Hoşgeldiniz!

5 Yaş Videoları İzle

İş Bulmadan Evlenmek İstemeyen 5 Yaşındaki Kız 00:45
İş Bulmadan Evlenmek İstemeyen 5 Yaşındaki Kız 23.004 izlenme - 3 yıl önce İş Bulduktan Sonra Evlenmek İstemeyen 5 Yaşındaki Kız
Balerin Kiz 02:29
Balerin Kiz 22.282 izlenme - 8 yıl önce uzun saçlı balarin kizın gösterisi
5 Yaşındaki Amigo Kızdan Mühteşem Gösteri 01:10
5 Yaşındaki Amigo Kızdan Mühteşem Gösteri 5.105 izlenme - 3 yıl önce 5 Yaşındaki Amigo Kızdan Mühteşem Gösteri
ramazanda  5 yaş sendromu-kısa film 10:58
ramazanda 5 yaş sendromu-kısa film 10.123 izlenme - 7 yıl önce bir çocuğun gözünden ramazan
Çemberimde Niloya, Güldüm Ya Doya Doya 00:33
Çemberimde Niloya, Güldüm Ya Doya Doya 195 izlenme - 1 ay önce Bu kabakla maceramız daha yeni başlıyor. Kabağı koyduk ortaya çemberleri üzerinden geçirmeye çalıştık. Valla bu kadarı bile bu yaş için büyük başarı bence. Çemberikoordine etmek, hedefe konsantre olup atmak hiç kolay değil. Bu tip oyunlar beden koordinasyonunun ve dikkat becerilerinin gelişmesinde baya etkili oluyor. Biraz daha büyüsün kuralları daha sert koyarım. Bir çizgi çekerim, geçmesi yasak olur. Hatta şimdi yazarken aklıma geldi, eskiden lunaparklarda çember atıp sigara yakalamaya çalışırlardı ya!!! Hıh işte ben de yere koyarım elma, armut, havuç, hatta bir de küçücük çikolata onları yakalarız çemberle. Ama biraz daha büyümesi lazım bu oyun için. Ama asıl zor olan bu çemberi belde çevirmek. Eskiden nasıl güzel çevirirdim, bugün bir deneyim dedim çeviremedim hiç! Azıcık çalışayım diye planlıyorum bakiim becerebilecek miyim? Annemin deyimiyle "bitim kanlandı" ne diyeyim, çok şükür...
CiCi ÇOCUK ŞARKILARI iLE BENZERLiKLERi BULALIM 01:30
CiCi ÇOCUK ŞARKILARI iLE BENZERLiKLERi BULALIM 1.150 izlenme - 2 yıl önce CİCİ İLE ANAOKULU ÖNCESİ ÇOCUKLARIMIZ EĞLENEREK ÖĞRENİYOR! TÜRKİYE'NİN ORJİNAL ÇOCUK ŞARKILARI İÇİN EKİBİMİZ CANLA BAŞLA ÇALIŞARAK,ANNE BABALARA YARDIMCI VE OKUL ÖNCESİ ÇOCUKLARIMIZ İÇİN EĞLENEREK VAKİT GEÇİRECEKLERİ MUZİKLER OLUŞTURMAYA DEVAM EDİYOR. ÇOCUKLAR AĞLAMADAN VE İŞTAHLA MAMALARINI YEMEKLERİNİ CİCİ İLE YESİNLER. ÇÜNKİ ONLARIN UYGUNSUZ İÇERİKLERE İHTİYAÇLARININ OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUZ. LÜTFEN PAHALI EMEKLERE DESTEK OLARAK BİZLERİ TAKİP EDİN VE İZLEMEYE DEVAM EDİN. TEŞEKKÜRLER. CİCİ AİLESİ.
CiCi ÇOCUK ŞARKILARI KARIŞIK 2 03:25
CiCi ÇOCUK ŞARKILARI KARIŞIK 2 1.129 izlenme - 2 yıl önce CİCİ İLE ANAOKULU ÖNCESİ ÇOCUKLARIMIZ EĞLENEREK ÖĞRENİYOR! TÜRKİYE'NİN ORJİNAL ÇOCUK ŞARKILARI İÇİN EKİBİMİZ CANLA BAŞLA ÇALIŞARAK,ANNE BABALARA YARDIMCI VE OKUL ÖNCESİ ÇOCUKLARIMIZ İÇİN EĞLENEREK VAKİT GEÇİRECEKLERİ MUZİKLER OLUŞTURMAYA DEVAM EDİYOR. ÇOCUKLAR AĞLAMADAN VE İŞTAHLA MAMALARINI YEMEKLERİNİ CİCİ İLE YESİNLER. ÇÜNKİ ONLARIN UYGUNSUZ İÇERİKLERE İHTİYAÇLARININ OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUZ. LÜTFEN PAHALI EMEKLERE DESTEK OLARAK BİZLERİ TAKİP EDİN VE İZLEMEYE DEVAM EDİN. TEŞEKKÜRLER. CİCİ AİLESİ.
