Hoşgeldiniz!

12 yaş

Küçük Kız 12 Yaşına Kadar Her Hafta Videoya Çekildi 02:44
Küçük Kız 12 Yaşına Kadar Her Hafta Videoya Çekildi 14.893 izlenme - 4 yıl önce Hollandalı bir aile kızlarını her hafta videoya çekerek 12 yaşına gelme sürecini 4 dakikaya sığdırdılar. Hollandalı bir ailenin kızlarının doğumunun bir hafta sonrasından itibaren her hafta sonu 12 yaşına kadar çektikleri videolar ile çocuklarının zaman akşını yaptıkları çalışma ile göstermişler. Bir çok Hollanda gazetesi ve akil Hollandalı vatandaş ise ailenin buradaki amaçlarının çocuklarını meşhur etmek olduğunu ve bu davranışın Hollanda örf ve adetlerine hiç uygun olmadığını ve toplumun yozlaşmakta olduğunu söylemekteler.
İngiltere'de 12 Yaşında Anne Olan Kız Çocuğu 00:20
İngiltere'de 12 Yaşında Anne Olan Kız Çocuğu 6.953 izlenme - 4 yıl önce İngiltere'de yaşı 12 olan ilkokul öğrencisi bir kız çocuğu 13 yaşındaki bir erkek çocuğundan bebek dünyaya getirdi. Bugünkü Sun gazetesinin birinci sayfa "İngiltere'nin en genç anne babası" manşetli haberine göre, geçen hafta gerçekleşen doğum ile 13 yaşındaki anne ve 13 yaşındaki baba, ülkenin en genç anne-babası oldu. HENÜZ İLKOKUL ÇAĞINDA Haberde genç annenin 12 yaşında olduğu ve hala ilkokulda okuduğu belirtildi, baba ise 13 yaşında. 12 yaşındaki annenin, doğumu pazar akşamı yaptığı, 3.18 kg ağırlıkta bir kız çocuğu dünyaya getirdiği belirtildi. İSMİ AÇIKLANMADI Yasal nedenlerle ismi açıklanmayan 12 yaşındaki genç annenin, 27 yaşındaki annesi ile Kuzey Londra'da yaşadığı belirtildi. Haberde İngiltere'nin en genç çiftinin, çocuklarını birlikte yetiştirmeyi planladıklarının öğrenildiği yazıldı.
Hissiz Ada 3  - Hande Ataizi & Cem Davran 02:51
Hissiz Ada 3 - Hande Ataizi & Cem Davran 4.187 izlenme - 2 yıl önce Yıl : 2001 , tabi o zamanlardaki gençlerin mizah anlayışına uygun olarak hazırlanan bu çalışmada Hande ablamız ve Cem abimiz hem erotik bir furya hemde mizahi yönden ağır basan ve bizi kahkahalarla boğacak efsane diye nitelendirilebilecek tarzda bir skeç hazırlamışlar.
12 Yasındaki Bir Kızın Süper Seslenişi 03:03
12 Yasındaki Bir Kızın Süper Seslenişi 2.922 izlenme - 9 yıl önce işte bu
2 Dakika İçinde 12 Yaş 02:44
2 Dakika İçinde 12 Yaş 620 izlenme - 3 yıl önce Hollandalı bir baba kızının doğum gününden itibaren her ay kısa videolar çekmeye başlamış. 12 sene sonunda böyle güzel bir görüntü ortaya çıkmış.
Doğan Kılıç Karate Okulu 9-12 Yaş Grubu 07:46
Doğan Kılıç Karate Okulu 9-12 Yaş Grubu 1.282 izlenme - 7 yıl önce 9-12 yaş grubu ögrencilerimizin video kaydı..
