Hoşgeldiniz!

40 yapar

devlet bahçeli - püskevit 00:27
devlet bahçeli - püskevit 15.142 izlenme - 7 yıl önce ahmtclyr izlesene kanalı http//bit.ly/izlesenekanali
46 Yaşındaki Babanın 6 Yaşında Kız olması Ve Evlatlık Alınması 04:36
46 Yaşındaki Babanın 6 Yaşında Kız olması Ve Evlatlık Alınması 3.523 izlenme - 2 yıl önce Önceliğinen videoda alt yazı olmaması için özürlerimi iletirim. Bu abimiz yada küçük kızımız erkek olarak dünyaya gelmiş. büyümüş evlenmiş çocukları olmuş felan. Ama bedeni erkekken kendini kadın gibi neyim hissettiğini fark etmiş. Trans yürüyüşlerine felan katılmış. Karısıda Napıyorsun bey manyadın mı bırak bu işleri demiş. Adam da sokarım böyle işe diyerek trans olmaya karar vermiş. Ama bir anda yetiştin bir trans olmak istememiş. Ve 6 Yaşındaki bir kız olmaya karar vermiş. Kız olarak çocukluğunu yaşamak istemiş. Dahada tuhafı, kendisini evlat edinecek bir aile bulmuş. Yani birileri 46 yaşında olmasına rağmen 6 yaşındaki bir kız gibi giyinen adamı evlatlık edinmiş. Neyse, bigün bu kızın yada abinin çocuğu aramış. Baba ben evleniyorum düğünüme gel demiş. Ama öyle giyip gelme lütfen demiş. Bu adamın çok zoruna gitmiş. Neden onu öyle kabullenmek istemediklerini felan anlamamış. İntiharı neyim düşünmüş. Neyse 46 Yaşındaki adamdan 6 yaşındaki kızı çıkarırsak Ne yapar 40 Yapar. MHP nin 40. yılını sevgi ve saygıyla yeniden anıyoruz.
Devlet Bahçeli'yi Görünce Ulumak 01:06
Devlet Bahçeli'yi Görünce Ulumak 2.465 izlenme - 3 yıl önce "Devletin başına Devlet gelecek" tezahüratına uluyarak katılan ocak üyesi bozkurtun Devlet Bahçeli tarafından BBG evinden elenmişcesine aldığı "Şu andan itibaren ocak dışındasınız" ayarı. Bozkurtu ocak dışına yollayan Bahçeli el öptürmeye devam ederek gözden kaybolur.
Bahçeli Ve Gaf Remix 01:04
Bahçeli Ve Gaf Remix 3.030 izlenme - 5 yıl önce Devlet Bahçeli Ve Gafları
Kim Milyoner Olmak İster - Devlet Bahçeli (40 Yapar Sorusu) 00:56
Kim Milyoner Olmak İster - Devlet Bahçeli (40 Yapar Sorusu) 607 izlenme - 3 yıl önce Kenan Işık soruyu sorarken gülmemek için 8 olurken, yarışmacının ciddiyetini muhafaza etmesi takdir edilmeyecek gibi değil. Belirtmek gerekir ki, Devlet Bahçeli kendine has üslubu ve olaylara yaklaşımıyla artık tarihte bir fenomen olmuştur, En koyu solcuların dahi kendisine sempati beslemesine yol açan tarzından ötürü artık hepimiz takvim hesabını yaparken sıfırları atmaktaydık ve 40 yapıp yapmadığını içimizde sorgulamaktaydık.
Devlet Bahçeli - Analitik Siyaset 2 01:16
Devlet Bahçeli - Analitik Siyaset 2 468 izlenme - 3 yıl önce Akademisyen kökenli siyasetçimiz Devlet Bahçeli'den yeni bir hesap-kitap geliyor. Bu sefer kafasını iktidar olmaya takan Devlet Bey yaklaşık 10 dakikadır düşündüğüm, ancak hala işin içinden çıkamadığım kritik sayılar ve işlemler silsilesi ile iktidar yolunu bulmuş görünüyor. Çevresinin de tasdiğini alan Sayın Bahçeli'ye yeni işlemler ve formüller için başarılar ve kolaylıklar diliyorum.
