Hoşgeldiniz!

Ukraynalı Videoları

Komik Ukrayna Videoları

Şansı Yaver Giden Ukraynalı Sakar Asker 00:30
Şansı Yaver Giden Ukraynalı Sakar Asker O nasıl bir başlık oldu öyle, her neyse Azerbaycan Devlet Başkanı İlham Aliyev'in Ukrayna ziyaretinde asker selamlama yapmak isterken hafiften kaza yapıyor ama balından sanki bir artistliğe dönüşüyor sakarlığı
Ukrayna Yetenek Sizsiniz Pole Dans Şovu 07:31
Ukrayna Yetenek Sizsiniz Pole Dans Şovu Bal gibi çiçek gibi yüzüne bakmağa doyamayacağın bir hanım(!) ablamızın başarılı performansını izliyoruz efendim. Dili o kadar şeyyapmayın sorun değil, vücut dili ile konuşuyor ablamız(!) merak etmeyin.
Ukrayna Yıldız Savaşları 01:11
Ukrayna Yıldız Savaşları Dünya'yı istila etme amacıyla Ukrayna'ya gelen bu mahluklara gününü gösteren baba bir ana ayrı Ukraynalı gardaşlarımız :)
Ukrayna'daki Hristiyanlar Buz Tutan Suyun İçine Girip Vaftiz Oldu 03:24
Ukrayna'daki Hristiyanlar Buz Tutan Suyun İçine Girip Vaftiz Oldu Ukrayna'nı başkenti Kiev'de Epifani bayramı kutlandı. Hristiyanlar, buz tutan Dinyeper nehrinde haç şeklinde açılan havuza girerek vaftiz oldu. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Ukrayna Plajlarında Sıradan Bir Gün - Vol 2 02:26
Ukrayna Plajlarında Sıradan Bir Gün - Vol 2 İnsan memleketini niye sever? Başka çaresi yoktur da ondan. Ama biz biliriz ki bir yerde mutlu mesut olmanın ilk şartı orayı sevmektir. İşte Ukrayna halkı da bu felsefeden yola çıkarak savaş halindeki memleketini bu yüzden sevmektedir. Plajlar güzel, kızlar güzel, popolar şahane, memitolar tombiko sevmeyip napacak. He bir de Shaktar diye bir takımları var. Gelene geçene koyuyorlar.
Ukrayna Parlamentosu Smackdown Şenlikleri 3 01:12
Ukrayna Parlamentosu Smackdown Şenlikleri 3 Gün geçmesin ki Ukrayna Parlamentosunda bir kavga daha yaşanmasın. Videoda; Ukrayna meclisinde bugünlerde tartışılan konu olan; Rusça dilinin bölgesel dil olarak kabul edilip, ülke içersinde konuşulmasına izin verilmesiyle alakalı bi oylamada çıkan yumruklu kavgayı izleyeceğiz. Ek bilgi; Rusça'yı yaygınlaştırılması yasa tasarısı onaylanarak meclisten geçmiştir. Smackdown şenlikleri serisi: 1- http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/77047/ukrayna-parlamentosu-smackdown-senlikleri 2- http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/96928/ukrayna-parlamentosu-smackdown-senlikleri-2
Otobüste Polonyalı Ukraynalı Kavgası (Sürpriz Sonlu) 05:16
Otobüste Polonyalı Ukraynalı Kavgası (Sürpriz Sonlu) Polonya'da belediye otobüsünde iki Ukraynalı genç sorun çıkarıyor. İlk defa içen grubun haklı olduğu bir kavga görüyorum. Sert başlayan ve otobüste kimsenin müdahale etmeye cesaret edemediği kavga ilginç bir şekilde ilerliyor. Altyazı mevcuttur.
Ukrayna Sokaklarında Sıradan Bir Gün 04:33
Ukrayna Sokaklarında Sıradan Bir Gün 7den 70e insanlar spor yapmakta. Takdire şayan.
