Hoşgeldiniz!

ab

Turgut Özal: AB'nin Bir Hristiyan Birliği Olduğunu Hep Hissettim 00:49
Turgut Özal: AB'nin Bir Hristiyan Birliği Olduğunu Hep Hissettim 1.986 izlenme - 2 gün önce Türkiye Cumhuriyeti'nin 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal, 1989 yılında BBC'ye verdiği röportajda, Avrupa Birliği'nin içten içe bir Hristiyan Birliği olduğundan hep şüphelendiğini söylediği görüntüleri izliyoruz.
Yunan Savunma Bakanı 00:46
Yunan Savunma Bakanı " Osmanlı Hayali Kuranlar 1821'i Hatırlasın" 3.595 izlenme - 3 hafta önce Yunanistan Savunma Bakanı Panos Kammenos, "Osmanlı İmparatorluğu'nun hayalini kuranlar 1821'de Yunanistan'da nasıl bozguna uğradıklarını hatırlasın" ifadelerini kullandı.
Jean-Claude Juncker: Eşim Arıyor Galiba Pardon Merkel'miş 00:24
Jean-Claude Juncker: Eşim Arıyor Galiba Pardon Merkel'miş 17.975 izlenme - 9 ay önce AB Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker'in basın toplantısı eğlenceli anlara sahne olmuş. Toplantı sırasında açık unuttuğu telefonunun çalması üzerine "Özür dilerim, karım arıyor" diyen Juncker, daha sonra "Hayır, arayan Sayın Merkel'miş" demiş.
Türkiye'deki Mültecilerin Durumu 03:53
Türkiye'deki Mültecilerin Durumu 1.845 izlenme - 2 ay önce Suriye'den Gaziantep'e kaçan mültecilerin yarısı AB'den mali destek alıyor. Ancak bu yardım programı şimdilik sadece 2018 yılına kadar garanti edildi. AB liderleri yardımı uzatma konusuna anlaşamazsa, Türkiye'deki mültecilerin geleceği belirsizliklerle dolu olacak
Jillian Michaels 30 Day Shred Level 1 27:55
Jillian Michaels 30 Day Shred Level 1 27.426 izlenme - 5 yıl önce Jillian Michaels 30 Day Shred Level 1 Will Burn Fat With This İnterval Training Fitness System, Combining Strength, Cardio, And Abs Workouts That Blast Calor...
Cem Toker: Vizesiz Avrupa ancak lastik botla mümkün 03:53
Cem Toker: Vizesiz Avrupa ancak lastik botla mümkün 3.440 izlenme - 11 ay önce KRT'de Çağlar Cilara'ya konuk olan LDP eski Genel Başkanı Cem Toker yine ilginç yorumlarda bulundu. Türkiye'nin AB üyeliğinin artık imkansız olduğunu söyleyen Toker, "Amazon Kabileler Birliği Türkiye'yi almadan düşünür, Vizesiz Avrupa ancak lastik botla mümkün" dedi.
RTE Taklidi Yapan Elemanın 10 Kasım Mesajı, Can Dündar ve AB'ye Ayar Vermesi 04:21
RTE Taklidi Yapan Elemanın 10 Kasım Mesajı, Can Dündar ve AB'ye Ayar Vermesi 4.442 izlenme - 1 yıl önce RTE Taklidi Yapan Elemanın 10 Kasım Mesajı, Can Dündar ve AB'ye Ayar Vermesi Gökhan Reis'ten 10 Kasım Mesajı; Can Dündar'a ve ona vatandaşlık veren AB'ye tarihi ayar.
Suriyelilerin Türkiye'ye Geri Dönmek İstemiyoruz Eylemi 01:28
Suriyelilerin Türkiye'ye Geri Dönmek İstemiyoruz Eylemi 6.953 izlenme - 2 yıl önce Türkiye ve AB mültecilerin geri kabul anlaşmasını onaylayınca Yunanistan-Makedonya sınırındaki İdomeni kampındaki mülteciler protesto gösterileri düzenlemeye başladı Eylem yapan suriyeliler "Türkiye'ye geri dönmek istemiyoruz" "Türkiye'ye Hayır" " "Merkel bize yardım et" sloganları attı.
