Hoşgeldiniz!

8bit

8 bit Nostalji Chip & Dale ve Unutulmaz Atari Karakterleri 01:27
8 bit Nostalji Chip & Dale ve Unutulmaz Atari Karakterleri 1.524 izlenme - 2 yıl önce Chip & Dale oyununa Mortal Combat, Ninja Turtles, Contra, Felix, Duck Tales, Alaaddin, Prince of Persia, Duck Hunt, Bomberman ve birçok oyun karakterini monte etmişler nostaljik olan bu vidyoyu izliyoruz.
Galatasaray Şampiyonlar Ligi 8 Bit Serenomisi 00:38
Galatasaray Şampiyonlar Ligi 8 Bit Serenomisi 683 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'ımızın 8 bit şampiyonlar ligi müziği eşliğinde ki videosunu izliyoruz.
Atarideki Buz Hokeyi - Blades of Stell 09:56
Atarideki Buz Hokeyi - Blades of Stell 539 izlenme - 2 yıl önce Çocukluğumda mahalledeki arkadaşımla oynadığım sayı atmaktan çok dövüştüğümüz efsane oyun konami firmasının olup 4 ayrı ülkeden 8 farklı takım seçilebiliyor, ayrıca oyunun ismide unutmuş olabilirsiniz Blades of Stelldir.
trip 8bit dünya çocukları için 03:49
trip 8bit dünya çocukları için 377 izlenme - 8 yıl önce
Black Riders - Keygen Sesi 01:16
Black Riders - Keygen Sesi 112 izlenme - 2 yıl önce Fazla açıklamaya gerek yok. Bilen bilir bu melodiyi... Siz ön tarafta işinizi hallederken arka plandan çalar bu müziği kulak çaktırmadan beyne iletir. Beyinde "hııı güzelmiş la" der kendi kendine içinden sessizce, sonra el, pencere kapatma çarpısında kala kalır.
The Matrix - 8 Bit Versiyonu 03:01
The Matrix - 8 Bit Versiyonu 176 izlenme - 3 yıl önce The Matrix filminin 8 bitlik versiyonu. Akılda kalan sahnelerin 8 bitlik hali hayli güzel olmuş.Daha önce de matrix filminin dövüş sahnelerine yapılan 8 bitlik ses efektini paylaşmıştım. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/210408/8-bit-ses-efektli-matrix
Duck Tales Atari Oyunu 12:25
Duck Tales Atari Oyunu 102 izlenme - 2 yıl önce Capcom tarafından çıkarılan Duck Tales(Varyemez Amca)atari oyunudur. Bir çok kişi hatırlar bu oyunu. Capcom yeniden yapıyor bu oyunu videosu var. Oyunun amacı para topluyorsunuz ördek zengin zaten neden para topluyor. Bu videoda bilmediğiniz yerler de var. Ay bölümündeki müzik güzeldir. Youtubeda bir adam coverlamış çok güzel dinlemenizi tavsiye ederim.
Sertap Erener - Zor Kadın (8 Bit Versiyonu) 04:28
Sertap Erener - Zor Kadın (8 Bit Versiyonu) 77 izlenme - 2 yıl önce gerçekten güzel bir çalışma, son zamanlarda gördüğüm iyi işlerden, nasıl yapıldığı hakkında bir fikrim yok ama yapan kişiye bizlerden bir el alkış... başka şarkılar için yutup kanalı : http://tinyurl.com/odffj7f (benden sonra diğer şarkıları yüklemeye çalışacak olan arkadaşlar da umarım bu kanalı paylaşır)
Pele'li Atari reklamı 00:29
Pele'li Atari reklamı 69 izlenme - 2 yıl önce Yıl 1978. Pele, Ahmet Ertegün'ün kurduğu Cosmos takımında Beckenbauer ve Yasin Özdenak ile birlikte oynayıp futbol kariyerini sonlandırdıktan hemen sonra efsane beyzbol oyuncusu Pete Rose ve ünlü komedyen Don Knotts eşliğinde Atari reklamlarında boy göstermiş, böylece yıldız futbolcuların reklamlarda oynamasının önü açılmış oldu.(salladım) Alkışlarla Yaşıyorum'un altyazısız videoları sayesinde öğrendiğim ingilizcemle yanlış çevirmediysem "futbolu bıraktıktan sonra atari oynamaya başladım" gibi bir replik ile karşınızda Pele
The Goonies Atari Oyunu 10:00
The Goonies Atari Oyunu 98 izlenme - 2 yıl önce 1985 yılında vizyona giren The Goonies(Türkiyede Define Avcıları)ın atarilerde oynadığımız bir oyundur. Bu oyunda amaç bombaları patlatıp kardeşleri kurtarmaktır. Konaminin çıkardığı bu oyundur. Nerden nereye be Konami eskiden atari oyunlarını yapardı şimdi PES 2014'ü çıkaracaklar.