Hoşgeldiniz!

abant

Ajda Pekkan - Neyleyim Milyon Doları 01:08
Ajda Pekkan - Neyleyim Milyon Doları 25.132 izlenme - 9 yıl önce ünlü tribün tezahuratı
Abant Gezisi 06:06
Abant Gezisi 6.100 izlenme - 10 yıl önce
Bolu Abant 01:24
Bolu Abant 1.688 izlenme - 5 yıl önce
Bolu Abant Kayak 01:03
Bolu Abant Kayak 2.086 izlenme - 10 yıl önce abant golunde kayak yapan gencler.
Bolu Tanıtım Belgeseli 26:52
Bolu Tanıtım Belgeseli 689 izlenme - 3 yıl önce Abant, Yedigöller, Kartalkaya gibi Türkiye'nin en popüler gezi rotalarından bazılarına ev sahipliği yapan Bolu, ülkemizin görülmeye değer, en keyifli tatil duraklarından biri. Bolu, ülkemizin en popüler tatil destinasyonlarından bazılarına ev sahipliği yapıyor. Yılın her dönemi, her mevsim farklı bir tatil ve gezi imkanı sunan Bolu'da gezilecek yerleri sizin için sıraladık... Abant: Dört mevsim doğada zaman geçirip, temiz havayı ciğerlerine çekmek isteyenler için klasik rotalar arasında yer alır Bolu Abant. Yılın hangi dönemi giderseniz gidin, muhteşem bir görsel şölen sizleri bekliyor olacak Abant Gölü ve çevresinde. Abant'a Bolu merkezden kısa bir yolculukla ulaşmanız mümkün. Yedigöller: Doğanın tüm renklerini gözler önüne seren Yedigöller, ülkemizin cennet köşelerinden biri ve gezginlerin rotalarının vazgeçilmez duraklarındandır. Doğa fotoğrafçılığı, yürüyüşler, kamp, olta balıkçılığı gibi aktiviteler için eşsiz bir yerdir Yedigöller. Bolu'da özellikle bahar aylarında bulunacaklara Yedigöller Milli Parkı'nı gezmeyi mutlaka öneriyoruz. Kartalkaya Kayak Merkezi: Türkiye'nin en popüler kaya merkezlerinden Kartalkaya Kayak Merkezi de >Bolu'da bulunuyor. Bolu merkeze yaklaşık 45 dakika uzaklıkta bulunan Kartalkaya'da sezon kasım ayı gibi başlayıp nisan ayına dek sürüyor. Eğer kış sporlarına ilginiz varsa Kartalkaya'ya gitmenizi mutlaka tavsiye ediyoruz. Gölcük Milli Parkı: Bolu eşsiz doğal güzelliklere sahip bir şehir. Gölcük Milli Parkı da bu güzellikler arasında yerini alıyor. 2011 yılında koruma altına alınan Gölcük Milli Parkı gürgen, kayın ve göknar ağaçları arasında doğal bir peyzaj güzelliğe, yürüyüş parkurlarına, piknik alanlarına ve seyir teraslarına sahip. Camiler: Bolu'nun merkezinde ve çevre ilçelerde görebileceğiniz tarihi camiler bulunuyor. Gazi Süleyman Paşa Camii, Ilıca Musa Paşa Camii, Akşemseddin Türbesi, Yukarı Tekke Camisi, Aşağı Tekke Cami Türbesi, Yıldırım Beyazıt Camii ve Esentepe'deki Ramazan Dede Türbesi gibi dini eserleriyle de İslam dininin Bolu'da çok eskilere dayandığını göreceksiniz. Bolu Müzesi: Bolu'nun tarihi hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz Bolu Müzesi'ni gezmenizi öneriyoruz. Müzede Osmanlı, Frig, Urartu, Lidya, Grek, Roma ve Bizans dönemlerine ait arekolojik buluntular ve Bolu geleneksel el sanatlarına ait eşyalar sergileniyor. Tarihi yerleriyle Gerede, kentsel SİT alanı ilan edilen ve eski Türk evleri bakımından zengin ve Zafer Kulesi'yle ünlü Göynük, Akkayalar Travertenleri ile bilinen Mudurnu, yaban ördeği bolluğundan dolayı av meraklılarını daha çok ilgilendirecek olan Kıbrısçık, yaylaları ve birçok hastalığa iyi gelen kaplıcaları, Seben Kaya Evleri ve Seben Gölü ile ünlü Seben ilçelerini de görmeden Bolu'dan dönmemenizi tavsiye ediyoruz.
