Hoşgeldiniz!

57 bölüm

Diriliş Ertuğrul 57. Bölüm Fragmanı (4 Mayıs Çarşamba) 00:30
Diriliş Ertuğrul 57. Bölüm Fragmanı (4 Mayıs Çarşamba) 4.357 izlenme - 2 yıl önce Ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümü 4 Mayıs Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak. Diriliş Ertuğrul 57. bölümü ile 4 mayıs çarşamba akşamı tüm heyecanı ile kaldığı yerden devam edecek. Saadettin Köpek'in verdiği bilgiler sonucunda Noyan, Dündar ve Yiğit'i ele geçirmiştir. Duruma engel olmak isteyen Ertuğrul ve alpleri Noyan'ı yakalayamaz. Noyan yine zor durumdan ucuz kurtulmuştur. Boğaç Saadettin Köpek'in casusluğunu yapmaya devam eder. Ertuğrul obaya dönüp Yiğit'in kaçırıldığı söylediğinde Halime baygınlık geçirir. Yaşadığı şokla erken doğum yapan Halime ve Ertuğrul'un bir erkek evlatları olmuştur. Ertuğrul oğluna Gündüz ismini verir.
Diriliş Ertuğrul 57.Bölüm Fragmanı (4 Mayıs Çarşamba) 01:01
Diriliş Ertuğrul 57.Bölüm Fragmanı (4 Mayıs Çarşamba) 3.590 izlenme - 2 yıl önce Diriliş Ertuğrul 57.Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm 4 Mayıs Çarşamba Akdeniz, Karadeniz, Balkanlar, Kafkasya ve Mezopotamya yeni sahibini ararken, kahramanımız Ertuğrul da, 400 çadırlık obasına yeni bir yurt arıyordu. Moğollar ve Türkmen beylerini yenerek, Kayı boyuna da bir yurt veren Ertuğrul böylece Osmanlı Devleti'nin kuruluş sırrını da kendi hikayesinde gizlemiş oldu. İşte dizi bu destansı hikayeyi ekrana getirecek.
Ertuğrul ve Alplerin Aksiyonu Şaman'ın Ölümü - Diriliş Ertuğrul 57.Bölüm (4 Mayıs Çarşamba) 06:39
Ertuğrul ve Alplerin Aksiyonu Şaman'ın Ölümü - Diriliş Ertuğrul 57.Bölüm (4 Mayıs Çarşamba) 1.915 izlenme - 2 yıl önce 57.Bölüm Özet Ertuğrul’un yeni planı ne olacak? Ekranların fenomen dizisi Diriliş “Ertuğrul”un 57.Bölümünde Saadettin Köpek, Sultan’a mektup yazarak yaşanan durumu bildirmiştir. Mektubunda Şehzade Yiğit’in Türkmen beylerini arkasına alarak, sultanlığını ilan ettiğini yazar. Ayrıca Yiğit’in en büyük destekçisinin Ertuğrul olduğuna dair olan şüphelerinin, güçlendiğini de eklemiştir. Noyan’ın eline düşen Turgut, tam öldürüleceği anda Şehzade Yiğit’in araya girmesiyle kurtulmuştur. Noyan, Yiğit’ten emir almayı her ne kadar kabullenmese de Goncagül’ün de kendisini teskin etmesiyle katlanmak zorunda kalır. Diğer yandan Saadettin Köpek’in Dündar’ı, Sungur Tekin’e vermesi yeni gelişmeleri de beraberinde getirmiştir. Sungur Tekin’in Saadettin Köpek’e olan bakışının değişmesi, Ertuğrul’la Sungur Tekin’in fikir ayrılığı yaşamasına sebep olur. Bütün bunlar yaşanırken, Saadettin Köpek, obaya gelir. Şehzade Yiğit’in sultanlığını ilan etmesinin, devletin bekasına karşı büyük bir tehdit olduğunu söyler. Sultan Alâeddin’in bu isyanın derhal bastırılmasını istediğini bildirir. Bu durum büyük bir şokun yaşanmasına neden olur. Ertuğrul, Tuğtekin ve Sungur Tekin Noyan’ın mağarasını basarlar. Ancak Noyan mağarasında değildir. Noyan, Gökçe’yi kaçırmak için oba yakınlarına gitmiştir.Ekranların ilgiyle izlenen dizisi Diriliş Ertuğrulda bu hafta; Noyan, Gökçe’yi kaçırabilecek midir? Gündoğdu, Hayme, Selcan ve Noyan, karşılaşmasında neler olacak? Yiğit’ten Halime’ye gelen mektuptan sonra Ertuğrul’un yeni planı ne olacaktır? Gökçe’nin elbisesini mağarada gören Tuğtekin nasıl bir tepki verecektir? Bütün bu soruların cevabı Diriliş Ertuğrul 57. Bölümde.
