Hoşgeldiniz!

3 temmuz 2011

Galatasaray'a Kaybettikten Sonra Üzüntüden Ter İçerisinde Yataktan Çıkamadım 01:30
Galatasaray'a Kaybettikten Sonra Üzüntüden Ter İçerisinde Yataktan Çıkamadım 3.867 izlenme - 2 yıl önce Yüz milyonlarca lira harcamasına rağmen bu sezonu kupasız kapayan malum kulübün genel başkanının feryadı. Galatasaray'ın en kötü sezonunda bile son beş senedir olduğu gibi finalde Galatasaray'a kaybeden kulübün başkanı maç sonrası yaşadıklarını dile getirmiş. İzliyoruz. Cimbom Başı Dik Yürür!
Galatasaray, Fenerbahçe'yi Yenemez, Elleri Ayakları Titriyor - Aziz Yıldırım 01:07
Galatasaray, Fenerbahçe'yi Yenemez, Elleri Ayakları Titriyor - Aziz Yıldırım 5.068 izlenme - 2 yıl önce Cemaat-İktidar partisi çekişmesi ve bazı hukuk boşluklarından yararlanarak sözde Türk adaleti tarafından beraat eden, Avrupa hukukunda şikesi onaylanan, tarih boyunca tek başarısı kendi evinde Galatasaray'ı yenmek olan yaptığı şikeler neticesinde 2 sene kodeste yatan malum kulup başkanının hezayan cümlesi. Adamlar yüz milyonlarca lira para harcadık, yüzlerini Avrupa'da nasıl başarı yakalarız diye Batı'ya döneceklerine Kadıköy derbileri ile kendilerini tatmin etmeye çalışıyorlar. Bir kulübün tek derdi Türkiye'nin en büyük kulubünü Kadıköy'de yenmek olunca bu tip hezayan cümleler kaçınılmaz oluyor. Galatasaray; Türkiye'nin Batıya açılan aydınlık, başı dik yüzü... Cimbom Başı Dik Yürür!
Fenerbahçe'nin Şikeli Olduğu İddia Edilen Maçlarındaki Golleri 06:14
Fenerbahçe'nin Şikeli Olduğu İddia Edilen Maçlarındaki Golleri 3.976 izlenme - 3 yıl önce İkinci yarı 19 maçın 18'ini kazandık bunun neresinde şike var söylemlerini bolca duyduğumuz şu dönemlerde o günleri yeniden hatırlayıp, unutmamız adına hazırlanan bir video. Şikeli olduğu iddia edilen bütün maçların Fenerbahçe golleri videomuzda gizli. Fenerbahçe öyle bir şekilde top oynamış ki, bu güç karşısında karşı takım kalecilerinin eli ayağına dolaşmış. O kadar ki bazı gollerde yerlerinden bile kıpırdayamamışlar Büyük Alex'in çektiği şutlar karşısında. İşte bu goller sebebi ile Fenerbahçe şampiyon olmasına rağmen şuanda kendi maçlarından çok benim yerime Şampiyonlar Ligine kim gidecek acaba diye düşünüp Beşiktaş'ın maçlarını tezahüratlar eşliğinde izlemeye başlamıştır. Bukelemun kelimesini en çok kullanan taraftar grubunun bukelemuna dönüşmesi ise çok manidar olmuştur.
