Hoşgeldiniz!

Nasıl Yapılır Videoları

Nasıl Yapılır Belgesel Videoları

Uygulamalı Sapan Yapımı 06:37
Uygulamalı Sapan Yapımı Arkadaşlar sapan yapılması kolay ve masrafsız bir silahtır. Çok eski devirlerden beri avlanma ya da savaş amaçlı olarak kullanılmıştır. Bizlerin çocukken ne amaçla kullandığımızı hiç söylemiyorum zaten! Sözün kısası arkadaşlar bu kardeşimiz bu ilkel silahın yapımını uygulamalı olarak güzelce anlatmış. Meraklılarına iyi seyirler.
Nasıl Yapılır - Pringles 04:57
Nasıl Yapılır - Pringles Zamanında pringles alıp eve gelmiştim. Babam şöyle bi inceledi. "Oğlum ne para harcıyorsun şunlara. Evde de yapılır bu" demişti ve mutfağa geçip yaklaşık yarım kilo patatesi ziyan etmişti. Ben de merak edip araştırdım nasıl yapıldığını. Discovery Channel'da yayınlanan How it's made programında göstermişler zamanında. Ben de sizlerle paylaşmak istedim. İyi seyirler.
Ev Yapımı Biodizel - Biyo Dizel (Mazot) Yapımı 05:59
Ev Yapımı Biodizel - Biyo Dizel (Mazot) Yapımı Evde biyo dizel yapımını sizlere en iyi şekilde anlatmaya çalıştık. Kişisel kullanımı serbest ama yapıp satması yasaktır, lütfen dikkatli olalım.
Ev Yapımı Synthesizer 04:01
Ev Yapımı Synthesizer Hepimizin tencere kapaklarıyla bir davul çalma girişimi muhakkak olmuştur ama Stephen J. Anderson arkadaşımız abartmış, tabak çanaktan synthesizer yapmış. 2.10'da ekşın başlıyor.
Hamurdan Silgili Hamburger Yapımı 04:19
Hamurdan Silgili Hamburger Yapımı Bu seferde hamurdan yapılmış bir hamburger menüsü fakat silgi olarakta kullanılabiliyor (Çok titizlik ve işsizlik içerir)
Japon Kılıç Yapım Sanatı - Katana 26:52
Japon Kılıç Yapım Sanatı - Katana Bir diğer ağır hipnoz içeren videomuz. Olayın hipnoz edici tarafı aslında sesler. Demirlerin birbirlerine çarpışı, fırından çıkarılan demirin dövüldükten sonra suya sokulduğunda çıkardığı o mükemmel ses. Tabi göz ardı edilmeyecek seyir zevkini doyumsuz bir noktaya ulaştıran başlıca faktörlerden biriside kılıç ustamız. İşini o kadar huzurlu ve severek yapışı, hepimizin içerisinde demir ustası olma isteğini doğuruyor. Videomuz sadece kılıç yapımını değil, sonlarına doğru da kılıç için kın yapımı da içeriyor. Ne diyelim efenim iyi seyirler.
Ağır Çekimde Dövme Yapılışı 06:38
Ağır Çekimde Dövme Yapılışı Arkadaş koluna ecnebi işi şekil falan cizdiriyor ve bunu yüksek hızlı ağır çekim makinesi ile kayıt ediyor o iğnenin nasıl vücuda işlediğini gözler önüne seriyor.
Jelibon Yapılışı (Mide Kaldıramayabilir) 01:41
Jelibon Yapılışı (Mide Kaldıramayabilir) Jelibonun yapılışı hakkında sondan başa doğru giden kısa bir film. Filmin sonunda jelibon hakkında çoğunuzun fikri değişebilir.
Ev Yapımı Gaz Maskesi 06:04
Ev Yapımı Gaz Maskesi Kolayca ulaşabileceğiniz malzemelerle pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Aktif kömür yasaklanırsa, meşe kömürü de olur. Duman'ın son şarkısı eşliğinde öğreniyoruz. Herkese bir gün lazım olacak.
Evde Bira Yapımı 14:28
Evde Bira Yapımı Son yıllarda bira fiyatları el yakıyor,bu videoda evde nasıl bira yapabileceğimizi öğreniyoruz,hem cebiniz hem genel kültürünüz için iyi seyirler.
Saat Nasıl Yapılır? 09:48
Saat Nasıl Yapılır? Saatin yapım aşamasını izledikçe hayran olmamak elde değil doğrusu. Binlerce dolar çok fazla gelebilir taa ki bu videoyu izleyene kadar. Artık çok pahalı saatlere daha başka bir gözle bakabiliriz.
Madeni Paradan Bıçak Yapımı! 03:44
Madeni Paradan Bıçak Yapımı! 3 adet Avustralya madeni parasından harika bir bıçak yapımı böyle kaydedildi! Kameraya yansıyan görüntüleri izliyoruz.