Ukraynalı Vicdansız Dans Hocası Kseniya Rikun 04:18
Ukraynalı Vicdansız Dans Hocası Kseniya Rikun Efendim bu aralar sıkça çatışmalarla gördüğümüz cennet vatan Ukrayna'nın Zaporozhye kentindeki bi dans okulundan görüntüler..Lifleri koparırcasına açmalar, yapamayanın saçlarını çekmeler falan..Dikkatle izliyoruz efendim
Polise Mancınıkla Karşılık Vermek - Ukrayna 01:01
Polise Mancınıkla Karşılık Vermek - Ukrayna Videodaki görüntüler kızları kadar direnişi de güzel ülke Ukrayna'dan. Direnişçiler mitoloji oyunlarındaki gibi güzel bir mancınık hazırlamışlar.
Roketleri İplemeyen Buz Adam 01:44
Roketleri İplemeyen Buz Adam Abimiz artık nasıl bir ortamdayda duyguları yok gibi. Yanıbaşına roketler mermiler düşüyor yağıyor ama dünya onun umrunda bile değil. Sakinlik hastalığı olabilir.
Eski Güreşçiyi 7 Polis Memuru Güçlükle Durdurabildi 04:00
Eski Güreşçiyi 7 Polis Memuru Güçlükle Durdurabildi Eski ünlü sporcu Ukrayna'nın başkenti Kiev'de alkollü araç kullanırken yakalandı. Ukrayna adına 1996’da Atlanta’da düzenlenen yaz olimpiyatlarında güreş şampiyonu olan Vyacheslav Oliynyk, alkollü araç kullanırken yakalandı. Polisler tarafından aracı durdurulan Oliynyk olay çıkardı. 7 polis memurunun güçlükle durdurabildiği kavgada Oliynyk'in sağ kaşının çatlaması sonucu yüzü kanlar içinde kaldı. Polisin biber gazı ve copla saldırdığı eski güreş şampiyonu kanlar içinde yerde kaldı. Olayın görüntüleri Aksaray esnafıyla kavga eden İrlandalı turisti akıllara getirdi.
Ukrayna Rusları'nın Tarihi Tankı Çalıştırması 01:11
Ukrayna Rusları'nın Tarihi Tankı Çalıştırması Ukrayna'da Rusya yanlısı milisler Konstantinovka kentinde Yubileyniy parkında yıllardır bekleyen bir IS-3 anıt tankını tamir etti. Donetsk halk milisleri tarafından tamir edilerek çalıştırılan tankın görüntüleri Youtube'da paylaşıldı. 122 milimetrelik D-25T topları, savaş sonrası üretilen D-30 mermilerini kullanabilen tankın çatışmalarda kullanılabileceği söyleniyor. 1944-45 yıllarında geliştirilen IS -3 tankları, 1956 yılında Budapeşte ayaklanmaları sırasında kullanılmıştı. İhraç edilen IS-3 tankları Kore savaşı ve Arap-İsrail krizlerinde devreye girmişti.
Ukrayna Ordusunun Füze İle İmtihanı 00:35
Ukrayna Ordusunun Füze İle İmtihanı Ukrayna ordusunun denizaltı avcısı olarak nitelendirdiği füze denemesinde tam bir fiyasko yaşandı.Füze önce denize girip daha sonra çıktığında kontrolünü yitirmiş şekilde hareket etmeye devam etti.Gemiye çarpıp infilak etmemesi büyük şans
Ukrayna Polisi Trafikte Terör Estirdi 01:01
Ukrayna Polisi Trafikte Terör Estirdi Trafikte terör tüm dünyanın sorunu fakat Ukrayna’da görevi asayişi sağlamak olan polislerin yolunda giden sürücüye yaptıkları ‘yok artık’ dedirtecek cinsten.
Ukrayna'da Egzersiz Yapmak - Work Out 02:51
Ukrayna'da Egzersiz Yapmak - Work Out Ukrayna ve Rusya'da yapılan bu tip street workout videolarını gördük ama bu video sanki daha izlemeye değer. Allah var kütür kütür hepsi, dişlesen dişlenmez.
Yetenek Sizsiniz Ukrayna Dans Performansı 03:07
Yetenek Sizsiniz Ukrayna Dans Performansı Ukraynalı ablamızdan Türk kızlarına taş çıkartacak bir dans performansı izliyoruz, iyi seyirler. O zaman dans
Ölümden Saniyelerle Kurtuldu 00:21
Ölümden Saniyelerle Kurtuldu Ukrayna’da bineceği otobüsü beklerken durağın yakındaki demir korkuluklarda zaman geçiren çocuk, ölümden döndü. Kontrolden çıkan otomobil, önce çocuğun yanı başındaki demir korkuluklara ardından da aydınlatma direğine çarptı. Küçük öğrenci birkaç metre ötesindeki feci kazadan saniyelerle kurtulurken, aracın sürücüsü ise yaralandı.
Ukrayna'da Bir Garip Market - Atb (+18) 03:28
Ukrayna'da Bir Garip Market - Atb (+18) Ukrayna'nın en büyük marketler zincirlerinden biri olan ATB, gerek personeli gerek müşterileri olsun, sıradışı haraketlerinin kameralara yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Ukraynalı Rihanna - Ukrayna Yetenek Sizsiniz 03:01
Ukraynalı Rihanna - Ukrayna Yetenek Sizsiniz Ukrayna'daki X Factor'e katılmış Anna Khokhlova sesinin güzelliğiyle herkesi büyülüyor.
Gerçek Anlamda Polise Taş Atmak - Ukrayna 02:19
Gerçek Anlamda Polise Taş Atmak - Ukrayna Ukrayna'daki göstericiler gerçek anlamda "polise taş atmak" eyleminin nasıl yapıldığını gösteriyorlar.
Ukrayna'da Milletvekilini Çöpe Atmak 01:01
Ukrayna'da Milletvekilini Çöpe Atmak Bir grup insan ukrayna'nın milletvekilini çöpe atmış ve bunu kameraya almışlar izliyoruz bu arada kafasına bastırıp çıkmasına izin verilmemesine baya güldüm ben.
Nükleer Felaketten 28 Yıl Sonra Çernobil Nasıl Gözüküyor? 03:00
Nükleer Felaketten 28 Yıl Sonra Çernobil Nasıl Gözüküyor? Yönetmen Danny Cook felaketten sonra terk edilmiş olan Çernobil'e gider ve oradaki durumu kamerasına kaydeder. İzliyoruz...
Akrobatik Çift Dansı - Ukrayna 03:19
Akrobatik Çift Dansı - Ukrayna Bir yeteneksizsiniz Ukrayna videosu daha. Tabi oralarda Çarlk döneminden kalma Sirk kültür, komünizm döneminde A.B.D ile yarıştan kalma spor kültürü olduğunda böyle yetenekler çok çıkıyor. Bir de bu tip yarışmalara gerçekten yetenekli olanlar katılıyor. Bu arada erkek dansçının yerinde olmak isteyenler?
O Ses Ukrayna Yarışmasındaki Türk 07:12
O Ses Ukrayna Yarışmasındaki Türk O Ses Ukrayna yarışmasında yarışmacı olan, yeteneğiyle jüriler dahil herkesi kendisine hayran bırakan Türk yarışmacı Tufan Çiğdem kendini jüeriye hayran bıraktı.
Ukranya'da Bir Pazar Günü Nasıl Geçer? 04:10
Ukranya'da Bir Pazar Günü Nasıl Geçer? Farklı bir ırk bu Slav ırkı. Kızları güzel, çekici ve mütevazi. Bir pazar günü Kiev'de turlar iken bu güzellerle daha içli dışlı olabilir boktan hayatınıza renk katabiilirsiniz.