Hoşgeldiniz!

365

Windows emlak sektörüne hareket katıyor 01:14
Windows emlak sektörüne hareket katıyor 112.307 izlenme - 3 yıl önce Türkiye’nin önde gelen emlak firması Coldwell Banker Windows tabanlı emlak yönetim sistemi kullanıyor. Windows tabletlerde tüm danışmanlar, hangi noktada olursa olsun ilanlardan ajandalara, finansal araçlardan sözleşmelere kadar tüm ihtiyaçlarına her an ulaşabiliyor. Coldwell Banker 1906’da Amerika San Francisco’da Coldwell ve Benjamin Arthur Banker tarafından kurulmuş dünyanın ilk global gayrimenkul danışmanlık markası. Coldwell Banker Microsoft Azure bulut sistemini kullanıyor ve bu şekilde ölçeklenebilir, hızlı, sürekli erişilebilir ve güvenlikli bir ortamda tüm ofislerine ve müşterilerine hizmet üretebiliyor. Coldwell Banker Windows cihazlarında kullandığı REOS adlı emlak uygulamasıyla saha ekiplerini hareket halideyken de verimli kılabiliyor. Microsoft Kobi Çözümleri tüm dünyada büyüklü küçüklü milyonlarca işletmeye güç katıyor. Arayın, Microsoft’un üretkenlikten hareket halinde çalışmaya, iş zekasından bilgi güvenliğine kadar işinize neler kattığını uzmanlarımızdan öğrenin. Çözümlerimiz hakkında bilgi almak için hemen arayın: 444 9 365 Kayıt formumuzu doldurun, biz sizi arayalım.
Kayahan 365 gün 03:58
Kayahan 365 gün 124.622 izlenme - 6 yıl önce Şarkı Sözleri (lyrics): Sen sevdanın sultanısın Hem güneşim mehtabımsım 365 gün canım hayatımın tamamısın Akşamımsın sabahımsın her zamanım mekânımsın Ezberledim aşkım seni hayatımın tamamısın Alev alev alev alev geceleri kuşatıyorsun Alev alev alev alev isyanları başlatıyorsun Yangın gözlüm ruhum bilmiyor musun Yok ortası bu işin senin için ölebilirim Dudaklarımdasın dualarımdasın Karanlıktan doğarsın güneş gibi alev alev Yapabilirim yapabilirim senin için ölebilirim Düşebilirim düşebilirim hapislere düşebilirim Yapabilirim yapabilirim senin için ölebilirim Düşebilirim düşebilirim hapislere düşebilirim Sen sevdanın sultanısın Hem güneşim mehtabımsım 365 gün canım hayatımın tamamısın Akşamımsın sabahımsın her zamanım mekânımsın Ezberledim aşkım seni hayatımın tamamısın Alev alev alev alev geceleri kuşatıyorsun Alev alev alev alev isyanları başlatıyorsun Yangın gözlüm ruhum bilmiyor musun Yok ortası bu işin senin için ölebilirim Dudaklarımdasın dualarımdasın Karanlıktan doğarsın güneş gibi alev alev Kim biriktirmiş yalnızlığı ben gibi Kim çekmiş acısını hasretin benim kadar Dalga kırmızı çiçek gökte yıldız sevgilim Yok ortası bu işin hapislere düşebilirim Ölebilirim Senin için her şeyi yapabilirim Çünkü sen sevdanın sultanısın Yapabilirim yapabilirim senin için ölebilirim Düşebilirim düşebilirim hapislere düşebilirim Yapabilirim yapabilirim senin için ölebilirim Düşebilirim düşebilirim hapislere düşebilirim
Beyaz Fırın Microsoft Kobi Çözümleri ile işine güvenlik katıyor 01:17