Demir ve Pritt 00:58
Demir ve Pritt 87 izlenme - 1 ay önce Aslında bu oyunu oooo nasıl planlamıştım. Her dilime 2 göz yapıştıracaktık. Burun, ağız çizecek ve farklı duygular hakkında konuşacaktık. Neye üzülmüş, neye sevinmiş, neye şaşırmış kabağa soracak, aslında Demir'in duygularının yansımasını görecektik... Amaa bizim oğlan aldı yapıştırıcıyı ve oynayan gözleri, poposunun üstünde kabağın etrafını dolaşa dolaşa yapıştırdı. Demir'i izlerken aklıma öğrencilerimden birisini staj denetimine gittiğim gün aklıma geldi. Bir anaokulunda tüm çocukların elinde pritt yapılandırılmış bir sanat etkinliği yapıyorlardı. Çocuklardan birisi priti sürüyor sürüyor sonra "öğretmenim benimki olmuyor! diyordu. Öğretmen de ısrarla "güzel sür pritini!" diyordu. Güzel sürmek de neyse? Meğer çocuğun priti kurumuş o yüzden yapıştırmıyormuş. 10 dakika boyunca güzel süremediğini düşündü yavrucak! İşte eğitimcilerin, sorunu çocuk odaklı değil de etkinlik ve materyal odaklı aramaları gerekiyor... Bunları düşüne düşüne oğlumu izlerken duygulardan vazgeçtim. "Bırak" dedim içimden "çocuğu özgür bırak gönlünce boyasın". Çok eğlendi, kestirmedi kabağı o derece! Kesince biraz üzüldü ama hemen yeni oyuna bağlayınca unuttu kederini :) Özellikle sanat etkinliklerinde bırakalım özgür kalsın yavrucaklar. Sonra okul kapılarındaki panolara bakıp "anne hangisini ben yapmışım" diyen çocuklarla karşılaşıyoruz. Ne yaparsa nasıl yaparsa yapsın, çocuğun eseri olsun, gurur duysun eseriyle. Hangisi benim diye sormasın "bu benim!" diye övünsün. Öğretmenlerin değil, çocukların küçük kasları çalışsın... Çok mu şey istiyorum?
Demir'in Tırmıkla İmtihanı 00:30
Demir'in Tırmıkla İmtihanı 80 izlenme - 1 ay önce Bügün belediye için çalıştık. Tırmıkları unutup gitmişler. Biz de kaptığımız gibi yaprakları tırmıkla topladık. Valla hiç göründüğü kadar kolay değilmiş çimlerin arasından kuru yaprakları tırmıklamak. Sadece Demir'in değil, benim bile motor gelişimim desteklendi. Hem de parklarda düşen bu sonbahar yapraklarını birilerinin temizlemesi gerektiğini ve bunun zor bir iş olduğunu öğrenmiş oldu. Zor da olsa bu küçük yaprak tepecikleriyle çok çook eğlendi bizim tatlı oğlan. Doktoru ne zaman Demir'in burnu tıkansa, öksürük başlasa temiz havaya çıkartın der. Söz dinledik çıkarttık, çim bile tırmıklattık :)
CiCi ÇOCUK ŞARKILARI 1 05:27
CiCi ÇOCUK ŞARKILARI 1 563 izlenme - 2 yıl önce CİCİ İLE ANAOKULU ÖNCESİ ÇOCUKLARIMIZ EĞLENEREK ÖĞRENİYOR! TÜRKİYE'NİN ORJİNAL ÇOCUK ŞARKILARI İÇİN EKİBİMİZ CANLA BAŞLA ÇALIŞARAK,ANNE BABALARA YARDIMCI VE OKUL ÖNCESİ ÇOCUKLARIMIZ İÇİN EĞLENEREK VAKİT GEÇİRECEKLERİ MUZİKLER OLUŞTURMAYA DEVAM EDİYOR. ÇOCUKLAR AĞLAMADAN VE İŞTAHLA MAMALARINI YEMEKLERİNİ CİCİ İLE YESİNLER. ÇÜNKİ ONLARIN UYGUNSUZ İÇERİKLERE İHTİYAÇLARININ OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUZ. LÜTFEN PAHALI EMEKLERE DESTEK OLARAK BİZLERİ TAKİP EDİN VE İZLEMEYE DEVAM EDİN. TEŞEKKÜRLER. CİCİ AİLESİ.
