çakma Mükremin içerir.
Sarı Bıyık'a Karısının Eziyeti - Gerçek Kesit 03:42
Sarı Bıyık'a Karısının Eziyeti - Gerçek Kesit Sarı Bıyık'ın korkulu rüyası İlknur, her zamanki gibi Sarı Bıyık'a dünyayı dar ediyor. İlknur'a deli gibi aşık olan Sarı Bıyık karısının sözünden çıkmıyor. Fakat sonunda gene Sarı bıyık mahsun kalıyor. İyi seyirler efendim.
Gerçek Kesit - Şaşkın Aşık (Can Borcu) 53:02
Gerçek Kesit - Şaşkın Aşık (Can Borcu) Sitedeki herkes gibi bende bir gerçek kesit hayranıyım ve gerçek kesitin full bölümlerini bulmak çok zor altın madeni değerinde bir gerçek kesit daha...
Gerçek Kesit - Delicesine Sevmek - Oscarlık Oyunculuk 03:59
Gerçek Kesit - Delicesine Sevmek - Oscarlık Oyunculuk Yine müthiş bir kesitle başbaşayız. Bu kesitimiz sevdiği kıza abisinin onay vermemesi yüzünden intahar eden genci anlatıyor. Gerçekten konu ve oyunculuk çok gerçekçi. Oscar'a aday bir yapım. İyi seyirler.. Not: Çakma Mükremin içerir.
Şapkayla Uyuyan Sarı Bıyık ve Çakma Mükremin - Gerçek Kesit 03:49
Şapkayla Uyuyan Sarı Bıyık ve Çakma Mükremin - Gerçek Kesit Efendim neresinden başlasam bu videoyu anlatmaya bilemiyorum. Sarı Bıyık'ın, Çakma Mükremin'in manitasının yanındaki densizliklerini mi, yersiz sorularını mı, evdeki ''Kim nerede uyuyacak'' vukatını mı yoksa beraber uyuyan Sarı Bıyık ile Çakma Mükremin'in şapkalarıyla uyumasını mı.. İzleyelim.
Gerçek Kesit - Öfkeli Adam Can Pazarında 05:16
Gerçek Kesit - Öfkeli Adam Can Pazarında Daha önceki girdiği öfke nöbetinde öz kızının gözünü öldürebilecek kadar gözünü karartan Öfkeli Adam her defasında beş bin dolar kazanmak istermisin teklifiyle aç midelere aş müjdeleyerek yaklaşık 2,5 dakikada 3 kişinin böbreğini sökme rekolarını da egale ederek organ mafyalığın number one olma hayallerini kurmaktadır. Böbreğini verecek şahışlardan üçüncüsü veyaz t-shirt'lü arkadaşın isyanı " İnsan tek böbrekle yaşar mı ? ve kesitin sonunda yine aynı şahısın ve kesitin sonunda yine aynı şahısın polisin dur ihtarındaki kaçış ve duruş pozisyonlardaki zenginliği ise " Gerçek Kesit " doğasına yaraşır niteliktedir. Hızlı ve öfkeli adam son saniyelerde yakalandıgında surat ifadesi ile bu işi eline yüzüne bulaştırdıgının sinyallerini verir. Videoyu Youtube'a ekleyen Belizzzz'e ve sponsorum agopunkazı'na sonsuz teşekkürlerimle.
Adeta Gerçek Kesit & Jackie Chan Tekmesi 06:26
Adeta Gerçek Kesit & Jackie Chan Tekmesi Reality Show' ların hastası olduğumuz; Kameraya yaklaşarak konuşan elemanı yeri geldimi "Helal olsun koçum, en güzelini yapmışsın" gibisinden takdir ettiğimiz adeta gerçek bir kesit...Bknz: Arabesk "Suçlu; Suçunu kabul etti.Evet ben öldürdüm dedi" Ne sikko bi içerik yorumu yazdığımın farkındayım ama üzerimdeki mesut bahtiyar baskısını hesaba katarak sineye çekmenizi rica ediyorum.(Günde 12 saat ayakta çalışarak evine dönen emekçi bir admin olarak sizden yüseysel bir hoşgörü bekliyorum, yoksa bu ben değilim), artı parantez ( büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden, yaşıtlarımın memelerinden öperim)
Sarı Bıyık Bacısını Takip Ettiriyor - Gerçek Kesit 03:19
Sarı Bıyık Bacısını Takip Ettiriyor - Gerçek Kesit Bu kesitimizde kardeşinin erkek arkadaşı olduğundan işkillenen Sarı Bıyık arkadaşına Hafiyelik yaptırıyor. Sarı Bıyığın kıskançlığı ve babasıyla olan kombinasyonu düşüncüdürücü ve o kadar Sembolist. İzliyoruz.
