Hoşgeldiniz!

25 Kare

Subliminal Mesaj ve 25 Kare Tekniği 08:19
Subliminal Mesaj ve 25 Kare Tekniği 31.744 izlenme - 6 yıl önce Subliminal Mesaj ve 25 Kare Tekniği
McDonalds 25.Kare - illuminati yeni dünya düzeni 01:46
McDonalds 25.Kare - illuminati yeni dünya düzeni 6.656 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/dunya.duzeni
Neslimizin Beyni Böyle Yıkanıyor 02:51
Neslimizin Beyni Böyle Yıkanıyor 3.435 izlenme - 3 yıl önce Video içindeki çizgi filmlere çocuklar bayılıyor tam anlamıyla bir rezalet o kadar konu varken çocuklara çizgi film yapmak için bu şekilde Şeytana secde eden 2 adamı neden vurguluyor bu yapımcılar? Neden her çizgi filmde tek gözlü yaratıklar ve tepesinde ayrı bir bölümde göz olan piramit vurgulanıyor? Sizce bunlar düşünülmeyecek kadar önemsiz konularmı? Sinemada 3000 ms. de bir ekrana bir görüntü yansıtılır yansıtan makine o görüntüyü o kadar hızlı yansıtır ve çekerki siz sadece o karıncalanmayı görürsünüz genellikle o görüntüde Popcorn ye ve Kola iç yazar televizyondada bu aynı şekildedir sizi kendi çıkarlarına doğru tetiklerler.
Çizgi Filmlerdeki Subliminal Mesajlar 04:23
Çizgi Filmlerdeki Subliminal Mesajlar 713 izlenme - 2 yıl önce Subliminal mesaj veya bilinçaltı mesaj, başka bir objenin içine gömülü olan bir işaret ya da mesajdır ve normal insan algısı limitlerinin altında kalmak, o anda fark edilmemek üzere tasarlanmıştır. Subliminal mesajlar insanın bilinçli dikkati tarafından fark edilemezler, ancak bu mesajların insanın bilinçaltını etkiledikleri ileri sürülmektedir. Subliminal teknikler reklamcılık ve propaganda alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Dizilerde veya filmlerde karakterlerin içtiği içecek markaları, kıyafetleri subliminal mesaj örneklerindendir. Bu tekniklerin amaçları, etkisi, kullanım sıklığı ve rekabet gibi konularda ahlaka uygunluğu konuları tartışmalıdır. Marka ve ürünlerin pazarlamasından toplumun ilgi, ihtiyaç ve algısını değiştirmeye kadar birçok konuda kullanılmaktadır. Bir kişiyi, kurumu ya da ürünü kötü göstermek için o şey ile kötü olan bir nesnenin aynı temada işlenmesi subliminal mesajın en yaygın kullanılma şeklidir. Şu ana kadar yapılan çalışmalar neticesinde en bilinçli ve defansif kişiler bile bu mesajları ilk bakışta 0 olarak çözememektedir. Bu da toplumlarımızı yönlendirmeli reklamlara karşı savunmasız bırakmaktadır.
25. Kare Üç Kafadar Fragman 01:38
25. Kare Üç Kafadar Fragman 997 izlenme - 4 yıl önce Bilinçaltı etkileme yöntemlerini (subliminal mesajları) anlatan bir komedi filmi.  25. kare yöntemini öğrenen haylaz öğrencilerin... Giresun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Sinema Kulübünün ikinci uzun metraj filmi.