Hoşgeldiniz!

Komik Spor Programları

En Komik Spor Programları

Erman Toroğlu - Benimki 20 Santim 02:07
Erman Toroğlu - Benimki 20 Santim Futbol Arenası Programında Erman Toroğlu'nun "Benimki 20 Santim" demesi ile başlayan kısa öyküsü... youtube/tubeyalan facebook/yalantube
Adnan Aybaba - İbne Miyiz Hocam Biz? 01:00
Adnan Aybaba - İbne Miyiz Hocam Biz? Adnan Aybaba özlenen performansıyla muhteşem bir dönüş yapıyor. Yazılacak daha fazla ne var ki? Kendisine moda ikonu olma yolunda başarılar diliyoruz. Gün gelir de turuncu pantolonlu Aydan Aybaba'yla karşılaşırsanız, sakın şaşırmayın.
Fıkrasına Gülünmeyen Adam v3.0  - Ziya Şengül 00:45
Fıkrasına Gülünmeyen Adam v3.0 - Ziya Şengül Bazen başkaları adına televizyonda izlediğinizde utandığınız anlar olur ya, işte Ziya Şengül abimiz bu anları bize yaşatıyor. Fıkra bittikten sonra ekip arkadaşları Gökmen Özdenak ve Serhat Ulueren'den de satış yiyen Ziya Şengül perişan hale geliyor... İbretle izliyoruz.
Rasim Ozan Kütahyalı - Ahmet Çakar İstanbul Kaşarıdır 00:37
Rasim Ozan Kütahyalı - Ahmet Çakar İstanbul Kaşarıdır Beyaz Tv'de yayınlanan Derin Futbol programında Rasim Ozan Kütahyalı, Ümit Özat'ın Ahmet Çakar'ın gazına geldiğini düşünüp ona öğütler verdiği saniyeleri izliyoruz.
Aslan Dünyanın En Şerefsiz Hayvanıdır - Ahmet Çakar 01:17
Aslan Dünyanın En Şerefsiz Hayvanıdır - Ahmet Çakar Vurulduğu günleri özlediğini belirten bu cümleleriyle karşımıza çıkan Ahmet Çakar'ı hayretle izliyoruz. Ahmet Çakar; Ben mesela Galatasaray'a aslan Galatasaray denmesine de karşıyım. Çünkü aslan dünyanın en şerefsiz hayvanıdır.
Adnan Aybaba - Zokora Şerefsizdir, Haindir 01:22
Adnan Aybaba - Zokora Şerefsizdir, Haindir Fenerbahçe maçında Emre' ye yaptığı faul ile eleştiri oklarına tutulan Trabzonspor' lu Zokora' ya en ağır darbe Ve Gol programında Adnan Aybaba' dan geldi.Eleştirinin dozu bu kadar da kaçar mı demeyin, izleyin...
Fıkrasına Gülünmeyen Erman Toroğlu - Telegol 00:33
Fıkrasına Gülünmeyen Erman Toroğlu - Telegol Erman Hoca , Hasan Mezarcı ve Feramuz Hoca dan sonra benim neyim eksik diyerek olaya giriyor...Üstelik sohbet gayet ciddi ilerlerken konudan alakasız bir biçimde... İlgili İçerikler: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/71490/fikrasina-gulunmeyen-adam-hasan-mezarci http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/73517/fikrasina-gulunmeyen-konuk-muhabbet-krali
Gökmen Özdenak - Messi'nin Çoğalmaya İhtiyacı Var 00:25
Gökmen Özdenak - Messi'nin Çoğalmaya İhtiyacı Var Telegol isimli spor haricinde eğlence, bilim ve sanat programının efsane yorumcusu Gökmen Özdenak'tan dünya futbolunun geleceğini garanti altına alacak kesin çözüm...
Ahmet Çakar - Canlı Yayında Dil Sürçmesi 00:14
Ahmet Çakar - Canlı Yayında Dil Sürçmesi Galatasaray başkanı Ünal Aysal hakkında konuşan Ahmet Çakar'ın ağzından heyecanla küfür çıkıyor. Daha toparlayamadan Rasim Ozan'ın şuh kahkahalarını duyuyoruz bile. Karşınızda son deodorant skici, iyi seyirler.
Ağzına Sağlık Berlin Panteri ! (Küfürlü) 00:15
Ağzına Sağlık Berlin Panteri ! (Küfürlü) Turgay Şeren' in Ali Sami Alkış adlı arkadaşa ebenin damı dediği mükkemmel bir atlayış kıvamında süper kaydı. Ahmet Çakar'a ekistradan dikkat salık verilir.
Adnan Aybaba İle Sabır Taşı Çatlatmaca 01:40
Adnan Aybaba İle Sabır Taşı Çatlatmaca Adnan aybaba'nın sürekli sözünü kesmesi yüzünden dellenen ziya şengül elindeki kalemi yere fırlatıp adnanı 4 yaşındaki çocuk gibi azarlar. Adnan da ziya amcasına küsüp tıp oynamaya başlar. Bir telegol tımarhanesi production.
Erman Toroğlu - Ruh Çağırmak 07:59
Erman Toroğlu - Ruh Çağırmak Türk televizyon tarihinin en efsanevi anını telegolde gördük.canlı yayında erman hoca üstüne bez atıp ruh çağırdı.serhatın hocam korkuyorum nidaları,ermanın gözlükleri akıldan çıkacak gibi değil, en iyisi izleyip görmek.