Pis Yedili 57.Bölüm Fragmanı 01:01
Pis Yedili 57.Bölüm Fragmanı 2.970 izlenme - 5 yıl önce Pis Yedili, fakir bir semtin okulunda çıkan yangının ardından, bir özel okula geçmek zorunda kalan yedi genci anlatıyor. Bu yedi fakir gencin bambaşka bir ortamı tanıyacakları yeni okullarında, ikoncanlar adını taktıkları kolejli arkadaşlarıyla atışmalı ve eğlenceli diyalogları, kahkahalarla izleyeceğiniz bir okul hikayesini ekranlara getiriyor. Diziye bu sezon 4 yeni isim daha katılacak.Diziye yeni katılan isimler; Harun Kolçak, Ateşböceği Ercan, Hande Katipoğlu, Ceren Soylu.
Pis Yedili 57.Bölüm 2.Fragmanı 00:44
Pis Yedili 57.Bölüm 2.Fragmanı 3.314 izlenme - 5 yıl önce Pis Yedili, fakir bir semtin okulunda çıkan yangının ardından, bir özel okula geçmek zorunda kalan yedi genci anlatıyor. Bu yedi fakir gencin bambaşka bir ortamı tanıyacakları yeni okullarında, ikoncanlar adını taktıkları kolejli arkadaşlarıyla atışmalı ve eğlenceli diyalogları, kahkahalarla izleyeceğiniz bir okul hikayesini ekranlara getiriyor. Diziye bu sezon 4 yeni isim daha katılacak.Diziye yeni katılan isimler; Harun Kolçak, Ateşböceği Ercan, Hande Katipoğlu, Ceren Soylu.
Pokemon 1. Sezon 57. Bölüm TÜRKÇE 22:41
Pokemon 1. Sezon 57. Bölüm TÜRKÇE 1.181 izlenme - 2 yıl önce Pokémon ( Pokemon?), Japon oyun yapımcısı Satoshi Tajiri tarafından yaratılan, hayali canlıları konu alan oyun, anime, manga ve kart oyunu serisi. Video oyun şirketi Nintendo'nun kurduğu The Pokémon Company tarafından yönetilir Pokemon, Pokemon 1. Sezon 57. Bölüm türkçe izle, Pokemon 1. Sezon 57. Bölüm izle, Pokemon 1. Sezon 57. Bölüm türkçe, Pokemon 1. Sezon 57. Bölüm türkçe dublaj, Pokemon 1. Sezon 57. Bölüm, Pokemon 1. Sezon 57. Bölüm türkçe dublaj hd, Pokemon 1. Sezon 57. Bölüm yüksek kaliteli, Pokemon 1. Sezon 57. Bölüm türkçe altyazılı,
Kiraz Mevsimi 57. Bölüm Fragmanı 00:50
Kiraz Mevsimi 57. Bölüm Fragmanı 1.271 izlenme - 2 yıl önce Kiraz Mevsimi 57. Bölümü ile 14 kasım 2015 saat 20:00'da Fox ekranlarında devam edecek. Bülent ve Meral'in evlilik hazırlığı anneleri gibi Ayaz'ı da rahatsız etmiştir ve evden ayrılır. Öykü kendini Ayaz'a affettirmeye çalışır fakat bu pek de kolay olmayacaktır. Ayaz'ın Öykü'den sakladığı gerçekler evliliklerinde büyük bir problem yaratacaktır. Mete ve Naz arasındaki ilişki gün geçtikçe ilerlemektedir. Kiraz Mevsimi dizisi her Cumartesi - 20:15 saatinde Fox Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.
