Hoşgeldiniz!

Ab Videoları

Cem Toker: Vizesiz Avrupa ancak lastik botla mümkün 03:53
Cem Toker: Vizesiz Avrupa ancak lastik botla mümkün 3.276 izlenme - 1 hafta önce KRT'de Çağlar Cilara'ya konuk olan LDP eski Genel Başkanı Cem Toker yine ilginç yorumlarda bulundu. Türkiye'nin AB üyeliğinin artık imkansız olduğunu söyleyen Toker, "Amazon Kabileler Birliği Türkiye'yi almadan düşünür, Vizesiz Avrupa ancak lastik botla mümkün" dedi.
RTE Taklidi Yapan Elemanın 10 Kasım Mesajı, Can Dündar ve AB'ye Ayar Vermesi 04:21
RTE Taklidi Yapan Elemanın 10 Kasım Mesajı, Can Dündar ve AB'ye Ayar Vermesi 4.425 izlenme - 7 ay önce RTE Taklidi Yapan Elemanın 10 Kasım Mesajı, Can Dündar ve AB'ye Ayar Vermesi Gökhan Reis'ten 10 Kasım Mesajı; Can Dündar'a ve ona vatandaşlık veren AB'ye tarihi ayar.
Sizce Türkiye AB'ye Girmeli Mi? (Avrupa'da Ve Türkiye'de Sorduk) 03:49
Sizce Türkiye AB'ye Girmeli Mi? (Avrupa'da Ve Türkiye'de Sorduk) 3.022 izlenme - 6 ay önce Sokak Röportajında hem Avrupa'da hem de Türkiye'de sordu; "SİZCE TÜRKİYE AVRUPA BİRLİĞİNE GİRMELİ Mİ?" Almanya, Fransa, İspanya, İtalya, Hollanda, Çek Cumhuriyeti ve Türkiye'de yaptığımız röportajlarda hem Türk vatandaşlarına hem de AB ülkeleri vatandaşlarına Türkiye'nin üyelik durumunu sorduk. Çok acayip yanıtlar, hiç duymadığınız yaklaşımlar bu videoda!
AB'den Türkiye'de İdam Açıklaması 00:54
AB'den Türkiye'de İdam Açıklaması 3.507 izlenme - 10 ay önce Avrupa Birliği'nden Türkiye'de yaşanan 15 Temmuz darbe girişimi konusunda açıklama geldi. Türkiye'yi yakından izlediklerini söyledikleri açıklamada, 'idam' konusunda ise şöyle denildi: ''Türkiye, idam cezasını geri getirirse AB üyesi olamaz. Bu bizim belgelerimizde çok net. Bir diğer nokta ise, Türkiye Avrupa Konseyi'nin önemli bir üyesi. Ve insan hakları konvansiyonuna üye. Bu konseyinde idam konusundaki düşünceleri çok nettir. ''
AB Üst Düzey Yöneticilerini Taşıyan Malta Uçağı Düştü 02:20
AB Üst Düzey Yöneticilerini Taşıyan Malta Uçağı Düştü 2.990 izlenme - 7 ay önce Avrupa Birliği sınır yetkililerini taşıyan uçak Malta Luqa Havalimanı'ndan kalkıştan kısa bir süre sonra pistin yakınına düştü. Düşmesinin hemen ardından alevler için kalan uçakta kaynaklardan ve görgü tanıklarından edinilen bilgiye göre 5 kişi hayatını kaybetti. Ekiplerin kısa bir süre sonra müdahale ettiği uçak enkaza dönerken, pistin de hava trafiğine kapatıldığı ve uçuşlarda gecikmeler yaşandığı öğrenildi.
Prof. Dr. Özgür Demirtaş AB ile İlişkiler 04:27
Prof. Dr. Özgür Demirtaş AB ile İlişkiler 2.827 izlenme - 6 ay önce Avrupa Birliğinin ikircikli tavrıyla nasıl başa çıkılır dersiniz Özgür Hocamızdan dinleyelim.