Gökmen Özdenak - Kaldıramazsan Kaldırırlar Gülüm 01:32
Gökmen Özdenak - Kaldıramazsan Kaldırırlar Gülüm Aldı aldı almadı.. Tehlikeli saatlere gelmek üzereyiz.. Reklamı kaldırdılar mı yav... Hangi reklamı..Bir reklam vardı, bir şeyin karı...şeyi kaldırıyorlar..Yapma..Bir yerde bir şey gördüm.. Sonra gördüm ben onu şaşırdım, inanamadım.. Banu Alkan ın reklamı mı?.. Yapmayın beyler.. Ama Gökmen söyledi.. Amma fesat düşünüyorsunuz.. Nasıldı şarkı.. (Programın sonlarına doğru Dünya ile irtibatı kesilip paralel evrende kısa bir süre iletişim kurmaya çalışan Telegol ekibi)
Hocam Sen Tam Bir Ekran Hayvanısın - Rasim Ozan Kütahyalı 00:59
Hocam Sen Tam Bir Ekran Hayvanısın - Rasim Ozan Kütahyalı ''bigün namık abilerle oturuyoruz'' havasında giden ekranların güzide spor programı derin futbol'da artık herkes ''enseye şaplak göte parmak'' kıvamına gelmiştir. başkasının yerine utanmaktan bıktırmayan site: alkışlarlayaşıyorum.com ilgili bir haberi paylaşmadan edemeyecem: http://spor.haberler.com/ahmet-cakar-allah-belami-versin-5122501-haberi/
Ziya Şengül - Gülme Ulan Ne Gülüyosun? 00:28
Ziya Şengül - Gülme Ulan Ne Gülüyosun? Trabzonspor - Fenerbahçe maçını yorumlayan telegol ekibinden Ziya Şengül'ün olayı ayakta anlatmak istemesi üzerine gülen Erman Toroğlu'na verdiği cevap ve Erman Toroğlu'nun küserek "vazgeçtim anlatmıcam" diyaloğunu izliyoruz.
Abdülkerim Durmaz: Öküz Gibi Yiyorsun 02:14
Abdülkerim Durmaz: Öküz Gibi Yiyorsun Beyaz TV’de ekranlara gelen Derin Futbol’da dün akşam şaşkına çeviren görüntüler yaşandı, sosyal medyada yorum yağdı.Ertem Şener’in sunduğu, Sinan Engin, Rasim Ozan Kütahyalı, Ahmet Çakar ve Abdülkerim Durmaz’ın yorumcu olarak katıldığı programda, gece saatlerinde konuklara et servisi yapıldı, dikkat çeken diyaloglar yaşandı.
Ahmet Çakar - Einstein Aşağılık Bir Adamdı 02:19
Ahmet Çakar - Einstein Aşağılık Bir Adamdı Derin Futbol'da Hagi'yle ilgili konuşurken konu bu sefer Einsten'a geliyor ve Ahmet Çakar yine tabuları yıkıyor! Einstein aşağılık mıydı? Einstein adam mıdır? Yoksa Einstein gavat mıydı? Tüm soruların cevabı sadece bu programda!
Adnan Aybaba'nın Kızılderili Olması 03:56
Adnan Aybaba'nın Kızılderili Olması Her hafta şekilden şekle girerek bize bir şeyler anlatmaya çalışan spor yorumcularından biri olan Adnan Aybaba, bu sefer karşımıza Kızılderili olarak çıkıyor barış mesajları veriyor efendim, izliyoruz.
Erman Toroğlu - Ulan Tam Yalıyor Yav! 02:00
Erman Toroğlu - Ulan Tam Yalıyor Yav! İş yavaş yavaş çığırından çıkmaya başladı değerli site sakinleri tabi reyting, danışıklı dövüş diyenleriniz olacaktır fakat artık hakaretin, sözlü sataşmanında sınırları giderek aşılıyor..Bir hafta biri öbür hafta diğeri ağzına geleni söylüyor. Galatasaray kombinelerinden Aziz Yıldırım a uzanan diyalogda Erman Hoca, Ahmet Çakar a öyle bir laf etti ki hatta eliyle uygulamalı olarakta gösterdi. Neyse ki nereyi yaladığını söylemedi..
Gökmen Özdenak - G String Külot (Önü Kapalı Kıçı Açık) 01:14
Gökmen Özdenak - G String Külot (Önü Kapalı Kıçı Açık) Dervişin fikri neyse zikri o dur derler ya... Gökmen Özdenak artık ne düşündüyse Türk Futbolu'nu iç çamaşır sektörüyle özdeşleştirdi.
Ömer Çavuşoğlu - Yav Bu .mına 00:32
Ömer Çavuşoğlu - Yav Bu .mına Canlı yayında twitterdan gelen eleştiriye sinirlenen Ömer Çavuşoğlu ağzından kaçırıyor... Ömer Abi bozuyor bu teknoloji seni...
Sultan Adnan Han (Adnan Aybaba İçerir) 02:07
Sultan Adnan Han (Adnan Aybaba İçerir) Evet arkadaşlar bilindiği üzere şekilden şekile giren insan çok sevgili yorumcumuz adnan aybaba kendini sultan sanıp gelmiş, Bu duruma kendini fazla kaptıran Adnan sultan lemi çeliğe elini öptürmeye çalıştırmasından lemi çeliğin sert tepkisine maruz kalmış. İyi seyirler..
Erman Toroğlu - Senin Oynadıklarının Çoğu Öldü Lan ! 00:59
Erman Toroğlu - Senin Oynadıklarının Çoğu Öldü Lan ! Aziz Başkanın , Metris ten yönelttiği suçlamaları yanlış anlayan ve kendinin oynadığı 1967-1980 dönemini de kapsadığını sanan Gökmen Ağabey stüdyoyu güldürdü..Son tespit ise Erman Hoca dan geldi...
Gökmen Özdenak - Zihinsel Mastürbasyon Yapıyorum 01:28
Gökmen Özdenak - Zihinsel Mastürbasyon Yapıyorum Gayet şık giyimiyle ve sotede bekleyen Gökmen Ağabey , sohbete pek katılmadı, sustu , durdu , her söylenene cevap vermedi. En sonunda saat 00:00 ı geçti sandı ve bir laf söyledi , söyledikten sonra da stüdyo buz kesti. İyi ki zihinsel yaptığını söyledi yoksa...
