Hoşgeldiniz!

Ukraynalı Videoları

Komik Ukrayna Videoları

Eski Güreşçiyi 7 Polis Memuru Güçlükle Durdurabildi 04:00
Eski Güreşçiyi 7 Polis Memuru Güçlükle Durdurabildi Eski ünlü sporcu Ukrayna'nın başkenti Kiev'de alkollü araç kullanırken yakalandı. Ukrayna adına 1996’da Atlanta’da düzenlenen yaz olimpiyatlarında güreş şampiyonu olan Vyacheslav Oliynyk, alkollü araç kullanırken yakalandı. Polisler tarafından aracı durdurulan Oliynyk olay çıkardı. 7 polis memurunun güçlükle durdurabildiği kavgada Oliynyk'in sağ kaşının çatlaması sonucu yüzü kanlar içinde kaldı. Polisin biber gazı ve copla saldırdığı eski güreş şampiyonu kanlar içinde yerde kaldı. Olayın görüntüleri Aksaray esnafıyla kavga eden İrlandalı turisti akıllara getirdi.
Ukrayna Rusları'nın Tarihi Tankı Çalıştırması 01:11
Ukrayna Rusları'nın Tarihi Tankı Çalıştırması Ukrayna'da Rusya yanlısı milisler Konstantinovka kentinde Yubileyniy parkında yıllardır bekleyen bir IS-3 anıt tankını tamir etti. Donetsk halk milisleri tarafından tamir edilerek çalıştırılan tankın görüntüleri Youtube'da paylaşıldı. 122 milimetrelik D-25T topları, savaş sonrası üretilen D-30 mermilerini kullanabilen tankın çatışmalarda kullanılabileceği söyleniyor. 1944-45 yıllarında geliştirilen IS -3 tankları, 1956 yılında Budapeşte ayaklanmaları sırasında kullanılmıştı. İhraç edilen IS-3 tankları Kore savaşı ve Arap-İsrail krizlerinde devreye girmişti.
Ukrayna Ordusunun Füze İle İmtihanı 00:35
Ukrayna Ordusunun Füze İle İmtihanı Ukrayna ordusunun denizaltı avcısı olarak nitelendirdiği füze denemesinde tam bir fiyasko yaşandı.Füze önce denize girip daha sonra çıktığında kontrolünü yitirmiş şekilde hareket etmeye devam etti.Gemiye çarpıp infilak etmemesi büyük şans
Ukrayna Polisi Trafikte Terör Estirdi 01:01
Ukrayna Polisi Trafikte Terör Estirdi Trafikte terör tüm dünyanın sorunu fakat Ukrayna’da görevi asayişi sağlamak olan polislerin yolunda giden sürücüye yaptıkları ‘yok artık’ dedirtecek cinsten.
Ukrayna'da Egzersiz Yapmak - Work Out 02:51
Ukrayna'da Egzersiz Yapmak - Work Out Ukrayna ve Rusya'da yapılan bu tip street workout videolarını gördük ama bu video sanki daha izlemeye değer. Allah var kütür kütür hepsi, dişlesen dişlenmez.
Yetenek Sizsiniz Ukrayna Dans Performansı 03:07
Yetenek Sizsiniz Ukrayna Dans Performansı Ukraynalı ablamızdan Türk kızlarına taş çıkartacak bir dans performansı izliyoruz, iyi seyirler. O zaman dans
Ukraynalı Rihanna - Ukrayna Yetenek Sizsiniz 03:01
Ukraynalı Rihanna - Ukrayna Yetenek Sizsiniz Ukrayna'daki X Factor'e katılmış Anna Khokhlova sesinin güzelliğiyle herkesi büyülüyor.
Gerçek Anlamda Polise Taş Atmak - Ukrayna 02:19
Gerçek Anlamda Polise Taş Atmak - Ukrayna Ukrayna'daki göstericiler gerçek anlamda "polise taş atmak" eyleminin nasıl yapıldığını gösteriyorlar.
Ukrayna'da Milletvekilini Çöpe Atmak 01:01
Ukrayna'da Milletvekilini Çöpe Atmak Bir grup insan ukrayna'nın milletvekilini çöpe atmış ve bunu kameraya almışlar izliyoruz bu arada kafasına bastırıp çıkmasına izin verilmemesine baya güldüm ben.
Nükleer Felaketten 28 Yıl Sonra Çernobil Nasıl Gözüküyor? 03:00
Nükleer Felaketten 28 Yıl Sonra Çernobil Nasıl Gözüküyor? Yönetmen Danny Cook felaketten sonra terk edilmiş olan Çernobil'e gider ve oradaki durumu kamerasına kaydeder. İzliyoruz...
Akrobatik Çift Dansı - Ukrayna 03:19
Akrobatik Çift Dansı - Ukrayna Bir yeteneksizsiniz Ukrayna videosu daha. Tabi oralarda Çarlk döneminden kalma Sirk kültür, komünizm döneminde A.B.D ile yarıştan kalma spor kültürü olduğunda böyle yetenekler çok çıkıyor. Bir de bu tip yarışmalara gerçekten yetenekli olanlar katılıyor. Bu arada erkek dansçının yerinde olmak isteyenler?
O Ses Ukrayna Yarışmasındaki Türk 07:12
O Ses Ukrayna Yarışmasındaki Türk O Ses Ukrayna yarışmasında yarışmacı olan, yeteneğiyle jüriler dahil herkesi kendisine hayran bırakan Türk yarışmacı Tufan Çiğdem kendini jüeriye hayran bıraktı.
Ukranya'da Bir Pazar Günü Nasıl Geçer? 04:10
Ukranya'da Bir Pazar Günü Nasıl Geçer? Farklı bir ırk bu Slav ırkı. Kızları güzel, çekici ve mütevazi. Bir pazar günü Kiev'de turlar iken bu güzellerle daha içli dışlı olabilir boktan hayatınıza renk katabiilirsiniz.