İspanya'yı Sallayan 12 Yaşındaki Türk - Ferhat Çoğalan 02:16
İspanya'yı Sallayan 12 Yaşındaki Türk - Ferhat Çoğalan 329 izlenme - 3 yıl önce İspanya, 12 yaşındaki Türk oyuncu Ferhat Çoğalan'ı konuşuyor. 9. kez düzenlenen Uluslararası Minikler Şampiyonası finalinde Valencia, Atletico Madrid'i 3-1 yenerken, 12 yaşındaki Türk oyuncu attığı iki muhteşem golle şampiyonluğu getirdi. Fransa'nın en kuzeyindeki Grande Synthe'de dünyaya gelen Ferhat, Marsilya ve Chelsea tarafından da denendi. Ancak geçen yıl Ağustos ayında gelecek vaat eden futbolcuyu Valencia kaptı.
12 Yaşında 100 Kilo Çocuk 00:21
12 Yaşında 100 Kilo Çocuk 56 izlenme - 6 ay önce Görüntüde 12 yaşında 100 kiloyu bulan çocuğu izlicez.Obezite dünyanın en pis hastalığı hakketen her insan küçük büyük yakalnıyor
Mc Karabela ve Turgut Styla'dan Okul Kantinine Diss 02:47
Mc Karabela ve Turgut Styla'dan Okul Kantinine Diss 266 izlenme - 3 yıl önce Çocuk bunlar ne paylaşıyorsuncular izlemeyebilir. Biz de çocuktuk, efendim...
İngiltere'de 12 Yaşındaki Genç Kız Sokak Ortasında Tecavüze Uğradı 00:35
İngiltere'de 12 Yaşındaki Genç Kız Sokak Ortasında Tecavüze Uğradı 93 izlenme - 1 yıl önce İngiltere'de 12 yaşındaki bir kız çocuğu, sokak ortasında 16 yaşındaki bir erkek çocuğun tecavüzüne uğradı. Tecavüzcünün çocuk olması olayı duyanları hayrete düşürdü. İngiltere Manchester'da 12 yaşındaki bir kız öğrenci gündüz saatlerinde cadde üzerinde tek başına gezdiği sırada arkadan kendisini yaklaşıp kavrayan 16 yaşındaki bir genç erkek, 12 yaşındaki kızı zorla bir dar sokağa götürüp tecavüz etti. Saldırganın henüz çocuk sayılan bir yaşta olması ise herkesin dikkatini çekti. VATANDAŞLAR YARDIM ETTİ, TECAVÜZCÜ TUTUKLANDI Polisler genç kıza tecavüz eden gencin eşgalini çevre sakinleri ile paylaştı.Çevre sakinlerinin yardımı ile polis tarafından kısa süre içinde yakalan tecavüzcü genç tutuklandı. DAHA FAZLA POLİS ŞEHİRDE DEVRİYE GEZECEK Polis ayrıca bu tür durumlarda vatandaştan kendileri ile en kısa süre içinde iltişime geçmelerini söyledi. Polis yetkilileri bu tür olayların önüne geçmek için daha fazla polisin şehir içinde devriye gezeceğini söylediler.
Beyonce'nin 12 Yaşındaki Hali (Girl's Tyme) 02:44
Beyonce'nin 12 Yaşındaki Hali (Girl's Tyme) 122 izlenme - 2 yıl önce 12 yaşındaki Beyonce, Girl's Tyme grubundan arkadaşları ile katıldıldığı bir tv yarışmasında.Bu küçük kızın bu kadar kötü bir performansını izledikten sonra dünya yıldızı olacağını tahmin etmek çok zor. Evet bir Messi değil..
Tenis: 12 Yaş Milli Takımlar Avrupa Şampiyonası 03:01
Tenis: 12 Yaş Milli Takımlar Avrupa Şampiyonası 60 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Maçlardan görüntüler, - Final maçı Danimarka İspanya, - 3. ve 4.'lük maçı Almanya Çek Cumhuriyeti maçından görüntüler, Tenis: 12 Yaş Milli Takımlar Avrupa Şampiyonası- Alanya'da düzenlenen şampiyonada Danimarka birinci oldu Uluslararası Tenis Federasyonu, Avrupa Tenis Birliği ve Türkiye Tenis Federasyonu tarafından düzenlenen 12 Yaş Milli Takımlar Avrupa Şampiyonası, Alanya ilçesinde sona erdi.