Pazarda Aşk Başkadır 00:59
Pazarda Aşk Başkadır 45 izlenme - 1 ay önce Amacım ne harika anne olmak, ne birşeyler öğretmek aslında. Tek amacım şu kahkahaları duymak. Hepimiz gibi, mutlu çocuk yetiştirebilmek... Kasaymış, kutuymuş, pazarmış, bıyıkmış,heep bu kahkahaları duymak için bir araç. İlerde dönüp belki der ki "ne alem kadındı şu annem, hergün ayrı bir olayı vardı." Aslında bu videoda da baba tam bir olay!!!
Kabaktan Deney Olur mu? 00:29
Kabaktan Deney Olur mu? 45 izlenme - 1 ay önce Aaaaa babası mı görünüyor videoda? Merak edenler bakın burada biraz görünmüş. Neyse neyse şakayı bir tarafa bırakalım, konuyu başlamadan dağıtmayalım. Önce dünden kalan oyunlarımızı tamamlayalım sonra günümüze döneriz. Resmen şu yaptığımız kabak deneyi! Boşa demiyorum mutfak tam bir gelişim ünitesi diye. "Sence içi ne renktir?" diye soruyorum baksana yaa "sarı" diyor? Hayatında ilk defa bir kabağın kesildiği ana şahit olan çocuk şaşkınlığı... Dünya için çok önemsiz, ama Demir için çok değişik bir durum. Sonra da biraz küçük kaslar çalışıyor, kabaklar rendeleniyor. Şu kasların büyüğü-küçüğü bir gelişsin de, bal kabağını kestiği günleri görelim inşallah. Sonraa bu rendelenen kabaklarla dün kahveme eşlik eden bisküvili tahinli cevizli tarçınlı bombalar yapıldı, ama babasına telefon geldiği için resimleyemedik o kısmı? Bu arada sözünüzü dinledim, kabağı buzluğa koymadım. Balkonda haftasonu yeni maceralara atılmayı bekliyor şimdilik.
Messi 5 Yaşındayken 02:14
Messi 5 Yaşındayken 289 izlenme - 2 yıl önce 25'inde neyse 5'inde de oymuş. Bir tek duran toplardaki zafiyeti gözümden kaçmadı, onu da 20 yıl içinde çok çalışmış halletmiş. Admin Notu: Messi'nin uzaylı olduğu konusundaki hürafeler bu video sayesinde yok olacaktır.
5 Yaş Bilginler 03:38
5 Yaş Bilginler 338 izlenme - 3 yıl önce Bir Yılın Ardından - 5 Yaş Esra Öğretmen Ve Bilginler Sınıfı
İsrail Askerinin 5 Yaşındaki Çocuğu Gözaltına Alması 01:20
İsrail Askerinin 5 Yaşındaki Çocuğu Gözaltına Alması 185 izlenme - 1 yıl önce İsrail askerlerinin polis aracına taş atan 5 yaşında bir çocuğu göz altına almasına dair kaydedilen amatör kamera kaydı izleyenlerin büyük tepkisini çekiyor. Bir gün önce polis aracına taş attığı görülen 5 yaşındaki bir Filistinli çocuk 6 tane İsrail askeri tarafından gözaltına alınmak istendi. Çocuğun yakınlarının itirazlarına rağmen çocuğu götürmekte ısrar eden askerlere mahalleli de tepki gösterdi. Çocuğun babasının itirazına aldırış etmeyen askerler çocuğu, babası ile birlikte bir askeri araca bindirerek ifadelerini almak üzere bölgeden götürdü. (AA)
5 Yaşındaki Kızdan Boks Dersi 01:42
5 Yaşındaki Kızdan Boks Dersi 116 izlenme - 2 yıl önce 5 yaşındaki kızın yaptığı boks gösterisi izleyenleri hayretler içerisinde bırakıyor.
