Hoşgeldiniz!

abam

çingen dudu 00:46
çingen dudu 821 izlenme - 6 yıl önce çok kömjk lütfen izleyiniz
İlk Öpücük! - Babam ve Ailesi 8. Bölüm (7 Kasım Pazartesi)  01:54
İlk Öpücük! - Babam ve Ailesi 8. Bölüm (7 Kasım Pazartesi) 91 izlenme - 8 ay önce Yelda, Kadir'in güvercin sevgisini bildiğinden ona beyaz bir güvercin hediye eder.. Kadir, bu duruma çok sevinir ve kendini tutamayarak Yelda'yı yanağından öper..
4 dk'da Babam ve Ailesi 7. Bölüm - Babam ve Ailesi 7. Bölüm (31 Ekim Pazartesi) 04:02
4 dk'da Babam ve Ailesi 7. Bölüm - Babam ve Ailesi 7. Bölüm (31 Ekim Pazartesi) 78 izlenme - 9 ay önce Kadir’in nikah öncesi evlilik sözleşmesi üzerinden Kemal’le yaptığı büyük tartışma Nilgün için bardağı taşıran son damla olur. İstanbul’da huzurlu bir aile kuramayacağına inanan Nilgün nikahı terk edip Adana’ya dönme kararı alır. Kemal evlilik sözleşmesi konusunda Fadıl’ı suçlar ve onu kovar. Yaşananlardan kendini sorumlu tutan Kadir, babasından özür dileyerek onunla ortak bir plan yapar. Çocuklarıyla beraber hareket eden Kemal, ertesi gün Nilgün’ü kaçırıp sürpriz bir şekilde evlenir onunla. Aileden kovulan Fadıl son çare olarak Suzan’la işbirliği içine girip onun Nilgün’e karşı hazırladığı hain planların maşası haline gelir. Babam ve Ailesi 7. Bölüm'de yaşanan önemli anları 4 dakikaya sığdırdık...
Kadir, Ece ve Mert'in Arasında kaldı! - Babam ve Ailesi 8. Bölüm (7 Kasım Pazartesi)  05:39
Kadir, Ece ve Mert'in Arasında kaldı! - Babam ve Ailesi 8. Bölüm (7 Kasım Pazartesi) 65 izlenme - 8 ay önce Mert, Sedef ile arasındakileri konuşmak için bara gelmiştir. Ece, Kadir'e İstanbul turu attırırken onların olduğu bara giderler.. Met'in, Sedef'i öptüğünü gören Ece boş durmaz ve Kadir'i öper..
Hayatta Ben En Çok Babamı Sevdim! - Babam ve Ailesi 7. Bölüm (31 Ekim Pazartesi) 03:16
Hayatta Ben En Çok Babamı Sevdim! - Babam ve Ailesi 7. Bölüm (31 Ekim Pazartesi) 60 izlenme - 9 ay önce Hayatta Ben En Çok Babamı Sevdim! - Babam ve Ailesi 7. Bölüm (31 Ekim Pazartesi) Kadir, babasına okul zamanlarında okuduğu Can Yücel'in "Hayatta ben en çok babamı sevdim" şiirini okuyarak, Kemal'e ilk kez içten bir "Baba" seslenişi yürekleri burktu!
Kemal, Nilgün'ü Mutluluğa Kaçırdı! - Babam ve Ailesi 7. Bölüm (31 Ekim Pazartesi) 08:05
Kemal, Nilgün'ü Mutluluğa Kaçırdı! - Babam ve Ailesi 7. Bölüm (31 Ekim Pazartesi) 44 izlenme - 9 ay önce Kadir, babası Kemal ile annesi Nilgün'ün evlenmesinde ön ayak oldu.. Babası ile yaptığı etkili konuşması sonuç verdi ve parçalanan ailesini birleştirdi!
Tek Gecelik Hata Mı? - Babam ve Ailesi 7. Bölüm (31 Ekim Pazartesi) 06:29
Tek Gecelik Hata Mı? - Babam ve Ailesi 7. Bölüm (31 Ekim Pazartesi) 35 izlenme - 9 ay önce Mert, sahnedeki ilk gecesinde arkadaşı Sedef'i yalnız bırakmamak için onu dinlemeye gider... Bu sırada fazla alkol alır ve gecenin sonu kötü biter.. Sedef'in oyununa gelen Mert, sabah Ece'nin de eve gelmesi ile neye uğradığını şaşırır..
Abam İyi Ki Varsın 02:10
Abam İyi Ki Varsın 132 izlenme - 6 yıl önce
Evlilik Sözleşmesi Her Şeyi Bitirdi! - Babam ve Ailesi 7. Bölüm (31 Ekim Pazartesi) 05:42
Evlilik Sözleşmesi Her Şeyi Bitirdi! - Babam ve Ailesi 7. Bölüm (31 Ekim Pazartesi) 31 izlenme - 9 ay önce Kadir, Fadıl'ın bulduğu evlilik sözleşmesi ile Kemal'in üstüne yürüyünce olanlar oldu.. Kadir, sözleşmeyi babası Kemal'in imzalattığını düşünüp ortalığı ayağa kaldırdı.. Nilgün, bu gizin ortaya çıkması ile ailesinin ne hale geldiğini görünce, Kemal'in 24 yıllık evlilik özlemine son verdi.
