Hoşgeldiniz!

Abartmak Videoları İzle

Kavga'yı Abartarak Anlatan Çocuk 01:07
Kavga'yı Abartarak Anlatan Çocuk 7.197 izlenme - 10 ay önce Küfür içerir ona göre açalım, öğretmenin sanırım sağ ve sol kolu dediği ama bizim tabiirimizle başkan ve başkan yardımcısının hocayı nasıl dövdüğünü anlatan ama anlatırken de bir o kadar abartan hatta ve hatta bir taraflarından uyduran çocuğu izliyoruz.
Eşek Şakasında Sınır Tanımayan Çocuk 01:34
Eşek Şakasında Sınır Tanımayan Çocuk 17.861 izlenme - 3 yıl önce
Türk F-16 Pilotunun Alçak Geçişi Abartarak Yaptığı Hava Şovu 01:57
Türk F-16 Pilotunun Alçak Geçişi Abartarak Yaptığı Hava Şovu 9.861 izlenme - 2 yıl önce Göklerdeki gururumuz ve hava şovları yapan tek unsur Türk Yıldızları değil elbette. Bir diğer gururumuz ise havadaki savaş uçakları pilotlarımız. Yurt dışında NATO gösterileri yapmaya devam eden Türk F-16 pilotları alçak geçişli ve yürekleri ağza getiren muhteşem bir gösteri daha yaptı. Yoğun ilgiyle karşılaşan ve onlara daha iyi bir gösteri yapmak için havada ve yere yakın yerde mükemmel gösteriye imza atan pilotlarımızı kutluyorum efendim. İyi seyirler..
TROLL'U ABARTMAK ! 15:00
TROLL'U ABARTMAK ! 1.480 izlenme - 5 ay önce
Rekor Uğruna Göt Göbek Büyütmek 03:15
Rekor Uğruna Göt Göbek Büyütmek 1.974 izlenme - 2 yıl önce tammy jung iyi vücutlu, tabir-i caizse taş gibi bir mankendir fakat bir gün ablamızı bir şeyler dürter ve değişiklik olsun rekor çabalarına girişir. rekor denemesi ise dünyanın en geri zekalı pardon en hızlı kilo alan bayan ünvanını almak. günde 5000 kalori almak için her yolu deneyip erkek yaverinin yardımıyla çok iyi tıkınıyor. şu an 104 fakat en kısa sürede 190 olmak için çabalıyor. takipteyim ve ilgililer için, ablamız amacına ulaşır ulaşmaz sizlere aktarmaya çalışacağım. esen kalın...
SELAMLAŞMAYI BİRAZ ABARTMAK!!! 00:06
SELAMLAŞMAYI BİRAZ ABARTMAK!!! 184 izlenme - 11 ay önce SELAMLAŞMAYI BİRAZ ABARTMAK!!! - - - - SELAMLAŞMAYI BİRAZ ABARTMAK!!! adana oyun komedi şakalaşmayı abartmak biraz fazla abartmak abartanabar tılıtghaa
Arap'ların Düğün Eğlencesi 01:33
Arap'ların Düğün Eğlencesi 813 izlenme - 2 yıl önce dünya umrunda olmayan arapların gökyüzünde mermi resitali görsel olarak güzel olsada çok abartılı olmuş.
Domino Gösterisini Abartmak 2 03:53
Domino Gösterisini Abartmak 2 557 izlenme - 2 yıl önce Hevesh5 ve Millionendollarboy rumuzlu arkadaşlar, izleyeceğiniz domino şovunu hazırlamak için 3 ay çalışmışlar. Toplamda 20,000-25,000 arası domino taşı kullanılmış.
Şakayı Abartınca kızın ..... 00:06
Şakayı Abartınca kızın ..... 474 izlenme - 3 yıl önce İşde Erkek Ler Ve Kızlar :d
Gol Sevincini Abartmak! 00:09
Gol Sevincini Abartmak! 511 izlenme - 5 yıl önce Gol attı, canı acıdı! Sert bir gol sevinci.