Beyaz Fırın Microsoft Kobi Çözümleri ile işine güvenlik katıyor 108.042 izlenme - 3 yıl önce Beyaz Fırın, Türkiye’ye sunduğu lezzetlerin kalitesini 178 yıldır koruyor. Beyaz Fırın’ın bilişim sistemini koruyansa Microsoft’un yüksek güvenlikli hizmetleri. Beyaz Fırın 1836 yılında ilk olarak Balat’ta Kozmostranof tarafından kuruldu. Yıllar içinde nesilden nesile devreden işletme şu anda 5. nesil tarafından işletilmekte. Başarıya giderken ve büyüme yolunda çözüm ortaklarının önemine inanan Beyaz Fırın Genel Müdürü Nathalie Stoyanof Suda, Office 365 çözümlerini kullanmaya başladıktan sonra üretkenliklerinin arttığını söylüyor. Türkiye’de pastanecilik sektöründe e-ticaret sitesi kuran ilk işletme olan Beyaz Fırın e-ticaret sitesini Azure platformuna taşıdı, böylece esnek ve güvenilir bir altyapıya sahip oldu. Ayrıca maliyetler azaldı. Kendi işletmelerindeki bir çok uygulama ve sunucu Microsoft Azure platform üzerine taşındı. Felaket senaryosu ve yedekleme konusunda büyük bir avantaj elde edilmiş oldu. Bu da Beyaz Fırın’ın güvenlik açısından tüm endişelerini ortadan kaldırdı. Beyaz Fırın’ın tüm güvenliği Microsoft’a emanet… Kısacası, Microsoft Kobi Çözümleri işinize güvenlik katar. Microsoft Kobi Çözümleri işinize güç katar. Microsoft Kobi Çözümleri tüm dünyada büyüklü küçüklü milyonlarca işletmeye güç katıyor. Arayın, Microsoft’un üretkenlikten hareket halinde çalışmaya, iş zekasından bilgi güvenliğine kadar işinize neler kattığını uzmanlarımızdan öğrenin. Çözümlerimiz hakkında bilgi almak için hemen arayın: 444 9 365 Kayıt formumuzu doldurun, biz sizi arayalım.
Simit Sarayı Microsoft Kobi Çözümleri ile işine zeka katıyor 01:13
Simit Sarayı Microsoft Kobi Çözümleri ile işine zeka katıyor 104.725 izlenme - 3 yıl önce 8.600 Simit Sarayı çalışanı, her gün 650.000 kişiye en taze lezzetleri sunmak için çalışıyor. Bu yoğun tempo, planlamadan üretime, raf doluluğundan müşteri analizine uzanan akıllı bir sisteme, sistem de Microsoft’a bağlı. Simit Sarayı ilk mağazasını 2002 yılında Mecidiyeköy’de açtı. 2002 yılından günümüze kadar 200’e aşkın mağazasında 8600 çalışanı ile günde 650.000’e aşkın müşteriye afiyet olsun diyor. Simit Sarayı Microsoft servislerini uçtan uça kullanmaya çalışıyor. Buradaki temel hedef de müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak. Bu noktada Microsoft’un sunduğu SQL Server, System Center, Azure ve Store Simple çözümleri işlerine zeka katarak müşteri memnuniyetini arttırmalarına yardımcı oluyor. Ayrıca,Microsoft’un bulut çözümlerinde ne kadar başarılı olduğunu Azure platformu ile test eden Simit Sarayı, bir sonraki adımda lokalde çalıştırmış olduğu CRM, Sharepoint, Lync, Exchange gibi ürünlerini Office 365’e taşıyarak hem finansal garanti hem de optimum maliyete ulaşmış olacak. Microsoft Kobi Çözümleri tüm dünyada büyüklü küçüklü milyonlarca işletmeye güç katıyor. Arayın, Microsoft’un üretkenlikten hareket halinde çalışmaya, iş zekasından bilgi güvenliğine kadar işinize neler kattığını uzmanlarımızdan öğrenin. Çözümlerimiz hakkında bilgi almak için hemen arayın: 444 9 365 Kayıt formumuzu doldurun, biz sizi arayalım.