Bolu / Mudurnu Abant 01:37
Bolu / Mudurnu Abant 1.394 izlenme - 8 yıl önce mudurnulu simitciler dernegi 1. geleneqsel abant turu
Fergie - London Bridges 03:34
Fergie - London Bridges 1.951 izlenme - 9 yıl önce fergie - london bridges
Sürekköyü Abant Pikniği 00:48
Sürekköyü Abant Pikniği 1.150 izlenme - 9 yıl önce sürek köyü abant pikniği halay çekerken
Bolu'da Gezilecek Yerler 02:26
Bolu'da Gezilecek Yerler 448 izlenme - 3 yıl önce Abant, Yedigöller, Kartalkaya gibi Türkiye'nin en popüler gezi rotalarından bazılarına ev sahipliği yapan Bolu, ülkemizin görülmeye değer, en keyifli tatil duraklarından biri. Bolu, ülkemizin en popüler tatil destinasyonlarından bazılarına ev sahipliği yapıyor. Yılın her dönemi, her mevsim farklı bir tatil ve gezi imkanı sunan Bolu'da gezilecek yerleri sizin için sıraladık... Abant: Dört mevsim doğada zaman geçirip, temiz havayı ciğerlerine çekmek isteyenler için klasik rotalar arasında yer alır Bolu Abant. Yılın hangi dönemi giderseniz gidin, muhteşem bir görsel şölen sizleri bekliyor olacak Abant Gölü ve çevresinde. Abant'a Bolu merkezden kısa bir yolculukla ulaşmanız mümkün. Yedigöller: Doğanın tüm renklerini gözler önüne seren Yedigöller, ülkemizin cennet köşelerinden biri ve gezginlerin rotalarının vazgeçilmez duraklarındandır. Doğa fotoğrafçılığı, yürüyüşler, kamp, olta balıkçılığı gibi aktiviteler için eşsiz bir yerdir Yedigöller. Bolu'da özellikle bahar aylarında bulunacaklara Yedigöller Milli Parkı'nı gezmeyi mutlaka öneriyoruz. Kartalkaya Kayak Merkezi: Türkiye'nin en popüler kaya merkezlerinden Kartalkaya Kayak Merkezi de >Bolu'da bulunuyor. Bolu merkeze yaklaşık 45 dakika uzaklıkta bulunan Kartalkaya'da sezon kasım ayı gibi başlayıp nisan ayına dek sürüyor. Eğer kış sporlarına ilginiz varsa Kartalkaya'ya gitmenizi mutlaka tavsiye ediyoruz. Gölcük Milli Parkı: Bolu eşsiz doğal güzelliklere sahip bir şehir. Gölcük Milli Parkı da bu güzellikler arasında yerini alıyor. 2011 yılında koruma altına alınan Gölcük Milli Parkı gürgen, kayın ve göknar ağaçları arasında doğal bir peyzaj güzelliğe, yürüyüş parkurlarına, piknik alanlarına ve seyir teraslarına sahip. Camiler: Bolu'nun merkezinde ve çevre ilçelerde görebileceğiniz tarihi camiler bulunuyor. Gazi Süleyman Paşa Camii, Ilıca Musa Paşa Camii, Akşemseddin Türbesi, Yukarı Tekke Camisi, Aşağı Tekke Cami Türbesi, Yıldırım Beyazıt Camii ve Esentepe'deki Ramazan Dede Türbesi gibi dini eserleriyle de İslam dininin Bolu'da çok eskilere dayandığını göreceksiniz. Bolu Müzesi: Bolu'nun tarihi hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz Bolu Müzesi'ni gezmenizi öneriyoruz. Müzede Osmanlı, Frig, Urartu, Lidya, Grek, Roma ve Bizans dönemlerine ait arekolojik buluntular ve Bolu geleneksel el sanatlarına ait eşyalar sergileniyor. Tarihi yerleriyle Gerede, kentsel SİT alanı ilan edilen ve eski Türk evleri bakımından zengin ve Zafer Kulesi'yle ünlü Göynük, Akkayalar Travertenleri ile bilinen Mudurnu, yaban ördeği bolluğundan dolayı av meraklılarını daha çok ilgilendirecek olan Kıbrısçık, yaylaları ve birçok hastalığa iyi gelen kaplıcaları, Seben Kaya Evleri ve Seben Gölü ile ünlü Seben ilçelerini de görmeden Bolu'dan dönmemenizi tavsiye ediyoruz.
Bolu Da Yunanzaferısonrası 00:59
Bolu Da Yunanzaferısonrası 1.523 izlenme - 11 yıl önce abı bolu cosuyooooo
Samat Köyü/mudurnu/bolu 02:29
Samat Köyü/mudurnu/bolu 1.116 izlenme - 7 yıl önce samat köyüyeni.mah.dere mahyaylası ve abant fotoğraflarından oluşturulmuştur.
Yesilcam Boluda 00:36
Yesilcam Boluda 1.242 izlenme - 10 yıl önce bu videodaki kisiler tamamen hayal ürünüdür.gercekleri ile hicbir baglantısı yoktur...
