Hoşgeldiniz!

Sokak Gösterisi Videoları

İlginç Sokak Gösterileri

Yetenekli Kızın Sokakta Freestyle Performansı 00:18
Yetenekli Kızın Sokakta Freestyle Performansı
Analog Tekno Müzik Yapan Kel Reis 13:34
Analog Tekno Müzik Yapan Kel Reis Amsterdam merkezde yorulmak bilmeden tekno müzigini halka sevdiren reisi izliyoruz.
Bateri Çalma İşini Farklı Bir Boyuta Taşıyan Sokak Müzisyeni 01:00
Bateri Çalma İşini Farklı Bir Boyuta Taşıyan Sokak Müzisyeni Bildiğimiz bateri çalma görüntülerinden çok farklı olarak bir performans sergileyen sokak müzisyeni. İşe biraz da hokkabazlığı karıştıran adamdan enfes bir performans izliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ayak Piyanosu İle Sokakta Müzik Şöleni 02:24
Ayak Piyanosu İle Sokakta Müzik Şöleni Dev ayak piyanosu ile sokakta müzik şöleni gerçekleştiren yetenekli insanların muhteşem performansı.
Mini Eteği İle Sokakta Spor Yapan Abla 02:43
Mini Eteği İle Sokakta Spor Yapan Abla Daha önceki videolarda Ukrayna plajlarında ya da sokaklarında spor yapan kızları ve erkekleri izlemiştik. Şimdi ise Ukrayna'da bir güzel spor yapmak için karşımıza mini eteği ile çıkıyor.
Sokak Sanatçısını Delirten Adam! 00:34
Sokak Sanatçısını Delirten Adam! Bu sokak performans sanatçısını sakın hafife almayın! Yoksa sonunuz böyle olabilir.
Tavuk Kılığındaki Sokak Müzisyeni 05:09
Tavuk Kılığındaki Sokak Müzisyeni Tavuk Kılığındaki Sokak Müzisyeni
Sokakta Freestyle Şov! 01:00
Sokakta Freestyle Şov! İnanılmaz futbol gösterisi! Sokakta Freestyle şov... Daha fazlası www.izlesene.com/futbolarena kanalında sizlerle..
Tek Başına Bir Orkesta İçermek ve Şarkı Söylemek 03:42
Tek Başına Bir Orkesta İçermek ve Şarkı Söylemek Sokak müzisyenliğini aşmış yetenek fışkıran ustayı izliyoruz iyi seyirler. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya************
Kemanı Tersten Çalan Sokak Müzisyeni 03:06
Kemanı Tersten Çalan Sokak Müzisyeni Kemanı Tersten Çalan Sokak Müzisyeni..
Sokak Müzisyenliğinde Uç Nokta 04:18
Sokak Müzisyenliğinde Uç Nokta Her nereye gidiyorsan şu ritmi duyup, akıcılığı görüp dinlememek elde değil. Bu sanatı hakkıyla sunan arkadaşı daha yakından takip etmek istiyorsanız; https://www.facebook.com/Gordo.Buckets Bu arada bizim taksimdeki yollara bak gavurun kaldırımlarına, yollarına bak. belediye çalışmıyor. yada o ülke yola kaldırıma çok önem veriyor.
Sokakta Yeteneklerini Sergileyen Zenciler 02:33
Sokakta Yeteneklerini Sergileyen Zenciler Güney Afrika Sokakta Yeteneklerini Sergileyen Zenciler - Yetenekliler Baya Yetenek Sizsiniz Türkiye Gelin İş Yaparsınız Birinci Olurlar
Yetenekli Sokak Çocuğu 01:24
Yetenekli Sokak Çocuğu Çocukların şu küçük yaşlarda sefaletlerini, yoksulluklarını ve acılarını düşününce gözlerimi dolduran velet.
İllüzyonist Adamdan Sokakta Ağızları Açık Bırakan Gösteri 03:02
İllüzyonist Adamdan Sokakta Ağızları Açık Bırakan Gösteri Sokak gösterisi yapan Çinli bir illüzyonist adam adeta ağızları açık bıraktı. Havada uçurduğu iskambil kağıdından yaktığı sigaraya kadar efsane hareketler sergileyen adamın izleyeni büyüleyen o performansı.