Delikli Kardanadam 00:52
Delikli Kardanadam 15 izlenme - 1 ay önce Şu kahkahalara bakar mısınız yaaa? İşte eğlenmek bu kadar kolay aslında. İlla kardan adam yapmaya da gerek yok. Uğraşamam ben diyorsanız açın koliye iki delik olsun bitsin. Eğlence materyalde gizli değil, eğlence sizin motivasyonunuzda saklı. Çocuklarda topu fırlatma becerisi 18 aydan sonra yavaş yavaş gelişiyor. Kimi çocuk 24 aydan sonra başlayabiliyor fırlatabilmeye. Çocuktan çocuğa değişiyor. Bu oyunda ise, dikkat, konsantrasyon, hedefe yoğunlaşarak isabetli atış yapabilme yani büyük kas motor gelişim desteği bol kahkaha, neşe, bi daha atalım anne, n'olur anne, hepsi var. Yoksa siz hala bir karton koli bulmadınız mı bakiiim hı?
O Zaman Dans 00:59
O Zaman Dans 15 izlenme - 1 ay önce Demir “dans edelim mi anne?” diye yanıma gelince eşime dedim ki; seç bir müzik, dj sensin. Burada amacım her müzik olur, illa benim seçtiğim parçalarla dans etmek zorunda değilsiniz mesajı vermekti. Eşim de clup müziği seçmese iyiymiş ama oldu mu oldu valla. Demir illa tutturdu dedem de dans edecek diye, hatta videoda yok ama sonra anneanne de katıldı. Boşa demiyorlar çocuk evin neşesi diye. Şimdi Demir olmasa, ya hep birlikte tv önünde ya da her birimiz ayrı bir köşede takılıyor olurduk. Pekiii bu dans gelişimi nasıl destekliyor? Bir kere lider o. Hareketleri o seçiyor biz yapıyoruz. Yani aslında yaratıcı hareket dans çalışması yapıyoruz. Lider olmak hoşuna gidiyor. Sonra müzik duruyor, ardından gelen yönergeye uyuyoruz. Yani kurallı oyun oynuyoruz aslında, dikkat becerimiz gelişiyor. Sonuç olarak eğleniyor muyuz? Eğleniyoruuuuuz??O halde gerisi teferrüat?
Eğer Sen de Mutluysan Alkışla 00:57
Eğer Sen de Mutluysan Alkışla 15 izlenme - 1 ay önce Bu şarkıyı çook seviyorum. Hem çok eğlenceli, hem ritm duygusunu geliştiriyor, hem dikkatli olup belirli yönergeleri takip etmesi gerekiyor. O zaman haydi dans daaans...
Mathazone Kurabiye 00:53
Mathazone Kurabiye 13 izlenme - 1 ay önce Kurabiye ister de yapmaz mıyız hiç? Hemen yaptık. Mathazone yaklaşımından esinlendik sayılar sokağı yaptık üstelik ? Sonra da 1'i yiyelim 6'yı yiyelim diye diye lezzetli matematik oyunu oynadık. Valla kurabiye seven çocuklara sayıları öğretmenin en kolay yolu budur sanırım.
Zar Tanesi 00:52
Zar Tanesi 12 izlenme - 1 ay önce Zarı atıyoruz kaç geldiyse ellerimizi o kadar birbirine vuruyoruz. Tane kavramını öğrenmenin eğlenceli yolu ne dersin? Aslında eşime şu kolileri kullanarak büyük bir zar yapalım diyordum. Atarız kaç geldiyse o kadar zıplarız. Kaç geldiyse o kadar elmayı sepete doldururuz diye diye planlar yaparken, bir çocuk dergisinin içinden çıkan bu küçük zar bize eğlencenin kapılarını aralayıverdi. Rakam tanıma, tanımlama, ayırt etme, tane kavramının kazanımı gibi becerilerin gelişimini desteklemek için atın bakalım zarı kaç gelecek?
