Hoşgeldiniz!

13 cuma

friday the 13th part vııı jason takes manhattan 1 fragmanı 02:02
friday the 13th part vııı jason takes manhattan 1 fragmanı 4.042 izlenme - 11 yıl önce yok edilemez psikopat katil jason voorhes in yolu bu kez newyork şehrine düşüyor ve şehri baştan aşağıya kana buluyor.mezardan şaşırtıcı bir biçimde çıkışı ile jason bu kez son yolculuğunu bir gemi le manhattan'a doğru yapar.dehşete kapılan kurbanlarından biri kendinijason ile son kez karşılaşacağı manhattan metrosunun kabus dolu karanlıklarında bulur.
Freddy Krueger vs Jason Voorhees 08:11
Freddy Krueger vs Jason Voorhees 1.523 izlenme - 7 yıl önce Tüm zamanların en uçuk katillerinden Elm Sokağı'nı kabusa çeviren Freddy Krueger ve dünyanın en uçuk film serisi 13. Cuma'nın güzide katili Jason Voorhess. Bu hiçbir filmde öldürülememiş ölse de dirilmiş iki uçuk karakterin 2003 yılında çekilmiş Freddy vs. Jason filminde kapıştığı efsanevi bir sahne. Jason Voorhes yaklaşık olarak 15 filmlik 13. Cuma serisinde 8 kere ölüp 9 kere dirilmiştir. Hatta bir filminde cehenneme gitmiş daha sonra oradan kurtulup 2445 yılına ışınlanmıştır. İşin tuhafı Jason 2445 yılında yine sorgusuz sualsin öldürmeye devam etmiştir. 13. Cuma serisi yapımcıların her 3 filme bir final yaptırıp hayranların ısrarı üzerine yeniden devam filmlerinin çekilmesiyle günümüze kadar devam etmiştir. Elm Sokağı Kabusu 10 filmi aşmış bir seri olarak yine sinema tarihinde yerini almıştır.
Friday The 13th Theme Song 03:29
Friday The 13th Theme Song 428 izlenme - 7 yıl önce Jason Voorhees; maskeli korku karakterimiz. 13. Cuma, 80'lerin slasher tarzı filmlerinin nirvanası olarak çıkmış ve gerilim müzikleri ile de her an germiştir bizi.
13. Cuma Karakteriyle Şaka Yapmak 02:49
13. Cuma Karakteriyle Şaka Yapmak 226 izlenme - 7 yıl önce VitalyzdTv ekibinin 13. Cuma karakteri olan Jason'la yaptığı şakayı izliyoruz efenim.
Korku Filmlerinde İlk Ölecek Karakter Tipi 03:17
Korku Filmlerinde İlk Ölecek Karakter Tipi 149 izlenme - 7 yıl önce Hani korku filmlerininde bir klişe vardır ya, İlk ölecek karakter şişmandır, çoğu zaman gözlükleri vardır, grup içinde fazla sevilmez ve salaktır. Ölmesi bizi üzmeyecek olan karakterdir ki böylece filmi, öleni fazla umursamadan izlemeye devam edelim. Filmimizdeki karakterde gözlük dışında bu özellikleri fazladan taşımakta üstüne bir de çikolata yemektedir. Filmin Künyesi: Friday the 13th: A New Beginning
Karadenizli Jason Dede Jül Sezar'a Karşı 04:30
Karadenizli Jason Dede Jül Sezar'a Karşı 68 izlenme - 3 yıl önce Friday the 13th the Game oynayan bir grup Twitch yayıncısının eğlenceli dakikaları.
friday the 13th part vııı jason takes manhattan 3 fragmanı 01:53
friday the 13th part vııı jason takes manhattan 3 fragmanı 237 izlenme - 11 yıl önce yok edilemez psikopat katil jason voorhes in yolu bu kez newyork şehrine düşüyor ve şehri baştan aşağıya kana buluyor.mezardan şaşırtıcı bir biçimde çıkışı ile jason bu kez son yolculuğunu bir gemi le manhattan'a doğru yapar.dehşete kapılan kurbanlarından biri kendinijason ile son kez karşılaşacağı manhattan metrosunun kabus dolu karanlıklarında bulur.
friday the 13th part vııı jason takes manhattan 2 fragmanı 02:02
friday the 13th part vııı jason takes manhattan 2 fragmanı 203 izlenme - 11 yıl önce yok edilemez psikopat katil jason voorhes in yolu bu kez newyork şehrine düşüyor ve şehri baştan aşağıya kana buluyor.mezardan şaşırtıcı bir biçimde çıkışı ile jason bu kez son yolculuğunu bir gemi le manhattan'a doğru yapar.dehşete kapılan kurbanlarından biri kendinijason ile son kez karşılaşacağı manhattan metrosunun kabus dolu karanlıklarında bulur.