Abdoulaye Ba'nın Futboldan Kick Boks'a Geçmesi 00:05
Abdoulaye Ba'nın Futboldan Kick Boks'a Geçmesi 3.302 izlenme - 2 yıl önce Bu akşam itibari ile Fırat Aydınus denen hakem bozuntusunun, malum takımın Galatasaraylı futbolculara yaptığı her faulü görmezden gelmesi sonucu malum takımın oyuncusu Ba'nın bundan cesaret alıp Burak'a yaptığı faulun görüntüsü. Bu akşamki hakem katliamı ve malum takımın 18 cm ofsayttan gol atması sonucu Galatasaray Kadıköy'den beraberlik ile ayrılmıştır. Türk hakemlerine ve sayın tüpçü federasyonuna Galatasaray'a gönül vermişler olarak saygılarımızı iletiyoruz. Son yirmi dakika Galatasaray galibiyeti koparacakken hakeme takılmıştır. Aziz Yıldırım'ın dünki açıklamaları Fırat Bey'in gözlerini sarı lacivert baktırmıştır. İyi bilinmelidir ki Mayıslar her zaman olduğu gibi yine Galatasaray'ın olacaktır. Cimbom Başı Dik Yürür!
Şike Denilince Aklına Fener Gelen Çocuk 00:17
Şike Denilince Aklına Fener Gelen Çocuk 2.034 izlenme - 2 yıl önce Ders çalışırken 'ş' harfi ile başlayan bir kelimeye ''şike'' yazıp aklına malum takımı getiren güzel çocuk. Malum takım İktidar-Cemaat çekişmesinden dolayı sözde iktidar yandaşı adalet timsahları tarafından beraat etse de 3 temmuz'ları unutmadık!
Aziz Yıldırım'ın Dirt Games Belgeselinde Şike Dalında Onur Konuğu Olması 00:51
Aziz Yıldırım'ın Dirt Games Belgeselinde Şike Dalında Onur Konuğu Olması 1.741 izlenme - 2 yıl önce Futbolda dönen kirli işlerin anlatılacağı belgeselin fragmanında Türkiye'den 3 Temmuz 2011 şike süreci ile Fenerbahçe'yi Avrupa şike piyasasında zirveye oturtan Aziz Yıldırım var. 25. saniyeden sonra görülebilir. Şu belgeseli Türk adaletinin yüz akı yargı mensupları izlemelidir. Beraat verdikleri adam şike belgesellerinin baş aktörü olmuş. İzleyin de azıcık yüzünüz kızarsın. Öyle derbi maçı tribünlerinde ''2010 - 2011 sezonu şampiyonu Fener, Galatasaray 7.'' pankartı açmak ile olmuyor, azıcık edep!!! Cimbom Başı Dik Yürür!
Köpekleri Bağlamışam Önüne De Ekmek Doğramışam - Volkan Demirel 00:49
Köpekleri Bağlamışam Önüne De Ekmek Doğramışam - Volkan Demirel 738 izlenme - 3 yıl önce Volkan Demirel'in ahlak ve karakterini ortaya koyduğu dakikalar. Penaltı atışı sonrası kasti bir şekilde duran adam Melo'nun üzerine çıkan, sonrasında sokak köpeklerini zehirlemek lazım hede höde diye salyalarını akıtarak Melo'ya saldıran, kupa töreni sonrası saz arkadaşları ile köpekleri bağlamışam türküsünü çığıran Volkan, hangi tarafın köpek olduğunu kanıtlamış. İşte Fenerbahçeli futbolcular bu karakterde kişilerdir ve adamların tek başarı kriteri Galatasaray'ı yenmektir. Son 2 senedir kupayı ellerinden alıyoruz, Kadıköy'de kupa kaldırıyoruz. Adamlar baya dolmuşlar ve bu nefret ve öfke ile dün geceyi beklemişler. Yaptıkları şike ve maç satın almalarından dolayı 2 senedir Avrupa'ya gidememişler, hınçlarını bu şekilde çıkarmaya çalışmışlar. Sonra vay efendim, ataol Volkan ile ne alıp veremediğin var, bu adam sana naptı? Türk Futbolunun yüz karasısın Volkan Demirel! Aziz Yıldırım gibi bir adamın manevi evladından da bu hareketler beklenirdi.
Volkan Demirel'in Konyaspor Taraftarı İle İmtihanı 00:30
Volkan Demirel'in Konyaspor Taraftarı İle İmtihanı 420 izlenme - 3 yıl önce Her gittiği deplasmanda hakettiği gibi karşılanan Fenerbahçe takımının futbolcu Volkan Demirel'in Konyaspor taraftarı arasında kalması sonucu ortaya çıkan diyaloglar.
