Hoşgeldiniz!

17 Aralık Videoları İzle

Türk Tır Şoforunun Azeri Polislere Gider Yapması 11:07
Türk Tır Şoforunun Azeri Polislere Gider Yapması 4.677 izlenme - 8 ay önce Türk Tır Şoforu abimizi,şikayet eden Azeri Vatandaş polis tarafından durdurulan Abimizle aralarında geçen hararetli tartışma.Mevzu bir ara Türk-Ermeni muhabbeti ve medeniyeti sizden öğrenecek değiliz muhabbetine girmesiyle iyice atara baglandı ve teslim olmadı.Ehliyet ruhsat vermedi. Benim yorumum Azeriler kız erkek yada polis tamamen para canlıdır para gözlüdür rüşvetçidir.
17 Aralık 17 Gerçek - Sedef Kabaş 20:39
17 Aralık 17 Gerçek - Sedef Kabaş 4.675 izlenme - 1 yıl önce Sedef Kabaş, 17 aralık operasyonuyla ilgili 17 gerçeği açıkladı. 17 aralıkta soruşturmaya konu olan meseleleri 17 maddede sıraladı.
Reza Zarrab'ı Türkiye'de Tutuklayan Başkomser 00:20
Reza Zarrab'ı Türkiye'de Tutuklayan Başkomser 5.532 izlenme - 1 yıl önce 17 Aralık Operasyonları içersinde yer alan Reza Zarrab 17 Aralık 2013 Tarihinde Gözlatına alınmasına ilişkin operasyon yapan Başkomser , Kendisinin Operasyon başlattığını vurguluyor. Reza Zarrab Gözlatından sonra hiçbir ceza almayarak Türkiye'de Serbest Bırakılmıştı.Şuanki yargılandığı suçtan darbe yemesine rağmen.
Muhtarın İdam Kanunu Çıksın Sözlerine Erdoğan'ın Gülümsemesi 00:22
Muhtarın İdam Kanunu Çıksın Sözlerine Erdoğan'ın Gülümsemesi 7.349 izlenme - 2 yıl önce Erdoğan PKK'yı eleştirirken muhtarlardan biri sözünü kesti. "Sayın Cumhurbaşkanım idam kanunun çıkması lazım" sözleri Erdoğan'ı gülümsetti. Salon ise alkışla destek verdi.
İntihar Ettiği Söylenen Savcının Kızı: Babam Süleymancıydı 00:50
İntihar Ettiği Söylenen Savcının Kızı: Babam Süleymancıydı 2.542 izlenme - 8 ay önce 17 Aralık TOKİ yolsuzluk dosyasının Cumhuriyet Savcısı Seyfettin Yiğit 15 Temmuz'daki darbe girişiminin ardından yürütülen cadı avı kapsamında gözaltına alınmış 20 Temmuz'da diğer hakim ve savcılarla birlikte çıkartıldığı nöbetçi mahkemece, 'Terör örgütü üyesi olmak' suçundan tutuklanarak H Tipi Cezaevi'ne konulmuştu. Evli ve 4 çocuk babası olan Yiğit'in cansız bedeni koğuş arkadaşları tarafından sabah saat 05.30'da bulunmuş bu basında intihar etti şeklinde gösterilmişti. Yiğit’in ailesi intihar iddialarına karşı çıkarak, Seyfettin Yiğit’in Gülen Cemaati’yle ilgisi olmadığını Süleyman Efendi’nin talebelerinden olduğunu söyledi. Kızı Ayça Yiğit, “Basında çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor. Bu kesinlikle bir intihar değil , cinayettir. Kendisi kesinlikle bunu yapacak birisi değildir. Tamamen dinine bağlı bir kişiydi. Biz onun aklanacağına inanıyorduk ama olmadı, onu elimizden aldılar. Çok bilgisi vardı. Susturulmaya, bastırılmaya çalışıldı. Biz kendisiyle ölmeden bir gün önce görüştük. Kimseden yardım istemiyordu. Bu iki aylık süreçte de yanımızda çok az insan durdu. İnsanlar korkakça yaklaştı. Biz haysiyeti, şerefi ondan öğrendik. Kendisi Cumhuriyet Savcısıydı. Benim de hukuk okumamı istiyordu. Seyfettin Yiğit’in 11 yaşındaki oğlu Emiralp Yiğit, “Babam ölmeden bir gün önce görmüştüm. Her yerde intihar diye yazıyor ama onların hepsi yalan, yanlış haberler. Babam ölmedi, öldürüldü. Bu bir cinayettir. Şerefli bir savcıydı” dedi.
