Hoşgeldiniz!

5v5 Videoları İzle

Birisi Ulti Kombosu Mu Dedi? 00:59
Birisi Ulti Kombosu Mu Dedi? 22.621 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin En Büyük League Of Legends Platformu. Tüm oyun videoları, tanıtımları ve daha fazlası için kanalımıza abone olun; www.izlesene.com/sihirdarvadisi
Beşte Beş Uğruna 00:38
Beşte Beş Uğruna 6.402 izlenme - 3 yıl önce Zorlu yolları aşan Jarvan, son hedefine doğru yola çıkıyor ve olanlar oluyor. İyi seyirler.
Zac'in Pasifiyle İlk Kan Garanti! 00:29
Zac'in Pasifiyle İlk Kan Garanti! 6.363 izlenme - 3 yıl önce Eğer takımınızda bir Zac varsa ve biraz gözünüzü karartıp ışınlan büyüsünü almayı tercih ederseniz, size ilk kanı garanti edebiliriz. Şaka bir yana küçük Zac'leri öldürmeden önce karşı tarafın sihirdar büyülerine iki kere baksanız iyi edersiniz, yoksa siz de videodaki gibi yemlenebilirsiniz!
Shurima: Uluların Yükselişi 03:25
Shurima: Uluların Yükselişi 2.317 izlenme - 3 yıl önce İmparator, Shurima’nın görkemli günlerini geri getirmeye geliyor. League of Legends ile ilgili tüm videolar burada! Heyecanı paylaşmak için sen de resmi kanalımıza abone ol.
CS:GO MATCH! GOL GOL GOL /batuhançelik /ozanberkil /gereksizoda 30:25
CS:GO MATCH! GOL GOL GOL /batuhançelik /ozanberkil /gereksizoda 385 izlenme - 1 yıl önce Ucuz ve Güvenilir Minecraft Satın Almak İçin Hemen Tıkla ! http://www.minecraftpazari.com/ YOUNOW : https://www.younow.com/kwhane-arda YOUTUBE : http://bit.ly/1AKcOMs TWITCH.TV : http://www.twitch.tv/kwhane FACEBOOK : https://www.facebook.com/kwhane GOOGLE + : http://bit.ly/1p58nsO Yorumlarınızda saygıyı eksik etmeyin :) Your comments , do not skimp respect :) Spam yapanlar banlanırlar! Spammers are banned ! Beğenin ve yorum yapın! Tabi ki de ABONE olmayı unutmayın! Appreciation and comment ! Of course, do not forget to subscribe ! LIKE IT! And SUB PLZ ! :)
Drakensang Online - 5v5 & 6v6 Pvp 02:48
Drakensang Online - 5v5 & 6v6 Pvp 127 izlenme - 3 yıl önce Drakensang Online - 5v5 & 6v6 Pvp
DotA 2 Maceraları Bölüm 38 | QoP 39:19
DotA 2 Maceraları Bölüm 38 | QoP 42 izlenme - 3 yıl önce Tüm oyun videoları, tanıtımları ve daha fazlası için kanalımıza abone olun; www.izlesene.com/oyungunlukleriTR