Ahmet Çakar ve Gülme Krizi Geçiren Rasim Ozan 03:46
Ahmet Çakar ve Gülme Krizi Geçiren Rasim Ozan Sanıyorum sempatiklik(!) yönünden hepimizin beğenisini kazanan Rasim, muhteşem ses tonuyla bu sefer gülmeye başladı ve durmadı.Ahmet Çakar ın da aragazı vermesiyle kendini iyice tutamayan R.O.Kütahyalı güldükçe güldü. Fenerbahçe hakkında konuşacak olan konuğu da geyiğe dahil eden ve konuşmasını bitirmesine izin vermeyen Çakar, olayı iyice körükledi.En sonunda krizi durmayan R.O.K. , stüdyoyu terketmek zorunda kaldı.
Adnan Aybaba'nın Balkon Konuşması 01:28
Adnan Aybaba'nın Balkon Konuşması Adnan Reis yine iş başında. Generallere kurulan kumpası kinayeli şekilde sandalye üzerinde yaptığı balkon konuşmasıyla eleştiriyor..
Erman Toroğlu - Amma Dil Attım Lan 01:00
Erman Toroğlu - Amma Dil Attım Lan Zeka açan futbol programı Telegol'de kahramanlarımız Spor Toto Super Final öncesi kimin şampiyon olacağı ve diğer 3 takımın kaçıncı olacağı üzerine tahminlerini kağıda yazıp kapalı zarfla birlikte KanalTürk'ün Las Vegas kumarhanelerinden daha güvenlikli olan kasasına koymak isterler..Erman TOROĞLU kasaya güvenmiyor olacak ki zarftaki güvenlik açıklarını dil darbeleriyle kapatır ve bu performansına kendisi de şaşırır..Zarfa dil atanların sitesi; alkislarlayasiyorum.com
Haydaaa Demenin Bokunu Çıkarmak - Rasim Ozan Kütahyalı 00:06
Haydaaa Demenin Bokunu Çıkarmak - Rasim Ozan Kütahyalı İzleyenlerini ekran başında dumur etme özelliğinden ödün vermeyen Beyaz Futbol'un nadide yalakası Rasim Ozan Kütahyalı'nın highscore tadında çektiği "Haydaa". İzliyoruz efenim
Şeyiniz Hamza Hocaya mı Kalkıyor - Ahmet Çakar 02:38
Şeyiniz Hamza Hocaya mı Kalkıyor - Ahmet Çakar Mala vurmak söyleminden sonra bir başka cümle öbeği ile yine olayı belden aşağıya cekip akabinde sizin içiniz fesat işi cinselliğe dökmeye çalışmayın diyen Ahmet Çakar.
İnekle Futbol Konuşmak - Adnan Aybaba 01:43
İnekle Futbol Konuşmak - Adnan Aybaba Adnan Aybaba kendini anlayabilecek bir arkadaş bulmuş onunla futbol hakkında konuşmuş. Bu sırada ineğin arkadaşımı neden kestiniz gibi bakışları da yürekleri dağlamış...
Erman Toroğlu: Devamlı Yalarsan Sonu Bu Olur 01:41
Erman Toroğlu: Devamlı Yalarsan Sonu Bu Olur Erman Toroğlu'nun 3-0 İspanya yenilgisi sonrasında yaptığı eleştiri. Erman Toroğlu milli takım teknik direktörü Fatih Terim ve kaptan Arda Turan'ı sert bir dille eleştirdi.
Gökmen Özdenak - Pornografik Paralar 01:56
Gökmen Özdenak - Pornografik Paralar Ahmet Çakar' ın yabancı sınırlaması olmasın minvalli yorumlarına kızan sevgili diplomat yaka abimiz Gökmen Özdenak, muhabbetin ırzına geçtin Ahmet dokundurması yapıyor. Bu porno başka porno, aşırı derecede yani.. oynatalım Uğurcum
Serhat Ulueren - Galatasaray'ın Et Alacak Parası Bile Yok 08:52
Serhat Ulueren - Galatasaray'ın Et Alacak Parası Bile Yok Bir fenerli olarak aslında şaşırıyorum, biz bu kadar şike olaylarıyla uğraşırken, avrupaya gidemezken, her gün emrenin, canerin ve volkanın saçma sapan olaylarıyla uğraşırken gs nasıl başarılı olamaz.Ünal Aysal bir bok yapamamış içini boşaltmış gitmiş. Dün akşam serhatın telegolde yaptığı açıklamada sabrinin yerine alternatif olarak 3 yıl içinde 70 milyon tl ye yakın para harcanarak 4 -5 tane adam alınmış gsye ama trabzon maçında sabri oynuyor amk.