Suriyelilerin Türkiye'ye Geri Dönmek İstemiyoruz Eylemi 01:28
Suriyelilerin Türkiye'ye Geri Dönmek İstemiyoruz Eylemi 6.857 izlenme - 1 yıl önce Türkiye ve AB mültecilerin geri kabul anlaşmasını onaylayınca Yunanistan-Makedonya sınırındaki İdomeni kampındaki mülteciler protesto gösterileri düzenlemeye başladı Eylem yapan suriyeliler "Türkiye'ye geri dönmek istemiyoruz" "Türkiye'ye Hayır" " "Merkel bize yardım et" sloganları attı.
Legs And Back - Ab Ripper X 01:18:58
Legs And Back - Ab Ripper X 17.334 izlenme - 3 yıl önce Legs And Back - Ab Ripper X
AB'nin İstanbul Ofisinde Skandal Görüntüler 00:21
AB'nin İstanbul Ofisinde Skandal Görüntüler 1.741 izlenme - 7 ay önce Avrupa Birliği Genel Sekreterliği İstanbul ofisinin boyanması sırasında hiçbir güvenlik önlemi alınmaması tepkilere neden oldu. Türkiye her gün iş güvenliğindeki eksiklikler nedeniyle meydana gelen işçi cinayetlerin konuşurken, bakanlık binasında bile iş güvenliğine hiç dikkat edilmediği ortaya çıktı. Avrupa Birliği Genel Sekreterliği İstanbul ofisini boyayan işçiler, derme çatma bir iskele üzerinde ve hiçbir güvenlik önlemi olmadan çalıştı. Duruma tepki gösteren vatandaşlar o anları kaydetti.
Türkiye Bizden Uzak Dur - Geert Wilders 01:01
Türkiye Bizden Uzak Dur - Geert Wilders 4.049 izlenme - 1 yıl önce Hollanda'da aşırı sağcı Geert Wilders, Türk vatandaşlarına yönelik Türkçe altyazılı bir video yayınlayarak "Hükümetiniz sizin bir gün Avrupa Birliği üyesi olacağınıza inanmanızı sağlayarak sizi kandırıyor. Bunu unutun. Siz Avrupalı değilsiniz. Ve hiçbir zaman olmayacaksınız" dedi
Jillian Michaels 30 Day Shred Level 1 27:55
Jillian Michaels 30 Day Shred Level 1 11.404 izlenme - 4 yıl önce Jillian Michaels 30 Day Shred Level 1 Will Burn Fat With This İnterval Training Fitness System, Combining Strength, Cardio, And Abs Workouts That Blast Calor...
İngilizlerden Türkiye'ye Karşı Alçak Propaganda! 03:40
İngilizlerden Türkiye'ye Karşı Alçak Propaganda! 2.341 izlenme - 1 yıl önce İngiltere'de göçmen ve AB karşıtı aşırıcı sağcı UKIP, Türkiye düşmanlığını gözler önüne seren bir propaganda filmi hazırladı. Türkiye'yi kötülemek için asılsız iddialarda bulunmaktan çekinmeyen partinin sözde tanıtım videosu AB yanlısı sivil toplum örgütleri ve milletvekilleri tarafından büyük tepki çekti. Sivil toplum örgütlerinden ise video 'UKIP'in temelsiz korku tellallığında yeni bir alçaklıktır' şeklinde değerlendirildi.
