Hoşgeldiniz!

Aaron Hunt

 Trabzonspor 0-2 Werder Bremen (Maç Özeti) 02:03
Trabzonspor 0-2 Werder Bremen (Maç Özeti) 1.884 izlenme - 6 yıl önce Sezona verilen arayı Antalya'da geçiren Trabzonspor, Tuttur Cup'ta karşılaştığı Werder Bremen'e 2-0 mağlup oldu. Müsabakaya her iki takım da hazırlık maçı olmasına rağmen as kadro ağırlıkla çıksa da son derece temposuz bir başlangıç yaptı. Önce savunmayı düşünen bir anlayışla sahaya çıkan iki ekip, ilk devre boyunca ciddi bir pozisyona giremeyince devre başladığı gibi sona erdi 0-0. İkinci devre ise daha tempolu başladı. Devrenin hemen başında Alman ekibi, Aaron Hunt'un kaydettiği golle öne geçmeyi başardı. 48'inci dakikada gelen golün ardından Trabzonspor, rakip kaleye yüklenirken Janko ile girdiği pozisyonu değerlendiremedi. 59'uncu dakikada ise Schmitz'in soldan açtığı ortayı tamamlayan Petersen farkı 2'ye çıkardı. Maçın geri kalan bölümünde başka gol olmayınca Trabzonspor sahadan mağlup ayrıldı 0-2 Tranzonspor ve Beşiktaş, 2 gün sonra üçüncülük için kozlarını paylaşacak.
Aaron Hunt'dan Müthiş Fair- Play Örneği! 00:32
Aaron Hunt'dan Müthiş Fair- Play Örneği! 422 izlenme - 4 yıl önce Werder Bremen'li Futbolcu Aaron Hunt, Nürnberg İle Oynanan Bir Pozisyonda Kendini Yere Attıktan Sonra Hakem Penaltı Çaldı. Hunt, Hakemin Yanına Giderek Pozisyonun Penaltı Olmadığını Belirtti Ve Hakemin Kararını Değiştirtti.
Aaron Hunt'un Burak Yılmaz'a Özenip Sonradan Çark Etmesi 00:40
Aaron Hunt'un Burak Yılmaz'a Özenip Sonradan Çark Etmesi 85 izlenme - 3 yıl önce Werder Bremen - Nuremberg maçında yaşanan bu olayda hakem çok pis tongaya düşmüş gerçekten, Neyse ki Hunt sonradan ''yok lan bu kadarı da ayıp olur'' diyerek fair playe döndürmüş işi. Rol yetenek 99. Maç 2-0 bitmiş. Videoyu yabancı siteden arakladım Türk anlatımı çıktı!
Alman Yıldız Aaron Hunt, Beşiktaş'a Yeşil Işık Yaktı 00:41
Alman Yıldız Aaron Hunt, Beşiktaş'a Yeşil Işık Yaktı 2 izlenme - 2 ay önce Sezon sonunda Alman ekibi Hamburg'dan ayrılması beklenen yıldız futbolcu Aaron Hunt, Beşiktaş'a yeşil ışık yaktı.