Edremit Mektebim Anaokulu Uzun Kulaklı Tavşan Şarkısı Filiz Öğretmen 01:32
Edremit Mektebim Anaokulu Uzun Kulaklı Tavşan Şarkısı Filiz Öğretmen 223 izlenme - 2 yıl önce Edremit Mektebim Anaokulu Uzun Kulaklı Tavşan Şarkısı Filiz Öğretmen Mektebim Okulları Tanıtım Filmi Mektebim Okulları Hakkında Tanıtıcı Bilgi Mektebim Okulları HEMEN KAYIT OLUN 444 30 95 MEKTEBİM OKULLARI BAŞARININ ANAHTARI Kendini gerçekleştirmiş mutlu ve başarılı insanlardan oluşan toplum; öncelikli olarak çocuklarının geleceğini şansa bırakmayan başarının tesadüf olmadığını bilen toplumdur. Deneyimli eğitim - öğretim kadrosunun kazandırılacağı birikimle beslenecek olan Mektebim Okulları: anaokulundan liseye uzanan eğitim zincirinde, bu sorumluluğun bilinciyle, sürekli kişisel gilişimi ilke edinecektir. Okullarımız hem yeni kampüsleriyle hem de eğitim bilimdeki değişimlere ayak uydurarak sürekli gelişmektedir. Eğitime yapılan yatırım insana yatırımdır... İnsana yatırım, başarı ve hızlı gelişim olarak geri döner. Vizyonumuz, İçinde yaşanılan zamanın gereklerine göre değil, gelecek yüzyılların ihtiyaçlarını bilip ona göre hazırlıklarını yaparak tüm öğrencilerini Atatürk ilke ve devrimleri ışığında akademik ve sosyal yönden ulusal ve uluslararası toplumların her zaman en önde gelen bireyleri olarak yetiştirmek ve tüm dünyada örnek alınacak bir eğitim kurumu olmaktır. Misyonumuz, ana sınıfından 12. sınıfa kadar bütünlük taşıyan ve bireysel farklılıkları gözeten eğitimiyle yüksek akademik standartlara sahip, çağdaş dünyaya ayak uydurabilen, yeniliklere açık, millî ve manevi değerlere sahip, çevresiyle güzel iletişim kurabilen, dürüst, hoşgörülü bireyler yetiştirmeyi amaçlar ve bu değerler doğrultusunda Atatürk ilke ve devrimlerinden hiç bir zaman ödün vermemektir. Adını Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Millet Mektepleri'nden alan Mektebim Okulları kaliteli eğitimi ülkenin her köşesine ve toplumun tüm katmanlarına ulaştırabilmek için yola çıkmış bir kurum olarak, büyük önder Atatürk'ün çizdiği yoldan gitmeye devam edecektir... Mektebim Okulları Genel Müdürlük - Bahçelievler Haznedar Mah. Heybeli Cad. Adalar Sok. No:11 Haznedar - Güngören/İstanbul Telefon: 444 30 95 E-posta: info@mektebimokullari.com Silivri Anaokulu Silivri Anaokulu Mimar Sinan Mahallesi Özge Sokak No : 1 Silivri/İstanbul Telefon: 0212 924 75 31 - 0212 924 75 32 | Faks: - E-posta: Beykent Anaokulu Beykent Anaokulu Adnan Kahveci Mah. Sayaca Cad. No : 11, Beylikdüzü / İstanbul Telefon: 0212 924 74 81 - 0212 924 74 82 | Faks: - E-posta: Büyükçekmece Anaokulu Büyükçekmece Anaokulu Fatih Mah. Cengiz Topel Cd. Hazerfen Sk. No : 12, Büyükçekmece / İstanbul Telefon: (0212) 883 60 37 | Faks: - E-posta: Çorlu Anaokulu Çorlu Anaokulu Kazımiye Mah. Su Deposu Altı1.Sk. Çorlu / Tekirdağ Telefon: 0282 999 19 16 - 0282 999 19 17 | Faks: - E-posta: Pelican Hill Anaokulu Pelican Hill Anaokulu Pelican Hill Evleri Hadımköy Yolu Çakmaklı Mevkii, Pelican Hill Sosyal Tesisler Yanı Büyükçekmece / İstanbul Telefon: (0212) 886 49 16 | Faks: - E-posta: Tekirdağ Anaokulu Tekirdağ Anaokulu Hürriyet mah. Anadolu sok. No: 15, Tekirdağ Telefon: 0282 263 16 00 | Faks: - E-posta: Bahçelievler Anaokulu Bahçelievler