Euro'nun Tedavüle Çıkması - 1 Ocak 2002 05:31
Euro'nun Tedavüle Çıkması - 1 Ocak 2002 785 izlenme - 5 ay önce Kaydi para olarak 1 Ocak 1999 tarihinden bu yana uygulamaya konulan Euro, üç yıllık bir geçiş döneminden sonra 5, 10, 20, 50, 100, 200 ve 500‘lük kupürler halinde banknot, Avrupa Birliğini (AB) oluşturan 15 ülkenin 12‘sinde tek para birimi olarak tedavüle çıktı. Avrupa Birliği’nin 15 üyesinden 12’sinde kullanılacak Euro’nun gelmesiyle, ulusal para birimleri tarih oldu. Hollanda Florini 28 Ocak 2002, İrlanda Lirası 9 Şubat 2002, Fransız Frangı 17 Şubat 2002, Alman Markı, Avusturya Şilini, Belçika Frangı, Fin Markkası, İspanyol Pezetası, İtalyan Lireti, Lüksemburg Frangı, Portekiz Esküdosu ve Yunan Drahmisi 28 Şubat 2002 tarihinde yasal para olma özelliğini kaybederek tedavülden kalktı. Ellerinde 12 ülkenin para birimini olan hesap sahipleri, bankalar ve özel finans kurumları nezdlerindeki on iki ülke ulusal para birimleri cinsinden açılmış olan döviz tevdiat hesaplarını, cari ve katılım hesaplarını Euro’ya dönüştürdüler ve hesap sahiplerine hesaplarında ne kadar Euro olduğunu bildirdiler. Hesap sahipleri, önceden olduğu gibi, vade ve ihbar süreleri saklı kalmak kaydıyla masraf ve komisyon ödemeden hesaplarından Euro banknot çektiler. Tek para birimine Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda, Lüksemburg, İrlanda, İspanya, Portekiz, İtalya, Yunanistan, Finlandiya, Avusturya dahil bulunuyor. İngiltere, Danimarka ve İsveç‘in oluşturduğu diğer üç AB üyesi ülke ise parasal birliğin dışında yer alıyor.
2009 yabancı sarkılar orhandan 02:26
2009 yabancı sarkılar orhandan 8.766 izlenme - 8 yıl önce guzel parca
Jenerik  Müzikleri Superman Yabancı Amerika Sineması Çizgi Filmi Roman Müziği Piyanist Türkçe Dublaj 04:44
Jenerik Müzikleri Superman Yabancı Amerika Sineması Çizgi Filmi Roman Müziği Piyanist Türkçe Dublaj 8.815 izlenme - 3 yıl önce GÜNEŞ YAKARTEPE " SUPERMAN Sinema Yabancı ve Televizyon Dizisi Film Müziği" Eserinin Senfonik (Çok sesli) Eşlik Notalarını ve armonilerini yazdı, Çalmakta olan Orkestraya eşlik ederek Akustik Piyano ile çaldı. Superman, 1978 İngiltere yapımı aksiyon filmi. Superman serisinin ilk filmidir. Başrolde 2004 yılında kalp krizinden ölen Christopher Reeve ve Marlon Brando'nun yanı sıra Gene Hackman'ı da barındıran film, çoktan "tür" klasikleri arasına girmiştir. Warner Bros, Zack Znyder'in yöneteceği Superman: Man of Steel’i Aralık 2012’de gösterime sokmaya niyetlenmişti ancak filmin vizyon tarihini 14 Haziran 2013'e çektiğini açıkladı. "Batman vs Superman" Filminin Oyuncuları Yeni bir çağ başlıyor Man of Steel mükemmel efekt mükemmel seneryo mükemmel kostüm ve mükemmel bir süperman ! devam filmi cok iyi olucak ilk filmi kusursuz du 2. devam filmi mükemmel olucak ve ondan sonra Justice League gelecek Marvel devri sona erecek DC Comics dev
Şair İsmet Özel'den Avrupa Birliği Dersi 00:54
Şair İsmet Özel'den Avrupa Birliği Dersi 2.273 izlenme - 2 yıl önce Kitap fuarında her programın sonunda Proğram konuklarıyla tarrtışan şahıs Şair İsmet Özel ile AB konusunda ayak üstü tartışmaya çalışıyor.
