Hoşgeldiniz!

8 mart kadınlar günü

8 Mart Kadınlar Günü Kutlu Olsun, Kadınlarımızın Kıymetini Hergün Aynı Değerde Bilmek Dileğiyle 02:09
8 Mart Kadınlar Günü Kutlu Olsun, Kadınlarımızın Kıymetini Hergün Aynı Değerde Bilmek Dileğiyle 304 izlenme - 2 hafta önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera/ Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com
8 Mart Dünya Kadınlar Günü 04:45
8 Mart Dünya Kadınlar Günü 46.444 izlenme - 10 yıl önce Bütün kadınlarımızın kadınlar gününü kutlarız Dünya Kadınlar Günü ya da Dünya Emekçi Kadınlar Günü her yıl 8 Mart'ta kutlanan ve Birleşmiş Milletler tarafından tanımlanmış uluslararası bir gündür.İnsan hakları temelinde kadınların siyasi ve sosyal bilincinin geliştirilmesine, ekonomik, siyasi ve sosyal başarılarının kutlanmasına ayrılmaktadır. Türkiye'de ise 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü ilk kez 1921 yılında "Emekçi Kadınlar Günü" olarak kutlanmaya başlandı .
Filli Boya'nın Kadınlar Günü Reklamı 03:18
Filli Boya'nın Kadınlar Günü Reklamı 163 izlenme - 2 hafta önce Boya markası Filli Boya geçen yıl olduğu gibi bu yıl da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için çok konuşulacak bir çalışmaya imza attı.Firmanın hazırladığı reklam filmi bugün 21.30’da tüm kanallarda aynı anda yayına girdi. Reklamda “Mucizemsin” etiketi kullanılırken kadının toplumdaki yerine dikkat çekildi. Kadına uygulanan ayrımcılığı da eleştiren reklam filminde önemli mesajlar yer aldı.
Hadise Menemen 8 Mart Kadınlar Günü Konseri 20:04
Hadise Menemen 8 Mart Kadınlar Günü Konseri 4.819 izlenme - 4 yıl önce Hadise Menemen 8 Mart Kadınlar Günü Konseri
Dünyaya Kadın Olarak Gelmek İstermiydiniz (Sokak Röportajları) 03:44
Dünyaya Kadın Olarak Gelmek İstermiydiniz (Sokak Röportajları) 1.112 izlenme - 1 yıl önce 8 Mart'a özel, Sokak Röportajları erkeklere sormuş. yanıtları utanarak dinliyoruz efendim. İyi seyirler.
Ezgi Mola ile 8 Mart Kadınlar Günü Manifestosu 08:15
Ezgi Mola ile 8 Mart Kadınlar Günü Manifestosu 32 izlenme - 2 hafta önce 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde koltuğu Ezgi Mola’ya bırakıyoruz. Kadın erkek ilişkileri, kadının toplumdaki yeri, tarihteki yeri, eşitlik ve kadın hakları üzerine Stolk.
Suriyeli ve Türk Kadınlardan Dünya Kadınlar Günü Kutlaması 02:08
Suriyeli ve Türk Kadınlardan Dünya Kadınlar Günü Kutlaması 15 izlenme - 2 hafta önce Nüfusundan daha çok Suriyeli sığınmacıyı ağırlayan Kilis'te, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Suriyeli ve Türk kadınlar için sosyal uyumu güçlendirmek amacıyla kutlama etkinliği düzenlendi.