Akp Ergenekon için Ne Demişti? 04:48
Akp Ergenekon için Ne Demişti? 2.467 izlenme - 1 yıl önce Yargıtay'ın "ERGENEKON Yok" Kararı Sonrası Ak Parti "U Dönüşü" Yaptı. 14 Yıllık İktidarı Boyunca Sürekli Darbelerle Ve Darbecilerle Mücadele Ettiğini Söyleyen Ak Partili İsimler 17 Aralık Süreci Sonrası "KUMPAS" Demeye Başlamıştı. İşte Ak Partili Yetkililerin Ergenekon'la İlgili Geçmişteki O Sözleri.
17 Aralık'a Özel Ayakkabı Kutusu 00:20
17 Aralık'a Özel Ayakkabı Kutusu 2.490 izlenme - 1 yıl önce Ayakkabı kutusu deyince oluşacak her türlü çağrışımdan Allah'a sığınırım. Bu tasarım harikası için Şimdiden gemilerle siparişlere başlanmış diyorlar. Saraylara layık bu ayakkabıya özellikle İsviçre'den talep olur mu acaba?
Rıza Sarraf: Bende Hiç İran Ajanı Duruşu Var Mı? 01:57
Rıza Sarraf: Bende Hiç İran Ajanı Duruşu Var Mı? 3.295 izlenme - 3 yıl önce 17 aralık sonrasında ilk kez açıklama yapan rıza sarraf, ajan mısınız? sorusuna, sizce öyle bir duruşum var mı? dedi.
17 - 25 Aralık Komedisi 02:53
17 - 25 Aralık Komedisi 1.869 izlenme - 2 yıl önce Malum 17-25 aralık vurgununun başka bi uyarlaması. Abimizin gülüşü biraz tuhaf. buyrun efenim.
Millete Operasyon 01:48:41
Millete Operasyon "17 Aralık" Belgeseli | A Haber 1.151 izlenme - 2 yıl önce Milleti hedef alan operasyonun üzerindeki sis perdesi aralandı. 17 Aralık'ta yaşanan darbe girişiminin ardında kimler vardı? Seçilmiş iktidardan, milli iradeden ne istendi? Paralel devlet neden o gün ortaya çıktı? 17 Aralık darbe girişiminin yıl dönümünde A Haber ekranında tüm sorular yanıt buldu. Millete operasyon "17 Aralık" Belgeseli 7 Şubat 2012 günü MİT Müşteşarı Hakan Fidan'ın Savcı Sadrettin Sarıkaya'nın telefonla aradığı Fidan adliyeye ifadeye çağrılmış ve bu süreçte hükümete karşı darbe girişiminin ilk adımı atılmıştı. İşte o gün başlayan ve MİT Müşteşarı Hakan Fidan'ı tutuklanma amacı taşıyan darbe planı devreye sokulmuş hükümet ve devlet güçsüz durumda bırakılmak istenmişti. Daha sonra takip eden 17 Aralık darbe girişimi sonrasında paralel yapı devletin bütün kaleleri ele geçirmeye çalışmış ve Türkiye Cumhuriyeti'ni Okyanus ötesinden yönetmeye kalkan kişiler tarafından hükümet ve devlet paramparça edilecek, halk kargaşaya sürüklenecekti. Fakat tüm bu yaşananlar sırasında AK Parti hükümeti ve Recep Tayyip Erdoğan dış güçlerin oyunlarına ve devlet içinde örgütlenmiş paralel yapıya karşı boyun eymemiş, dimdik ayakta durarak halkın iradesinin kırılmasına izin vermemiştir. A Haber'de yayınlanan bu muhteşem belgesel ile karanlık ve kirli ellerin halkın iradesi üzerinde oynadığı oyun tüm yüzleriyle açığa çıktı. İşte Millete Operasyon "17 Aralık" belgeseli:
Erdal Güney - Babacım Babacım (17 Aralık Şarkısı) 06:15
Erdal Güney - Babacım Babacım (17 Aralık Şarkısı) 924 izlenme - 2 yıl önce Mersin Anamurlu olan Erdal Güney, 17 Aralık olaylarından sonra bir şarkı yapmış. Çok fazla açıklama yapmaya gerek yok. Dinleyince anlayacaksınız zaten. Kendisi hemşehrimdir. Çok severim ve takdir ederim. Bu işi de bütün işleri gibi harkulade olmuş. AkTrollere selam olsun burdan gene gelir doldururlar boş boş yorumları. Not : Sonraki olaya dikkat.