Diriliş Ertuğrul 57. Bölüm Gökçe'nin Goncagül'ü Öldürmesi (4 Mayıs Çarşamba) 01:52
Diriliş Ertuğrul 57. Bölüm Gökçe'nin Goncagül'ü Öldürmesi (4 Mayıs Çarşamba) 929 izlenme - 2 yıl önce 57.Bölüm Özet Ertuğrul’un yeni planı ne olacak? Ekranların fenomen dizisi Diriliş “Ertuğrul”un 57.Bölümünde Saadettin Köpek, Sultan’a mektup yazarak yaşanan durumu bildirmiştir. Mektubunda Şehzade Yiğit’in Türkmen beylerini arkasına alarak, sultanlığını ilan ettiğini yazar. Ayrıca Yiğit’in en büyük destekçisinin Ertuğrul olduğuna dair olan şüphelerinin, güçlendiğini de eklemiştir. Noyan’ın eline düşen Turgut, tam öldürüleceği anda Şehzade Yiğit’in araya girmesiyle kurtulmuştur. Noyan, Yiğit’ten emir almayı her ne kadar kabullenmese de Goncagül’ün de kendisini teskin etmesiyle katlanmak zorunda kalır. Diğer yandan Saadettin Köpek’in Dündar’ı, Sungur Tekin’e vermesi yeni gelişmeleri de beraberinde getirmiştir. Sungur Tekin’in Saadettin Köpek’e olan bakışının değişmesi, Ertuğrul’la Sungur Tekin’in fikir ayrılığı yaşamasına sebep olur. Bütün bunlar yaşanırken, Saadettin Köpek, obaya gelir. Şehzade Yiğit’in sultanlığını ilan etmesinin, devletin bekasına karşı büyük bir tehdit olduğunu söyler. Sultan Alâeddin’in bu isyanın derhal bastırılmasını istediğini bildirir. Bu durum büyük bir şokun yaşanmasına neden olur. Ertuğrul, Tuğtekin ve Sungur Tekin Noyan’ın mağarasını basarlar. Ancak Noyan mağarasında değildir. Noyan, Gökçe’yi kaçırmak için oba yakınlarına gitmiştir.Ekranların ilgiyle izlenen dizisi Diriliş Ertuğrulda bu hafta; Noyan, Gökçe’yi kaçırabilecek midir? Gündoğdu, Hayme, Selcan ve Noyan, karşılaşmasında neler olacak? Yiğit’ten Halime’ye gelen mektuptan sonra Ertuğrul’un yeni planı ne olacaktır? Gökçe’nin elbisesini mağarada gören Tuğtekin nasıl bir tepki verecektir? Bütün bu soruların cevabı Diriliş Ertuğrul 57. Bölümde.
Güllerin Savaşı 57.Bölüm - Kimse öğrenmeden bunu nasıl yapacağım! 05:58
Güllerin Savaşı 57.Bölüm - Kimse öğrenmeden bunu nasıl yapacağım! 878 izlenme - 2 yıl önce Gülfem hayatını yıkan gerçekleri öğrenmiştir ama kabul edemiyordur. Gülfem, bununla baş etmeye çalışırken kabullenememesine rağmen, Tibet’in de yardımıyla gerçekte kim olduğunun peşine düşer.