Anaokulu Haznedar Mah. Heybeli Cad. Adalar Sok. No:11 Haznedar - Güngören/İstanbul Telefon: (0212) 677 16 16 - 444 30 95 | Faks: E-posta: Fatih Anaokulu Fatih Anaokulu - Telefon: 444 30 95 | Faks: - E-posta: Edremit Anaokulu Edremit Anaokulu - Telefon: 444 30 95 | Faks: - E-posta: Çorlu Anaokulu 2 Çorlu Anaokulu 2 Zafer Mah. Cumhuriyet Bulvarı No: 9, Armada City Plus 1. Etap - Çorlu / Tekirdağ Telefon: 444 30 95 | Faks: - E-posta: Beykent İlkokulu & Ortaokulu Beykent İlkokulu & Ortaokulu Adnan Kahveci Mah. Sayaca Cad. No : 11, Beylikdüzü / İstanbul Telefon: 0212 924 74 81 - 0212 924 74 82 | Faks: - E-posta: Çorlu İlkokulu & Ortaokulu Çorlu İlkokulu & Ortaokulu Kazımiye Mah. Su Deposu Altı1.Sk. Çorlu / Tekirdağ Telefon: 0282 999 19 16 - 0282 999 19 17 | Faks: - E-posta: Silivri İlkokulu & Ortaokulu Silivri İlkokulu & Ortaokulu Mimar Sinan Mahallesi Özge Sokak Silivri / İstanbul 34570 Telefon: 0212 924 75 31 - 0212 924 75 32 | Faks: - E-posta: Tekirdağ İlkokulu Tekirdağ İlkokulu Hürriyet mah. Anadolu sok. No: 15, Tekirdağ Telefon: 0282 263 16 00 | Faks: - E-posta: Bahçelievler İlkokulu & Ortaokulu Bahçelievler İlkokulu & Ortaokulu Haznedar Mah. Heybeli Cad. Adalar Sok. No:11 Haznedar - Güngören/İstanbul Telefon: (0212) 677 16 16 - 444 30 95 | Faks: - E-posta: Fatih İlkokulu & Ortaokulu Fatih İlkokulu & Ortaokulu - Telefon: 444 30 95 | Faks: - E-posta: Edremit İlkokulu & Ortaokulu Edremit İlkokulu & Ortaokulu Telefon: 444 30 95 | Faks: - E-posta: Silivri Fen Lisesi Silivri Fen Lisesi Alibey Mah. Silviya Cad. No: 111 ( Opet Yanı ) Silivri / İstanbul Telefon: 0212 924 7522 – 0212 924 7523 | Faks: (0212) 723 41 70
5 Yaşındaki Amerikalı Çılgın Boksör 00:48
5 Yaşındaki Amerikalı Çılgın Boksör 135 izlenme - 2 yıl önce Gerçekten hepimizin eline verecek kadar iyi öyle el ense yaparak bu işler yürümez.
Test Pilotunun 5 Yaşındaki Oğlu ile Sürüşü 02:03
Test Pilotunun 5 Yaşındaki Oğlu ile Sürüşü 109 izlenme - 2 yıl önce Rus test pilotu Anton Avdeyev'un oğluyla birlikte yaptığı sürüşte ilginç görüntüler ortaya çıktı. Avdeyev,Kazakistan'da gerçekleşen test sürüşünü 5 yaşındaki oğluyla birlikte gerçekleştirdi. Son bir yıldır babasıyla beraber test sürüşlerinde yer alan çocuk halen hız korkusunu yenmiş değil
Rakamlarla Dans 00:59
Rakamlarla Dans 11 izlenme - 1 ay önce İşte karşınızda rakamların dansııı!!! Demir bu sayıları heep dans ede ede gözlerinizin önünde öğrendi. Videonun çok kısa bir yerini yayınlayabiliyorum, aslında daha bir çok yönergesi vardı. - Seçtiğin sayıyı çok kızgın/mutlu/şaşkın bir şekilde söyle-sayılar havada dans - Üçü al dizlerinin üstünde dans et - Mavi bir sayı al kaç olduğunu söyle - Mavi sayı göbekte dans veee daha bir çok kombinasyonu olabilir. Bunlar bizim yaptıklarımızın sadece bazıları. Eğlenmek istiyor musunuz? O halde kesin kartondan sayıları ve dans dansss!!!
Obur Kardanadam 00:32
Obur Kardanadam 11 izlenme - 1 ay önce Kardan adamımız acıkmış. Önce karnını doyuralım. Bir sebze yedirelim bir meyve. Böylece minik yavrumuz da sebzeleri ve meyveleri ayırt etmeyi öğrensin. Kardan adamın karnı doyunca bir oyun daha oynadık kendisiyle. O da yarın gelsin şimdi bu anne biraz dinlensin. Haydi iyi geceler, sevgiler bizden size...
