Hoşgeldiniz!

6 yaşında

Albert - Booty Pop (Henüz 6 Yaşında) 02:39
Albert - Booty Pop (Henüz 6 Yaşında) 38.197 izlenme - 6 yıl önce Amerikalı 6 yaşındaki albert çektiği' kliple herkesi şaşırttı. Klip, MTV'de de yayınlanmaya başlandığı söylenen klibi Türkiye ise ilk kez İzlesene.com da yayınlıyoruz.
6 yaşında geleceğin ronaldosu,messi si,ronaldinhos 02:49
6 yaşında geleceğin ronaldosu,messi si,ronaldinhos 10.120 izlenme - 9 yıl önce 6 yaşında çocuk süper fransanın yeni zidanı
Nureddin Yıldız'ın Sinop'tan Kovulması 01:23
Nureddin Yıldız'ın Sinop'tan Kovulması 2.905 izlenme - 2 yıl önce "6 yaşındaki çocukla evlenilebilir" sözleriyle tanınan Nureddin Yıldız'ın Sinop'ta gerçekleştirmek istediği etkinlik, protestoların büyümesi nedeniyle iptal edildi. Sinop'ta Nurettin Yıldız'ın "Bu Zamanın Sabrı" konulu etkinliği polisin kurduğu barikatlara rağmen Sinop halkı tarafından iptal ettirildi. Sosyal Doku Vakfı; Gençlik ve Spor Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı ve İHH ortaklığında gerçekleştirilmek istenen etkinlikten haberdar olan yüzlerce yurttaş, konferans salonu önünde toplandı. Halk akşam saatlerinde ise Uğur Mumcu Meydanı'nda toplanarak bir basın açıklaması gerçekleştirdi. Bu sırada "Çocuk istismarcısı defol" sloganları atıldığı duyuldu. Laiklik sloganlarının atıldığı protestoda polis barikatını geçen yurttaşlar etkinliğin gerçekleştirilmek istendiği salonun önüne ulaştı. Olayların sürmesi ardından İl Emniyet Müdürü Yusuf Biner, kalabalığa konferansın iptal edildiğini duyurdu.
46 Yaşındaki Babanın 6 Yaşında Kız olması Ve Evlatlık Alınması 04:36
46 Yaşındaki Babanın 6 Yaşında Kız olması Ve Evlatlık Alınması 3.517 izlenme - 2 yıl önce Önceliğinen videoda alt yazı olmaması için özürlerimi iletirim. Bu abimiz yada küçük kızımız erkek olarak dünyaya gelmiş. büyümüş evlenmiş çocukları olmuş felan. Ama bedeni erkekken kendini kadın gibi neyim hissettiğini fark etmiş. Trans yürüyüşlerine felan katılmış. Karısıda Napıyorsun bey manyadın mı bırak bu işleri demiş. Adam da sokarım böyle işe diyerek trans olmaya karar vermiş. Ama bir anda yetiştin bir trans olmak istememiş. Ve 6 Yaşındaki bir kız olmaya karar vermiş. Kız olarak çocukluğunu yaşamak istemiş. Dahada tuhafı, kendisini evlat edinecek bir aile bulmuş. Yani birileri 46 yaşında olmasına rağmen 6 yaşındaki bir kız gibi giyinen adamı evlatlık edinmiş. Neyse, bigün bu kızın yada abinin çocuğu aramış. Baba ben evleniyorum düğünüme gel demiş. Ama öyle giyip gelme lütfen demiş. Bu adamın çok zoruna gitmiş. Neden onu öyle kabullenmek istemediklerini felan anlamamış. İntiharı neyim düşünmüş. Neyse 46 Yaşındaki adamdan 6 yaşındaki kızı çıkarırsak Ne yapar 40 Yapar. MHP nin 40. yılını sevgi ve saygıyla yeniden anıyoruz.
6 Yaşında Milyoner Oldu! 01:09
6 Yaşında Milyoner Oldu! 2.531 izlenme - 5 yıl önce Abd'de Tlc Kanalında Yayınlanan Tartışmalı Yarışma Programı Toddlers And Tiarasrsquo;ın Eski Yıldızlarından Isabella Barrett Henüz Altı Yaşında Olmasına Rağmen Güzellik Yarışmalarından Televizyon Programlarından Ve Kendi Adını Taşıyan Mücevher Ve Makyaj Ürünleri Markalarından Kazandığı Paralar Sayesinde Milyonlarla Oynuyor.
6 Yaşında Break Dance Ustası! 03:26
6 Yaşında Break Dance Ustası! 2.047 izlenme - 4 yıl önce 6 yaşındaki çocuk bu hale gelmiş olmak için break dance yaparak doğmuş olmalı! İnsan gerçekten hayret ediyor.
6 Yaşındaki Çocuğun Yalan Makinesi ile İmtihanı 03:36
6 Yaşındaki Çocuğun Yalan Makinesi ile İmtihanı 612 izlenme - 3 yıl önce Yalan makinesi serisine devam ediyoruz. Bu sefer karşımızda farklı zevklere sahip bir çocuk var. İyi seyirler.
 6 yaşındaki kız 133 bin Dolar çaldı 00:42
6 yaşındaki kız 133 bin Dolar çaldı 506 izlenme - 4 yıl önce Suudi Arabistan’da güvenlik kamerasına yansıyan bir hırsızlık olayı bu kadarına da pes dedirtti. Görüntülerde bir kuyumcu dükkanına giren 2 kadın ve yanlarında bulunan 6 yaşlarındaki kız çocuğu görülüyor. Kadınlar kuyumcuyu oyalarken küçük kız çocuğu tezgahın arka kısmında bulunan kasaya gidiyor. Kasadan 133 bin Dolar değerinde Suudi Riyali çalan kız, daha sonra annesinin yanına gelerek parayı çantaya koymaya çalışıyor.
6 Yaşında Asker 00:37
6 Yaşında Asker 942 izlenme - 8 yıl önce henüz 6 yaşındayken ölümsüz kahramanlardan etkilenip askere gitmek isteyen küçük bir çocuk için özel bir video.kendini askerde hissediyor.
6 Yaşında Black Metal Söyleyen Kız 05:26
6 Yaşında Black Metal Söyleyen Kız 214 izlenme - 4 yıl önce 6 yaşında black metal söyleyen kız. 30.10.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim '6 yaşında black metal söyleyen kız' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...