Hoşgeldiniz!

Brezilyalı Videoları

Komik Brezilya Videoları

Rivaldo'nun Unutulmaz Numarası (2002 Dünya Kupası - Türkiye & Brezilya) 00:10
Rivaldo'nun Unutulmaz Numarası (2002 Dünya Kupası - Türkiye & Brezilya) 2002 Dünya Kupası'nda ilk maçımız Brezilya'ya olmuştu . İlk yarı sonlarında Hasan Şaş'ın golüyle çok mutlu olmuştuk fakat ikinci yarı talihsiz bir gol nedeniyle beraberlik olmuştu . O maçın hakemi Kim Young-Joo , o maçta haksız yere fauller vermiş bir de üstüne Alpay ve Hakan Ünsal'a özellikle Hakan Ünsal'a alakasız olarak kırmızı kart vermişti . Maçın son dakikasında da Rüştü'nün yanlışlıkla Brezilyalı oyuncuya top atmasıyla gol yemiştik . İşte o maçtan Hakan Ünsal'ın korner için Rivaldo'ya top atarken Rivaldo'nun dirseğine çarpınca yere yatıp numara yapan Rivaldo'nun unutulmaz numarasıdır . İyi izlemeler .
Brezilyalı Muhabiri Öpen Hırvat Taraftar 00:31
Brezilyalı Muhabiri Öpen Hırvat Taraftar 2 gün önce karşılaşan Brezilya ve Hırvatistan takımları, bu defa sevgi-saygı ve hoşgörü çerçevesinde bir araya geliyor.
Brezilya Plajlarında Sıradan Bir Gün 00:20
Brezilya Plajlarında Sıradan Bir Gün Rio'da bir plaj. Hanımlar da topu bulunca boş durmamışlar.
Acun Firarda - Rio Karnavalı 10:07
Acun Firarda - Rio Karnavalı Acun Firarda'nın Brezilya - Rio Karnavalı bölümü ile meraklıları için tekrardan sizlerleyiz. Başka bir Acun Firard için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/76825/acun-firarda-fantasy-fest-in-key-west-florida
Brezilya'da Pirana Beslemek 01:16
Brezilya'da Pirana Beslemek Brezilyada bir nehir kıyısında çiğ et ile pirana beslemiş adamlar. Ne piskopat hayvanlar amk böyle balık mı olur lan..
Asansör Şakası - Brezilya 06:43
Asansör Şakası - Brezilya Bizim televizyon kanallarımızda alıştığımız sulu şakalar yerine insanın en temel korkularının filmlerle de pekiştirilmesi üzerine kurulu ve başıma gelse benim de muhtemelen aynı tepkileri gösterip soğukkanlı kalamayacağımı düşündüğüm bir şaka.
Hapishaneden Kanalizasyon Yoluyla Kaçan Brezilyalı Tutuklular 02:13
Hapishaneden Kanalizasyon Yoluyla Kaçan Brezilyalı Tutuklular Brezilya'da hapishane'nin olumsuz şartlarından bıkıp kanalizasyon yoluyla kaçan Brezilyalı tutukluları izliyoruz
Flyjet Brezilya 04:15
Flyjet Brezilya Brezilya usulü flyjet(waterjet). nedense bir işin içine brezilya girince o işten bir şeyler eksiliyor. 200 beygirlik su püskürten motorların üstüne extradan beygir binince ortaya güzel görüntüler çıkmış.
Brezilya Motorlu Polis Kovalamacaları 07:55
Brezilya Motorlu Polis Kovalamacaları Brezilya'nın favela mahallelerinde sıradan bir video. Motorlu polis kovalmacalarını izliyoruz.
Brezilya Usulü Twister Oynamak 03:32
Brezilya Usulü Twister Oynamak Bizde neden böyle televizyon programları yok diye düşündürüyor. Gereksiz cümleler doldurmaya gerek yok buraya iyi seyirler...
Brezilya - Gerçek Hayattan Gta 06:48
Brezilya - Gerçek Hayattan Gta Efendim 7 ekim gunu Brezilya´da protestalar tekrardan basladi,biran olsun bize Gta yi hatirlatan bu goruntulerle sizi basbasa birakiyorum.
Dış Görünüşün İnsanlar Üzerindeki Etkisi (Brezilya İçerir) 02:18
Dış Görünüşün İnsanlar Üzerindeki Etkisi (Brezilya İçerir) Brezilya'da güzellik üzerine yapılan bir kamera şakasımı sizi çok güldürecek. Önemli bir şeye dikkat çekilmiş.
Brezilya Kadınının 100 Yıllık Değişimi 01:17
Brezilya Kadınının 100 Yıllık Değişimi Cut.com ekibinin daha bir çok ülke için gerçekleştirdiği güzellik anlayışı videolarına bu sefer de Brezilya kadınlarını ekledi. 1910'dan günümüz Brezilyalı kadınların 100 yıllık değişimlerini çarpıcı bir şekilde gözler önüne seriyorlar.
Canlanan Oyuncaklar Kamera Şakası - Brezilya 04:58
Canlanan Oyuncaklar Kamera Şakası - Brezilya brezilyada yapılan bu kamera şakası tam anlamıyla alta doldurtan cinstenmiş. cüceleri bir güzel hazırlayıp kutulara oyuncak bebek gibi koymuşlar, kutularındaki grafikler filanda çok muazzam, bayağı bi çalışılmış ve de çok güzel bir kamera şakası olayı çıkmış ortaya. evet biz de olsa, ben olsam yorumlarınıza kalıyor meydan.