Ahmet Çakar & Faik Işık - Adamsan Bekle (Küfür İçerir) 04:59
Ahmet Çakar & Faik Işık - Adamsan Bekle (Küfür İçerir) 7. saniyede Faik ışık'ın rok'un kolundan tutup " ne oldu bunun adı ne " dedikten sonra gelen " yalan yaaa " o ses tonu, o mimikler beni benden aldı.. 25. saniyede yine faikciğimin rok'a bırak ulan diye bağırması. rasim'in hafiften tırsması, kendini geriye çekmesi. ardından tamam marşı çalacaz, valla çalacaz demesi.. 48. saniye yine faik. kontrolden çıkması " şerefsiz ahmet çakar " diye bağırması. rasim'in gevrek gülüşleri.. 1.29. valla çalacaz olum marşı, yeminle çalacaz bak sen bi otur.. ( ne marşmış arkadaş ) 2.04'ten itibaren faik ışık'ın 1 dakika boyunca anlattığı ve kimsenin anlam veremediği garip bir olay.. 3.40. faik ışık'tan muhteşem ahmet çakar taklidi. ne puppet showmuşsun sen yaa tiradı.. bu arada rasim'in yine gevrek gülüşleri.. 3.57. marşın çalınmayacağından emin olan faik beyin "çıkıyorum " diye aniden fırlaması 4.20. faik ışık " senin gibi ibneye " demesi. ahmet çakar'ın " bekle orada, adamsan bekle " diye karşılık vermesi. rasim.. hala gülüyorsun lan?? 4.45 ahmet çakar'ın kapat abi derken, göz ucuyla stüdyonun öbür ucuna bakması. elinde telefon " bir kaç adam çağırsam iyi olacak " düşünceleri.. ve 4.57 kamera yükselir, ahmet çakar kaybolmuştur.. ve son.. tartışma boyunca gülen, eğlenen rasim bey'in günün anlam ve önemine dair konuşmaları ki şükürler olsun orada bitiyor video.
Adnan Aybaba'nın İtfaiyeci Olması 04:57
Adnan Aybaba'nın İtfaiyeci Olması Türk Futbolunun içinde bulunduğu durumu “Yangın” olarak nitelendiren Aybaba, gazetelerden derlediği haberleri bir kova içerisinde yakarak, “Türk Futbolundaki Yangını Söndürdüm” demiş, bravo.
Abdülkerim Durmaz, Rasim Ozan Kütahyalı'nın Hediyesi İle Çıldırdı 01:16
Abdülkerim Durmaz, Rasim Ozan Kütahyalı'nın Hediyesi İle Çıldırdı Beyaz Futbol stüdyolarında Abdülkerim Durmaz bir anda sinirlerine hakim olamadı. Fenerbahçe'nin kötü gidişatının konuşulduğu sırada Rasim Ozan Kütahyalı, Durmaz'ın yanına gelerek onun aşırı sinirlenmesini engellemek istediğini söyledi. Kütahyalı'nın bir şey yapacağını anlayan Durmaz, uyarıda bulunsada Kütahyalı uslu durmadı. HESAP MAKİNESİNİ FIRLATTI Kütahyalı yanında getirdiği hesap makinesini Abdülkerim Durmaz'a hediye olarak uzattı. Bu hediyeye anlam veremeyen Durmaz ilk başta tepki vermesede bir anda elindeki hesap makinesini Kütahyalı'ya fırlattı. Kütahyalı'nın hesap makinesini Durmaz'a Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki puan farkını hesaplaması için verdiği ortaya çıktı. STÜDYOYU TERK ETTİ Durmaz, daha sonra sinirlerine hakim olamayarak stüdyoyu terk etti.
Canlı Yayında Kağıt Yemek - Erman Toroğlu 00:32
Canlı Yayında Kağıt Yemek - Erman Toroğlu Erman Toroğlu Galatasarayın TFF'na yaptığı deklarasyonu eleştiriyim derken A4 kağıdı yedi, çıkardı. Afiyet olsun.
Ersen Martin, Ricky Martin'in Kardeşidir -  Gökmen Özdenak 01:20
Ersen Martin, Ricky Martin'in Kardeşidir - Gökmen Özdenak Gökmen Özdenak'ın şaka anlayışı, Sinan Engin'in yeme anlayışı, Ahmet Çakar'ın tezleri, Ersen ve Dadaşlar, modern futbol, Un, dos, tres, Un pasito pa'delante Maria... Hepsi bu videoda.
Liseli Rasim Ozan Kütahyalı - Oooooooooovvvvvv 00:43
Liseli Rasim Ozan Kütahyalı - Oooooooooovvvvvv Herkesin ooooooooooovvv manyak laf , bu lafı bana söyleyecekti varya tarzında ortalığı karıştıran arkadaşları mutlaka vardır , olmuştur. Rasim ozan'dan izliyoruz. El Hareketine dikkat :)
Adnan Aybaba'nın Gizli Bağlantıları 03:59
Adnan Aybaba'nın Gizli Bağlantıları Adnan Aybaba çevresinin çok geniş olduğunu iddia ederek sert çıkışlarda bulunduktan sonra geri vitese takıyor ve Ahmet Çakar la el ele diyaloğu yumuşatmaya çalışıyor... "Adnan sen ya manyaksın...", "Ne ilgisi var hocam"....2:20 de Ahmet Hoca nın "Laaaaa oğlummmm" tepkisine dikkat...
Real Madrid Galatasaray'a Bilerek Yenildi - Ahmet Çakar 01:19
Real Madrid Galatasaray'a Bilerek Yenildi - Ahmet Çakar Son günlerde FIFA ve UEFA'nın çeşitli konularda şike yaptığını öne süren Ahmet Çakar'dan bu defa Real Madrid'e bir ima geldi. Forma sponsorundan; takımın 55. ve 75. dakikalar arasındaki oyununa uzanan bu 'analizi' sizlerin de görüşüne sunuyorum.
Sahaya Atılan Domatese Erman Toroğlu Yorumu 00:34
Sahaya Atılan Domatese Erman Toroğlu Yorumu Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanan süper kupa finalinde taraftarlar sahaya domates atıyor.Ve ortaya traji komik görüntüler çıkıyor.Maç boyunca iğrenç espriler yapan erman toroğluda bu olayı farklı biçimde yorumluyor.İzliyoruz
Gökmen Özdenak'dan Didier Drogba Taklidi - Telegol 00:30
Gökmen Özdenak'dan Didier Drogba Taklidi - Telegol Bir başka Gökmen Özdenak klasiği. Drogba zenci olunca Gökmen abinin hareketleri de rapciler gibi oluyor. Telegol, kafası bi milyon olanların izlediği program.