AB'den Türkiye'de İdam Açıklaması 00:54
AB'den Türkiye'de İdam Açıklaması 3.533 izlenme - 2 yıl önce Avrupa Birliği'nden Türkiye'de yaşanan 15 Temmuz darbe girişimi konusunda açıklama geldi. Türkiye'yi yakından izlediklerini söyledikleri açıklamada, 'idam' konusunda ise şöyle denildi: ''Türkiye, idam cezasını geri getirirse AB üyesi olamaz. Bu bizim belgelerimizde çok net. Bir diğer nokta ise, Türkiye Avrupa Konseyi'nin önemli bir üyesi. Ve insan hakları konvansiyonuna üye. Bu konseyinde idam konusundaki düşünceleri çok nettir. ''
Sizce Türkiye AB'ye Girmeli Mi? (Avrupa'da Ve Türkiye'de Sorduk) 03:49
Sizce Türkiye AB'ye Girmeli Mi? (Avrupa'da Ve Türkiye'de Sorduk) 3.061 izlenme - 1 yıl önce Sokak Röportajında hem Avrupa'da hem de Türkiye'de sordu; "SİZCE TÜRKİYE AVRUPA BİRLİĞİNE GİRMELİ Mİ?" Almanya, Fransa, İspanya, İtalya, Hollanda, Çek Cumhuriyeti ve Türkiye'de yaptığımız röportajlarda hem Türk vatandaşlarına hem de AB ülkeleri vatandaşlarına Türkiye'nin üyelik durumunu sorduk. Çok acayip yanıtlar, hiç duymadığınız yaklaşımlar bu videoda!
AB Üst Düzey Yöneticilerini Taşıyan Malta Uçağı Düştü 02:20
AB Üst Düzey Yöneticilerini Taşıyan Malta Uçağı Düştü 3.011 izlenme - 1 yıl önce Avrupa Birliği sınır yetkililerini taşıyan uçak Malta Luqa Havalimanı'ndan kalkıştan kısa bir süre sonra pistin yakınına düştü. Düşmesinin hemen ardından alevler için kalan uçakta kaynaklardan ve görgü tanıklarından edinilen bilgiye göre 5 kişi hayatını kaybetti. Ekiplerin kısa bir süre sonra müdahale ettiği uçak enkaza dönerken, pistin de hava trafiğine kapatıldığı ve uçuşlarda gecikmeler yaşandığı öğrenildi.
Prof. Dr. Özgür Demirtaş AB ile İlişkiler 04:27
Prof. Dr. Özgür Demirtaş AB ile İlişkiler 2.921 izlenme - 1 yıl önce Avrupa Birliğinin ikircikli tavrıyla nasıl başa çıkılır dersiniz Özgür Hocamızdan dinleyelim.
AB'nin İstanbul Ofisinde Skandal Görüntüler 00:21
AB'nin İstanbul Ofisinde Skandal Görüntüler 1.749 izlenme - 1 yıl önce Avrupa Birliği Genel Sekreterliği İstanbul ofisinin boyanması sırasında hiçbir güvenlik önlemi alınmaması tepkilere neden oldu. Türkiye her gün iş güvenliğindeki eksiklikler nedeniyle meydana gelen işçi cinayetlerin konuşurken, bakanlık binasında bile iş güvenliğine hiç dikkat edilmediği ortaya çıktı. Avrupa Birliği Genel Sekreterliği İstanbul ofisini boyayan işçiler, derme çatma bir iskele üzerinde ve hiçbir güvenlik önlemi olmadan çalıştı. Duruma tepki gösteren vatandaşlar o anları kaydetti.
Türkiye Bizden Uzak Dur - Geert Wilders 01:01
Türkiye Bizden Uzak Dur - Geert Wilders 4.100 izlenme - 2 yıl önce Hollanda'da aşırı sağcı Geert Wilders, Türk vatandaşlarına yönelik Türkçe altyazılı bir video yayınlayarak "Hükümetiniz sizin bir gün Avrupa Birliği üyesi olacağınıza inanmanızı sağlayarak sizi kandırıyor. Bunu unutun. Siz Avrupalı değilsiniz. Ve hiçbir zaman olmayacaksınız" dedi
2009 yabancı sarkılar orhandan 02:26
2009 yabancı sarkılar orhandan 8.769 izlenme - 9 yıl önce guzel parca
İngilizlerden Türkiye'ye Karşı Alçak Propaganda! 03:40
İngilizlerden Türkiye'ye Karşı Alçak Propaganda! 2.363 izlenme - 2 yıl önce İngiltere'de göçmen ve AB karşıtı aşırıcı sağcı UKIP, Türkiye düşmanlığını gözler önüne seren bir propaganda filmi hazırladı. Türkiye'yi kötülemek için asılsız iddialarda bulunmaktan çekinmeyen partinin sözde tanıtım videosu AB yanlısı sivil toplum örgütleri ve milletvekilleri tarafından büyük tepki çekti. Sivil toplum örgütlerinden ise video 'UKIP'in temelsiz korku tellallığında yeni bir alçaklıktır' şeklinde değerlendirildi.
