Hoşgeldiniz!

10 Ağustos Videoları İzle

Bilal Erdoğan'ın Balkonda Düşmesi 00:15
Bilal Erdoğan'ın Balkonda Düşmesi 305 izlenme - 3 yıl önce Adı yolsuzluk skandallarıyla anılan Bilal Erdoğan, babası Tayyip Erdoğan'ın 'balkon konuşması' sırasında balkonda düştü.
10 Ağustos'ta Boy Verme Oy Ver 00:43
10 Ağustos'ta Boy Verme Oy Ver 353 izlenme - 3 yıl önce 10 Ağustos 2014 Günü Cumhurbaşkanlığı Seçimleri'nde Ülkemiz İçin, Demokratik Bir Gelecek İçin Boy Verme, Oy Ver! Korkmadan Yaşayabileceğin Bir Türkiye İçin...
Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Ayar Dolu Konuşması - Hatay 06:54
Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Ayar Dolu Konuşması - Hatay 216 izlenme - 3 yıl önce Ekmeleddin İhsanoğlu "Başbakan Erdoğan bana LAKAP takmasın. Ben Çarkçı değilim. (Hatay Konuşması 02.08.2014)
10 Ağustos'ta Boy Verme Oy Ver! 00:43
10 Ağustos'ta Boy Verme Oy Ver! 69 izlenme - 2 yıl önce 10 Ağustos 2014 günü Cumhurbaşkanlığı Seçimleri'nde ülkemiz için, demokratik bir gelecek için boy verme, oy ver! Korkmadan yaşayabileceğin bir Türkiye için...
Cumhurbaşkanlığı Seçimine Sokaktan İlk Tepkiler 02:28
Cumhurbaşkanlığı Seçimine Sokaktan İlk Tepkiler 55 izlenme - 3 yıl önce Seçmenin ilk kez Cumhurbaşkanı'nı seçmek için sandığa gittiği seçimde Recep Tayyip Erdoğan oyların yüzde 51,7'sini aldı ve ilk turda seçimi kazandı. Uluslararası haber ajansları, İstanbul ve Ankara'da halka seçim sonuçlarını nasıl karşıladıklarını sordu. Erdoğan'ın 12. Cumhurbaşkanı seçilmesinin "Türkiye için çok hayırlı" olduğunu söyleyen de var, endişeli olan da. Hürriyet gazetesi Ankara Temsilcisi Deniz Zeyrek de 'Erdoğan'ın tarif ettiği cumhurbaşkanlığının, köşkten AK Parti hükümetini yöneteceği bir başkanlık' olduğunu söyledi. Alıntı.
Kamalak: 05:22
Kamalak: " 10 Ağustos'ta Hiçbir Adaya Oy Vermeyeceğiz" 10 izlenme - 3 yıl önce Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Bizler, Milli Görüş'ün ilke ve prensiplerine uygun olmadıkları için 10 Ağustos'ta yapılacak oylamada hiçbir adaya oy vermeyecek ve ileride yapacakları muhtemel yanlışların sorumluluk ve vebaline ortak olmayacağız" dedi.
İşler, 04:55
İşler, "10 Ağustos'ta Sayın Başbakanımızı Köşke Hep Birlikte Göndereceğiz" 7 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, halkın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı hiçbir seçimde yalnız bırakmadığını belirterek, "Şimdi yine karşınıza cumhurbaşkanı adayı olarak geliyor.
Soylu: 01:47
Soylu: " 350 Yıllık Hayalimizle 10 Ağustos'ta Buluşacağız" 5 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, cumhurbaşkanı seçimine ilişkin, "350 yıllık hayalimizle 10 Ağustos'ta buluşacağız. 10 Ağustos'ta, şiddetle, terörle, baskıyla, zulümle değil, sandıkla, oyla birlikte millet-devlet muhabbeti yeniden başlayacak" dedi.
Soylu: 02:38
Soylu: "Bizim Derdimiz Oy Değildir, Bizim Derdimiz İktidar Değildir" 3 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Bizim derdimiz oy değildir, bizim derdimiz iktidar değildir.