Diriliş Ertuğrul 57.Bölüm - Arabi'nin Sohbeti (4 Mayıs Çarşamba) 04:14
Diriliş Ertuğrul 57.Bölüm - Arabi'nin Sohbeti (4 Mayıs Çarşamba) 622 izlenme - 2 yıl önce 57.Bölüm Özet Ertuğrul’un yeni planı ne olacak? Ekranların fenomen dizisi Diriliş “Ertuğrul”un 57.Bölümünde Saadettin Köpek, Sultan’a mektup yazarak yaşanan durumu bildirmiştir. Mektubunda Şehzade Yiğit’in Türkmen beylerini arkasına alarak, sultanlığını ilan ettiğini yazar. Ayrıca Yiğit’in en büyük destekçisinin Ertuğrul olduğuna dair olan şüphelerinin, güçlendiğini de eklemiştir. Noyan’ın eline düşen Turgut, tam öldürüleceği anda Şehzade Yiğit’in araya girmesiyle kurtulmuştur. Noyan, Yiğit’ten emir almayı her ne kadar kabullenmese de Goncagül’ün de kendisini teskin etmesiyle katlanmak zorunda kalır. Diğer yandan Saadettin Köpek’in Dündar’ı, Sungur Tekin’e vermesi yeni gelişmeleri de beraberinde getirmiştir. Sungur Tekin’in Saadettin Köpek’e olan bakışının değişmesi, Ertuğrul’la Sungur Tekin’in fikir ayrılığı yaşamasına sebep olur. Bütün bunlar yaşanırken, Saadettin Köpek, obaya gelir. Şehzade Yiğit’in sultanlığını ilan etmesinin, devletin bekasına karşı büyük bir tehdit olduğunu söyler. Sultan Alâeddin’in bu isyanın derhal bastırılmasını istediğini bildirir. Bu durum büyük bir şokun yaşanmasına neden olur. Ertuğrul, Tuğtekin ve Sungur Tekin Noyan’ın mağarasını basarlar. Ancak Noyan mağarasında değildir. Noyan, Gökçe’yi kaçırmak için oba yakınlarına gitmiştir.Ekranların ilgiyle izlenen dizisi Diriliş Ertuğrulda bu hafta; Noyan, Gökçe’yi kaçırabilecek midir? Gündoğdu, Hayme, Selcan ve Noyan, karşılaşmasında neler olacak? Yiğit’ten Halime’ye gelen mektuptan sonra Ertuğrul’un yeni planı ne olacaktır? Gökçe’nin elbisesini mağarada gören Tuğtekin nasıl bir tepki verecektir? Bütün bu soruların cevabı Diriliş Ertuğrul 57. Bölümde.
Diriliş Ertuğrul 57.Bölüm - Noyan'ın Gökçe'yi Kaçırması (4 Mayıs Çarşamba) 04:03
Diriliş Ertuğrul 57.Bölüm - Noyan'ın Gökçe'yi Kaçırması (4 Mayıs Çarşamba) 538 izlenme - 2 yıl önce 57.Bölüm Özet Ertuğrul’un yeni planı ne olacak? Ekranların fenomen dizisi Diriliş “Ertuğrul”un 57.Bölümünde Saadettin Köpek, Sultan’a mektup yazarak yaşanan durumu bildirmiştir. Mektubunda Şehzade Yiğit’in Türkmen beylerini arkasına alarak, sultanlığını ilan ettiğini yazar. Ayrıca Yiğit’in en büyük destekçisinin Ertuğrul olduğuna dair olan şüphelerinin, güçlendiğini de eklemiştir. Noyan’ın eline düşen Turgut, tam öldürüleceği anda Şehzade Yiğit’in araya girmesiyle kurtulmuştur. Noyan, Yiğit’ten emir almayı her ne kadar kabullenmese de Goncagül’ün de kendisini teskin etmesiyle katlanmak zorunda kalır. Diğer yandan Saadettin Köpek’in Dündar’ı, Sungur Tekin’e vermesi yeni gelişmeleri de beraberinde getirmiştir. Sungur Tekin’in Saadettin Köpek’e olan bakışının değişmesi, Ertuğrul’la Sungur Tekin’in fikir ayrılığı yaşamasına sebep olur. Bütün bunlar yaşanırken, Saadettin Köpek, obaya gelir. Şehzade Yiğit’in sultanlığını ilan etmesinin, devletin bekasına karşı büyük bir tehdit olduğunu söyler. Sultan Alâeddin’in bu isyanın derhal bastırılmasını istediğini bildirir. Bu durum büyük bir şokun yaşanmasına neden olur. Ertuğrul, Tuğtekin ve Sungur Tekin Noyan’ın mağarasını basarlar. Ancak Noyan mağarasında değildir. Noyan, Gökçe’yi kaçırmak için oba yakınlarına gitmiştir.Ekranların ilgiyle izlenen dizisi Diriliş Ertuğrulda bu hafta; Noyan, Gökçe’yi kaçırabilecek midir? Gündoğdu, Hayme, Selcan ve Noyan, karşılaşmasında neler olacak? Yiğit’ten Halime’ye gelen mektuptan sonra Ertuğrul’un yeni planı ne olacaktır? Gökçe’nin elbisesini mağarada gören Tuğtekin nasıl bir tepki verecektir? Bütün bu soruların cevabı Diriliş Ertuğrul 57. Bölümde.