Rasim Ozan Kütahyalı ve Canlı Yayın Esnemeleri 01:30
Rasim Ozan Kütahyalı ve Canlı Yayın Esnemeleri Rasim Ozan Kütahyalı'nın 3 ayrı sesli esneyişi ve stüdyodakilerin tepkileri...
Adnan Aybaba İtiraz Ediyor (telegol) 02:12
Adnan Aybaba İtiraz Ediyor (telegol) hep mi ilk baş ziya şengül konuşacak kardeşim ben niye konuşamıyorum. ekleme: bir adnan aybaba klasiği, o bunu hep yapıyor
Ahmet Çakar - Adnan Sen Manyak Mısın? 01:45
Ahmet Çakar - Adnan Sen Manyak Mısın? Adnan Aybaba her zamanki gibi coşuyor, bu sefer Türkiye'nin sorunlarına değiniyor.Adnan Aybaba tüm çabalara rağmen susturalamıyor sözünü bitirdikten sonra ilk tepkisini Ahmet Çakar'dan alıyor: Adnan Sen Manyak mısın ?
Damardan Mantı Almak - Erman Toroğlu 02:14
Damardan Mantı Almak - Erman Toroğlu Spor tarihinin en sevilen programlarından olan Telegol'de bu seferki konumuz yorumcuların yediği yemekler...Erman Toroğlu diğer yorumcuları kastederek çok yediklerini söylüyor.
Fıkrasına Gene Gülünmeyen Adam - Ziya Şengül 01:09
Fıkrasına Gene Gülünmeyen Adam - Ziya Şengül Ziya Şengül'ün daha önce izledigimiz fıkra facialarına bir yenisi ekleniyor ve educatedear!a iş düşüyor. Elbette bir gün Ziya Şengül de fıkrasıyla güldürmeyi başaracaktır. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/83456/fikrasina-gulunmeyen-adam-v30-ziya-sengul http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/84395/ziya-sengul-ve-vazgecemedigi-fikrasi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/83757/educatedear-troll-ziya
Rasim Ozan Kütahyalı'dan Olay Fenerbahçe Göndermesi (Derin Futbol 10 Nisan Pazar) 10:36
Rasim Ozan Kütahyalı'dan Olay Fenerbahçe Göndermesi (Derin Futbol 10 Nisan Pazar) Stüdyoya mevlevi kıyafetiyle programa çıkan Rasim Ozan Kütahyalı şok etti. Beyaz Tv'de ekrana gelen Derin Futbol programı yine ilginç anlara şahit oldu. Fanatik Galatasaraylı olduğu bilinen yorumcu Rasim Ozan Kütahyalı, Fenerbahçeli Abdulkerim Durmaz'a Konya göndermesi yaptı. HANDIM PİŞTİM YANDIM Fenerbahçe'nin Konyaspor maçını kaybetmesi sonrası stüdoyaya Mevlevi kıyafeti ile giren Kütahyalı ' Handım Piştim Yandım ' diyerek yaptığı hareketin Hz.Mevlana'yı anmak için bir vesiledir olduğunu söyledi. ABDULKERİM DURMAZ'I SAKİNLEŞTİREN MÜZİK Abdulkeri Durmaz ise Rasim Ozan'dan daha ilginç bir gönderme beklediğini ancak Kütahyalı'nın kendisini şaşırttığını ifade ederek ' Sinirliydim ama bu müzik beni sakinleştirdi. ' dedi.
Rusya' Da Neler Yaptığını Biliyorum - Adnan Aybaba 04:44
Rusya' Da Neler Yaptığını Biliyorum - Adnan Aybaba Adnan Aybaba bir iş için Rusya'ya giden Rasim Ozan'a Rusya'da ne yaptığını soruyor,istediği cevabı alamayınca konu uzadıkça uzuyor,Ahmet Çakar araya girmeye çalışsada Adnan Aybaba Rasim Ozan'ın Rusya'da ne yaptığını öğrenmekte kararlı.
Bana Yavrucuğum Diyemezsin! - Ahmet Çakar 03:37
Bana Yavrucuğum Diyemezsin! - Ahmet Çakar Bazen bizde de vuku bulur böyle nane olaylar, özellikle votkayı fazla kaçırdığımız limonata, pasta düğünlerinde bir çok kez buna benzer sıkıntılı durumlarla karşılaşmışımdır. Delikanlı aleminde lanlı lunlu konuşmak ve el kol hareketleri bize yakışmaz. Ahmet Çakar'a ise hiç yakışmaz.
Canlı Yayında Sneijder Maskesi Takmak - Gökmen Özdenak 01:46
Canlı Yayında Sneijder Maskesi Takmak - Gökmen Özdenak Türk televizyon tarihinin en renkli ve bi o kadar boş muhabbet yapan yorumcusu Gökmen Özdenak son dönemdeki Sneijder tartışmalarına son noktayı koyuyor.İzliyoruz efendim...
Ömer Çavuşoğlu - Biz Size Bir Takar mıyız ? 00:50
Ömer Çavuşoğlu - Biz Size Bir Takar mıyız ? Beyaz Tv'de yayınlanan Ve Gol programında kolpalık gene hat safhada. Ömer Çavuşoğlu Galatasaray'ın Fenerbahçe deplasmanına geldiğini öğrendiğinde Rasim Ozan Kütahyalı'ya dönüp kelime oyunu yaparak Biz Size Bir Takar mıyız ? diyor bunun altında kalmayan Rasim Ozan Kütahyalı araya girip cevabını veriyor,Ahmet Çakar ortamı yumuşatmaya çalışırken, Adnan Aybaba herzamanki gibi ne dediğini bilmiyor.
