Hoşgeldiniz!

8bit

8 bit Nostalji Chip & Dale ve Unutulmaz Atari Karakterleri 01:27
8 bit Nostalji Chip & Dale ve Unutulmaz Atari Karakterleri 1.567 izlenme - 2 yıl önce Chip & Dale oyununa Mortal Combat, Ninja Turtles, Contra, Felix, Duck Tales, Alaaddin, Prince of Persia, Duck Hunt, Bomberman ve birçok oyun karakterini monte etmişler nostaljik olan bu vidyoyu izliyoruz.
Galatasaray Şampiyonlar Ligi 8 Bit Serenomisi 00:38
Galatasaray Şampiyonlar Ligi 8 Bit Serenomisi 733 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray'ımızın 8 bit şampiyonlar ligi müziği eşliğinde ki videosunu izliyoruz.
Atarideki Buz Hokeyi - Blades of Stell 09:56
Atarideki Buz Hokeyi - Blades of Stell 644 izlenme - 3 yıl önce Çocukluğumda mahalledeki arkadaşımla oynadığım sayı atmaktan çok dövüştüğümüz efsane oyun konami firmasının olup 4 ayrı ülkeden 8 farklı takım seçilebiliyor, ayrıca oyunun ismide unutmuş olabilirsiniz Blades of Stelldir.
trip 8bit dünya çocukları için 03:49
trip 8bit dünya çocukları için 377 izlenme - 9 yıl önce
The Matrix - 8 Bit Versiyonu 03:01
The Matrix - 8 Bit Versiyonu 211 izlenme - 3 yıl önce The Matrix filminin 8 bitlik versiyonu. Akılda kalan sahnelerin 8 bitlik hali hayli güzel olmuş.Daha önce de matrix filminin dövüş sahnelerine yapılan 8 bitlik ses efektini paylaşmıştım. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/210408/8-bit-ses-efektli-matrix
Black Riders - Keygen Sesi 01:16
Black Riders - Keygen Sesi 127 izlenme - 3 yıl önce Fazla açıklamaya gerek yok. Bilen bilir bu melodiyi... Siz ön tarafta işinizi hallederken arka plandan çalar bu müziği kulak çaktırmadan beyne iletir. Beyinde "hııı güzelmiş la" der kendi kendine içinden sessizce, sonra el, pencere kapatma çarpısında kala kalır.
Pele'li Atari reklamı 00:29
Pele'li Atari reklamı 104 izlenme - 3 yıl önce Yıl 1978. Pele, Ahmet Ertegün'ün kurduğu Cosmos takımında Beckenbauer ve Yasin Özdenak ile birlikte oynayıp futbol kariyerini sonlandırdıktan hemen sonra efsane beyzbol oyuncusu Pete Rose ve ünlü komedyen Don Knotts eşliğinde Atari reklamlarında boy göstermiş, böylece yıldız futbolcuların reklamlarda oynamasının önü açılmış oldu.(salladım) Alkışlarla Yaşıyorum'un altyazısız videoları sayesinde öğrendiğim ingilizcemle yanlış çevirmediysem "futbolu bıraktıktan sonra atari oynamaya başladım" gibi bir replik ile karşınızda Pele
Duck Tales Atari Oyunu 12:25
Duck Tales Atari Oyunu 119 izlenme - 3 yıl önce Capcom tarafından çıkarılan Duck Tales(Varyemez Amca)atari oyunudur. Bir çok kişi hatırlar bu oyunu. Capcom yeniden yapıyor bu oyunu videosu var. Oyunun amacı para topluyorsunuz ördek zengin zaten neden para topluyor. Bu videoda bilmediğiniz yerler de var. Ay bölümündeki müzik güzeldir. Youtubeda bir adam coverlamış çok güzel dinlemenizi tavsiye ederim.
The Goonies Atari Oyunu 10:00
The Goonies Atari Oyunu 114 izlenme - 3 yıl önce 1985 yılında vizyona giren The Goonies(Türkiyede Define Avcıları)ın atarilerde oynadığımız bir oyundur. Bu oyunda amaç bombaları patlatıp kardeşleri kurtarmaktır. Konaminin çıkardığı bu oyundur. Nerden nereye be Konami eskiden atari oyunlarını yapardı şimdi PES 2014'ü çıkaracaklar.
Jeremain Lens'ten 8 Bit Paylaşımı 00:15
Jeremain Lens'ten 8 Bit Paylaşımı 7 izlenme - 5 ay önce Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Jeremain Lens, Twitter hesabından Porto maçı öncesi 8 bit paylaşımı yaptı.