Şampiyonlar Ligine Gitmek İçin Galatasaray'ı Takip Etmek 00:32
Şampiyonlar Ligine Gitmek İçin Galatasaray'ı Takip Etmek 356 izlenme - 3 yıl önce Biraz zordur. Hayaller ve hayatlar eşdeğer seviyede olmalıdır. Yoksa videoda olduğu gibi yaya kalınabilir. Son 3 senede iki kez gruplardan çıkma başarısı göstermiş, çeyrek final oynamış Galatasaray'ımıza yürekten başarılar. Geçtiğimiz sezonki Prandelli dönemi gerilerde kaldı artık yeni bir sayfa açma zamanı... Hayaller biter Galatasaray başlar. Cimbom Başı Dik Yürür!
Konyaspor Taraftarlarının Aziz Yıldırım Şike Yapsana Tezahuratı 00:17
Konyaspor Taraftarlarının Aziz Yıldırım Şike Yapsana Tezahuratı 361 izlenme - 3 yıl önce 2010-2011 sezonunda yaptığı şikeler sonucunda UEFA ve Cas'ın onayladığı cezaların ardından senelerce mapus yatan Aziz Yıldırım'a yönelik tezahurat. Bu haftasonu Fenerbahçe yeterli sayıda penaltı alamadığı için yine puan kaybetti ve haftaya Türkiye'nin lider ve vizyon sahibi kulübü ile maça çıkacak Fenerbahçe'nin ne yapacağı merak konusu. Haftaiçerisinde Aziz Yıldırım'ın derbi hakemlerini baskı altında tutmaya yönelik açıklamalarını bekliyoruz.
Sadettin Saran - Aziz Yıldırım Kavgası (2007) 09:19
Sadettin Saran - Aziz Yıldırım Kavgası (2007) 431 izlenme - 3 yıl önce Aziz Yıldırım ve Sadettin Saran arasındaki hakarete varan tartışmalar. Çıkarlar çatışınca bütün kirli çamaşırlar birbir ortaya dökülmüş. Sahta imzalar, havada uçuşan dolarlar, transfer çakallıkları ve daha fazlası...
Volkan Demirel'in Amigoya Bağlaması - Koyduk mu? 01:11
Volkan Demirel'in Amigoya Bağlaması - Koyduk mu? 443 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe'nin Emre ve Meireles ile birlikte en ahlaklı futbolcularından olan Volkan Demirel'in kazanılmış 2010-2011 sezonu şampiyonluğunu kutlama görüntüleri. Bilindiği üzere Fenerbahçe'nin bu şampiyonluğu kazanma sürecinde yaptığı şikeler UEFA tarafından tescillenmiş ve 2 sene Avrupa Kupalarından men cezası almıştır. Beşiktaş'ı batırma noktasına gelen Tüpçü Başkan Yıldırım Demirören'in çabaları şikenin tescillenmesine engel olamamıştır. Melo maçtan sonra kendi taraftarına dönüp koyduk mu hareketi yaptı, Melo çok pis çok kaka tarzı yorumlar getiren Fenerbahçe taraftarı Volkan'ın koyduk mu sözlerine tempo tutmuştur. 10 puan fark yaptık yendik pişirdik dolma yaptık yedirdik tarzı söylemlerde bulunan Fenerbahçe taraftarı bu sezon 90 artı 5'lerde almış olduğu 8-10 puanı unutmuştur. Hakem hataları ile alınmış olan bir şampiyonluk daha kutlu olsun. Artık 34. hafta bol bol sevinip, saha ortasında timsah yürüyüşü yaparlar. Rakip takımlar lehine olan hakem hatalarından şikayetçi olan Fenerbahçe Kulubüne en güzel cevabı TRT vermiştir. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/177310/hakem-hatalarindan-yakinan-fenerbahceye-trt1in-cevabi
Volkan Demirel'in  Balıkesir Taraftarını Kavgaya Çağırması 00:20
Volkan Demirel'in Balıkesir Taraftarını Kavgaya Çağırması 278 izlenme - 3 yıl önce Dün oynanan Balıkesirspor-Fenerbahçe maçında gerçekleşen olay. Adam Türkiye'nin hangi stadına gitse taraftarla arasında sorun yaşanıyor. Yani sadece Arena ve Avni Aker'de olmuyor bu olaylar, Volkan nerede olaylar orada. Bu adam önce bir geçmişine baksın, neden bu kadar çok düşman kazanmış onun hesabını yapsın sonra kameralar karşısına geçip mağduru oynasın! Malum futbolculara, malum kulübe ve malum şikecilere inat; GELİYORUZ!