Bikini Giyerim Vücudum Güzel - Adnan Aybaba 00:23
Bikini Giyerim Vücudum Güzel - Adnan Aybaba evet efenim iddia uğruna fener forması giyen adnan aybaba iddiaya girilse bikini bile giyeceğini çünkü vücudunun güzel olduğunu ve de bunu sergilemeyi tercih edeceğini beyan etmiş canlı yayında. ne diyelim hayırlısı olsun hakkında umarım öyle bir iddiaya girilmez...
Rasim Ozan Kütahyalı'nın Canlı Yayında Kızdıran  Hediyesi 00:45
Rasim Ozan Kütahyalı'nın Canlı Yayında Kızdıran Hediyesi Rasim Ozan Kütahyalı, Fenerbahçe'nin Antalyaspor'a 4-2 yenilmesinden sonra Antalya'da çalınan müziği hatırlatarak Abdülkerim Durmaz'a gazoz hediye etti. Gazoz hediyesini gören Durmaz, sinirlenerek ayaklandı. Bu olay stüdyoda gülüşmelere neden oldu.
Educatedear - Eto'o Bitmiş 01:15
Educatedear - Eto'o Bitmiş Hıncal'ın izinden giden Oktay, bizi benzer bir durumla karşı karşıya bırakıyor. Ayrıca Eto'nun da neredeyse "biten" futbol kariyerine kimin sebep olduğunu son saniyelerde öğreneceğiz. Müthiş katkılarıyla; edu ekibinden: wonka, borz, symbiote ve evo.ya kocaman bir alkış.
Ahmet Çakar'ın Ertem Şener Ve Sinan Engin'in Karikatürünü Çizmesi 03:04
Ahmet Çakar'ın Ertem Şener Ve Sinan Engin'in Karikatürünü Çizmesi Derin Futbol isimli Spor(!) programında Ahmet Çakar'ın Show'undan bir kesit izliyoruz. Bakalım Ahmet Çakar gene neler yapmış.
İsveç'te Oynadım Diyen Adnan Aybaba'ya İnanmamak 03:23
İsveç'te Oynadım Diyen Adnan Aybaba'ya İnanmamak Beyaz Tv programlarından Ve Gol'de bir başka kolpalık,Adnan Aybaba İsveç'te futbol oynadığını iddia ediyor ama kimse Adnan Aybaba'ya inanmıyor,Adnan Aybaba oynadığı takımın rengini bilmiyor.
Rasim Ozan Kütahyalı, Stüdyoya Pastırma Getirerek Abdülkerim Durmaz'la Dalga Geçti 07:57
Rasim Ozan Kütahyalı, Stüdyoya Pastırma Getirerek Abdülkerim Durmaz'la Dalga Geçti Galatasaraylı Rasim Ozan Kütahyalı, Fenerbahçe'nin Kayserispor'a 4-1 yenilmesinin ardından stüdyoya Fenerbahçeli Abdülkerim Durmaz için Kayseri sucuğu ve pastırması getirdi.
Nusret Taklidi Yapan Rasim Ozan Kütahyalı 00:52
Nusret Taklidi Yapan Rasim Ozan Kütahyalı Fenerbahçe'nin evinde Adanaspor ile 2-2 berabere kalmasının ardından Abdulkadir Durmaz ile uğraşan ROK, elindeki acılı Adana'yı Nusret usulü tuzladı. İzliyoruz efem..
Adnan Aybaba - Askeri Üniforma ile Programa Gelmek 01:35
Adnan Aybaba - Askeri Üniforma ile Programa Gelmek Gün geçmiyor ki adnan abimiz bizi şaşırtmasın evet yine son programında lemi ile tartışıyor tartışmadan ziyade spor programında askeri ünüforma ile katılıp futbol dışında herşeyi tartışmak gerçekten hiç bir kelime ile ifade edilemez heralde.
Ahmet Çakar: Ertem Tam Bir Sıvacısın Sen! 02:42
Ahmet Çakar: Ertem Tam Bir Sıvacısın Sen! Beyaz TV'de tansiyon yine yükseliyor ve Ahmet Çakar dayanamıyor. Ertem Tam Bir Sıvacısın Sen!
Ziya Şengül Ve Vazgeçemediği Fıkrası 00:20
Ziya Şengül Ve Vazgeçemediği Fıkrası '' Troll Ziya '' videosu'nun patlama yapmasından sonra telegol programında fıkranın anlaşılamadığını savunan Ziya Şengül malum fıkrayı birkez daha anlatmak istiyor. Ancak tepki yine alışık olduğumuz türden... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/83757/educatedear-troll-ziya http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/83456/fikrasina-gulunmeyen-adam-v30-ziya-sengul
Rıdvan Dilmen 'ahhhhh' - Güntekin Onay 'offffff' 00:25
Rıdvan Dilmen 'ahhhhh' - Güntekin Onay 'offffff' Devre arası olmuş ve % 100 Futbol başlıyor. Güntekin Onay'ın yine basıldık' telaşını ve Rıdvan Dilman'le tepkisini izleyeceğiz.
Doktor Adnan Aybaba'dan Türk Futboluna Reçete 03:32
Doktor Adnan Aybaba'dan Türk Futboluna Reçete Adnan Aybaba Serbest Vuruş programına bu sefer doktor kılığıyla çıkıyor. Türk futboluna neşter vurup, reçeteyi kesiyor.
Ahmet Çakar - Thierry Henry Adam Değildir! 03:39
Ahmet Çakar - Thierry Henry Adam Değildir! Ahmet Çakar Thierry Henry'nin futbolu bırakıp yorumcu olmasını değerlendiriyor.
Ömer Çavuşoğlu -  Zenci Değil mi Herif ? 02:24
Ömer Çavuşoğlu - Zenci Değil mi Herif ? Ömer Çavuşoğlu'nun içinden geldiği gibi konuştuğu görüntüleri izlyeceksiniz. Zokoro'dan Ömer Çavuşoğlu adına özür diliyoruz. Kendisinin de bu sözlerden dolayı pişmanlık duyduğuna eminim.
