Hoşgeldiniz!

17 aralık operasyonu

Rıza Sarraf: Bende Hiç İran Ajanı Duruşu Var Mı? 01:57
Rıza Sarraf: Bende Hiç İran Ajanı Duruşu Var Mı? 3.342 izlenme - 4 yıl önce 17 aralık sonrasında ilk kez açıklama yapan rıza sarraf, ajan mısınız? sorusuna, sizce öyle bir duruşum var mı? dedi.
Kurtlar Vadisi Pusu - 17 Aralık Operasyonu 02:08
Kurtlar Vadisi Pusu - 17 Aralık Operasyonu 1.041 izlenme - 3 yıl önce ATV ekranlarında yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 209'uncu bölümünde Türkiye'nin gündemine oturan 17 Aralık operasyonuna ve küresel finans lobilerine çarpıcı bir gönderme vardı. Türkiye gündemine ait olaylara dikkat çekmeye devam eden Kurtlar Vadisi Pusu'nun 17 Aralık operasyonu da gündemindeydi. Kurtlar Vadisi Pusu'nun operasyon ile ilgili sahneleri yaşananların özeti gibiydi. Dizideki operasyon sahnesinde neler yaşandı? Tapınakçıların operasyon için Türkiye'ye gönderdiği Müfettiş Kane, kuracağı vakıflar ve finansal fonlar üzerinden operasyonlar yapacaktır. Türkiye ve yönlendirmek istedikleri ülkelere kurdukları vakıflar üzerinden müdahale eden uluslararası finans kuruluşları, ülke kaynaklarını kendi kontrolleri dışına çıkmaması için gerekirse darbe yapılması ve seçimlere hile karıştırılması gibi, kendi lehine olacak her türlü uygulamayı mübah görmektedir. Küresel güçlerin, özellikle Türkiye'de yürütülen finansal suikastlerin devam ettirilmesi konusunda çağrısı dikkat çekiyor. Küresel finans lobisi temsilcisi ile Türkiye'ye operasyon için gönderilen Müfettiş Kane arasında görüntülü konuşma teknolojisi kullanılarak yapılan görüşmedeki diyaloglar yaşananları özetliyor. Video'yu Youtube'ye Yükleyen; VİDEO ARŞİVİ'ne Teşekkür Ederiz...
Tüm Türkiye'de 'ayakkabı kutulu' eylem 02:43
Tüm Türkiye'de 'ayakkabı kutulu' eylem 647 izlenme - 4 yıl önce 17 Aralık operasyonunun ardından başlayan eylemler Türkiye genelinde yayılıyor.
Başbakan Erdoğan: '17 Aralık Operasyonu Bal Gibi Darbe Girişimidir' 01:17
Başbakan Erdoğan: '17 Aralık Operasyonu Bal Gibi Darbe Girişimidir' 285 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "17 Aralık'ta yapılan operasyona darbe dediğimizde içeriden ya da dışarıdan birileri bunu kabullenemiyor. 17 Aralık operasyonu bal gibi darbe girişimidir" dedi. aşbakan Erdoğan, Avukatlar Haftası Programı ve Hukuk Okulu 2. Sertifika Töreni'ne katıldı. Başbakan Erdoğan, yaptığı konuşmada, 17 Aralık operasyonuna değinerek, "17 Aralık'ta yapılan operasyona darbe dediğimizde içeriden ya da dışarıdan birileri bunu kabullenemiyor. 17 Aralık operasyonu bal gibi darbe girişimidir. Buradan bu ülkenin vicdanı ve cesareti olan yürekli hakim ve savcılarına sesleniyorum. Bu işte size çok önemli görev düşüyor. Allah'a olan sevdanızı ortaya koyun, cesaretinizle bu paralel yapının temsilcilerini siz çökertin” dedi. Mısır’da 529 kişi hakkında verilen idam kararına da değinen Başbakan Erdoğan, “Mısır'da yerel mahkemenin verdiği kararın uygulanmayacağını, hukuk tarihine geçecek bir cinayetin işlenmeyeceğini, bu kararın bozulacağını ümit ediyorum veya ümit etmek istiyorum. Ancak bir kez daha altını çiziyorum. Vicdanı, cesareti olmayan, halkını köle gibi gören üzerinde efendileri olan bir hukuk sistemi her an cinayet işlemeye hazır bir hukuk sistemidir" diye konuştu.
Hüseyin Çelik - S.kime Kadar Giderse Gitsinler! 00:10
Hüseyin Çelik - S.kime Kadar Giderse Gitsinler! 260 izlenme - 3 yıl önce Hüseyin Çelik reyizin yaptığı basın toplantısı zımbırtısı esnasında ağzından kaçan mı desek dil sürçmesi mi desek yoksa içindekileri dışa dökmesi mi desek artık herneyse dediği şeyi şaapıyoruz efenim. Buyrunuz.
Kılıçdaroğlu - 17 Aralık Operasyonu - Ankara 05:54
Kılıçdaroğlu - 17 Aralık Operasyonu - Ankara 14 izlenme - 4 yıl önce Kılıçdaroğlu - 17 Aralık Operasyonu - Ankara