Bbc Devlet Bahçeli Belgeseli - 40 00:59
Bbc Devlet Bahçeli Belgeseli - 40 453 izlenme - 3 yıl önce BBC çeker , biz yayınlarız, o Devlet Bahçeli'dir. Dünya ilmine yön de verecektir. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/41928/devlet-bahceli---analitik-siyaset-2 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/23897/devlet-bahceli-ile-bir-kelime-bir-islem http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/12990/analitik-siyaset
Devlet Bahçeli Matematiksel Zeka 02:06
Devlet Bahçeli Matematiksel Zeka 374 izlenme - 4 yıl önce Devlet Bahçeli Matematiksel Zeka. Kendi Düzenlemem.komik Video.40. Yıl Hesabı.abone Olmayı Unutmayınız.bu Videoların Devamı İçin Kanalımızı Takipte Kalınız.
Aşırı Gerçekçi Kurt Kostümü 01:01
Aşırı Gerçekçi Kurt Kostümü 255 izlenme - 3 yıl önce Japon malı bu kostümün fiyatı $450, bakalım hangi girişimci getirecek Türkiye'ye.
Devlet Bahçeli Kamuoyu Açıklaması (Püskevite Cevap) 01:07
Devlet Bahçeli Kamuoyu Açıklaması (Püskevite Cevap) 262 izlenme - 3 yıl önce Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli bir muhabirin kendisine sorduğu soru üzerine neden mitinglerinde piskevet dediğini neden kendine özgü konustuğunu açıkladı efendim.İzliyoruz..
Gorillerin İnsanla İmtihanı 03:20
Gorillerin İnsanla İmtihanı 139 izlenme - 3 yıl önce Gorillerin insan gördüğünde verdiği tepkiyi izliyoruz.
Amy Adams ile Bardak Çevirmece 02:02
Amy Adams ile Bardak Çevirmece 160 izlenme - 3 yıl önce Efendim Düzenbaz ve Superman filmlerinde izlediğimiz 40 yaşında olan ama güzeller güzeli Amy Adams hanım gene kendi yaşıtı olan Jimmy Fallon ile bardak çevirmece oynamışlar. Miranda Kerr'li olan içün: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/206093/miranda-kerr-ile-bardak-cevirmece Kate Upton'lu olanı içün: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/148369/kate-upton-ile-bardak-cevirmece
Devlet Bahçeli - 40 Yapar Remix 01:33
Devlet Bahçeli - 40 Yapar Remix 179 izlenme - 3 yıl önce Rap dünyası tarafından henüz pek keşfedilmemiş bir yetenek sizlerle, bizlerle, falan filan. Belki çok fazla kurcalandı bu mesele ama bi de böyle konu olsun bizlere. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/12990/analitik-siyaset http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/41928/devlet-bahceli---analitik-siyaset-2
29 Sayısı ile RTE ve FSM Benzerliği 08:21
29 Sayısı ile RTE ve FSM Benzerliği 175 izlenme - 3 yıl önce Ak Parti Gençlik Kolları, bu videoda 29 sayısının mucizesini ve bununla birlikte Fatih Sultan Mehmet ile Recep Tayyip Erdoğan benzerliğini anlatmakta. "40 yapar" mantığı üzerinden hareket edilmiş bu videoda, sayıların ibretlik dünyasına doğru bir yolculuğa çıkıyoruz efenim.
Dünyanın En Güçlü Müzik Aracı 00:38
Dünyanın En Güçlü Müzik Aracı 105 izlenme - 3 yıl önce Nerede gereksiz bir icat deneme varsa onu yapan vatandaşımız bu seferde çok elzemmiş gibi 40.000 watt güçünde bass yapmış. O yetmemiş denemek amacıyla birtanede ablamızı oturtmus içine. İzleyelim Hamdi..
Başbakan'dan Geometri Dersi 01:45
Başbakan'dan Geometri Dersi 142 izlenme - 3 yıl önce Afyonkarahisar'da partisinin istişare ve değerlendirme toplantısını yapan Sayın Başbakan salondakilere geometri dersi veriyor. Dersine çalışmış da gelmiş belli :D Feyzioğlu'na kendince ayarı verdi(?) geldi ya keyfi yerinde tabi...
Eminem - 40 Yapar 00:06
Eminem - 40 Yapar 55 izlenme - 4 yıl önce Eminem - 40 Yapar
Yüksel Diyorsa Yapar  - Sarıçam Projeler 05:49
Yüksel Diyorsa Yapar - Sarıçam Projeler 43 izlenme - 3 yıl önce Adana'nın Sarıçam ilçesi Mhp belediye başkan adayı Yüksel Evsen'in seçimler için hazırladığı Minority Report filmi tadındaki teknolojik videosu.