AB Bakan Yardımcısı Şahin: 02:33
AB Bakan Yardımcısı Şahin: "Pyd'nin AB ve ABD Için Tehdit Olmayacağını Kimse Garanti Edemez" 62 izlenme - 2 hafta önce Avrupa Birliği (AB) Bakan Yardımcısı Ali Şahin, "Suriye'de barışı, istikrarı temin etmek istiyorsak, terör örgütleriyle bu işi çözemeyeceğimizi anlamamız gerekiyor.
Mercan Dede - Ab-I Ru 05:22
Mercan Dede - Ab-I Ru 4.681 izlenme - 5 yıl önce
Muammer Öztaş Ah Babam Kral Tv 03:44
Muammer Öztaş Ah Babam Kral Tv 14.822 izlenme - 8 yıl önce muammer öztas ab baabam sagolsaydi neset ertas halİl erkal neset abalioglu taner olgun gaznİno bekarliga veda partİsİ ah babam sagolsaydi mahsunİ serİf asik gülabİ ankarali caskun ferdİ tayfur hasan yilmaz hasan yilamaz hasan yilmaz
sustum ağlamıyorum... 03:02
sustum ağlamıyorum... 3.231 izlenme - 8 yıl önce ağladım olmadı, unutmaya çalıştım oda olmadı. seni sensiz yaşıyorum...
Ab Ripper 17:01
Ab Ripper 1.216 izlenme - 3 yıl önce Ab Ripper
Cumhurbaşkanı Erdoğan: AB Sözünde Durmadı 06:55
Cumhurbaşkanı Erdoğan: AB Sözünde Durmadı 321 izlenme - 8 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin AB ile olan mutabakatı çerçevesindeki taahhütlerini yeri getirdiğini belirterek, "Buna karşılık 18 Mart 2016'da varılan mutabakatta AB tarafından ülkemize verilen sözler maalesef tutulmadı. Suriye krizinin başından beri yalnız bırakılan Türkiye bir kez daha aynı akıbete duçar oldu. Biz bu meselenin üstesinden öyle veya böyle geliriz ve geleceğiz. Ama AB başta olmak üzere uluslararası toplum böylesine temel bir insani krizde ortaya koyduğu tutarsızlığın hesabını ilanihaye veremez. Şunun da bilinmesi gerekir ki adil bir yük paylaşımı olmadan mülteci sorununun çözümü konusunda hedeflerimize erişmemiz söz konusu olmayacaktır." dedi. Türkiye olarak insan merkezli bir anlayışla en başından itibaren sınırları zulümden kaçan herkese açtıklarını ve açmaya devam edeceklerini söyleyen Erdoğan, "Ülkemize gelenlerin etnik kökenine inancına, mezhebine, meşrebine bakmadan herkese aynı duyarlılıkla yaklaştık. Halihazırda sayıları üç milyonun üzerinde olan Suriyeli ve Iraklı sığınmacıların her türlü ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz. Bugüne kadar sığınmacılar için faturalı olarak harcadığımız rakam 12 milyar doları aşmış vaziyette. Bir o kadar rakamı da sivil toplum kuruluşlarımız harcamış durumda. Buna karşı tüm dünyadan aldığımız toplam destek sadece 512 milyon dolardır." dedi. Sığınmacıları kamp hayatına mahkum etmek istemediklerini, çadır ve konteyner kentlerle bu süreci devam ettirmek istemediklerini ifade eden Erdoğan, sığınmacıların yaklaşık 300 binin çadır ve konteyner kentlerde misafir edilirken diğerlerinin de değişik şehirlerde evlerde kaldığını dile getirdi.