1.5 Yaş Showu 00:39
1.5 Yaş Showu 348 izlenme - 7 yıl önce küçük eren'den nameler
Gerçek Kurabiye Canavarı 01:51
Gerçek Kurabiye Canavarı 10 izlenme - 1 ay önce Kurabiyeleeer hazııır... Kurabiye yapmak aslında harika bir fen-matematik etkinliği. Kaç tane koydun? Kıvamı nasıl oldu? Kokusu neye benziyor? Fırında pişerken büyüdü mü? Aslında küçük kasları geliştirmek için daha etkili gibi görünse de, gizli gizli zihinsel gelişimi destekliyor? Bu satırları yazarken bir taraftan da homini homini yiyorum? Tontik ellerin tadı geçmiş, pek leziz olmuş? Yapın, yaptırın o haldee! #oynuyorumoynatiyorum
Edremit Mektebim Anaokulu Hayvan Taklidi İle Diyafram Filiz Öğretmen 02:19
Edremit Mektebim Anaokulu Hayvan Taklidi İle Diyafram Filiz Öğretmen 124 izlenme - 2 yıl önce Edremit Mektebim Anaokulu Hayvan Taklidi İle Diyafram Edremit Mektebim Anaokulu Filiz Öğretmen 5 Yaş Çocuklarla Diyafram Çalışması Eğlenerek Öğrenmek Mektebim Okulları HEMEN KAYIT OLUN 444 30 95 MEKTEBİM OKULLARI BAŞARININ ANAHTARI Kendini gerçekleştirmiş mutlu ve başarılı insanlardan oluşan toplum; öncelikli olarak çocuklarının geleceğini şansa bırakmayan başarının tesadüf olmadığını bilen toplumdur. Deneyimli eğitim - öğretim kadrosunun kazandırılacağı birikimle beslenecek olan Mektebim Okulları: anaokulundan liseye uzanan eğitim zincirinde, bu sorumluluğun bilinciyle, sürekli kişisel gilişimi ilke edinecektir. Okullarımız hem yeni kampüsleriyle hem de eğitim bilimdeki değişimlere ayak uydurarak sürekli gelişmektedir. Eğitime yapılan yatırım insana yatırımdır... İnsana yatırım, başarı ve hızlı gelişim olarak geri döner. Vizyonumuz, İçinde yaşanılan zamanın gereklerine göre değil, gelecek yüzyılların ihtiyaçlarını bilip ona göre hazırlıklarını yaparak tüm öğrencilerini Atatürk ilke ve devrimleri ışığında akademik ve sosyal yönden ulusal ve uluslararası toplumların her zaman en önde gelen bireyleri olarak yetiştirmek ve tüm dünyada örnek alınacak bir eğitim kurumu olmaktır. Misyonumuz, ana sınıfından 12. sınıfa kadar bütünlük taşıyan ve bireysel farklılıkları gözeten eğitimiyle yüksek akademik standartlara sahip, çağdaş dünyaya ayak uydurabilen, yeniliklere açık, millî ve manevi değerlere sahip, çevresiyle güzel iletişim kurabilen, dürüst, hoşgörülü bireyler yetiştirmeyi amaçlar ve bu değerler doğrultusunda Atatürk ilke ve devrimlerinden hiç bir zaman ödün vermemektir. Adını Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Millet Mektepleri'nden alan Mektebim Okulları kaliteli eğitimi ülkenin her köşesine ve toplumun tüm katmanlarına ulaştırabilmek için yola çıkmış bir kurum olarak, büyük önder Atatürk'ün çizdiği yoldan gitmeye devam edecektir... Mektebim Okulları Genel Müdürlük - Bahçelievler Haznedar Mah. Heybeli Cad. Adalar Sok. No:11 Haznedar - Güngören/İstanbul Telefon: 444 30 95 E-posta: info@mektebimokullari.com Silivri Anaokulu Silivri Anaokulu Mimar Sinan Mahallesi Özge Sokak No : 1 Silivri/İstanbul Telefon: 0212 924 75 31 - 0212 924 75 32 | Faks: - E-posta: Beykent