unutulmaz 57  bölüm  yeni  fragmanı 00:39
unutulmaz 57 bölüm yeni fragmanı 1.176 izlenme - 7 yıl önce unutulmaz 57 bölüm yeni fragmanı
Güllerin Savaşı 57. Bölüm Fragmanı 00:49
Güllerin Savaşı 57. Bölüm Fragmanı 348 izlenme - 2 yıl önce Güllerin Savaşı 57. Bölüm 3. Fragmanı yayında! Münevver Hanım'ın bıraktığı mektubu okuyan Gülru, gerçeği öğrenebilecek mi?
Güllerin Savaşı 57.Bölüm - Ömer, bebeğimiz! 05:51
Güllerin Savaşı 57.Bölüm - Ömer, bebeğimiz! 298 izlenme - 2 yıl önce Gülfem, Gülru’yu da ilgilendiren kendi trajedisini yaşamaktayken, Gülru’nun bir yanlış anlama sonucu paniklemesi herkesi ilgilendiren büyük bir trajediye yol açar.
Güllerin Savaşı 57. Bölüm Fragmanı 00:59
Güllerin Savaşı 57. Bölüm Fragmanı 266 izlenme - 2 yıl önce Güllerin Savaşı 57. Bölüm Fragmanı yayında! Köşk gittikçe kalabalıklaşıyor; Gülfem çığırından çıkıyor! Güneşin Kızları, 18 Haziran 2015 tarihinden beri Kanal D'de yayınlanan, dram ve gençlik dizisidir.Basrolunde Tolga Saritas,Hande Ercel,Berk Atan ve Burcu Ozberk Var.
Güllerin Savaşı 57.Bölüm Fragmanı - 2 01:28
Güllerin Savaşı 57.Bölüm Fragmanı - 2 244 izlenme - 2 yıl önce Güllerin Savaşı 57.Bölüm Fragmanı - 2 Yayında! Gülru ile kardeş olduğunu öğrenen Gülfem, çılgına dönüyor. Güneşin Kızları, 18 Haziran 2015 tarihinden beri Kanal D'de yayınlanan, dram ve gençlik dizisidir.Basrolunde Tolga Saritas,Hande Ercel,Berk Atan ve Burcu Ozberk Var.
Hicran Yarası Dizisi 57. Bölüm 01:03
Hicran Yarası Dizisi 57. Bölüm 1.056 izlenme - 8 yıl önce hicran yarası dizisi 57. bölüm
Paramparca 57. Bölüm Fragmanı (14 Mart Pazartesi) 00:56
Paramparca 57. Bölüm Fragmanı (14 Mart Pazartesi) 164 izlenme - 2 yıl önce STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Paramparça dizisinin yeni bölümü 14 Mart Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak. Müzik aletleri satılan dükkanda olay çıkartan Hazal suçu üstünden atar. Dilara ile birlikte Hazal'ı psikiyatriste götüren Cihan Ayşe ile karşılaşır. Cihan ve Ayşe gün içerisinde tekrar karşılaşacaktır. Maide'nin yardımıyla Candan hastaneden çıkar. Maide Candan'a reddedemeyeceği bir teklifte bulunur.
Ertan Selim'i Serbest Bırakıyor - Aşk Yeniden 57. Bölüm (31 Mayıs Salı) 02:51
Ertan Selim'i Serbest Bırakıyor - Aşk Yeniden 57. Bölüm (31 Mayıs Salı) 177 izlenme - 2 yıl önce Sevdiklerini, ailelerini ve tüm hayatlarını geride bırakarak Amerika’ya giden ama geri dönme kararı veren Zeynep ve Fatih’e aşk güzel bir sürpriz yapar ve onları dönüş yolunda bir araya getirir. Bir yalan uydururlar ve bu yalan hem onların hem de ailelerin hayatları baştan sona değiştirir. Başrollerini Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy’un paylaştığı romantik komedi dizisi Aşk Yeniden ilk bölümünden itibaren herkesin gözdesi oldu. Aşk Yeniden yeni bölümleriyle FOX’ta.
