Hoşgeldiniz!

35 yaş

Asya - 35 Yaş 04:57
Asya - 35 Yaş 8.321 izlenme - 6 yıl önce
Ekselansları Federer'in Unutulmayacak Grand Slam Sevinç Gözyaşları 01:28
Ekselansları Federer'in Unutulmayacak Grand Slam Sevinç Gözyaşları 3.397 izlenme - 1 yıl önce Dünya tenis tarihinin en başarılı erkek sporcusu "Ekselansları" lakaplı İsviçreli raket Roger Federer, 2012'de kazandığı Wimbledon'dan sonra hiçbir grand slam birinciliği elde edememişti fakat 2017 Avustralya Açık'ı (Aus Open) kazanarak kendisine ait Grand Slam kazanma rekorunu 18'e çıkardı. İşin en görkemli kısmı bu kupayı 35 yaşında ve en büyük rakibi Rafael Nadal'a karşı aldı. Karşılaşmadan sonra yaptığı açıklamada ise : "Teniste beraberlik yok fakat eğer olsaydı ben bugün berabere kalmayı kabul ederdim." diyerek herkesin sevgisini bir kez daha kazanmayı başardı. Tebrikler Ekselansları FEDERER ! #ausopen Federer'in sevinç gözyaşlarını izliyoruz efenim..
35 Yaş Şiiri Fon Müziği 03:19
35 Yaş Şiiri Fon Müziği 1.385 izlenme - 3 yıl önce EN GÜZEL FON MÜZİK
Karıyı Boşayıp Cem Yılmaz'ı Alacağım - İlyas Salman 04:13
Karıyı Boşayıp Cem Yılmaz'ı Alacağım - İlyas Salman 1.676 izlenme - 3 yıl önce İlyas Salman tüm zamanların en muazzam ayarlarından birini Cem Yılmaz'a veriyor. Üstad İlyas Salman'ı ayakta alkışlıyoruz.
35 Yaş Şiiri - Cahit Sıtkı Tarancı 02:10
35 Yaş Şiiri - Cahit Sıtkı Tarancı 611 izlenme - 3 yıl önce Cahit sıtkı tarancı'nın otuz be yaş adlı şiirini bilmeyeniniz yoktur.Efendim ben 92 doğumluyum,ama bu şiiri 15 yaşımdan beri dinlerim.Ve her dinlememde de kahrolurum,hani ota boka duygulanan,ağlasada içine ağlayan,belli etmeyen biriyim.Ama bezginlik anlarımda bu şiiri açıp tekrar tekrar dinlerim,bilmiyorum . İntihara meyilli duygularım sebeptir belki , belkide çağın curcunası erken olgunlaştırıyordur insanı bilemedim ben onu :( . Ne diyordu şair " Her doğan günün bir dert olduğunu, insan bu yaşa gelince anlarmış. " ben 20 yaşındayım, ama 15 yaşımdan beri anlıyorum seni cahit amca.. toprağın bol olsun. Şiir ise şöyle efendim ; Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, Gözünün yaşına bakmadan gider. Şakaklarıma kar mı yağdı ne var? Benim mi Allahım bu çizgili yüz? Ya gözler altındaki mor halkalar? Neden böyle düşman görünürsünüz, Yıllar yılı dost bildiğim aynalar? Zamanla nasıl değişiyor insan! Hangi resmime baksam ben değilim. Nerde o günler, o şevk, o heyecan? Bu güler yüzlü adam ben değilim; Yalandır kaygısız olduğum yalan. Hayal meyal şeylerden ilk aşkımız; Hatırası bile yabancı gelir. Hayata beraber başladığımız, Dostlarla da yollar ayrıldı bir bir; Gittikçe artıyor yalnızlığımız. Gökyüzünün başka rengi de varmış! Geç farkettim taşın sert olduğunu. Su insanı boğar, ateş yakarmış! Her doğan günün bir dert olduğunu, İnsan bu yaşa gelince anlarmış. Ayva sarı nar kırmızı sonbahar! Her yıl biraz daha benimsediğim. Ne dönüp duruyor havada kuşlar? Nerden çıktı bu cenaze? ölen kim? Bu kaçıncı bahçe gördüm tarumar? Neylersin ölüm herkesin başında. Uyudun uyanamadın olacak. Kimbilir nerde, nasıl, kaç yaşında? Bir namazlık saltanatın olacak, Taht misali o musalla taşında.