Geleceğin Messisi Real Madrid Yolunda 01:14
Geleceğin Messisi Real Madrid Yolunda 1.916 izlenme - 2 yıl önce İspanyol devi Real Madrid, geleceğin en önemli yıldızlarından biri olacağı düşünülen Norveçli Martin Odegaard'ı transfer etmek istiyor.
Yolsuzluk operasyonu 4 istifa getirdi 01:12
Yolsuzluk operasyonu 4 istifa getirdi 1.148 izlenme - 3 yıl önce 17 Aralık yolsuzluk operasyonu hükumette istifalara yol açtı. İçişleri Bakanı Muammer Güler, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, bakanlık görevlerinden istifa etiklerini açıkladı. Milletvekilliğinden de ayrıldığını ifade eden Bayraktar, Başbakan Erdoğan'ın da istifa etmesi gerektiğini söyledi. Öte yandan eski İçişleri Bakanı, AK Parti Milletvekili İdris Naim Şahin partisinden istifa etti. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ise partisinin yolsuzluklara göz yummayacağını dile getirdi. Başbakan Erdoğan şöyle konuştu: "11 yıl bizi burada tutan en başta dürüstlüğümüzdür, emanete olan bağlılığımızdır, yolsuzluklar karşısında sert, kararlı, tavizsiz duruşumuzdur. Ak Parti yolsuzluklara göz yummaz, müsamaha göstermez, zira bunu yaparsa varoluş zeminini ortadan kaldırmış olur"
Kurtlar Vadisi Pusu - 17 Aralık Operasyonu 02:08
Kurtlar Vadisi Pusu - 17 Aralık Operasyonu 924 izlenme - 2 yıl önce ATV ekranlarında yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 209'uncu bölümünde Türkiye'nin gündemine oturan 17 Aralık operasyonuna ve küresel finans lobilerine çarpıcı bir gönderme vardı. Türkiye gündemine ait olaylara dikkat çekmeye devam eden Kurtlar Vadisi Pusu'nun 17 Aralık operasyonu da gündemindeydi. Kurtlar Vadisi Pusu'nun operasyon ile ilgili sahneleri yaşananların özeti gibiydi. Dizideki operasyon sahnesinde neler yaşandı? Tapınakçıların operasyon için Türkiye'ye gönderdiği Müfettiş Kane, kuracağı vakıflar ve finansal fonlar üzerinden operasyonlar yapacaktır. Türkiye ve yönlendirmek istedikleri ülkelere kurdukları vakıflar üzerinden müdahale eden uluslararası finans kuruluşları, ülke kaynaklarını kendi kontrolleri dışına çıkmaması için gerekirse darbe yapılması ve seçimlere hile karıştırılması gibi, kendi lehine olacak her türlü uygulamayı mübah görmektedir. Küresel güçlerin, özellikle Türkiye'de yürütülen finansal suikastlerin devam ettirilmesi konusunda çağrısı dikkat çekiyor. Küresel finans lobisi temsilcisi ile Türkiye'ye operasyon için gönderilen Müfettiş Kane arasında görüntülü konuşma teknolojisi kullanılarak yapılan görüşmedeki diyaloglar yaşananları özetliyor. Video'yu Youtube'ye Yükleyen; VİDEO ARŞİVİ'ne Teşekkür Ederiz...
Tüm Türkiye'de 'ayakkabı kutulu' eylem 02:43
Tüm Türkiye'de 'ayakkabı kutulu' eylem 646 izlenme - 3 yıl önce 17 Aralık operasyonunun ardından başlayan eylemler Türkiye genelinde yayılıyor.