Aibü Sosyal Bilgiler Öğretmenliği 4/1 2008 Mezunla 07:40
Aibü Sosyal Bilgiler Öğretmenliği 4/1 2008 Mezunla 1.618 izlenme - 10 yıl önce figen altunel , seçil ömeroglu , ümran aydemir , erhan buzkuş , sevda özdemir , müjdat temel , erhan yıldırım , sevim dülger , müşerref kade , h. eren çelik , ramazan küçükkaya , tuğba salan , ayfer İlter , yaşar atmaca , ulaş hezer , mehmet ali eriş , aslı bayçoral , atalay bal , öznur tıkıç , zeynep yıldız , nail sayan , davut doğan , yasin günbatan , tuğba lüle , çağlar demirci , İbrahim öztürk, mahinur boztay, emrah özakdağ, mete can,zekeriya nartgün, fhri kılıç, yaşar akbıyık. bolu abant.
2012 Abant Tırmanma Yarışı / Ender Kozlu Genpower Rally Team 03:31
2012 Abant Tırmanma Yarışı / Ender Kozlu Genpower Rally Team 424 izlenme - 6 yıl önce Anok Abant Tırmanma Yarışı Kategori Birincisi
Abant Doğa Ve Spor Kampı Şaka Videoları 2012 By Başkentgazetesi 06:30
Abant Doğa Ve Spor Kampı Şaka Videoları 2012 By Başkentgazetesi 638 izlenme - 6 yıl önce İşte başkent gazetesinin hazırladığı bir video YAPIM : ONUR GEDİK
Punto Türkiye Abant Buluşması 07:33
Punto Türkiye Abant Buluşması 481 izlenme - 5 yıl önce 26.05.2013 Tarihinde Düzenlenen Punto Türkiye Abant Buluşması Videosu..
Boluda Lastikle Kayak Keyfi 01:22
Boluda Lastikle Kayak Keyfi 576 izlenme - 10 yıl önce abant golunde doyasıya kaydık.
Yeşil Doğa   12 Aralık 2015 33:34
Yeşil Doğa 12 Aralık 2015 244 izlenme - 2 yıl önce Güven İslamoğlu Yedigöller, Abant, Gölcük ve Saban da bir rota yaptı , hem sonbaharın bütün renklerini ekrana taşıdı, hem de geçtiğimiz günlerde Bakanlar Kurulu kararı ile Köroğlu Dağlarında turizm bölgesi ilan edilen bölgeyi keşfetti. Bu kararın bölgeyi nasıl etkileyeceğini araştırdı.
İmranlı gençlik kulübü bolu abant pikniği 01:50
İmranlı gençlik kulübü bolu abant pikniği 534 izlenme - 9 yıl önce İmranlı gençlik kulübü bolu abant pikniği
Om Mühendislik 2009 Abant Gezisi 3. Bölüm 08:22
Om Mühendislik 2009 Abant Gezisi 3. Bölüm 446 izlenme - 8 yıl önce om mühendislik çalışanlarının 2009 yılında düzenledikleri abant gezisi!!
Abant,eser,manzara 03:55
Abant,eser,manzara 447 izlenme - 9 yıl önce abant,eser,manzara
tabak kapama 01:09
tabak kapama 360 izlenme - 8 yıl önce abant makina www.abantpack.com
doğa ve macera yedigöller 04:32
doğa ve macera yedigöller 711 izlenme - 8 yıl önce doğa ve macera grupları etkinlikleri.
Mg 42 01:47
Mg 42 330 izlenme - 8 yıl önce abant makina www.abantpack.com
hüseyin kılavuz 00:37
hüseyin kılavuz 323 izlenme - 8 yıl önce duyduk duymadık demeyin 11. oldu
Abisinin Gülleri Bölüm 2 39:08
Abisinin Gülleri Bölüm 2 293 izlenme - 6 yıl önce Abisinin Gülleri Bölüm 2
Om Müh.abant Gezisi 2009 Esranın Gülümsemesi 00:20
Om Müh.abant Gezisi 2009 Esranın Gülümsemesi 313 izlenme - 8 yıl önce om mühendislik çalışanlarının 2009 yılında düzenledikleri abant gezisi!!
Bolu, Yarim Yarim 03:28
Bolu, Yarim Yarim 303 izlenme - 6 yıl önce yarim yarim bolu
Bolu Abant Kayak Keyfi 03:46
Bolu Abant Kayak Keyfi 348 izlenme - 10 yıl önce lastiklerlerle kayan gencler...
Doğa Ve Macera İle Yedigöller 04:32
Doğa Ve Macera İle Yedigöller 356 izlenme - 8 yıl önce doğa ve macera İle yedigöller gezileri