35 Yaş Üstü Zengin Erkekler Ekmeğe Benzer 00:06
35 Yaş Üstü Zengin Erkekler Ekmeğe Benzer 566 izlenme - 3 yıl önce 35 yaş üstü zengin erkekleri ekmeğe benzeten bu kız elindeki ekmeği denizde bulunan balıklara atarak bakın ekmeğe hücum eden balıkları kime benzetiyor.
Asya - 35 Yaş 04:57
Asya - 35 Yaş 494 izlenme - 4 yıl önce Asya - 35 Yaş
Ben Gelin Oldum - 35 Yaşında Koca Bulan Gelin (Remix) 00:55
Ben Gelin Oldum - 35 Yaşında Koca Bulan Gelin (Remix) 463 izlenme - 3 yıl önce 35'inden sonra gelin olmanın mutluluğunu yaşayan ablamızın remix'ini yaptık.. Çok iyi oldu, çok da güzel oldu. Orjinali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/63406/35-yasinda-koca-bulan-gelin
Küçük Çocuğun 35 Yaş Şiirini İngilizce Çevirisi 03:46
Küçük Çocuğun 35 Yaş Şiirini İngilizce Çevirisi 310 izlenme - 3 yıl önce Bu küçük kardeşimiz babasından öğrendiği ingilizce ile 35 Yaş şiirini ingilizceye yabancı film fragmanları tadında çeviriyor. Not: Dalga geçme amaçlı değil, haber olarak sunuyorum, İyi seyirler efendim.
35 yaş üstü gebelerde hangi tanı ve tarama testleri yapılmalıdır ? 00:47
35 yaş üstü gebelerde hangi tanı ve tarama testleri yapılmalıdır ? 183 izlenme - 3 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, Öğr.Gör. Dr. Melek Uzun gebelik hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği'nde; Gebelik takibi , Riskli gebe takibi, Erken gebelik dönemi tarama, 2. düzey USG taraması, Obstetrik Doopler USG, Normal doğum, Ağrısız doğum, Sezeryan doğum, Doğum kontrolü yöntemleri danışmanlığı ve uygulanması, Menopozda hasta takibi, Servikal smear (PAPS testi), Genital siğil tedavisi, İnfertil hasta takibi, Laparoskopik operasyonlar, Histeroskopik operasyonlar, Kanser cerrahisi ameliyatları, İdrar kaçırma ameliyatları, Askı ameliyatları (TOT, IVS, TVT), Perinatolojik girişimler yapılmaktadır. 35 yaş üstü gebelerde özellikle down sendromlu doğurma ihtimali 35 yaş altındaki gebelerden 5 kat daha fazla artmaktadır. Ense kalınlığı testi dediğimiz ikili test gerekirse dördüncü ayda dörtlü test yapılmalı. Yani bunlarda herhangi bir sorun varsa ihtiyaç olursa amniyosentez ya da yeni trende anne kanında metal hücre araması gerekirse bunlara başvuraraktan down sendromlu olma ihtimali yüzde yüze yakın tanısı konularak aile bilgilendirilmeli.
35 Yaş Şiiri 02:07
35 Yaş Şiiri 27 izlenme - 1 yıl önce Asım YILDIRIM'dan hikayeler www.asimyildirim.com
Nadi Macit - 35 Yaş 02:02
Nadi Macit - 35 Yaş 109 izlenme - 8 yıl önce
Otuzbeşimdeyim - Volkan Koşar (Official Video Lyric) 03:37
Otuzbeşimdeyim - Volkan Koşar (Official Video Lyric) 31 izlenme - 3 yıl önce Otuzbeşimdeyim (2015) - Cinan Müzik iTunes üzerinden albüm'ü almak için: http://geni.us/ppK TTnet Müzik üzerinden albümü almak için: https://www.ttnetmuzik.com.tr/artist/... http://www.cinanproduction.com Şarkı sözleri Onca yaşanmışlık var Zaman dediğin su gibi akar Saçlarımda ufaktan beyazlar Neyseki mevsim,sonbahar Bugünlerde hava serin Derdim okyanus kadar derin Benim yarım senin sevgilim Yinede yolun yarısı demeyelim Bu aralar otuzbeşimdeyim Bugünlerin yarınları da var Daha yaşanacak çok mevsim var Bizim sevgimiz ölene kadar Benim hala umudum var Söz-Müzik:Volkan Koşar Düzenleme:Ahmet Kolpar