Paralel Devredir O Devre 00:39
Paralel Devredir O Devre 326 izlenme - 2 yıl önce Madem paralel nasıl kesişti? dedirten kavram. 16 aralık gecesini 17 aralık sabahına bağlayan zamanda yaklaşık yarım günde kurulan yapıdır. Paralel Nedir İzliyoruz Efendim
Sağlık Bakanı'nın Yediği Tarihi Ayar - Ayakkabı Kutusu 00:30
Sağlık Bakanı'nın Yediği Tarihi Ayar - Ayakkabı Kutusu 635 izlenme - 2 yıl önce Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu konuşmasında yolsuzlukla ilgili belge olmadığını söylediği sıralarda dinleyici sıralarından aldığı ayarla error veriyor.
Kurtlar Vadisi'nde 17 Aralık'a Gönderme Çabası 00:46
Kurtlar Vadisi'nde 17 Aralık'a Gönderme Çabası 295 izlenme - 2 yıl önce Kurtlar Vadısınde gecen 'Mevlanayı Anma Gunune denk gelen olaylar' ıfadesı gecmis yazılan metnin amacini Mevlana yı anma gununun tarıhıne bakınca anlıyorusunuz : 17 Aralik.
17 Aralık Süreci - 5 Absürd Açıklama - Yaşasın Demokrasi 02:31
17 Aralık Süreci - 5 Absürd Açıklama - Yaşasın Demokrasi 434 izlenme - 2 yıl önce 17 Aralık Süreciyle ilgili yapılmış, 5 absürd açıklamayı izliyor ve ibret alıyoruz. Nagehan Alçı: Keşke Bakanların aldığı rüşvet minumuma inse...
17 - 25 Aralık'ta Ne Olmuştu Belgeseli - MHP 09:10
17 - 25 Aralık'ta Ne Olmuştu Belgeseli - MHP 469 izlenme - 2 yıl önce Malum yarın 17 Aralık Milliyetçi Hareket Partisi 17-25 Aralık haftasını Yolsuzlukla Mücadele Haftası olarak anıyor bununla alakalıda güzel bir video hazırlamışlar izleyelim.
Söz Sende - Yolsuzluk Operasyonu Hakkında Neler Düşünüyorsunuz 09:02
Söz Sende - Yolsuzluk Operasyonu Hakkında Neler Düşünüyorsunuz 398 izlenme - 2 yıl önce 17 Aralık'ta başlatılan soruşturmayı halkımız nasıl yorumluyor? İsrail oyunu, eğitim, düzmece gibi cevaplar mevcuttur.
Reza Zarrab - Pusulada Tek Aday Gördüm Başka Aday Var mıydı? 01:45
Reza Zarrab - Pusulada Tek Aday Gördüm Başka Aday Var mıydı? 377 izlenme - 2 yıl önce Bugün seni Reza Zarrab'la aynı kişiye oy verecek kadar midesiz bir AKP'li olarak yaratmayan Allah için ne yaptın.
Çalsa da Razıyız Çırpsa da Razıyız 00:06
Çalsa da Razıyız Çırpsa da Razıyız 393 izlenme - 2 yıl önce 17-25 Aralık yolsuzluk operasyonuyla ilgili sorulan bir soruya cevap veren 'milli irade' "Gözlerimizle görsek dahi inanmıyoruz. Çalsa da gene razıyız, çırpsa da gene razıyız açıklamasında bulunuyor."
Erdoğan'a Suikast Yapmak - Kod Adı: K.O.Z. 00:47
Erdoğan'a Suikast Yapmak - Kod Adı: K.O.Z. 383 izlenme - 2 yıl önce 13 Şubat'ta Vizyonda olacağı belirtilen ve paralel yapı/17 aralık konularının işleneceği Kod adı: K.O.Z. filminin yayınlanan teaser'ında, Erdoğan'ı canlandıran Cem Kurdoğluna suikast sahnesi sizlerle... Hakan Fidan rolünü de Hakan Ural canlandıracakmış.
Ak Parti Mitinginde Hırsız Var Pankartı Açan Genç 01:11
Ak Parti Mitinginde Hırsız Var Pankartı Açan Genç 471 izlenme - 2 yıl önce olay akp'nin osmaniye mitinginde meydana gelmiştir. osmaniyeli genç tartaklana tartaklana, yumruklana yumruklana dışarı çıkarılmıştır.
