Hoşgeldiniz!

5 Boyut Videoları İzle

5. Boyut - Sayko Ermişden Kontra Cevaplar 01:07
5. Boyut - Sayko Ermişden Kontra Cevaplar 768 izlenme - 2 yıl önce Sayko dede, Salih'i bulamayınca yolda karşılaştığı ana-kıza sarıyor. Hepimiz kara toprağa gidiyoruz, bu acele ne diye?
Liselinin İbretlik Sonu 02:29
Liselinin İbretlik Sonu 348 izlenme - 2 yıl önce Üniversiteye hazırlanan bu genç aslında sadece ösym tarafından sınanmıyacaktı, ev içinde çok yakınında bulunan gizli güçler ona engel olmak için ellerinden geleni yapacaklardı. İyiyle kötü arasında bir seçim yapmak zorunda kalan gencin yaptığı seçimin nelere mal olduğuna dair ibreti damarlarınıza enjekte eden bu öyküyü izliyoruz efenim. Yeni videolarımı takip etmek için youtube.com/orkundk adresinden abone olabilirsiniz
Diğer Boyutları Kavramak 05:47
Diğer Boyutları Kavramak 144 izlenme - 2 yıl önce herhangi bir yerdeki başlangıç, nokta birinci boyut olarak kabul ediliyor, ekrana bakıp gördüklerimiz veya bir kağıda çizilmiş şekiller 2.boyut, evrende uzaklıgınıda algıladığımız yani bizim dünyamız 3. boyut olarak kabul ediliyor... bilim adamlarınca bu boyut olayı matematiksel olarak 11 kata kadar çıkıyor, ama biz en fazla 3. boyuta kadar algılayabiliyoruz.. burdaki animasyon veya çizgi film herneyse konu itibariyle 2. boyuttaki bir varlıgın 3.boyutu neden algılaması zor onu sorguluyor ... işte konu bundan ibaret. Bilim adamlarınca ve felsefecilerce algılayamadığımız bu boyutların çok üstüne düşüyorlar ama nafile nasıl bir ortam oldukları hakkında onlarında bir fikri şimdilik yok. Tabi konu bilim kültür olunca açıklama kısmıda yazan insanı biraz kasıyor, siz en iyisi direk videoyu izleyin.
Bülent Ersoy'a 5. Boyut etkisi 00:06
Bülent Ersoy'a 5. Boyut etkisi 74 izlenme - 3 yıl önce Bülent Ersoy'a 5. Boyut etkisi