FB TV Spikerinin Yine Rezil Olması 01:05
FB TV Spikerinin Yine Rezil Olması 355 izlenme - 3 yıl önce FB TV Rejisinin spikerin sesini yayından almayı unutması sonucu ortaya çıkan durum. Kamera arkasında bildiğin mercimekli köfte, sarmalı, brownili altın günü yapıyormuş mübarekler. Damat Ferit de evleniyormuş bu arada halkayı boynuna takıyormuş. Aziz Yıldırım da vallah havuzdan çıkarım, Fener'in maçlarını FB TV'e alırım diye tehdit etsin federasyonu, bu spikerlerle ne güzel olurdu lig maçları. Hergün bir skandal.
Aziz Yıldırım Adam İse Askerliğini Yapsın da Konuşsun - İbrahim Hacıosmanoğlu 02:48
Aziz Yıldırım Adam İse Askerliğini Yapsın da Konuşsun - İbrahim Hacıosmanoğlu 345 izlenme - 3 yıl önce Tayyip Erdoğan sevdalısı, mafia kılıklı başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun Aziz Yıldırım'a yönelik kullandığı ifade. Kendisini Aziz Yıldırım ile mukayese edecek olursak daha sempatik gözükse de arkasındaki gizli güçler Aziz Yıldırım'ın arkasındaki güçlere nazaran daha pasif kalmaktadır. Her şeye ragmen yiyin birbirinizi ete para vermeyin diyor bugün de Galatasaraylı olduğumuz için gurur duyuyoruz.
Volkan Demirel'in Yarmayan Stoper Espirisi 00:12
Volkan Demirel'in Yarmayan Stoper Espirisi 322 izlenme - 3 yıl önce Mizah seviyesi üzerine gelen topu poposu ile tutmaktan ibaret olan Volkan Demirel'in muhteşem üstü muhteşem stoper espiri. Stop-er bak Stop-er. Duran asker ya. İlkokulda yapsa dersten atılırdı, ama Fenerbahçe Kalecisi olunca çevresindeki adamlar yerlere yatmış gülmekten. Başkası adına utandık bugün de çok şükür.