Suzan'ın, Nilgün'ü Vuran İlk Hamlesi! - Babam ve Ailesi 7. Bölüm (31 Ekim Pazartesi) 05:11
Suzan'ın, Nilgün'ü Vuran İlk Hamlesi! - Babam ve Ailesi 7. Bölüm (31 Ekim Pazartesi) 30 izlenme - 9 ay önce Suzan, Kemal ile son kez konuşmak için eski evlerine gelir; fakat, amacı başkadır. Kemal'i öpmeye çalışır ve evin hizmetlisi Emine de onların bu yakınlaşma anlarını fotoğraflamaktadır. Nilgün, eline geçen bu fotoğraflar sonrasında ne yapacak?
Kirli Ortaklıklar! - Babam ve Ailesi 7. Bölüm (31 Ekim Pazartesi) 07:16
Kirli Ortaklıklar! - Babam ve Ailesi 7. Bölüm (31 Ekim Pazartesi) 30 izlenme - 9 ay önce Şirketi ele geçirmek ve Kemal'i bitirmek için Suzan yeni ortaklıklar aramaya başlar.. İlk olarak eski çalışanlarından Tamer'e teklifini götürür.. Tamer'in, Kemal'e olan garezini kullanarak yanına çeker.. Fadıl ise, kendi ayaklarıyla Suzan'a gelir ve kaleyi içten fethedecek olan asker olduğunu kanıtlar.. Bu kirli ortaklıklar ileride Kemal'in başına nasıl bir çorap örecek?
Yetiş Abam Yetiş 01:26
Yetiş Abam Yetiş 78 izlenme - 6 yıl önce şiir fatih güler ses hatice katran
Nilgün'ün Kıskançlık Krizi Güzel Bitti! - Babam ve Ailesi 8. Bölüm (7 Kasım Pazartesi)  05:03
Nilgün'ün Kıskançlık Krizi Güzel Bitti! - Babam ve Ailesi 8. Bölüm (7 Kasım Pazartesi) 18 izlenme - 8 ay önce Nilgün, Kemal'e haber vermeden toplantı yapılacak restorana gelir.. Masada sadece Suzan'ın olduğunu görünce Kemal'den hesap sorar.. Daha sonra Kemal'e, Suzan ile evde olan yakınlaşma fotoğrafını gösterir.. Nilgün'ün kıskançlığı Kemal'in çok hoşuna gider..
Gargara Bülbülü 02:41
Gargara Bülbülü 79 izlenme - 7 yıl önce
4 dk'da Babam ve Ailesi 8. Bölüm (7 Kasım Pazartesi) 03:59
4 dk'da Babam ve Ailesi 8. Bölüm (7 Kasım Pazartesi) 15 izlenme - 8 ay önce Aziz, daha önce ihaleye girmemesi için tehdit ettiği Kemal’in iki oğlunu kaçırır. Kemal’e, 3 saat süre verip oğullarından birisini kurtarma şansı olduğunu söyler. Tek yapması gereken oğullarından kimin kurtulması gerektiğine karar vermektir. Kemal oğullarından kimi seçecek, kimi kurtaracak? Babam ve Ailesi 8. Bölüm'de yaşanan önemli anları 4 dakikaya sığdırdık...
Mert Öldü Mü? - Babam Ve Ailesi 8. Bölüm (7 Kasım Pazartesi) 07:39
Mert Öldü Mü? - Babam Ve Ailesi 8. Bölüm (7 Kasım Pazartesi) 14 izlenme - 8 ay önce Ece'nin telefonundan aldıkları mesaj ile Aziz'in eline düşen Kadir ve Mert, Kemal'in ikisinden birisini seçmesine neden olacak korkunç bir plana alet olurlar.. Nilgün ve Suzan ise, elleri kolları bağlı evde Kemal'in oğullarını kurtarmasını beklemekte ve olan biteni gelen video mesajlardan öğrenmektedirler.. Son gönderilen mesajda Mert'in su yuttuğu görülmektedir.. Peki, Kemal oğullarını kurtarmaya yetişebildi mi?
Benim Kitabımda Kardeşini Bırakıp Kaçmak Yok! - Babam ve Ailesi 8. Bölüm (7 Kasım Pazartesi) 03:33
Benim Kitabımda Kardeşini Bırakıp Kaçmak Yok! - Babam ve Ailesi 8. Bölüm (7 Kasım Pazartesi) 14 izlenme - 8 ay önce Kadir ve Mert, Aziz'in adamları tarafından götürülürken bir fırsat bulup kaçarlar. Kadir, izini kaybettirmişken, Mert tekrar yakalanır.. Kadir, kardeşi Mert'i orada bırakamaz ve geri dönüp teslim olur..
Yeetiş Abam Yetiş 01:00
Yeetiş Abam Yetiş 45 izlenme - 6 yıl önce şiir fatih güler ses ayşe bakkalcı