Sümeyra Çakır - Kadınlarımızın Yüzü 04:54
Sümeyra Çakır - Kadınlarımızın Yüzü 1.095 izlenme - 5 yıl önce Sümeyra Çakır - Kadınlarımızın Yüzü
Los Vivancos'tan 8 Mart Gösterisi İçin Mesaj Var! - A Message From Los Vivancos! 01:14
Los Vivancos'tan 8 Mart Gösterisi İçin Mesaj Var! - A Message From Los Vivancos! 321 izlenme - 3 yıl önce Flamenko'nun prensleri olarak bilinen “Los Vivancos”, en özel dans gösterileriyle 8 Mart Kadınlar Günü’nde Akasya Acıbadem’de sahne alacaklar. Anadolu yakasının cazibe merkezi olan ve gerçekleştirdiği kültür-sanat etkinlikleriyle adından söz ettiren Akasya Acıbadem, 8 Mart’ta flamenko’nun prenslerine ev sahipliği yapıyor. Sihirli Senfonik müziklerle zenginleşen, epik bir flamenko gösterisi olan Los Vivancos grubunun sunacağı “Aeternum”; dans severlere doğaüstü olayları ve limitlerini sorgulayan bir dans şöleni vaat ediyor. Los Vivancos, okuma yazmayı öğrenmeden enstrüman çalmaya başlayan, aynı kanı taşıyan, flamenko ateşiyle sahneleri yakan 7 kardeşten oluşuyor. Küçük yaşlarda ailelerine yaptıkları gösterilerini, birlikte gittikleri Barselona Dans Konservatuarı’yla profesyonel alana taşıdılar. 2004’ten bu yana katıldıkları televizyon programları, festivallerin yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri, Hollanda, Belçika, İngiltere, Kanada, Kolombiya, gibi dünyanın farklı ülkelerinde gerçekleştirdikleri özel gösterileriyle dinamizmleri, teknikleri ve uyumlarıyla izleyenlere unutulmaz ve keyifli anlar yaşatıyorlar. 7 kardeşin öyküsünü anlattıkları gösterileri “7 Hermanos” ile dünyayı dolaşan ve 30 ülkede milyonlarca kişiye ulaşan Los Vivancos, yeni gösterileri “Aeternum” ile sihirli bir atmosfer sunarak senfonik müzikler ile muhteşem bir flamenko şöleni sunuyor. Los Vivancos, son 5 yıl içerisinde Gran Teatro La Fenice di Venezia ödülü, Festival International du Cirque de Monte-Carlo En İyi Gösteri Ödülü, “Jerome Medrano” Özel Ödülü, Madrid Koreografi Yarışması En İyi Dansçılar Ödülü, City of Castellon Koreografi Yarışması En İyi Koreografi ödülü ve Kiwanis Uluslararası Müzik Festivali En İyi Müzikal Gösteri ödülü gibi bir çok ödülün sahibi olmuştur. Akasya Acıbadem, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde flamenkonun prensleriyle birlikte ziyaretçilerini bekliyor. https://www.facebook.com/pasionturca2011 https://www.facebook.com/pasion.turca
Pilotlardan Havada 8 Mart Kutlaması 00:17
Pilotlardan Havada 8 Mart Kutlaması 157 izlenme - 2 yıl önce Pilotlar, uçuş sırasında kadın hava trafik kontrolörlerinin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı. Pilotlar ve kule arasındaki kutlama mesajları, telsiz konuşmalarına da yansıdı.
Garanti / Dünya Kadınlar Günü kutlaması 01:12
Garanti / Dünya Kadınlar Günü kutlaması 175 izlenme - 2 yıl önce Çalışanlarımızla birlikte 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için hazırladığımız videomuz…
Köpekli Hikayem 8 Mart  Kadınlar Günü Özel Bölümü 02:51
Köpekli Hikayem 8 Mart Kadınlar Günü Özel Bölümü 134 izlenme - 2 yıl önce 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü uluslararası çapta her yıl kutlanan bir gündür. Bugünün kutlanmasının amacı kadınların siyasi ekonomik ve sosyal bilincinin geliştirilmesi ve bu konudaki tüm başarıların öneminin vurgulanmasıdır. 8 Mart 1857 tarihinde ABD'nin New York kentinde 40.000 dokuma işçisi daha iyi çalışma koşulları istedikleri için bir tekstil fabrikasında greve başlar Ancak güvenlik güçleri aldıkları emirle işçilere saldırır ve işçiler fabrikaya kilitlenir. arkasından çıkan yangında işçilerin fabrika önünde kurulan barikatlardan kaçamaması sonucunda 129 kadın işçi can verir. Cenaze törenlerine 10.000 kişi katılır. 10.000 kışi iletişim teknolojilerinin bu günkü gibi olmadığı 1857 yılı için gerçekten rekor bir sayıdır. Bu acı olayın 53 yıl sonrasında, Ağustos 1910 da Almanya Sosyal Demokrat Partisi önderlerinden Clara Zetkin, hayatını kaybeden kadın işçilerin anısına 8 Mart'ın Dünya Kadınlar Günü olarak anılması önerisini getirir ve öneri oybirliğiyle kabul edilir. 67 yıl sonra ise , 16 aralık sabahı 8 Mart'ın "Dünya Kadınlar Günü" olarak anılması Birleşmiş Milletler tarafından kabul edilir. Ülkemizde ise 8 Mart Dünya Kadınlar Günü 1921 den günümüze tam 93 yıldan beri "Emekçi Kadınlar Günü" olarak kutlanmaktadır. Bugün 8 MART 2014, bu videonun ulaştığı tüm kadınların EMEKÇİ KADINLAR gününü kutluyoruz. Şunu da belirmek isteriz ki bizim için kadın emekçiler sadece insanlardan ibaret değil. Yaptığımız iş dolayısı ile bize yavru veren, bizimle birlikte köpek eğiten, ziyaretimize gelen tüm insan ve köpeklerle dostluk kuran, iyi ve kötü günde, zengin ya da fakir, kilolu veya zayıf, güzel veya çirkin olmamıza bakmadan bize kalbini açmayı görev edinmiş 12'si şu an kayda giren ve buraya sığmayan tüm dişi köpeklerimizin de emekçi kadınlar gününü kutluyoruz.