Fenerbahçelileri Hüngür Hüngür Ağlatan Acıklı Klip 03:14
Fenerbahçelileri Hüngür Hüngür Ağlatan Acıklı Klip 230 izlenme - 3 yıl önce Susar mısın Berke kız ağlıyor şu an. Eksik bir video, nerede Aziz Yıldırım, nerede Volkan, Emre? Bu çocuk (Aziz Yıldırım 1952) 1998 yılında başkan olacak, 3 Temmuz 2011'de Fenerbahçe için şike yaptığı için mapusa girecek, çıktığında şike işlemlerine devam edip bedavadan penaltılarla takımını yine şampiyon yapacak. Ama bir grup pavalı kopek bu fedakarlıkları görmeyip şampiyonluk kutlamasında bu çocuğu protesto edecek. Bu cocuk (Volkan Demirel 1981)Maç esnasında rakip takım futbolcuların üstüne yürüyecek, bütün maçlardaki kavgalarda en ön sırada mevzu içinde olacak, basın mensubu tehdit edecek, taraftarına tempo tutturup Galatasaray'a organize şekilde küfürler ettirecek ama bu çocuk buna ragmen sürekli mağdur edebiyatı yapacak. Ayı lakabı takılınca daha da delirip milli maçı terketecek. Bu çocuk (Emre Belözoğlu 1980)Galatasaray'da yetişecek, her şeyini Galatasaray'a borçlu olacak lakin takım değiştirince yediği kaba sıçıp o büyük camiaya düşman olacak. Tüm ırkçı söylemlerin ana kahramanı olacak, sahada en hırçın futbolculardan biri olup adam tekmeleyecek, rakip takım hocasına ''fuck off'' diyip o bir küfür değil bir mümin latifesi diyecek. Örnekler çoğaltılabilir, boşlukları siz doldurunuz. Canerler, Gökhanlar ve nice adını sayamadıklarım... Saygılar.
Ben Fenerbahçeliyim!! 02:17
Ben Fenerbahçeliyim!! 153 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe taraftarları ve efsane futbolcularının oynadığı bu videoda 3 temmuz 2011 silindirinin fenerbahçeyi dahada kenetlediği dahada birleştirdiğini anlatıyor ve gösteriyor. 1.29daki selçuk yula ve 2.05teki lefter küçükandonyadiside saygıyla analım.İzliyoruz efendim.
Aziz Yıldırım'ı Tayyip'leştirmek - Anadolu GFB 00:27
Aziz Yıldırım'ı Tayyip'leştirmek - Anadolu GFB 152 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe adına yaptığı şikeler, hakem ve maç satın almak, örgüt çete kurmak suçlarından 2 yıla yakın kodeste yatan, 6 yıl 3 aylık hapis cezasının onanmasının ardından durmadan itirazda bulunup, ben böyle şeyler yapmadım diyerek adalet bekleyen, akabinde adalet(?) için Fener yakan Aziz Yıldırım'ın yeniden yargılanma süreci başladı. Buraya kadar her şey normal gözükse de asıl garip olan yıllardır kavgalı olduğu Genç Fenerbahçeliler taraftar grubunun Aziz Yıldırım'ı adliye çıkışında Tayyip Erdoğan gibi uğurlaması olmuştur. Sanırım aralarındaki rant kavgası sona ermiş, birbirlerine zeytin dalı uzatmışlar. Ne diyelim alan razı satan razı bize de bu iki taraf evliliğinde mutluluklar dilemek düşer.
Emre Belözoğlu'nun Hayaletlerce Yere Düşürülmesi 00:04
Emre Belözoğlu'nun Hayaletlerce Yere Düşürülmesi 93 izlenme - 2 yıl önce Topu kaybedeceğini anlayınca bari atak boşa gitmesin bir faul alalım diyerek yapılmış Emre Belözoğlu hareketi. Yıllarca Burak Yılmaz hakkında atıp tutanların mutlaka izlemesi gerekmekte. Liderlik haftalar sonra en çok yakışana geçmiş bulunmakta. Ligin Beşinci haftasında iki maç üstüste kazanınca şampiyonluğunu ilan eden Beşiktaş taraftarı ve avanta penaltılar ile ligde tutunmaya çalışan kulüp taraftarı iyi bir ders almış oldu. Hep dedik yine, yeniden diyoruz. Galatasaray bitti demeden hiçbirşey bitmez. İki hafta sonra Kadıköy'e mazlum takımların hakkını yiyen kulübe ders vermek için; Geliyoruz!
Akhisar Mağlubiyeti Sonrası Rıdvan Dilmen'in Error Vermesi 01:30
Akhisar Mağlubiyeti Sonrası Rıdvan Dilmen'in Error Vermesi 82 izlenme - 2 yıl önce Videomuzun 40. saniyesinden sonra vuku bulan olay. Yıllardır NTV ekranlarında Fenerbahçe avukatlığını çok iyi yerine getiren her maç sonrası Fenerbahçe'yi yüceltip rakip takımları kötüleyerek tarafsızlıkta çığır açan Şeytan Rıdvan'ın düştüğü rezil durum.