Paramparca 57. Bölüm Fragmanı (14 Mart Pazartesi) 01:57
Paramparca 57. Bölüm Fragmanı (14 Mart Pazartesi) 130 izlenme - 2 yıl önce Paramparça 57. Bölüm Fragmanı Yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, Türkiye’nin en çok izlediği dizi ‘Paramparça’ Pazartesi akşamı 57. bölümüyle, saat 20.00’de Star TV’de. PARAMPARÇA | 57. BÖLÜM | PAZARTESİ | 20.00 |STAR TV Paramparça 57. Bölüm Fragmanı
Kuzey Güney 57.Bölüm Kuzey Güney Cemre Sahnesi 05:15
Kuzey Güney 57.Bölüm Kuzey Güney Cemre Sahnesi 302 izlenme - 5 yıl önce Güney'in, Kuzey'i Hayatından Uzak Tutmak İçin Oynadığı Kumar, Kardeşinin Gerçekleri Anlamasıyla Son Bulur. Kuzey'i Günler Sonra İlk Kez Gördüğünde, Cemre İçin Yeni Yıl O An Başlar. Kuzey'in Simay'dan Boşanmasıyla Hayallerine Daha Sıkı Sarılan Cemre, Barış'la Evliliğinin Biteceği Günü Sabırsızlıkla Beklemektedir. Cemre Bu Yılın, Önlerine Çıkan Tüm Engellere Rağmen "aşkın Yılı" Olacağını Hissetmektedir..
Pis Yedili 57.Bölüm Fragmanı 01:01
Pis Yedili 57.Bölüm Fragmanı 231 izlenme - 5 yıl önce Pis Yedili 57.Bölüm Fragmanı
Fatih ve Zeynep Selim İçin Endişeleniyor - Aşk Yeniden 57. Bölüm (31 Mayıs Salı)  03:44
Fatih ve Zeynep Selim İçin Endişeleniyor - Aşk Yeniden 57. Bölüm (31 Mayıs Salı) 93 izlenme - 2 yıl önce Sevdiklerini, ailelerini ve tüm hayatlarını geride bırakarak Amerika’ya giden ama geri dönme kararı veren Zeynep ve Fatih’e aşk güzel bir sürpriz yapar ve onları dönüş yolunda bir araya getirir. Bir yalan uydururlar ve bu yalan hem onların hem de ailelerin hayatları baştan sona değiştirir. Başrollerini Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy’un paylaştığı romantik komedi dizisi Aşk Yeniden ilk bölümünden itibaren herkesin gözdesi oldu. Aşk Yeniden yeni bölümleriyle FOX’ta.
Kiraz Mevsimi 57. Bölüm 2. Fragmanı 00:59
Kiraz Mevsimi 57. Bölüm 2. Fragmanı 77 izlenme - 2 yıl önce Kiraz Mevsimi 57. Bölümü ile 14 kasım 2015 saat 20:00'da Fox ekranlarında devam edecek. Bülent ve Meral'in evlilik hazırlığı anneleri gibi Ayaz'ı da rahatsız etmiştir ve evden ayrılır. Öykü kendini Ayaz'a affettirmeye çalışır fakat bu pek de kolay olmayacaktır. Ayaz'ın Öykü'den sakladığı gerçekler evliliklerinde büyük bir problem yaratacaktır. Mete ve Naz arasındaki ilişki gün geçtikçe ilerlemektedir. Kiraz Mevsimi dizisi her Cumartesi - 20:15 saatinde Fox Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.
