Hoşgeldiniz!

3 saniye

Tribünlerin 3 Saniye Feyki 00:35
Tribünlerin 3 Saniye Feyki 44.109 izlenme - 4 yıl önce NCAA'in en ateşli taraftar topluluklarından birisine sahip olan Michigan State Spartans taraftarları top rakibin elindeyken yanlış geri sayım yaparak rakibini iki kez şaşırtıyor ve iki top kaybına neden oluyor. Sürenin bitmesine 5 saniye varken 8'den geriye saymaya başlayan tarafarlar iki kez rakibi yanıltıyor ve rakibin top kullanmadan süresinin bitmesine yol açıyor.
3 saniyede bir şişe bira içmekk 00:07
3 saniyede bir şişe bira içmekk 10.042 izlenme - 7 yıl önce bu insan mı kardeşimm
3 Saniyede Mantı Yapmak 01:37
3 Saniyede Mantı Yapmak 928 izlenme - 2 yıl önce Çin işi Japon işi bunu yapan bir kişi gibi banal bir lafla anlatacaktım! ama vazgeçtim! Neyse aslında denenirse nasıl bir teknikle yapılabileceğini gösteren deney.
Tribünlerin 3 Saniye Feyki 00:35
Tribünlerin 3 Saniye Feyki 417 izlenme - 3 yıl önce NCAA'in en ateşli taraftar topluluklarından birisine sahip olan Michigan State Spartans taraftarları top rakibin elindeyken yanlış geri sayım yaparak rakibini iki kez şaşırtıyor ve iki top kaybına neden oluyor. Sürenin bitmesine 5 saniye varken 8'den geriye saymaya başlayan tarafarlar iki kez rakibi yanıltıyor ve rakibin top kullanmadan süresinin bitmesine yol açıyor.
Santradan Gol Atmak 00:28
Santradan Gol Atmak 125 izlenme - 2 yıl önce Maç başlar başlamaz 3. saniyede başlangıç vuruşunu gole çeviren arkadaş kimdir nedir ne değildir bilmiyorum lakin benim üzüldüğüm kaleci. Bu nasıl bahttır be arkadaş...
Hayatı 3 Saniye Lag'lı Yaşamak 02:58
Hayatı 3 Saniye Lag'lı Yaşamak 78 izlenme - 2 yıl önce Eğer hayatımızda internet gibi laglı olsaydı yaşamak nasıl olurdunun deneyini görücez. Son zamanlarda sitenin yavaş olup böyle bi deney yapılmasıda manidar.
  Tribünlerin 3 Saniye Feyki 00:35
Tribünlerin 3 Saniye Feyki 63 izlenme - 4 yıl önce NCAA'in en ateşli taraftar topluluklarından birisine sahip olan Michigan State Spartans taraftarları top rakibin elindeyken yanlış geri sayım yaparak rakibini iki kez şaşırtıyor ve iki top kaybına neden oluyor. Sürenin bitmesine 5 saniye varken 8'den geriye saymaya başlayan tarafarlar iki kez rakibi yanıltıyor ve rakibin top kullanmadan süresinin bitmesine yol açıyor.