Hoşgeldiniz!

14 şubat sevgililer günü

Hem Kezban Hem De Sap Olmanın Dayanılmaz Hafifliği 02:56
Hem Kezban Hem De Sap Olmanın Dayanılmaz Hafifliği 622 izlenme - 7 yıl önce Hem kezban hem de sap olunca, günlerden de sevgililer günüyse eğer dayanılmaz bir hafiflik olacaktır bünyede. Lakin çevreye verilen ızdırapta bir o kadar büyük olacaktır. Lütfen kezbanlarımıza sahip çıkalım.
Migros'tan Sevgililer Günü İçin 40 TL ve Altı Hediye Önerileri 00:50
Migros'tan Sevgililer Günü İçin 40 TL ve Altı Hediye Önerileri 358 izlenme - 5 yıl önce 14 Şubat Sevgililer Günü'nde O'na sevginizi şık bir hediye ile gösterin... Sizin için seçtiğimiz hediye kombinlerimizi sevdikleriniz de çok sevecek. İşte Migros reyonlarından hediye kombinleri.
gnçtrkcll Sevgililiğin Her Halini Kutlar! 01:33
gnçtrkcll Sevgililiğin Her Halini Kutlar! 375 izlenme - 7 yıl önce Sevgililiğin bir değil, tonlarca hali var: Olan da var, olmayan da, hiç oralı olmayan da var, sonsuza kadar olan da... Bu 14 Şubat Sevgililer Günü'nde #sevgililiğinherhali’nde olanları kutlarız!
14 Şubat Çakalları 03:38
14 Şubat Çakalları 239 izlenme - 7 yıl önce 14 Şubat için alternatif çözüm üreten Bir Acayip Ekip bulduğu yöntemi sizlerle paylaşıyor. Ama siz yine de dikkat edin. Bizi; https://www.facebook.com/biracayipekip ve https://twitter.com/biracayipekip adreslerinden takip edebilirsiniz.
Kadınlar Ne İster Erkekler Nasıl Anlamaz? (Altyazılı) 01:58
Kadınlar Ne İster Erkekler Nasıl Anlamaz? (Altyazılı) 235 izlenme - 7 yıl önce 14 Şubat yaklaşıyor. Sevgilisi olan arkadaşlar fellik fellik ne alsak şeklinde paniklere başlamışlardır. Bazı çiftler kesin 'Yok ya para tuzağı bunlar birşey almayalım. Bize hergün sevgililer günü zaten' şeklinde karar alırken karşı taraftan hediye gelebilme ihtimali ile bir b planı düşünmektedir. Bazıları tam anlamıyla aşk böcüğü olup açılış mini şiir, güllerle sunum, ardından hediye verimi, sevimli balonları gökyüzüne salma ve romantik gözyaşları ile kapanış şeklinde de bir program gerçekleştirme planları kurmaktadırlar. Benimo da bunu anlatan eğlenceli güzel tespitler içeren bir reklam filmi çekmiş.Çoğu zaman birşey derken aslında bambaşka şeyler kastediyor aşk pıtırcığı çiftlerimiz. Keşke baloncuklardaki gibi herkes içinden geldiği gibi dan dun konuşsa herşey daha eğlenceli olur kanaatindeyim.
Sevgililer Gününün İki Farklı Yüzü - Sevgilili & Yalnız 01:51
Sevgililer Gününün İki Farklı Yüzü - Sevgilili & Yalnız 178 izlenme - 7 yıl önce Olan var olmayan var. Aç var, tok var demişler ve de her iki tarafı da düşünerekten 14 şubat için harika bir yardımcı rehber niteliğinde içerik hazırlamışlar. Olanın da olmayanın da sevgililer günü kutlu olsun!
14 Şubat Özel - En Çok Kimi Seviyorsun? 03:45
14 Şubat Özel - En Çok Kimi Seviyorsun? 110 izlenme - 7 yıl önce "Gelmiş geçmiş bütün insanlar içinde en çok kimi seviyorsunuz?" sorusunun cevabını almak için İzmir sokaklarına girdik. İlginç bir sokak sohbeti oldu.
Migros'tan Sevgililer Günü İçin 30 TL Altı Hediye Önerileri 00:50
Migros'tan Sevgililer Günü İçin 30 TL Altı Hediye Önerileri 70 izlenme - 5 yıl önce 14 Şubat Sevgililer Günü'nde O'na sevginizi şık bir hediye ile gösterin... Sizin için seçtiğimiz hediye kombinlerimizi sevdikleriniz de çok sevecek. İşte Migros reyonlarından hediye kombinleri.
Yalnızsan Migros Var! 00:41
Yalnızsan Migros Var! 38 izlenme - 5 yıl önce Sevgililer Günü'nde yalnız olanlara; #YalnızsanMigrosVar Sevgililer Günü'nde planın yoksa, güzel bir akşam yemeği için aradığın her şey Migros'ta!
Migros'tan Sevgililer Günü İçin 40 TL Altı Hediye Önerileri 00:50
Migros'tan Sevgililer Günü İçin 40 TL Altı Hediye Önerileri 40 izlenme - 5 yıl önce 14 Şubat Sevgililer Günü'nde O'na sevginizi şık bir hediye ile gösterin... Sizin için seçtiğimiz hediye kombinlerimizi sevdikleriniz de çok sevecek. İşte Migros reyonlarından hediye kombinleri.