Kadınlar Günü 00:22
Kadınlar Günü 259 izlenme - 5 yıl önce Çalğan'ın Kadınlar Günü Konuşması
Shewolf 8 Mart Kadınlar Günü Hediyeleşme 02:17
Shewolf 8 Mart Kadınlar Günü Hediyeleşme 206 izlenme - 8 yıl önce hediyeleşme
Bana Özgecan Aslan De 00:44
Bana Özgecan Aslan De 142 izlenme - 3 yıl önce 8 Mart Dünya Kadınlar Günü adına; öldürülen, taciz ve tecavüze uğrayan, şiddet mağduru tüm kadınlarımıza ithafen... www.amedtoday.com amed haber site
Gazapizm & Boykot - Kutlu Olsun Günün (8 Mart) 07:36
Gazapizm & Boykot - Kutlu Olsun Günün (8 Mart) 112 izlenme - 3 yıl önce Gazapizm & Boykot - Kutlu Olsun Günün (8 Mart) Gazapizm & Boykot - Kutlu Olsun Günün (8 Mart) Gazapizm & Boykot - Kutlu Olsun Günün (8 Mart) Gazapizm & Boykot - Kutlu Olsun Günün (8 Mart) Gazapizm & Boykot - Kutlu Olsun Günün (8 Mart) Gazapizm & Boykot - Kutlu Olsun Günün (8 Mart) Gazapizm & Boykot - Kutlu Olsun Günün (8 Mart) Gazapizm & Boykot - Kutlu Olsun Günün (8 Mart)
8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü - A.Ü. Genç Filarmoni Orkestrası ve Çoksesli Korosu 04:50
8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü - A.Ü. Genç Filarmoni Orkestrası ve Çoksesli Korosu 88 izlenme - 3 yıl önce Ankara Üniversitesi Genç Filarmoni Orkestrası ve Çoksesli Korosu ile İletişim Fakültesi Film Atölyesi öğrencilerinin 8 Mart emekçi kadınlar günü için düzenlediği Fash Mob
Bazı Kadınlar 9 Mart'ı Göremeyebilir ! 00:59
Bazı Kadınlar 9 Mart'ı Göremeyebilir ! 115 izlenme - 6 yıl önce
8 Mart Dünya Farkındalık Günü 01:04
8 Mart Dünya Farkındalık Günü 90 izlenme - 3 yıl önce "Hayatınızda Bir Gün Empati Kurun ve Kadın Olmayı Deneyin." Oyuncular: Hakan İşitmez, İlker Yaşar, Melih Yurtcul
Amasya Eğitim-Sen 8 Mart Kadınlar günü nedeniyle yemek verdi 05:05
Amasya Eğitim-Sen 8 Mart Kadınlar günü nedeniyle yemek verdi 92 izlenme - 5 yıl önce Amasya Eğitim-Sen 8 Mart Kadınlar günü nedeniyle yemek verdi
Tff'den 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliği 05:05
Tff'den 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliği 30 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Futbol Federasyonu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla etkinlik düzenledi.
Pilotlardan Havada 8 Mart Kutlaması 00:31
Pilotlardan Havada 8 Mart Kutlaması 26 izlenme - 2 yıl önce Pilotlar, uçuş sırasında kadın hava trafik kontrolörlerinin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı. Pilotlar ve kule arasındaki kutlama mesajları, telsiz konuşmalarına da yansıdı.
Odun Erkeklerin Korkulu Rüyası 8M! 01:08
Odun Erkeklerin Korkulu Rüyası 8M! 26 izlenme - 3 yıl önce Geliyor!!! 8 Mart'ın kurtarıcısı , odun hemcinslerimin korkulu rüyası,erkegin hası adamın dibi! 8M derbi mi yoksa sinema mı ikilemine bir son veriyor tabi ki de kadının 8M'i erkeğin fendini yeniyor. Fenomen psikopat panda reklamına selam çakmış kısa komikli video
Tekrar) Kadın Sporculardan 8 Mart Mesajı 01:55
Tekrar) Kadın Sporculardan 8 Mart Mesajı 4 izlenme - 1 yıl önce Türk sporunda, branşlarının önde gelen kadın sporcu ve yöneticileri, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde "şiddetin bitmesi ve başarıya inanmaları" mesajları verdi.
Fenerbahçeli Kadın Basketbolcular İmza Dağıttı 01:59
Fenerbahçeli Kadın Basketbolcular İmza Dağıttı 2 izlenme - 1 yıl önce - Fenerbahçeli kadın basketbolcular imza dağıttıİSTANBUL - 8 Mart Dünya kadınlar Günü sebebiyle Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı oyuncuları imza dağıttı.