17 Aralık Erdoğan'ın En Uzun Günü - Can Dündar 37:03
17 Aralık Erdoğan'ın En Uzun Günü - Can Dündar 470 izlenme - 2 yıl önce 17 Aralık'ta başlayan yolsuzluk ve rüşvet operasyonlarının perde arkasını anlatmayı hedefleyen Can Dündar imzalı bir belgesel. 17 Aralık gününe dair bugüne dek ortaya çıkan bilgiler, polis fezlekeleri, dinleme kayıtları, şüphelilerin tanıkları ve belgeler ilk kez bir belgeselde bir araya geliyor. Yolsuzluk ve rüşvet operasyonunun gerçekleştiği gün, Ankara, İstanbul, Konya, Hatay'da dakika dakika yaşananları son 3 ayda ortaya çıkan bulgularla derli toplu anlatmayı hedefleyen yapım, daha sonra yayınlanacak "Asıl belgesel"in öncüsü olarak büyük bir yapım olma iddiasını taşıyor.
geniş aile dizisi 68. bölüm 00:52
geniş aile dizisi 68. bölüm 1.090 izlenme - 6 yıl önce geniş aile dizisi 68. bölüm dizifilm.com
Yolsuzlukları Ortaya Çıkartmak Günah İşleme Özgürlüğüne Müdahaledir! 03:24
Yolsuzlukları Ortaya Çıkartmak Günah İşleme Özgürlüğüne Müdahaledir! 374 izlenme - 2 yıl önce Yolsuzlukları nasıl savunacaklarını şaşıran Akplilerden bir inci daha. AKP İst.Mv. Metin Külünk arkadaş yolsuzluklara müdahale günah işleme özgürlüğüne müdahale olduğu için günahtır diyerek işin felsefi boyutunun araştırılması gerektiğini söyleyip. Diyaneti göreve çağırdı. Afiyet Olsun!!
Başbakan Erdoğan: '17 Aralık Operasyonu Bal Gibi Darbe Girişimidir' 01:17
Başbakan Erdoğan: '17 Aralık Operasyonu Bal Gibi Darbe Girişimidir' 283 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "17 Aralık'ta yapılan operasyona darbe dediğimizde içeriden ya da dışarıdan birileri bunu kabullenemiyor. 17 Aralık operasyonu bal gibi darbe girişimidir" dedi. aşbakan Erdoğan, Avukatlar Haftası Programı ve Hukuk Okulu 2. Sertifika Töreni'ne katıldı. Başbakan Erdoğan, yaptığı konuşmada, 17 Aralık operasyonuna değinerek, "17 Aralık'ta yapılan operasyona darbe dediğimizde içeriden ya da dışarıdan birileri bunu kabullenemiyor. 17 Aralık operasyonu bal gibi darbe girişimidir. Buradan bu ülkenin vicdanı ve cesareti olan yürekli hakim ve savcılarına sesleniyorum. Bu işte size çok önemli görev düşüyor. Allah'a olan sevdanızı ortaya koyun, cesaretinizle bu paralel yapının temsilcilerini siz çökertin” dedi. Mısır’da 529 kişi hakkında verilen idam kararına da değinen Başbakan Erdoğan, “Mısır'da yerel mahkemenin verdiği kararın uygulanmayacağını, hukuk tarihine geçecek bir cinayetin işlenmeyeceğini, bu kararın bozulacağını ümit ediyorum veya ümit etmek istiyorum. Ancak bir kez daha altını çiziyorum. Vicdanı, cesareti olmayan, halkını köle gibi gören üzerinde efendileri olan bir hukuk sistemi her an cinayet işlemeye hazır bir hukuk sistemidir" diye konuştu.
Operasyon Hükümetimizi Etkilemez, Cemaatin İşi Değil - Adnan Oktar 03:53
Operasyon Hükümetimizi Etkilemez, Cemaatin İşi Değil - Adnan Oktar 313 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar 17 Aaralıktn beri gelişen operasyon süreciyle ilgili fikirlerini beyan ediyor, cemaatle ilişkisini değerlendiriyor.