Gerçek Kesit - Kaleci Saçlı Adam ve Hayvan Sevgisi 02:22
Gerçek Kesit - Kaleci Saçlı Adam ve Hayvan Sevgisi Kahvenin önünde takılırken bulduğu köpeğe önce ''geah arap geah'' deyip, ardından köpeğe karşı büyük bir sevgi besleyen Kaleci Saçlı Adam, köpeği musluğun altına tutarak onu kuduzdan korumuş ve bakterilerden arındırmıştır. Her daim kahvede kurdele bulunduran kahveci Salih Abi'den kurdeleyi alan Kaleci Saçlı, köpeği hediye pakedi yaparak kardeşini sevindirmeyi amaçlamaktadır. Not: Videonun sonunda beliren çizgili kazak giyen ve Casio saati olan çocuk bizlere bonus niteliği taşımaktadır.
Gerçek Kesit - Sarı Bıyık ile Dostlar Meclisi 03:55
Gerçek Kesit - Sarı Bıyık ile Dostlar Meclisi Amatör dizi severler olarak müptelası olduğumuz Gerçek Kesit'in üzerinden yıllar geçti kel abi dizel rolünde pis yedili'de, sarı bıyık leyla ve mecnun'da rol aldı ama kaleci saçlı adam ne oldu peki? ne güzel abiydi, orhan baba dinler, tavana bakar, malborosunu tüttürürdü aşk acısı çekerken.
Gerçek Kesit - Beyaz Çorap ve Evden Kaçan Kızı 02:03
Gerçek Kesit - Beyaz Çorap ve Evden Kaçan Kızı Beyaz Çorap ve hanımı o gece eve gelmeyen kızlarını merak içerisinde beklemektedirler. Beyaz Çorap meraktan sigara üstüne sigara içmekte ama muhteşem aletini asla üstünden çıkartmamaktadır, çareyi kızlarının arkadaşları Evrim'i aramakta bulurlar. Evrim ise onlara acı haberi verir, kızları balkabağına dönüşmemek için gece 12'den önce yavuklusuyla birlikte kaçmıştır.
Gerçek Kesit (Çocuk Oyuncu İçerir) 01:04
Gerçek Kesit (Çocuk Oyuncu İçerir) Efsane program Gerçek Kesitten muhteşem bir oyunculuk performansı. Kaderin sillesini yemiş Ali kardeşimizin bölüm içindeki kısacık rolünü izliyoruz.
Sarı Bıyık İntihar Ediyor - Gerçek Kesit 02:31
Sarı Bıyık İntihar Ediyor - Gerçek Kesit Oyunculuk mu diyelim,yetenek mi diyelim böyle bir yapıma diyecek söz bulamıyorum.Kızın giydiği Kont Dracula kıyafeti ve babanın son sahnede sandalyeyle cebelleşmesi takdire şayan....
Gerçek Kesit - Büyük Olmak İsteyen Adam (Helva Cinayeti) 02:04
Gerçek Kesit - Büyük Olmak İsteyen Adam (Helva Cinayeti) Gerçek Kesit'in usta oyuncuları Öfkeli adam ve Beyaz çorapdan bir yaşam mücadelesi öyküsü. Öfkeli adamın yer yer hayalleriyle süslediği paranın güç demek olduğunu anladığı ve para kazanmak için iyice hırslanıp gaza gelmesini anlatan "Helva Cinayeti".