Anaokulu Beykent Anaokulu Adnan Kahveci Mah. Sayaca Cad. No : 11, Beylikdüzü / İstanbul Telefon: 0212 924 74 81 - 0212 924 74 82 | Faks: - E-posta: Büyükçekmece Anaokulu Büyükçekmece Anaokulu Fatih Mah. Cengiz Topel Cd. Hazerfen Sk. No : 12, Büyükçekmece / İstanbul Telefon: (0212) 883 60 37 | Faks: - E-posta: Çorlu Anaokulu Çorlu Anaokulu Kazımiye Mah. Su Deposu Altı1.Sk. Çorlu / Tekirdağ Telefon: 0282 999 19 16 - 0282 999 19 17 | Faks: - E-posta: Pelican Hill Anaokulu Pelican Hill Anaokulu Pelican Hill Evleri Hadımköy Yolu Çakmaklı Mevkii, Pelican Hill Sosyal Tesisler Yanı Büyükçekmece / İstanbul Telefon: (0212) 886 49 16 | Faks: - E-posta: Tekirdağ Anaokulu Tekirdağ Anaokulu Hürriyet mah. Anadolu sok. No: 15, Tekirdağ Telefon: 0282 263 16 00 | Faks: - E-posta: Bahçelievler Anaokulu Bahçelievler Anaokulu Haznedar Mah. Heybeli Cad. Adalar Sok. No:11 Haznedar - Güngören/İstanbul Telefon: (0212) 677 16 16 - 444 30 95 | Faks: E-posta: Fatih Anaokulu Fatih Anaokulu - Telefon: 444 30 95 | Faks: - E-posta: Edremit Anaokulu Edremit Anaokulu - Telefon: 444 30 95 | Faks: - E-posta: Çorlu Anaokulu 2 Çorlu Anaokulu 2 Zafer Mah. Cumhuriyet Bulvarı No: 9, Armada City Plus 1. Etap - Çorlu / Tekirdağ Telefon: 444 30 95 | Faks: - E-posta: Beykent İlkokulu & Ortaokulu Beykent İlkokulu & Ortaokulu Adnan Kahveci Mah. Sayaca Cad. No : 11, Beylikdüzü / İstanbul Telefon: 0212 924 74 81 - 0212 924 74 82 | Faks: - E-posta: Çorlu İlkokulu & Ortaokulu Çorlu İlkokulu & Ortaokulu Kazımiye Mah. Su Deposu Altı1.Sk. Çorlu / Tekirdağ Telefon: 0282 999 19 16 - 0282 999 19 17 | Faks: - E-posta: Silivri İlkokulu & Ortaokulu Silivri İlkokulu & Ortaokulu Mimar Sinan Mahallesi Özge Sokak Silivri / İstanbul 34570 Telefon: 0212 924 75 31 - 0212 924 75 32 | Faks: - E-posta: Tekirdağ İlkokulu Tekirdağ İlkokulu Hürriyet mah. Anadolu sok. No: 15, Tekirdağ Telefon: 0282 263 16 00 | Faks: - E-posta: Bahçelievler İlkokulu & Ortaokulu Bahçelievler İlkokulu & Ortaokulu Haznedar Mah. Heybeli Cad. Adalar Sok. No:11 Haznedar - Güngören/İstanbul Telefon: (0212) 677 16 16 - 444 30 95 | Faks: - E-posta: Fatih İlkokulu & Ortaokulu Fatih İlkokulu & Ortaokulu - Telefon: 444 30 95 | Faks: - E-posta: Edremit İlkokulu & Ortaokulu Edremit İlkokulu & Ortaokulu Telefon: 444 30 95 | Faks: - E-posta: Silivri Fen Lisesi Silivri Fen Lisesi Alibey Mah. Silviya Cad. No: 111 ( Opet Yanı ) Silivri / İstanbul Telefon: 0212 924 7522 – 0212 924 7523 | Faks: (0212) 723 41 70 diyafram,anaokulu,5 yaş,edremit anaokulu,edremit mektebim,filiz öğretmen,mektebim okulları,aykut ÖĞRETMEN,orff eğitimi
One Little Finger 01:00
One Little Finger 8 izlenme - 1 ay önce Evettt bu şarkıyı sanırım 15-20 kere dinleyip, aynı dansı defalarca yaptık. Çok güzel bir parça bence, hem İngilizce vücut parçalarının ismini farkına varmadan öğreniyor, hem de ritme uygun hareket ediyor, geçişleri farkediyor. "one little finger" yazın dostumuz google'a, başlayın dansa. Ama sabah 07.00'da kalkıp bu dansı yapmaya hazır olun, demedi demeyin...