Jenerik  Müzikleri Superman Yabancı Amerika Sineması Çizgi Filmi Roman Müziği Piyanist Türkçe Dublaj 04:44
Jenerik Müzikleri Superman Yabancı Amerika Sineması Çizgi Filmi Roman Müziği Piyanist Türkçe Dublaj 9.590 izlenme - 4 yıl önce GÜNEŞ YAKARTEPE " SUPERMAN Sinema Yabancı ve Televizyon Dizisi Film Müziği" Eserinin Senfonik (Çok sesli) Eşlik Notalarını ve armonilerini yazdı, Çalmakta olan Orkestraya eşlik ederek Akustik Piyano ile çaldı. Superman, 1978 İngiltere yapımı aksiyon filmi. Superman serisinin ilk filmidir. Başrolde 2004 yılında kalp krizinden ölen Christopher Reeve ve Marlon Brando'nun yanı sıra Gene Hackman'ı da barındıran film, çoktan "tür" klasikleri arasına girmiştir. Warner Bros, Zack Znyder'in yöneteceği Superman: Man of Steel’i Aralık 2012’de gösterime sokmaya niyetlenmişti ancak filmin vizyon tarihini 14 Haziran 2013'e çektiğini açıkladı. "Batman vs Superman" Filminin Oyuncuları Yeni bir çağ başlıyor Man of Steel mükemmel efekt mükemmel seneryo mükemmel kostüm ve mükemmel bir süperman ! devam filmi cok iyi olucak ilk filmi kusursuz du 2. devam filmi mükemmel olucak ve ondan sonra Justice League gelecek Marvel devri sona erecek DC Comics dev
Mercan Dede - Ab-I Ru 05:22
Mercan Dede - Ab-I Ru 4.854 izlenme - 6 yıl önce
Muammer Öztaş Ah Babam Kral Tv 03:44
Muammer Öztaş Ah Babam Kral Tv 14.853 izlenme - 9 yıl önce muammer öztas ab baabam sagolsaydi neset ertas halİl erkal neset abalioglu taner olgun gaznİno bekarliga veda partİsİ ah babam sagolsaydi mahsunİ serİf asik gülabİ ankarali caskun ferdİ tayfur hasan yilmaz hasan yilamaz hasan yilmaz
Şair İsmet Özel'den Avrupa Birliği Dersi 00:54
Şair İsmet Özel'den Avrupa Birliği Dersi 2.308 izlenme - 3 yıl önce Kitap fuarında her programın sonunda Proğram konuklarıyla tarrtışan şahıs Şair İsmet Özel ile AB konusunda ayak üstü tartışmaya çalışıyor.
Euro'nun Tedavüle Çıkması - 1 Ocak 2002 05:31
Euro'nun Tedavüle Çıkması - 1 Ocak 2002 829 izlenme - 1 yıl önce Kaydi para olarak 1 Ocak 1999 tarihinden bu yana uygulamaya konulan Euro, üç yıllık bir geçiş döneminden sonra 5, 10, 20, 50, 100, 200 ve 500‘lük kupürler halinde banknot, Avrupa Birliğini (AB) oluşturan 15 ülkenin 12‘sinde tek para birimi olarak tedavüle çıktı. Avrupa Birliği’nin 15 üyesinden 12’sinde kullanılacak Euro’nun gelmesiyle, ulusal para birimleri tarih oldu. Hollanda Florini 28 Ocak 2002, İrlanda Lirası 9 Şubat 2002, Fransız Frangı 17 Şubat 2002, Alman Markı, Avusturya Şilini, Belçika Frangı, Fin Markkası, İspanyol Pezetası, İtalyan Lireti, Lüksemburg Frangı, Portekiz Esküdosu ve Yunan Drahmisi 28 Şubat 2002 tarihinde yasal para olma özelliğini kaybederek tedavülden kalktı. Ellerinde 12 ülkenin para birimini olan hesap sahipleri, bankalar ve özel finans kurumları nezdlerindeki on iki ülke ulusal para birimleri cinsinden açılmış olan döviz tevdiat hesaplarını, cari ve katılım hesaplarını Euro’ya dönüştürdüler ve hesap sahiplerine hesaplarında ne kadar Euro olduğunu bildirdiler. Hesap sahipleri, önceden olduğu gibi, vade ve ihbar süreleri saklı kalmak kaydıyla masraf ve komisyon ödemeden hesaplarından Euro banknot çektiler. Tek para birimine Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda, Lüksemburg, İrlanda, İspanya, Portekiz, İtalya, Yunanistan, Finlandiya, Avusturya dahil bulunuyor. İngiltere, Danimarka ve İsveç‘in oluşturduğu diğer üç AB üyesi ülke ise parasal birliğin dışında yer alıyor.