Canlı Yayında Para Cezası Ödemek - Adnan Aybaba 02:03
Canlı Yayında Para Cezası Ödemek - Adnan Aybaba Adnan Aybaba efsanesi geri döndü diyebiliriz artık bolca Adnan Aybaba içeriği göreceğiz gibi. Bu seferde Zokora'ya hakaret ettiği gerekçesiyle mahkemenin kendisine verdiği 3.880 TL'lik para cezasını canlı yayında esprili bir dille ödüyor.
Ahmet Çakar - Hepinize Kobramı Göstericem 01:16
Ahmet Çakar - Hepinize Kobramı Göstericem Ahmet Çakar yine bir skandala imza attı! Canlı yayında yılanlardan özellikle de kobra yılanlarından hoşlandığını belirten Çakar, bir gün kobra alıcam ve sizi evime davet edip kobramı göstericem dedi. Bu sözü stüdyo da uzun bir süre gülüşmelere neden oldu. Ahmet Çakar: Hepinize bir gün kobramı göstericem!
Erman Toroğlu'yla Gökmen Özdenak'ın Muz Muhabbeti (Telegol) 04:11
Erman Toroğlu'yla Gökmen Özdenak'ın Muz Muhabbeti (Telegol) Tv8'de yayınlanan Telegol programından Gökmen Özdenak'la Erman Toroğlu arasında geçen enteresan muz muhabbeti.
Adnan Aybaba Atarı - Futbolun İçine Ettiniz 03:22
Adnan Aybaba Atarı - Futbolun İçine Ettiniz TV EM'de yeni bir program başlamış Serbest Vuruş adında Sabri Ugan moderatör Adnan Aybaba, Mehmet Baransu, Lemi Çelik ve Büşah Gencer yorumcular. Daha ilk programdan Adnan Aybaba Mehmet Baransu'ya atarlanıyor. Ayrıca Sabri Ugan futbol konuşacaksanız Mehmet Baransu'nun orada ne işi var diyede sormak lazım. İzliyoruz.
Ahmet Çakar - Bikini Mevzusu 01:36
Ahmet Çakar - Bikini Mevzusu 2007 yılında şampiyonlar ligine giden 2 takımımız Beşiktaş ve Fenerbahçey'di. Beşiktaş gruplardan geçemiyor. Fenerbahçe ise grupları ilk 2 de bitirip 2.tura çıkıyordu rakibi ise İspanyol Sevilla'ydı. Sevilla son 2 senede uefa birde süper kupasını kazanmış güçlü bir takımdı fenerbahçe ilk maçı kendi evinde oynuyor ve maçtan şampiyonlar liginin süpriz sonuçlarından biri çıkıyordu 3-2 kazanan Fenerbahçe ispanya'ya avantajlı gitmesine rağmen Ahmet Çakar bunun tam tersini söylüyordu, tam bir Sevilla taraftarı gibi konuşan Ahmet Hoca gaza gelip sonradan çok pişman olacağı o lafları söylüyordu.
Gökmen Özdenak'ın Drogba'nın Doğum Gününü Kutlaması 00:33
Gökmen Özdenak'ın Drogba'nın Doğum Gününü Kutlaması Yne bir Telegol programı ve yine Gökmen Özdenak.35 yaşına giren Drogbanın doğum gününü Gökmen abi kendi tarzında ve hepi börtdey şarkısından bir kuble okuyarak kutluyor.
Ahmet Çakar'ın UEFA Kurasının Aynısını Çekmesi 06:05
Ahmet Çakar'ın UEFA Kurasının Aynısını Çekmesi Daha önce Şampiyonlar Ligi'ni çekmiş ve uefa hile yapmıştır, iddalarını ortaya atmışlar, bunlara inanmayan rasim ozan Kütahyalı sadece gözümün önünde çekilirse inanırım demesinden sonra süre gelen olay.
Erman Toroğlu - Spor Programında Cacık Yapmak (Telegol) 05:31
Erman Toroğlu - Spor Programında Cacık Yapmak (Telegol) Artık spor programlarının formatının dışına çıktığının hepimiz farkındaydık ama bu denlisi bir ilk; canlı yayında cacık yapmak. Türk futbolunu eleştiren Erman Toroğlu, "türk futbolundan bir cacık olmaz" diyip cacık yapmaya girişiyor. Öyle yani, enteresan nebileyim lan değişik...
Ahmet Çakar'ın Piç Gafı - Beyaz Futbol 00:39
Ahmet Çakar'ın Piç Gafı - Beyaz Futbol Pazar akşamlarının bir numaralı eğlencesi, insana dert tasa bırakmayan futbol programı Beyaz Futbol bu hafta yine efsane idi. Ahmet Çakar'ın kendine hakim olmayıp piç demesi programın üzerine kaymaklı ekmek kadayıfı oldu.
Gökmen Özdenak - G.t Gafı 01:14
Gökmen Özdenak - G.t Gafı TV 8'de yayınlanana "Telegol" adlı programda konuşan Gökmen Özdenak, Fatih Terim'in tribüne gönderilmesini değerlendirirken ilginç kelimeler kullandı.
İşte Ben O Clint Eastwood'um - Ahmet Çakar 01:36
İşte Ben O Clint Eastwood'um - Ahmet Çakar Ahmet Çakar, Clint Eastwood'un bir filmini anlatmaya başlar ve de sonunda kendine bağlar, işte ben o "Clint eastwood'um diye". Haa bunu neden mi yapar nasıl mı yapar oralarını bilip bilmemek çok da mühim değil oraları geçin de bilin bakalım bu film hangi filmdi ve de ahmet reyizi bir koyun bakalım koyabilecek misiniz o filmde Clint Eastwood'un yerine. Neyse biz seni birinin yerine koyarız ahmet abey de kimseleri senin yerine koyamayız.