Mukaddes'in Huzurlu Ortamı Sağlamak İçin Şiddetsiz İletişim Önerisi - Aşk Yeniden 57. Bölüm         03:22
Mukaddes'in Huzurlu Ortamı Sağlamak İçin Şiddetsiz İletişim Önerisi - Aşk Yeniden 57. Bölüm 81 izlenme - 2 yıl önce Sevdiklerini, ailelerini ve tüm hayatlarını geride bırakarak Amerika’ya giden ama geri dönme kararı veren Zeynep ve Fatih’e aşk güzel bir sürpriz yapar ve onları dönüş yolunda bir araya getirir. Bir yalan uydururlar ve bu yalan hem onların hem de ailelerin hayatları baştan sona değiştirir. Başrollerini Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy’un paylaştığı romantik komedi dizisi Aşk Yeniden ilk bölümünden itibaren herkesin gözdesi oldu. Aşk Yeniden yeni bölümleriyle FOX’ta.
Poyraz Karayel 57. Bölüm - Ayşegül Yakalanacak Mı? (11 Mayıs Çarşamba) 04:55
Poyraz Karayel 57. Bölüm - Ayşegül Yakalanacak Mı? (11 Mayıs Çarşamba) 78 izlenme - 2 yıl önce Gizlice Neşet'in odasına giren Ayşegül, Heisenberg'in aslında kim olduğunu öğreniyor. Poyraz Karayel 57.Bölüm Özeti Ayşegül ve Neşet’i Gören Poyraz Deliye Dönüyor! Poyraz, Ayşegül ve Neşet’i samimi halde görünce deliye döner. Neşet’in bir şeyler çevirdiğinden şüphelenmeye başlamıştır. Poyraz’ın Neşet’i araştırması ise savcıyla anlaşma yapan Ayşegül’ün işine gelmemektedir, o yüzden savcıyla bir plan yaparlar. Poyraz'lar Sadreddin sayesinde uyuşturucu işinde Heisenberg isimli kilit biri olduğunu öğrenirler. Ne yapıp edip onu ele geçirmeleri gerekiyordur. Ama Heisenberg’i kaçırmayı planladıkları davette karşılarına Ayşegül ve Neşet çıkar.
Karadayı 57. Bölüm Son Sahne 05:42
Karadayı 57. Bölüm Son Sahne 181 izlenme - 4 yıl önce Karadayı 57. Bölüm Son Sahne
Güllerin Savaşı 57. Bölüm 3. Fragmanı 00:49
Güllerin Savaşı 57. Bölüm 3. Fragmanı 70 izlenme - 2 yıl önce Güllerin Savaşı yeni sezona bomba gibi bir giriş yapıyor. Güllerin Savaşı 57. bölümü ile 14 kasım 2015 Cumartesi akşamı saat 20:00'da kanal D ekranlarında. Gülfem kulaklarına inanamayacağı büyük gerçeği öğreniyor. Gülfem Gülru'nun kardeşi olduğunu öğreniyor. Bu gerçek ikilinin arasında önümüzdeki bölümlerde nelere yol açacak hep birlikte göreceğiz. Güllerin Savaşı dizisi her Cumartesi - 21:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.
Avrupa Avrupa 57. Bölüm Fragmanı 00:39
Avrupa Avrupa 57. Bölüm Fragmanı 226 izlenme - 5 yıl önce pazar günlerinin neşeli dizisi Avrupa Avrupa 57. Bölümü ile 6 ocak 2013 pazar akşamı saat 8'e 10 kala TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. keyifli seyirler dileriz.
Fatih ile Zeynep Amerika'ya Taşınmak İstediklerini Açıklıyor - Aşk Yeniden 57. Bölüm (31 Mayıs Salı) 03:40
Fatih ile Zeynep Amerika'ya Taşınmak İstediklerini Açıklıyor - Aşk Yeniden 57. Bölüm (31 Mayıs Salı) 66 izlenme - 2 yıl önce Sevdiklerini, ailelerini ve tüm hayatlarını geride bırakarak Amerika’ya giden ama geri dönme kararı veren Zeynep ve Fatih’e aşk güzel bir sürpriz yapar ve onları dönüş yolunda bir araya getirir. Bir yalan uydururlar ve bu yalan hem onların hem de ailelerin hayatları baştan sona değiştirir. Başrollerini Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy’un paylaştığı romantik komedi dizisi Aşk Yeniden ilk bölümünden itibaren herkesin gözdesi oldu. Aşk Yeniden yeni bölümleriyle FOX’ta.