Ayaklarıyla Gitar Çalan Kolsuz Sokak Müzisyeni 01:58
Ayaklarıyla Gitar Çalan Kolsuz Sokak Müzisyeni Geçirdiği kaza sonucu kollarını kaybeden genç, ayaklarıyla gitar çalarak sokak müzisyenliğini devam ettiriyor.
Sokakta Vücut Geliştiren Evsiz Adam 06:12
Sokakta Vücut Geliştiren Evsiz Adam Abimiz fığansa sokaklarında çeşitli spor aletleriyle bu gördüğünüz vücudu yapmış, sağlam çalışmış belli.
Akordeonun Sınırlarını Zorlayan Müzisyen 02:05
Akordeonun Sınırlarını Zorlayan Müzisyen Biraz daha böyle çalarsa aletten ateş çıkacak
Sokakta Beatbox Süper Şov 02:13
Sokakta Beatbox Süper Şov www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Sokakta Calippo Yapmak 00:36
Sokakta Calippo Yapmak Efendim bi küçük çaplı işletmecimiz, çocuklukta severek tükettiğimiz calippo'nun bir çeşidini sokakta yapıyor. Önce karı/buzu sıkıştırıyor ve koni biçimini veriyor. Üstüne de marmelat (?) döküyor ve servise hazır. İzleyelim. (Gerçi calippo koni değil silindirdi ama olsun.)
Futbolla Dans Birleşirse 03:27
Futbolla Dans Birleşirse Futbol yeteneği ile dans yeteneğini aynı anda sergileyen sokak sanatçısını izliyoruz.
Bir Sokak Müzisyeni  ve Kendi Yaptığı Enstrumanı 00:29
Bir Sokak Müzisyeni ve Kendi Yaptığı Enstrumanı Çok tatlı değil mi! Zenci dedemizin tuba benzeri kendi yaptığı müzik aletiyle bir profosyonel gibi çalması.. acaba gerçekte tuba çalmayı biliyor mudur?
Sokak Müzisyeninden Enfes Summertime Performansı 02:52
Sokak Müzisyeninden Enfes Summertime Performansı Sokak müzisyenine eşlik eden evsiz bir adam ve ortaya çıkan enfes bir müzik ziyafeti. Kaderin sokaklara düşürdüğü iki müthiş yetenekten ayakta alkışkanacak bir performans izliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Harika Sokak Orkestrası 01:39
Harika Sokak Orkestrası Müthiş bir uyum içerisinde çaldıkları kutularla harika bir performans sergileyen sokak müzisyenleri...
Çocuklardan Sokakta Muhteşem Heavy Metal Performansı 05:16
Çocuklardan Sokakta Muhteşem Heavy Metal Performansı Sokak müzisyenleri ile ünlü New York'ta gitar ve baterileri ile heavy metal resitali veren gençler, büyük beğeni topladı.
Sokak Müzisyeni Deyip Geçme 00:35
Sokak Müzisyeni Deyip Geçme
Kukla Şovunda Level Atlamak 02:52
Kukla Şovunda Level Atlamak Efendim Amerikanya'da bir metroda kukla sanatçısı çok ama çok güzel bir gösteri yapmış. Guns & Roses'ın şarkısını sevgili kukla arkadaşı ile canlandırmış. İzleyelim..
Yetenekli Eller 02:38
Yetenekli Eller su dolu bardaklarla güzel melodi
Dans Etmeye Utanan Kızını Cesaretlendiren Filistinli Baba 01:36
Dans Etmeye Utanan Kızını Cesaretlendiren Filistinli Baba italya'da,Filistinli bir Baba.Kızı dans etmeye utanıyor;Baba cesaretlendiriyor.Ve dünya,1 dakikalığna;güzelleşiyor..
Sokak Sanatçısından Muhteşem Shape of You Performansı 00:57
Sokak Sanatçısından Muhteşem Shape of You Performansı Floransa'da bir sokak sanatçısından muazzam performans. Ed Sheeran'ın dilden dile dolaşan şarkısı 'Shape of You' sokakta böyle çalındı.