Hoşgeldiniz!

a hard days night

a hard day's night 01:31
a hard day's night 1.416 izlenme - 7 yıl önce 1964 yılı...liverpool'lu dört gencin dünyayı değiştirmek için tek ihtiyaç duydukları küçük otel odalarından çıkıp dış dünyaya adım atmaktır. richard lester'ın bu rock n'roll komedisinde henüz pek toy olan beatles grubunun çılgın hayranlar paranoyak yapımcılar ve sorunlu aile üyelerinin arasından sıyrılmayı başarmasının sırrı doymak bilmez muziplik düşkünlükleri ile eğlenceye olan aşırı bağımlılıklarına bağlanıyor.
The Beatles - A Hard Day's Night 02:21
The Beatles - A Hard Day's Night 95 izlenme - 3 yıl önce 1964 yılında çekilmiş, bize Beatles'ı şarkıyla, şakayla, türlü türlü tatlılıklarla anlatan belgesel filmin şarkıyla müsemma görüntüleri. 'Köpek' gibi çalıştığımız zor bir günün gecesinde dinlendiğinde keyif verir. Filmi izledikten sonra yine John Lennon diyorum. Çok başka bir adam.
The Beatles  - And i Love Her 02:50
The Beatles - And i Love Her 95 izlenme - 3 yıl önce 25–27 Şubat 1964tarihinde kaydedilen bu aşk şarkısı aynı sene çıkan A Hard Day's Night albümünde yer almaktadır. Lennon–McCartney tarafından bestelenen şarkının unutulmaz introsu Harrison tarafından bestelenmiştir. '' Yıldızlardan da parlak, Karanlık Semada. Biliyorum ona aşkım, Ölmez asla ve aşığım ona. ''
a hard day's night fragmanı 1 01:31
a hard day's night fragmanı 1 120 izlenme - 7 yıl önce 1964 yılı...liverpool'lu dört gencin dünyayı değiştirmek için tek ihtiyaç duydukları küçük otel odalarından çıkıp dış dünyaya adım atmaktır. richard lester'ın bu rock n'roll komedisinde henüz pek toy olan beatles grubunun çılgın hayranlar paranoyak yapımcılar ve sorunlu aile üyelerinin arasından sıyrılmayı başarmasının sırrı doymak bilmez muziplik düşkünlükleri ile eğlenceye olan aşırı bağımlılıklarına bağlanıyor.