Öykü Lojistik, Office 365 ile ekiplerine üretkenlik katıyor 01:07
Öykü Lojistik, Office 365 ile ekiplerine üretkenlik katıyor 102.308 izlenme - 3 yıl önce Öykü Lojistik gümrük müşavirliği, uluslararası kara-hava-deniz taşımacılığı, antrepo, serbest depo, yurtiçi nakliye ve sigorta alanlarında hizmet veren, Türkiye’nin ve dünyanın her yeriyle sürekli haberleşme halinde olan bir şirketler grubu. Bu yüksek tempoda hız kazanmak için Office 365 kullanmaya başladılar, buluta geçtiler ve çok rahat ettiler. • Office 365 sayesinde Öykü grubu çalışanları her yerden e-postalarına, ofis programlarına ve telekonferans sistemlerine rahatlıkla ulaşabiliyor. • E-posta sistemlerini kendi bünyelerinde tuttuklarında sunucu yönetimi gerekirken, Office 365 sayesinde tek bir web arayüzünden bu yönetim kolayca sağlandı. • Ayrıca kiralama ödeme modeliyle şirketlerinin gider kalemlerinde ciddi karlılık sağlandı. • Bununla beraber yedek alma ve arşivleme maliyetleri ortadan kalktı. Microsoft Kobi Çözümleri tüm dünyada büyüklü küçüklü milyonlarca işletmeye güç katıyor. Arayın, Microsoft’un üretkenlikten hareket halinde çalışmaya, iş zekasından bilgi güvenliğine kadar işinize neler kattığını uzmanlarımızdan öğrenin. Çözümlerimiz hakkında bilgi almak için hemen arayın: 444 9 365 Kayıt formumuzu doldurun, biz sizi arayalım.
'' Bir Güzelin Hasretinden Ahından'' 03:19
'' Bir Güzelin Hasretinden Ahından'' 1.124 izlenme - 2 ay önce Apti'nin, Hacer'e yaptığı serenatı çoğumuz biliriz. Özellikle bir açıklama yapmamı gerektiren bir durum yok. Hepimizin efsaneleri arasında yer alan bu filmden, küçük bir sahneyi sizlerle paylaşmak istedim. Türkü'nün sahibi Sadık Doğanay'dır.
Kayahan - 365 Gün (Orjinal Klip) 04:12
Kayahan - 365 Gün (Orjinal Klip) 11.327 izlenme - 3 yıl önce
Kayahan ''yapabilirim.. 04:13
Kayahan ''yapabilirim.. 5.390 izlenme - 6 yıl önce Kayahan ''yapabilirim..
Oğuzhan Yılmaz 365 Günümde Yandı Ha Yandı 2010 02:35
Oğuzhan Yılmaz 365 Günümde Yandı Ha Yandı 2010 9.244 izlenme - 8 yıl önce bağlamalar oğuzhan-özhan yılmaz kardeşler kamera suat özmen...
Kayahan 365 Gün 04:07
Kayahan 365 Gün 4.696 izlenme - 5 yıl önce
Ezel Dizisine  Yeni Şarkı  Hakan Taşıyan 04:45
Ezel Dizisine Yeni Şarkı Hakan Taşıyan 8.725 izlenme - 7 yıl önce ezel dizisinin yeni sezon şarkısı hakan taşıyan ya sen ya hiç
Ezel Dizisine Arabesk Şarkı 04:45
Ezel Dizisine Arabesk Şarkı 6.546 izlenme - 7 yıl önce
Kayaha 365 Gün 04:07
Kayaha 365 Gün 2.576 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/nefretims1n
365 Gün 04:11
365 Gün 4.766 izlenme - 7 yıl önce sen sevdanın sultanısın hem güneşim mehtabımsın 365 gün canım hayatımın tamamısın akşamımsın sabahımsın hem zamanım mekanımsın ezberledim aşkım seni hayatımın tamamısınalev alev alev alev geceleri kuşatıyosun alev alev alev alev isyanları başlatıyosun yangın gözlüm ruhum bilmiyor musun yok ortası bu işinsenin için ölebilirim dudaklarımdasın dualarımdasın karanlıktan doğarsıngüneş gibi alev alevyapabilirim yapabilirim senin için ölebilirim düşebilirim düşebilirim hapislere düşebilirim.