Ahmet Çakar'ın Haydar Dümen'e Benzetilmesi 02:51
Ahmet Çakar'ın Haydar Dümen'e Benzetilmesi Beyaz tv'de yayınlanan talk şov programı derin futbolda yine ilginç şeyler oluyor. Programa konuk olan haydar dümene eski hakem, doktor, tv şovmeni, spor yorumcusu, filazof, uzay bilimcisi ahmet çakarın haydar dümene o saçlar kesilecek demesi ve ahmet çakarın fotoşoplu resminin programda verilmesiyle stüdyoda yer yerinden oynuyor izliyoruz.
Kendinden Sansürlü Gökmen Özdenak - P.şt 02:07
Kendinden Sansürlü Gökmen Özdenak - P.şt Yine bir Telegol ve Yine bir Gökmen Özdenak klasiği. Ziya Şengül'ün Başakn ne derse desin ben oyuncuyum diyerek Fenerbahçeli oyuncuları koruması üzerine oturduğu yerde sinir krizleri geçiren Gökmen abi ha çıkçı ha çıkacak derken bombayı patlatır...
Rap Müziği Soytarılıktır - Ahmet Çakar 00:29
Rap Müziği Soytarılıktır - Ahmet Çakar Ahmet Çakar 13.09.2015 günü rap müziği soytarılıktır söyleminde bulundu.Bu söylem ardından gelen sagopa kajmer ile ilgili negatif yorumlarıda oldu.bunun üzerine sosyal medyadaki rap severler ve sagopa kajmer funları Ahmet hocaya ağır eleştirilerde bulundu. Not:35.000 kişinin stadyumda hep bir ağızdan giydirdiği biri o yorumları sallar mı?sallamaz şahsi fikrimdir.
Ahmet Çakar - Noel Baba Sahtekarın Tekidir 05:21
Ahmet Çakar - Noel Baba Sahtekarın Tekidir Dün geceki derin futbol programında bu sefer de noel baba Ahmet Çakar'dan nasibini aldı.Noel Baba Adam olsa çatıdan değil kapıdan girerdi diyen Çakar Türk Futbolunda ki noel babanın İlhan Cavcav olduğunu idda etti.
Gökmen Özdenak'ın Baba Drogba'yla Hasretliği 02:11
Gökmen Özdenak'ın Baba Drogba'yla Hasretliği Telegolün Fildişi Sahillerinden getirdiği spor yorumcuları ve üst düzey siyasetçilerle Drogba'nın programda görüşmesine Galatasaray yönetimince izin verilmeyişi Gökmen Özdenak'ın sinir katsayılarını artırmıştı, sonradan Drogba'nın babasının da programa gelmesiyle Gökmen abi oracıkta Drogba oluverip hasret giderdi babasıyla. Asabiyetiyle, sinirli bakışlarıyla pek belli etmese de aslında yımışacık bi kalbi var bu adamın. neşeli birisi, seviyorum bu adamı. Bu arada sen ne diyon Oktay allasen.
Ahmet Çakar - Motora Binerken Korunmalıyız 01:17
Ahmet Çakar - Motora Binerken Korunmalıyız Moderatörlüğünü Ertem Şener'in üstlendiği ve yorumcu olarak Ahmet Çakar, Sinan Engin, Abdülkerim Durmaz ve Rasim Ozan Kütahyalı'nın bulunduğu son 2-3 yılın en fenomen spor programı olan Beyaz Futbol'da, yine bir motor muhabbeti geçiyor. Ahmet Çakar bombayı patlattıktan sonra Ertem Şener gürültüyü koparsın diye Rasim'e bakıyor ama Rasim bu sefer sessiz kalıyor. Daha sonrasında Ertem'i "Motor mu, araba mı?" sorularıyla terleten Rasim Ozan, yine programa bambaşka bir tad katıyor. Son yüzyılın trolleri listesinde ilk 3'e girer bu adam.
Ahmet Çakar'ın Çinli Nefreti 03:16
Ahmet Çakar'ın Çinli Nefreti Beyaz TV’deki Beyaz Futbol programında yine saçma sapan kahve muhabbeti yapan yorumcu insanlardan Ahmet Çakar, bu sefer de Çinliler’e takmış kafayı. Beşiktaş-Mersin İdmanyurdu maçında Ersan Gülüm’ü izlemek için stada gelen Çin kulübü Shanghai Shenhua başkanını ve başkanın tercümanını sahtekar olarak gören Ahmet Çakar, Çin’e ve Çinlilere de vermiş veriştirmiş. Konuşmaya dahil olan Sinan Engin de engin tecrübeleriyle Shangai şehrinin güzelliklerinden bahsetmiş. Bir yandan ROK anırırken diğer taraftan ekranın altında Sinan Engin parfümünün reklamı da olaya ayrı renk katmış gerçekten. Her zaman şölen havasında geçen programda bakalım daha ne ilginçlikler göreceğiz.
Gökmen Özdenak - İstatistik Mini Eteğin Görünen Kısmıdır! 00:47
Gökmen Özdenak - İstatistik Mini Eteğin Görünen Kısmıdır! Sürekli cinsel içerikli örnekler veren Gökmen Ağabey , Erman Hoca yla atıştıktan sonra Serhat Ulueren in tepkisiyle sakinleştirildi. Sakinleşmese malum amınaooo....
Ahmet Çakar: Sinan Senin Heykelini Yapsak Testislerine Beton Yetmezmiş 00:20
Ahmet Çakar: Sinan Senin Heykelini Yapsak Testislerine Beton Yetmezmiş Beyaz Futbol programını ilginç laflarıyla Ahmet Çakar toparlıyo hakketen,sonra Rasim Ozan Kütahyalı çekiyo programın başını neyse videoyu izleyelim. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler