Hoşgeldiniz!

Sokak Gösterisi Videoları

İlginç Sokak Gösterileri

Sokakta Yeteneklerini Sergileyen Zenciler 02:33
Sokakta Yeteneklerini Sergileyen Zenciler Güney Afrika Sokakta Yeteneklerini Sergileyen Zenciler - Yetenekliler Baya Yetenek Sizsiniz Türkiye Gelin İş Yaparsınız Birinci Olurlar
Yetenekli Sokak Çocuğu 01:24
Yetenekli Sokak Çocuğu Çocukların şu küçük yaşlarda sefaletlerini, yoksulluklarını ve acılarını düşününce gözlerimi dolduran velet.
İllüzyonist Adamdan Sokakta Ağızları Açık Bırakan Gösteri 03:02
İllüzyonist Adamdan Sokakta Ağızları Açık Bırakan Gösteri Sokak gösterisi yapan Çinli bir illüzyonist adam adeta ağızları açık bıraktı. Havada uçurduğu iskambil kağıdından yaktığı sigaraya kadar efsane hareketler sergileyen adamın izleyeni büyüleyen o performansı.
Sokakta Vücut Geliştiren Evsiz Adam 06:12
Sokakta Vücut Geliştiren Evsiz Adam Abimiz fığansa sokaklarında çeşitli spor aletleriyle bu gördüğünüz vücudu yapmış, sağlam çalışmış belli.
Akordeonun Sınırlarını Zorlayan Müzisyen 02:05
Akordeonun Sınırlarını Zorlayan Müzisyen Biraz daha böyle çalarsa aletten ateş çıkacak
Sokakta Beatbox Süper Şov 02:13
Sokakta Beatbox Süper Şov www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Sokakta Calippo Yapmak 00:36
Sokakta Calippo Yapmak Efendim bi küçük çaplı işletmecimiz, çocuklukta severek tükettiğimiz calippo'nun bir çeşidini sokakta yapıyor. Önce karı/buzu sıkıştırıyor ve koni biçimini veriyor. Üstüne de marmelat (?) döküyor ve servise hazır. İzleyelim. (Gerçi calippo koni değil silindirdi ama olsun.)
Futbolla Dans Birleşirse 03:27
Futbolla Dans Birleşirse Futbol yeteneği ile dans yeteneğini aynı anda sergileyen sokak sanatçısını izliyoruz.
Bir Sokak Müzisyeni  ve Kendi Yaptığı Enstrumanı 00:29
Bir Sokak Müzisyeni ve Kendi Yaptığı Enstrumanı Çok tatlı değil mi! Zenci dedemizin tuba benzeri kendi yaptığı müzik aletiyle bir profosyonel gibi çalması.. acaba gerçekte tuba çalmayı biliyor mudur?
Harika Sokak Orkestrası 01:39
Harika Sokak Orkestrası Müthiş bir uyum içerisinde çaldıkları kutularla harika bir performans sergileyen sokak müzisyenleri...
Çocuklardan Sokakta Muhteşem Heavy Metal Performansı 05:16
Çocuklardan Sokakta Muhteşem Heavy Metal Performansı Sokak müzisyenleri ile ünlü New York'ta gitar ve baterileri ile heavy metal resitali veren gençler, büyük beğeni topladı.
Sokak Müzisyeni Deyip Geçme 00:35
Sokak Müzisyeni Deyip Geçme
Kukla Şovunda Level Atlamak 02:52
Kukla Şovunda Level Atlamak Efendim Amerikanya'da bir metroda kukla sanatçısı çok ama çok güzel bir gösteri yapmış. Guns & Roses'ın şarkısını sevgili kukla arkadaşı ile canlandırmış. İzleyelim..
Yetenekli Eller 02:38
Yetenekli Eller su dolu bardaklarla güzel melodi
Dans Etmeye Utanan Kızını Cesaretlendiren Filistinli Baba 01:36
Dans Etmeye Utanan Kızını Cesaretlendiren Filistinli Baba italya'da,Filistinli bir Baba.Kızı dans etmeye utanıyor;Baba cesaretlendiriyor.Ve dünya,1 dakikalığna;güzelleşiyor..