Emre Belözoğlu'nun Bilic'in Üstüne Yürümesi 00:26
Emre Belözoğlu'nun Bilic'in Üstüne Yürümesi 91 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin Volkan Demirel ile birlikte en düzgün oyuncularından biri olan Emre Belözoğlu'nun başkanı Aziz Yıldırım'dan feyz alıp soyunma odası koridorlarında rakip takım mensuplarına atarlanması olayı. Genelde bu tip olaylarda Volkan Demirel mutlaka bir yerlerden çıkar gelirdi lakin pek ortalarda gözükmüyor. Eminim maç sonunda Emre'ye dönüp '' lan madem mevzu var beni neden çağırmıyorsun diyerek sitem etmiştir.
Egemen Bağışın Ağzından Kaçırdığı Şike Detayı 01:07
Egemen Bağışın Ağzından Kaçırdığı Şike Detayı 113 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe'yi ipten alan, yapılan bunca şike ve maç satın almalara ragmen Fenerbahçe'yi küme düşürmeyen, düşüremeyen federasyon başkanı M.Ali Aydınlar'ın ne için federasyon başkanı olduğunu, o makama kimler tarafından getirildiğini şimdi çok daha iyi anlıyoruz. Bunca ahlaksızlık ve maç satın almaların cezası en az küme düşürme ve eksi 30 puan ile bir alt lige düşürme olması gerekirken, bazı eller Fenerbahçe'yi kurtarmış, sadece Avrupa Kupaları baz alınarak cezai yaptırımlar uygulanmıştır. 2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspor'dur. 3 Temmuz 2011'i unutmadık, unutturmayacağız. Taaa ki Aziz Yıldırım denen adam ve takımı Fenerbahçe cezasını çekene kadar.
Özgür Yankaya Bizim Maça Gelemez, Gelse de Stadtan Çıkamaz - Aziz Yıldırım 00:28
Özgür Yankaya Bizim Maça Gelemez, Gelse de Stadtan Çıkamaz - Aziz Yıldırım 88 izlenme - 3 yıl önce Fener'in Akhisar mağlubiyeti sonrası Galatasaray liderlik koltuğuna oturunca beklenen Aziz Yıldırım tehditi. Amaç, bu hafta oynanacak lig maçında hakemleri etki altına alıp avantadan puanlar kazanabilmek.
Aziz Yıldırım Temiz Spor Spotunda Oynasın 06:02
Aziz Yıldırım Temiz Spor Spotunda Oynasın 64 izlenme - 3 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın ‘Temiz Spor’ spotuyla Trabzonlu yazar dalga geçmiş. Yaptığı şikelerden dolayı senelerce içeride yatan buna ragmen kulübüne Federasyon tarafından ceza verilmeyen Aziz Yıldırım'a yönelik eleştirileri izliyoruz. Şike bir ahlaksızlık diyen Trabzonsporlu yazar, basın, federasyon ve hükümet bu ahlaksızlığın üstünü örtmüştür diyor. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/227970/sike-konulu-kamu-spotu 2010-2011 sezonu Şampiyonu Trabzonspor!
Şikenin Başkenti İstanbula Hoşgeldiniz - Trabzonspor İsyanı 01:31
Şikenin Başkenti İstanbula Hoşgeldiniz - Trabzonspor İsyanı 84 izlenme - 3 yıl önce Yaptığı şikeden ötürü 2 sene Avrupa'dan hak mahrumiyeti alıp, başkanı cezaevine girmesine rağmen Türkiye Futbol Federasyonundan hiçbir ceza almamış Demirören ortağı Fenerbahçe Kulübüne karşı yapılmış protestodur.