Cengiz Özkan - Yandı Ha Yandı 04:00
Cengiz Özkan - Yandı Ha Yandı 1.042 izlenme - 2 yıl önce Çoğumuzun çöpçüler kralı filminden hatırlayacağı türküyü Cengiz Özkan ve Muharrem Temiz'den dinliyoruz.
İsmail Özden - 365 Günüm Yandı 05:07
İsmail Özden - 365 Günüm Yandı 1.944 izlenme - 6 yıl önce
Zz Ward - 365 Days 03:30
Zz Ward - 365 Days 1.563 izlenme - 4 yıl önce ZZ Ward - 365 Days (Yeni Klip 2013) Lyrics - Şarkı Sözleri: Your clothes out on the blacktop Scattered suits on the street Frames and broken pictures in the mid-September heat We set these nights on fire So hot, we burned it down Now all that's left of us is ashes on the ground I told you back in June You knew damn well what I would do Three hundred sixty five days You been making me wait So keep your two-timing games It's a lot of too late The summer's over, over, over Over, over, over Drop your keys from six stories Shout out "It's raining green" Don't tell lies in heaven or an angel will get mean Diamonds and white gold watches Watch how fast they will sore You always said you wanted to give back to the poor I told you back in June You knew damn well what I would do Three hundred sixty five days You been making me wait So keep your two-timing games It's a lot of too late The summer's over, over, over Over, over, over I won't be your debutante Won't be the fool to your savant I can't fix your cracked up dreams While the leaves fall off these trees I won't spend the winter nights Holding on to would and right You might break your words real fast But mine are made to last Three hundred sixty five days You been making me wait So keep your two-timing games It's a lot of too late The summer's over, over, over Over, over, over Three hundred sixty five days You been making me wait So keep your two-timing games It's a lot of too late The summer's over, over, over Over, over, over now
365 Gün Canım Hayatımın Tamamısın 04:12
365 Gün Canım Hayatımın Tamamısın 1.665 izlenme - 7 yıl önce son nefesim-beğen paylaş facebook sayfasında bekleriz...&&
Oruç - 365 Gün Yandı Ha Yandı 04:25
Oruç - 365 Gün Yandı Ha Yandı 292 izlenme - 10 ay önce Oruç'un, Özdemir Müzik etiketiyle yayınlanan "Aşık Oldum" albümünde yer alan "365 Gün Yandı Ha Yandı" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz: Anonim Müzik: Sadık Doğanay Düzenleme: Serkan Tanık Yönetmen: Erkan Nas Bir güzelin hasretinden ahından Canan ahından Tutuştu her yanım Yandı ha yandı, yandı ha yandı Âşık oldum onun vah cemaline Aşkımdan her yanımda Yandı ha yandı, yandı ha yandı, yandı ha yandı Benim derdim senin derdine taydır Cananım taydır Bir güzel sevmişem Kasları yaydır, kasları yaydır Saatim gün geçer her günüm aydır, her günüm aydır 365 günüm de Yandı ha yandı, yandı ha yandı, yandı ha yandı. Şarkı Sözleri (lyrics): Bir güzelin hasretinden ahından Canan ahından Tutuştu her yanım Yandı ha yandı,yandı ha yandı Aşık oldum onun vah cemaline Aşkımdan her yanımda Yandı ha yandı,yandı ha yandı,yandı ha yandı Benim derdim senin derdine taydır Cananım taydır Bir güzel sevmişem Kasları yaydır,kasları yaydır Saatim gün geçer her günüm aydır,her günüm aydır
Saçını Kazıtıp Uzamasını Kameraya Çeken Kadın 02:01
Saçını Kazıtıp Uzamasını Kameraya Çeken Kadın 364 izlenme - 1 yıl önce Videoda Eloura Wild isimli kadın saçını kazıtıyor ve sonrasında her gün kendini ve saçının uzamasını kameraya alıyor.