Brezilya Usulü Balon Patlatma 10:26
Brezilya Usulü Balon Patlatma Daha önce çeşitli videolarda da gördüğünüz balon patlatma oyunlarının en profesyonel(!) şekli...Özellikle beşinci dakkadan sonra cazgırlar ve azgınlar sayesinde balon patlatmada yeni figürler izliyoruz
Stat Dışından Brezilya - Hırvatistan Maçının Atmosferini Yaşamak 04:55
Stat Dışından Brezilya - Hırvatistan Maçının Atmosferini Yaşamak Brezilya Hırvatistan maçı atmosferini caddeye yerleştirilen kamerayla hissedilmeye çalışılmış.
Kızgın Koçun Ortalığı Ringe Çevirmesi - Brezilya 01:40
Kızgın Koçun Ortalığı Ringe Çevirmesi - Brezilya Efenim Brezilya'da yaşanan olayda koç'u kızdırmışlar kızdırmışlar o da terör estirmiş. Neden sinirlendiriyorsunuz lan hayvancağızı hı söyleyin bakalım. Adeta ortalığı ringe çevirerek rakiplerini nakavt etmiş. 00'49'daki teyzemize vuruşu 00.53'den sonraki abimizle mücadelesi ise takdir edilecek cinsten. Şaka bir tarafa yazık lan kadına kötü vurdu.
Brezilya'da Sabah Programı Olmak 2 13:14
Brezilya'da Sabah Programı Olmak 2 Efenim Brezilya'da sabah programi nasil yapilir izliyoruz. Site ahalisine yardimci olmak baglaminda: Models: 1-Ana Wongal 2-Fernanda 3-Amanda Barral 4-Ana Cecilia 5-Vanessa 6-Gislene Charaba 7-Leticia Dias 8-Fabiana Teodoro 9-Mayra Azevedo 10-Marcela
Brezilyalı Mankenden Müthiş Futbol Show 00:15
Brezilyalı Mankenden Müthiş Futbol Show Brezilyalı güzel manken topuklu ayakkabilarla futbol becerilerini sergiledi. Brezilyaı manken Raquel Embaixadinhas, futbol topu ile izleyenlerin yüreğini hoplatan bir şov sergiledi. 5 yaşındaki güzel manken topuklu ayakkabısı ve mini elbisesi ile top sektirme anına şahit oluyoruzzzz
Brezilyalı Futbolcuların Alpay Özalan'a Dönüşmesi (Duygu Patlaması) 01:47
Brezilyalı Futbolcuların Alpay Özalan'a Dönüşmesi (Duygu Patlaması) Dünkü açılış maçında dikkatimi çeken bir husustu. Aklıma gelmişken gereksiz bir içerik yüklemesi yapayım dedim. Cesar neyim ağlamış marş bittiğinde. Lüzumsuzluk bizim işimiz.
Brezilya Surat Dansı 03:43
Brezilya Surat Dansı Sevgili arkadaşlar, brezilyalı ergen arkadaşımızı dansçı mı şarkıcı mı ne idüğü belli olmayan ablamız sahneye davet ediyor. Sonra olanları dehşetle izliyoruz. Sarsılarak boşaldığını tahmin ediyorum.
Brezilya Usulü Çarkıfelek Yarışması 14:11
Brezilya Usulü Çarkıfelek Yarışması Efenim daha önce futbol deyince akla gelen brezilya sitemizin uzun uğraşları sonucu bu kara lekeden kurtulup meme deyınce akla ilk gelen yer haline gelmiştir. Efenim bir zamanlar güzel memleketimde de yapılan çarkıfelek yarışmasının brezilya usulü sizlerle.... İyi Seyirler
Brezilya'da Hırsızlık Yaparken Yakalanmak ( 18) 02:13
Brezilya'da Hırsızlık Yaparken Yakalanmak ( 18) Çoğumuzun keşke bizim ülkemizde de böyle olsa dediği şeyi Brezilya polisi yapıyor. Hırsızlığın sonu mu yoksa su testisi su yolunda kırılır mı? İzleyelim beyler karar sizin...
Asansör Şakası - Brezilya (2. Bölüm) 08:15
Asansör Şakası - Brezilya (2. Bölüm) Geçtiğimiz günlerde asansörde yapılan elinde bebek olan küçük kız temalı kaliteli korku şakasından sonra yine aynı asansörde gerçekleştirilen farklı bir çalışma daha. Bu defa şaka tabuttan çıkan ölü adam teması içermekte. Yine başarılı bir çalışma olmuş.
Travestiyle Öpüşme Şakası - Brezilya 02:50
Travestiyle Öpüşme Şakası - Brezilya Olay şu yoldan adam çevirip güzel bir kadınla öpüşmeleri isteniyor. O kısmı anlamadım nasıl ikna ediliyor adamlar ama zor olmasa gerek. Sonra öpülen kadının travesti olduğu söyleniyor. Komik tepkiler ortaya çıkmış. Tek kelime portekizce bilmememe rağmen ben güldüm. Size de komik gelir diye düşünüyorum.
Böyle Olacağı Belliydi! 00:56
Böyle Olacağı Belliydi! Brezilya Rio de Janeiro'da yol kenarındaki nehre atlayan çocukların tehlikeli oyunu kötü bitti.Olay an ve an arkadaşının kamerasına böyle yansıdı...