Kiraç Beyaz Show Adamim 08:08
Kiraç Beyaz Show Adamim 2.836 izlenme - 7 yıl önce kiraç adamim avrupanin kuklasi olduĞumuz düŞünüyorum 21.12.2009 günü Kanal D kanalına yüklediğim 'kiraç beyaz show adamim' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kanald kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Mercan Dede - Ab-I Hayat 07:40
Mercan Dede - Ab-I Hayat 2.341 izlenme - 5 yıl önce
Sexy Ab Workout! 03:04
Sexy Ab Workout! 1.662 izlenme - 4 yıl önce Heres A Simple Workout You Can Do At Home Or The Gym To Get Some Sexy Abs. See How Many Reps Of Each Ab Exercise You Can Do And Repeat 3-4x.
ab tronic x2 04:38
ab tronic x2 2.526 izlenme - 7 yıl önce abtronic abtronic x2 abtronic x2 yeni abtronic abtronik ab tronik ab tronic ab tronic x2 masaj kemeri zayıflama kemeri abtronic x2 abtronic x2 adana abtronic x2 ankara abtronic x2 aynı gün kargo abtronic x2 bursa abtronic x2 çeşitleri abtronic x2 en iyi fiyat abtronic x2 en ucuzu abtronic x2 fiyat abtronic x2 hakkında abtronic x2 hemen teslim abtronic x2 indirim abtronic x2 indirimli fiyat abtronic x2 izmir abtronic x2 kampanya abtronic x2 kampanyalı abtronic x2 karşılaştır abtronic x2 kıyaslama abtronic x2 nereden alınır abtronic x2 özellikleri abtronic x2 peşin fiyatına taksitli abtronic x2 resim abtronic x2 resimleri abtronic x2 satış abtronic x2 satış yerleri abtronic x2 satışı abtronic x2 şok fiyat abtronic x2 taksit abtronic x2 taksit seçenekleri abtronic x2 taksitli satış abtronic x2 ucuz abtronic x2 ücretsiz kargo abtronic x2 ücretsiz teslimat abtronic x2 ürün bilgisi abtronic x2 video abtronic x2 yorumları
Aynur Haşhaş - Felek 04:25
Aynur Haşhaş - Felek 1.517 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Ab-ı Hayat - Yar Sesi Çıkış Tarihi: 23.01.2002 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: feleğin bunca kahrını çektim gayrı çekemiyorum bunca yıllardır ahını çektim gayrı çekemiyorum çektiğimi ben biliyorum çekemiyorum gayrı çekemiyorum çektiğimi ben biliyorum kalmalı sabrı kararım boydan aşıyor zararım erenler derman ararım çektim gayrı çekemiyorum çekemiyorum gayrı çekemiyorum çektiğimi ben biliyorum ben ne hz. ali'yim nede bektaşı veli'yim ben biçare esrari'yim çektim gayrı çekemiyorum çekemiyorum gayrı çekemiyorum çektiğimi ben biliyorum söz, müzik: ozan esrari (mehmet şahan) derleme, düzenleme: aynur haşhaş
r9 fairway gtİ 05:15
r9 fairway gtİ 6.296 izlenme - 9 yıl önce arac kocaelinin sayılı r9 larından birisidir aracın yapımında tamamen em tuning imzası mevcuttur
Aynur Haşhaş - Ben Melamet Hırkasını 05:54
Aynur Haşhaş - Ben Melamet Hırkasını 1.724 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Ab-ı Hayat - Yar Sesi Çıkış Tarihi: 23.01.2002 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: ben melamet hırkasını bu demde giydim ise ar-ı namus şişesini taşa çaldım kime ne kah çıkarım gökyüzüne seyrederim alemi kah inerim yeryüzüne seyreder alem beni kah giderim medreseye ders okurum hak için kah giderim meyhaneye dem çekerim kime ne sofular secde eder ki mescidin mihrabına yar eşiği secdegâhım yüz sürerim kime ne sofular haram demişler bu aşkın şarabına ben doldurur ben içerim günah benim kime ne nesimi'ye sordular ki yarin ile hoş musun hoş olayım olmayayım o yar benim kime ne söz: seyit nesimi müzik: geleneksel
12 yıldız tek hilal 03:01
12 yıldız tek hilal 1.782 izlenme - 8 yıl önce genç bakış programında ab anlatımı