Gerçek Kesit - Süper Espriler ve Fantastik Oyunculuk 03:27
Gerçek Kesit - Süper Espriler ve Fantastik Oyunculuk http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/54492/gercek-kesit-muhtesem-dovus-sahnesi önceki videonun devamı olarak bu sefer nermin ve gülsüm'ün fantastik oyunculuğu, gülsüm'ün yaptığı muhteşem bir espri de bonus olarak geliyor. ayrıca videonun finalinde meğer bu gülsüm ile nermin'in olayının ne kadar büyük bir olay olduğu da gözümüze çarpmakta eleman köhne bir yerde gülsüm'e yardım isterken, muhtemelen ku klux clan tarikatına bağlı biri boş anını yakalamak için pusuda bekliyor. başlangıçtaki 30 saniyelik gerçek kesit jeneriğinden sonra sizi bu görsel şölen ile baş başa bırakıyorum.
Gerçek Kesit - Mizah Düşmanı Üniversiteliler (Kuduzlu) 03:18
Gerçek Kesit - Mizah Düşmanı Üniversiteliler (Kuduzlu) Altı adet gelişimini tamamlamış yetişkin insan, Serçe model arabaya sığmayı başararak pikniğe gelir. Hepsi birbirinden espritüel bu altı arkadaş, türlü şakalar ve komiklikler içinde eğlenirken ortama kuduz bir köpek dahil olur. Altı kişiyle tek tek uğraşmaya üşenen köpek, alan etkili bir saldırı kullanır ve koşarak uzaklaşır. Akabinde gruptaki iki kişinin bacaktan yaralandığı anlaşılır.
Kaleci Saçlı Adamın Balkonda Kendini Asması (Gerçek Kesit) 01:37
Kaleci Saçlı Adamın Balkonda Kendini Asması (Gerçek Kesit) İntihar edesi olan Kaleci Saçlı Adam, balkonda hazır intiharlık malzemeyi fark edince olanlar olur. Emrin geldi performansıyla kıyaslanmaz ama kaleci saçlı adamın kendini idam etmesi de takdire şayan bir oyunculuk performansıydı özellikle üzerinden hiç çıkartmadığı ve kendisiyle bütünleşen t-shirtiyle beraber ilmiği boğazına takarkenki çıkarttığı sesler ve idam esnası Kaleci Saçlı Adama oyunculuk da Hollywood'un kapısını aralatmıştır.
Gerçek Kesit - Ben Gelin İsterem 03:59
Gerçek Kesit - Ben Gelin İsterem Herşey Nazmiye'nin söylediği doğru mu ? Ne söylediğine bağlı cümlesiyle başlamıştı. Bir deliden beklenilmeyecek kadar doğru ve abuk subuk cümlelerle deli mi, değil mi ? Düşünceleri arasında bizim delirmemizi sağlayan bir gerçek kesit efsanesi daha
Sıradışı Dayak Sahnesi-Gerçek Kesit 01:33
Sıradışı Dayak Sahnesi-Gerçek Kesit 90 lı yıllarda çekilen ama çoğumuzun üniversite yıllarında tanıştığı gerçek kesitin bedel bölümünden bir sahne.amcasının kızına aşık olan adam onu başka bi erkekle görünce deliye döner.ama çok değişik bi tokat yer.izliyoruz
Benim Adım Cesi, Keserim Ötmeyen Sesi - Gerçek Kesit 03:43
Benim Adım Cesi, Keserim Ötmeyen Sesi - Gerçek Kesit Kahramanımız Sarı Bıyık, arkadaşı cesinin yanında işe başlar (zira Cesi, Sarı Bıyığın çok sigarasını içmiştir zamanında), fakat ne iş yaptıklarından haberdar değildir ve olaylar gelişir. içerik önceden şu şekilde yayınlanmıştı: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2168/sari-biyik-ne-is-yapiyoruz-biz
Gerçek Kesit - Oylarınızı Bana Verin 05:44
Gerçek Kesit - Oylarınızı Bana Verin Gaza getirilince kah belediye başkanı kah muhabbet tellalı olabilen tutkulu adamın kahır, dramatik ve travma sancıları ile dolu seçim çalışmaları öncesi ve sonrasında gerçekleşen olaylar silsesidir.
