Hoşgeldiniz!

13 cuma

Freddy Krueger vs Jason Voorhees 08:11
Freddy Krueger vs Jason Voorhees 1.570 izlenme - 8 yıl önce Tüm zamanların en uçuk katillerinden Elm Sokağı'nı kabusa çeviren Freddy Krueger ve dünyanın en uçuk film serisi 13. Cuma'nın güzide katili Jason Voorhess. Bu hiçbir filmde öldürülememiş ölse de dirilmiş iki uçuk karakterin 2003 yılında çekilmiş Freddy vs. Jason filminde kapıştığı efsanevi bir sahne. Jason Voorhes yaklaşık olarak 15 filmlik 13. Cuma serisinde 8 kere ölüp 9 kere dirilmiştir. Hatta bir filminde cehenneme gitmiş daha sonra oradan kurtulup 2445 yılına ışınlanmıştır. İşin tuhafı Jason 2445 yılında yine sorgusuz sualsin öldürmeye devam etmiştir. 13. Cuma serisi yapımcıların her 3 filme bir final yaptırıp hayranların ısrarı üzerine yeniden devam filmlerinin çekilmesiyle günümüze kadar devam etmiştir. Elm Sokağı Kabusu 10 filmi aşmış bir seri olarak yine sinema tarihinde yerini almıştır.
13. Cuma Karakteriyle Şaka Yapmak 02:49
13. Cuma Karakteriyle Şaka Yapmak 229 izlenme - 9 yıl önce VitalyzdTv ekibinin 13. Cuma karakteri olan Jason'la yaptığı şakayı izliyoruz efenim.
Korku Filmlerinde İlk Ölecek Karakter Tipi 03:17
Korku Filmlerinde İlk Ölecek Karakter Tipi 151 izlenme - 8 yıl önce Hani korku filmlerininde bir klişe vardır ya, İlk ölecek karakter şişmandır, çoğu zaman gözlükleri vardır, grup içinde fazla sevilmez ve salaktır. Ölmesi bizi üzmeyecek olan karakterdir ki böylece filmi, öleni fazla umursamadan izlemeye devam edelim. Filmimizdeki karakterde gözlük dışında bu özellikleri fazladan taşımakta üstüne bir de çikolata yemektedir. Filmin Künyesi: Friday the 13th: A New Beginning
Karadenizli Jason Dede Jül Sezar'a Karşı 04:30
Karadenizli Jason Dede Jül Sezar'a Karşı 80 izlenme - 4 yıl önce Friday the 13th the Game oynayan bir grup Twitch yayıncısının eğlenceli dakikaları.