Hoşgeldiniz!

A Bigger Splash Videoları İzle

A Bigger Splash (2016) Fragman 02:06
A Bigger Splash (2016) Fragman 816 izlenme - 1 yıl önce Paul ve Marry evli bir çifttir ve ilişkilerini tazelemek için İtalya'ya seyahat etme kararı alırlar. Marry'nin yeni sevgilisi ve sevgilisinin kızını da bu ilginç seyahate dahil etmesiyle birlikte, kıskaçlık ve erotizm dolu bir yolculuk başlayacaktır. Yönetmenliğini Luca Guadagnino'nun üstlendiği filmin başrolleriniyse Dakota Johnson, Tilda Swinton ve Ralph Fiennes paylaşıyor.
A Bigger Splash Film izle 01:22
A Bigger Splash Film izle 333 izlenme - 11 ay önce Filmde eski grup arkadaşların bir araya gelerek eğlence dolu dakikalar geçirme isteğinin sonuçları kötüye çevirmesi, dram ve gizemi tatmanıza yardımcı olacak.
 A Bigger Splash (2015) Fragman Teaser 01:22
A Bigger Splash (2015) Fragman Teaser 318 izlenme - 1 yıl önce A Bigger Splash filminin fragmanı yayınlandı! Paul ve Marry evli bir çifttir ve ilişkilerini tazelemek için İtalya’ya seyahat etme kararı alırlar. Marry’nin yeni sevgilisi ve sevgilisinin kızını da bu ilginç seyahate dahil etmesiyle birlikte, kıskaçlık ve erotizm dolu bir yolculuk başlayacaktır. Yönetmenliğini Luca Guadagnino’nun üstlendiği filmin başrolleriniyse Dakota Johnson, Tilda Swinton ve Ralph Fiennes paylaşıyor.
A Bigger Splash Fragmanı 2016 02:01
A Bigger Splash Fragmanı 2016 14 izlenme - 12 ay önce Ayrıntıları için sitemiz : http://www.unalyapim.com/sen-benimsin/ Çıkış Tarihi: 6 Mayıs 2016 Tür: Suç, Dram, Gizem Yönetmen: Luca Guadagnino Ünlü bir rock yıldızının tatili eski bir arkadaş ve kızı ile beklenmedik ziyareti ile bozulur.