Hoşgeldiniz!

4 büyük

4 Büyük Melek Hangileridir ? 03:14
4 Büyük Melek Hangileridir ? 3.164 izlenme - 6 ay önce Her hafta Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Muhsin Bay'ın sunduğu Necmettin Nursaçan hocanın konuk olduğu Cuma Sohbetleri programında sokaktaki vatandaşa "4 Büyük melekler hangileridir?" diye sorulmuş. Birbirinden ilginç cevaplar kameraya böyle yansımış.
4 Büyük Halifenin İsimlerini Sayar mısınız? - Sokak Röportajı 01:53
4 Büyük Halifenin İsimlerini Sayar mısınız? - Sokak Röportajı 1.317 izlenme - 2 yıl önce 4 Büyük Halifenin İsimlerini Sayar mısınız? - Sokak Röportajı Hilafet sırasıyla: Ebu Bekir Ömer bin Hattab Osman bin Affan Ali bin Ebû Tâlib
Gerçek Bir Futbol Virtüözü Sergen Yalçın 04:04
Gerçek Bir Futbol Virtüözü Sergen Yalçın 1.313 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin yetişirdiği en yetenekli futbolculardan biri, frikik profesörü, takım maestrosu, süper sol ayak. Hazır cevaplılığıylada tanınan Sergen, teknik anlamda bir futbolcunun sahip olabileceği yüksek kapasitede olmasına rağmen işini ciddiye almadığından kendini yok yere harcamıştır. Yoksa avrupa klüplerini peşinde koşturabilecek nitelikte birçok özelliğe sahipti. Müzik: Ludovico Einaudi - Lady Labyrinth
fenerbahçe 3 - tokatspor 2 02:50
fenerbahçe 3 - tokatspor 2 2.335 izlenme - 8 yıl önce
Dört Büyük Takım Taraftarlarından Şerefine Tayyip 01:46
Dört Büyük Takım Taraftarlarından Şerefine Tayyip 189 izlenme - 3 yıl önce Türkiyenin 4 büyük takım taraftarları, Akp’nin alkole getirdiği yasakları karşı tepkisini Başbakan Erdoğan’ın şerefine içerek yanıt verdi. Hepsini birleştirip sizlere sunuyorum.
4 Büyükler Avrupadan Men Tehlikesiyle Karşı Karşıya 00:31
4 Büyükler Avrupadan Men Tehlikesiyle Karşı Karşıya 102 izlenme - 3 yıl önce UEFA'nın Bursaspor'u 1 yıl Avrupa'dan men etmesi, gözleri Finansal Fair-Play'e uyamayan diğer takımlara çevirirken 4 büyükler büyük tehlikeyle karşı karşıya.
Ümit Özat: Trabzonspor 4 Büyükten Biri 04:09
Ümit Özat: Trabzonspor 4 Büyükten Biri 17 izlenme - 2 yıl önce Spor Toto Süper Lig takımlarından Gençlerbirliği'nin teknik direktörü Ümit Özat, sezonun 12. haftasında konuk edecekleri Trabzonspor'un sıralamadaki yerinin önemli olmadığına dikkati çekerek, "Trabzonspor, Türkiye'nin 4 büyük takımından biri ve sıralamadaki yeri bu durumu değiştirmez." dedi.
world's greatest dad fragmanı 4 02:33
world's greatest dad fragmanı 4 54 izlenme - 7 yıl önce lisede edebiyat öğretmenliği yapan lance clayton oğlu kyle'ı fazlasıyla tuhaf bir kazada kaybeder. oğlunun ölüm nedenini açıklamaktan utandığı için lance kyle'ın ağzından bir intihar mektubu yazar. izni olmaksızın yerel bir gazetede basılan bu mektup lance'ın yazarlık kariyerini başlatmış olur. ancak lance kendi adıyla değil kyle'ın ismini kullanarak yazıyordur ve bir süre sonra kyle en çok takip edilen yazarlardan biri haline gelir.