Aynur Haşhaş - Havada Kar Sesi Var 02:55
Aynur Haşhaş - Havada Kar Sesi Var 2.863 izlenme - 4 yıl önce Albüm: Ab-ı Hayat - Yar Sesi Şarkı Sözleri(lyrics): havada kar sesi var başında mor fesi var açın bakın şu konağı içinde yar sesi var mor puşuyu boyamadım ben çobana doyamadım cümle kuşlar yuva yapmış serçe kadar olamadım yöre: kahramanmaraş& elbistan
Ab Ripper 17:01
Ab Ripper 1.507 izlenme - 4 yıl önce Ab Ripper
sustum ağlamıyorum... 03:02
sustum ağlamıyorum... 3.231 izlenme - 9 yıl önce ağladım olmadı, unutmaya çalıştım oda olmadı. seni sensiz yaşıyorum...
Kiraç Beyaz Show Adamim 08:08
Kiraç Beyaz Show Adamim 2.878 izlenme - 8 yıl önce kiraç adamim avrupanin kuklasi olduĞumuz düŞünüyorum 21.12.2009 günü Kanal D kanalına yüklediğim 'kiraç beyaz show adamim' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kanald kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Mercan Dede - Ab-I Hayat 07:40
Mercan Dede - Ab-I Hayat 2.367 izlenme - 6 yıl önce
ab tronic x2 04:38
ab tronic x2 2.526 izlenme - 8 yıl önce abtronic abtronic x2 abtronic x2 yeni abtronic abtronik ab tronik ab tronic ab tronic x2 masaj kemeri zayıflama kemeri abtronic x2 abtronic x2 adana abtronic x2 ankara abtronic x2 aynı gün kargo abtronic x2 bursa abtronic x2 çeşitleri abtronic x2 en iyi fiyat abtronic x2 en ucuzu abtronic x2 fiyat abtronic x2 hakkında abtronic x2 hemen teslim abtronic x2 indirim abtronic x2 indirimli fiyat abtronic x2 izmir abtronic x2 kampanya abtronic x2 kampanyalı abtronic x2 karşılaştır abtronic x2 kıyaslama abtronic x2 nereden alınır abtronic x2 özellikleri abtronic x2 peşin fiyatına taksitli abtronic x2 resim abtronic x2 resimleri abtronic x2 satış abtronic x2 satış yerleri abtronic x2 satışı abtronic x2 şok fiyat abtronic x2 taksit abtronic x2 taksit seçenekleri abtronic x2 taksitli satış abtronic x2 ucuz abtronic x2 ücretsiz kargo abtronic x2 ücretsiz teslimat abtronic x2 ürün bilgisi abtronic x2 video abtronic x2 yorumları
Sexy Ab Workout! 03:04
Sexy Ab Workout! 1.696 izlenme - 5 yıl önce Heres A Simple Workout You Can Do At Home Or The Gym To Get Some Sexy Abs. See How Many Reps Of Each Ab Exercise You Can Do And Repeat 3-4x.
r9 fairway gtİ 05:15
r9 fairway gtİ 6.304 izlenme - 10 yıl önce arac kocaelinin sayılı r9 larından birisidir aracın yapımında tamamen em tuning imzası mevcuttur
Aynur Haşhaş - Giydiğim Aldır 03:05
Aynur Haşhaş - Giydiğim Aldır 1.967 izlenme - 4 yıl önce Albüm: Ab-ı Hayat - Yar Sesi Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! http://www.izlesene.com/netdmuzik