Sezer Çetin- 365 Gün Seni Yaşar Kalbim 03:36
Sezer Çetin- 365 Gün Seni Yaşar Kalbim 1.125 izlenme - 8 yıl önce herkeze tesekkürler
Nfs Mw Fiat Punto 00:07
Nfs Mw Fiat Punto 559 izlenme - 7 yıl önce puntoo
Ezel İn Yeni Şarkısı Hakan Taşıyan Ya Sen Ya Hiç 04:45
Ezel İn Yeni Şarkısı Hakan Taşıyan Ya Sen Ya Hiç 2.188 izlenme - 7 yıl önce
Beyaz Tahtaya 365 Gün Penis Çizmek 05:47
Beyaz Tahtaya 365 Gün Penis Çizmek 850 izlenme - 3 yıl önce Bunları çizen arkadaşımız karısı ile bu tahtaya her gün penis çizeceğine dair iddiaya girer ve sanatçı sanatını yapmaya başlar.
Bir Güzelin Hasretinden Ahından 01:25
Bir Güzelin Hasretinden Ahından 1.017 izlenme - 7 yıl önce
Ezel Dizisine Bomba Bir Şarkı Yepyeni 2010 04:45
Ezel Dizisine Bomba Bir Şarkı Yepyeni 2010 2.003 izlenme - 7 yıl önce
365 Gün Boyunca Sakalının Uzamasını Çeken Adam 03:37
365 Gün Boyunca Sakalının Uzamasını Çeken Adam 123 izlenme - 8 ay önce Arkadaş üşenmemiş etmemiş, 1 yılda nasıl maymun olunur adlı işe imza atmış.
Kayahan 365 gün 04:08
Kayahan 365 gün 370 izlenme - 3 yıl önce http://www.animearsiv.com
Dj Kolakan Aşkından Yandım Ah Yandım 02:49
Dj Kolakan Aşkından Yandım Ah Yandım 1.433 izlenme - 10 yıl önce AŞKINDAN YANDIM AH YANDIM
Ekin Yelboğa Önemli Açıklama 00:33
Ekin Yelboğa Önemli Açıklama 517 izlenme - 2 yıl önce Ekin Yelboğa Yeni Facebook Hesabı...Hayranlarına Duyrulur... ekin yelboğa diss, ekin yelboğa 2015, ekin yelboğa melekler ağlamaz, ekin yelboğa kaybolur düşlerim, ekin yelboğa hassiktir, ekin yelboğa sanjar, ekin yelboğa ahmet k, ekin yelboğa diss sanjar, ekin yelboğa hayalcash, ekin yelboğa komik, ekin yelboğa ahirzaman yasin, ekin yelboğa açıklama, ekin yelboğa anne sabret, ekin yelboğa ahirzaman yasin sıkıldım bu şehirden, ekin yelboğa ayrılmayalım, ekin yelboğa ahmet k gülümseyen, ekin yelboğa arsız bela, ekin yelboğa adını dağlara yazdım, ekin yelboğa aşkın izleri, ekin yelboğa banada versene, ekin yelboğa bir masalda prenses, ekin yelboğa beat, ekin yelboğa bu duman başka duman, ekin yelboğa beyfendi, ekin yelboğa ben kaç tane folyo deldim, ekin yelboğa bileklerimi, ekin yelboğa bi masalda prenses, ekin yelboğa bugün 5 kasım, ekin yelboğa bunaldım artık anne, ekin yelboğa canlı, ekin yelboğa canlı performans, ekin yelbo