Hoşgeldiniz!

4 yaş

4 Yaşındaki Özbek Çocuğun Muhteşem Şarkısı 03:41
4 Yaşındaki Özbek Çocuğun Muhteşem Şarkısı 6.962 izlenme - 3 yıl önce 4 Yaşındaki Özbek Çocuğun Muhteşem Şarkısı
4 Yaşındaki Afgan Çoçuk 03:42
4 Yaşındaki Afgan Çoçuk 1.155 izlenme - 3 yıl önce 4 Yaşındaki Afgan Çoçuk
4 Yaşındaki Kız 6 Aç Pitbull Köpeği Dize Getirdi 01:48
4 Yaşındaki Kız 6 Aç Pitbull Köpeği Dize Getirdi 615 izlenme - 2 yıl önce Küçük kız 6 aç pitbulla tamamiyle komutlarıyla hareket ettirerek mama yediriyor. Daha fazlası www.izlesene.com/haberlercom kanalında....
4 Yaşındaki Minik Keman Ustası! 02:11
4 Yaşındaki Minik Keman Ustası! 686 izlenme - 4 yıl önce Akim Camara adlı 4 yaşındaki çocuk, kemandaki büyük yeteneğiyle herkesi kendine hayran bıraktı.
Minibüs 4 yaşındaki çocuğu böyle ezdi 02:29
Minibüs 4 yaşındaki çocuğu böyle ezdi 416 izlenme - 3 yıl önce İstanbul'da yaşanan minibüs kazalarına bir yenisi daha eklendi. Bağcılar'da minibüsün altında kalan 4 yaşındaki çocuk hayatını kaybederken, korkunç kaza kameraya böyle yansıdı. Güngören'de geçtiğimiz günlerde 2 kişinin ölümüyle sonuçlanan minibüs kazasının yankıları sürerken, bu kez yine bir minibüs kazasına ait görüntüler ortaya çıktı. 12 Mayıs günü yaşanan kaza Bağcılar'da meydana geldi. Alınan bilgiye göre 4 yaşındaki Emin B. evinin karşısında bulunan markete gitti. Marketten çıkan küçük çocuk bir anda yola fırlayınca sokaktan geçen yolcu minibüsünün altında kalarak feci şekilde can verdi. Yaşananlar ise çevrede bulunan bir işyerinin güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde marketten çıkan çocuğun yola inmesi ve minibüsün altında kaldığı anlar görülüyor. İlk önce çocuğa çarptığını anlamayan minibüs sürücüsü ise çevrede bulunan vatandaşların uyarmasıyla durarak çocuğun yardımına koşuyor. Çocuğun öldüğünü anlayan sürücü panik halinde vatandaşlara çocuğu görmediğini anlatmaya çalışıyor. Talihsiz çocuğun olay yerine gelen yakınları da sinir krizi geçiriyor. Kazadan sonra gözaltına alınan sürücü ise sevk edildiği mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
4 Yaşındaki Kızımın İstiklal Marşı 00:39
4 Yaşındaki Kızımın İstiklal Marşı 258 izlenme - 3 yıl önce 4 Yaşındaki Kızımın İstiklal Marşı
Sevim Anne Anaokulu 4 Yaş Öğrencilerimizin Slaytı 02:17
Sevim Anne Anaokulu 4 Yaş Öğrencilerimizin Slaytı 196 izlenme - 3 yıl önce 4 Yaş Öğrencilerimize Sorduk. Peygamber Efendimize Ne Söylemek İstersiniz Diye .Onlarda Cevapladılar.
4 Yaşındaki Çocuğun Nunçaku Gösterisi 00:42
4 Yaşındaki Çocuğun Nunçaku Gösterisi 83 izlenme - 2 yıl önce 4 yaşındaki çocugun nunçaku gösterisi yeteneklerin bazen doğusştan geldiğine işaret olabilir. Adeta bir samuray gibi nunçaku kullanan bu çocuğa çok şaşıracaksınız.
4 Yaşındaki Suriyeli Çocuk Makineli Tüfek Kullanıyor 00:50
4 Yaşındaki Suriyeli Çocuk Makineli Tüfek Kullanıyor 77 izlenme - 3 yıl önce 4 Yaşındaki Suriyeli Çocuk Makineli Tüfek Kullanıyor
4 Yaşındaki Çocuğun Bisiklet Parkı Mücadelesi 09:01
4 Yaşındaki Çocuğun Bisiklet Parkı Mücadelesi 60 izlenme - 4 yıl önce İnanılmaz. 4 Yaşındaki çocuktan muhteşem bisiklet performansı.
Dave Allen'ın 4 Yaşındayken Gittiği Kilise Deneyimi 04:38
Dave Allen'ın 4 Yaşındayken Gittiği Kilise Deneyimi 19 izlenme - 1 yıl önce 4 yaşında bir çocuğa dinleri anlatırken aslında kendimizi bile inandırmakta ne kadar zorluk çektiğimizin aşikar oluşunun Dave Allen üstad'dan muhteşem ve unutulmayacak anlatımı.