90'lar Atari Salonu - Ergen Bunalımı (Gerçek Kesit) 02:32
90'lar Atari Salonu - Ergen Bunalımı (Gerçek Kesit) Ne kadar zaman oldu bir video paylaşmayalı yada entel bir tabirle içerik paylaşmayalı bilmiyorum ama bayağa uzun bir zaman oldu diyebilirim. Belki siteye küsmüştüm, belkide siteden çok sevdiğim bir arkadaşımla küsmüştüm bütün bunların çokta önemi yok aslında sonuçta burda bi amme hizmeti yapıyoruz güzel arkadaşlar. Bırak bu g.tünü yiyim ayaklarını olaya gel diyorsan bu kadar uzun zamandır sesimiz solumuz çıkmadı bari baklava tadında bir paylaşım olsun istedim. Ne kadar büyük bir " Gerçek Kesit " hayranı olsamda benimde izlemediğim videolar varmıs deyip iç çektiğim bir videoyu sizlere göndereyim istedim. Bunun devamı yok mu diye sormayın çünkü bunun devamı ben bile izlemedim. Sevgiyle kalın. Bu arada Belizzzz'e burdan selamlar olsun.
Gerçek Kesit - Sarı Bıyığın Hazin Sonu 02:38
Gerçek Kesit - Sarı Bıyığın Hazin Sonu Sarı bıyık sarkıntılık ettigi komşusunun karısı tarafından bıçaklayarak öldürür.Masadaki sucuk sohbeti görülmeye değer.Kolpa 2 bıçak darbesi ile yere yığılan sarı bıyıl hakkın rahmetine kavuşur
Saçma Sapan Yorumlarınız Gerçek Kesit Edıt 04:59
Saçma Sapan Yorumlarınız Gerçek Kesit Edıt Flash tv grade oyunculuktu aksini iddia eden oyunculuktan anlamıyordur. İyi geceler. Bana Ulaşın Youtube:: youtube.com/zenaercan İnstagram:: https://www.instagram.com/zenaer/ Facebook:: https://www.facebook.com/zenaercan/ Google +:: https://plus.google.com/u/0/+Zenaercan/ Snapchat:: zenaex zenaercan@yandex.com
Kurtlar Vadisi Kafasını Gerçek Kesit Tadıyla Yaşamak 00:26
Kurtlar Vadisi Kafasını Gerçek Kesit Tadıyla Yaşamak Ufak bir komedi yapmak isteyen arakdaşlar dozunu kaçırmış gibi biraz, 3 kişiyi tokat manyağı ederken çıkan sesler işin ciddiyetini anlaıyor. Sonra gelen adamın da tokatla uçan yumurk karışımı vuruşu ise işe bla katıyor. izleyelim gençler yapmış sonuçta.
Sarı Bıyık Yine İş Başında - Töre (Gerçek Kesit) 05:50
Sarı Bıyık Yine İş Başında - Töre (Gerçek Kesit) Sarı bıyık yine her zamanki gibi namusuyla işinde calışırken Daha önceden Jesi olarak tanıdığımız arkadaşının ispiklemesi ve beyaz çorap babasının gazıyla kız kardeşini ve sevgilisi kaleci saçlı adamı yine öldürüyor ve sonrada töreye lanet okuyor.
Gerçek Kesit - Hadi Bu Akşam İçmağa Gidelim! 01:56
Gerçek Kesit - Hadi Bu Akşam İçmağa Gidelim! Gerçek Kesit - Hadi Bu Akşam İçmağa Gidelim!
Sarı Bıyık ve Sessiz Telefon Sapığı - Gerçek Kesit 03:50
Sarı Bıyık ve Sessiz Telefon Sapığı - Gerçek Kesit Sarı Bıyık'ın bugüne kadar izlediğim gerçek kesitler içerisinde ilk kez bu kadar çaresiz kaldığına şahit oluyorum. Hele telefon zil sesini ayrıca irdelemeliyiz. Böyle çalan bir telefon hiç duymadığınıza eminim.
Gerçek Kesit - Sevdiği Kız Yerine Erkek Kardeşini Kaçırmak 03:38
Gerçek Kesit - Sevdiği Kız Yerine Erkek Kardeşini Kaçırmak Bu kesitimiz gerçeküstücülük üzerine tez yazılacak nitelikte.Kahramanımız Sarı Bıyık kız kaçırmaya karar verir. Çakma Mükremin'le beraber kreş gibi bir yere giderler ama niye buraya gitmişler bende anlamadım açıkçası. Çakma Mükreminin esprili tarzı Sarı Bıyık'ın heyecanlı halleri ve muhteşem diyaloglarla dolu bir başyapıt. Not: Beyaz çorap içerir.