Köfte Gibi Dudaklara Sahip Olmayı Abartmak 00:32
Köfte Gibi Dudaklara Sahip Olmayı Abartmak 319 izlenme - 2 yıl önce ABONE OL Köfte Gibi Dudaklara Sahip Olmayı Abartmak Köfte Gibi Dudaklara Sahip Olmayı Abartmak Köfte Gibi Dudaklara Sahip Olmayı Abartmak Köfte Gibi Dudaklara Sahip Olmayı Abartmak Köfte Gibi Dudaklara Sahip Olmayı Abartmak Köfte Gibi Dudaklara Sahip Olmayı Abartmak Köfte Gibi Dudaklara Sahip Olmayı Abartmak
Çalımda Eşeğin Kulağına Su Kaçırmak - Neymar 00:25
Çalımda Eşeğin Kulağına Su Kaçırmak - Neymar 281 izlenme - 2 yıl önce Neymar'ın belki şuursuzca, belki de bir refleks olarak attığı çalımlara artık alıştık. Lakin her çalımda kendini aşan Neymar son olarak Santos ve Botafogo maçında rakibine attığı bu çalım ile iyice eşeğin kulağına suyu kaçırmış.
Gol Sevincinde Hakeme Sarılmak 00:20
Gol Sevincinde Hakeme Sarılmak 256 izlenme - 2 yıl önce Tabi ki hakeme sarılacak kim verdi penaltıyı hakem verdi yani değil mi? Napsın adam kalkıp da malzemeciye mi sarılsın.
Gol Sevincini Abartınca 00:53
Gol Sevincini Abartınca 239 izlenme - 3 yıl önce Montreal İmpact ve Galaxy arasında oynanan maçta Alan Gordon attığı gol sonrası Robbie Keane yaptığı hareket maça damgasını vurdu.
Futbolda Centilmenliğin Suyunu Çıkarmak 01:29
Futbolda Centilmenliğin Suyunu Çıkarmak 170 izlenme - 3 yıl önce Suudi Arabistan'da Al Nahdha ve Al İttihad arasında oynanan maça bu görüntüler damga vurdu. Forvet oyuncusu, rakip kalecinin ayakkabılarını bağladı. Kaleci teşekkür etmek isterken yanlışlıkla ceza sahası çizgisini geçti ve hakem çift vuruş verdi.
 Yara izini abartmak 00:06
Yara izini abartmak 159 izlenme - 3 yıl önce Yara izini abartmak
Bi Film Bu Kadar Abartılmaz Ki 00:16
Bi Film Bu Kadar Abartılmaz Ki 66 izlenme - 2 yıl önce eğlenceli videolar, komik videolar, enteresan videolar, komedi videoları, kamera şakaları, ilginç videolar,dehşet videolar, dehşet verici videolar,inanılmaz görüntüler, inanılmaz videolar, çok ilginç görüntüler, kesinlikle izlenmesi, kesinlikle izleyin,kesinlikle izlenmeli,kesinlikle izlenmesi gereken videolar
Gol sevincini abartmak bu olsa gerek 01:06
Gol sevincini abartmak bu olsa gerek 309 izlenme - 4 yıl önce Tayland'da oynanan TOT - Muang Thong United maçında konuk ekibin başarılı ismi Mario Gjurovski, takımını öne geçiren golü attıktan sonra sevinci abarttı ve oyun dışı kaldı.
Photoshopu Abartmak! 08:14
Photoshopu Abartmak! 81 izlenme - 2 yıl önce Gördüğümüz adam Photoshopu abartmış bulunmakta Yaptıgı Hayvanı Photoshop ''Ben Photoshop Yapıyorum'' diyenleri Utandırıcak cinsden Mesela '' http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/176922/erdogan-ailesinin-paralari-eritme-goruntuleri ''
Evlenme Teklifini Biraz Abartan Adam 00:44
Evlenme Teklifini Biraz Abartan Adam 90 izlenme - 3 yıl önce Karların üstüne evlenme teklifini farklı şekilde yazan adam, kız arkadaşını çok sinirlendiriyor.....
Kıskançlığı Abartmak 00:06
Kıskançlığı Abartmak 76 izlenme - 3 yıl önce Kıskançlığın son noktası
Şeffaf Film İşini Abartmak 00:06
Şeffaf Film İşini Abartmak 69 izlenme - 3 yıl önce Şeffaf film ile her yeri kaplamak
 Tüh Tüh Maaşallah'ı Abartmak 00:06
Tüh Tüh Maaşallah'ı Abartmak 81 izlenme - 3 yıl önce Tüh tüh maaşallah'ı abartmak
Cesaret Gösterisini Yeterince Abartmak 02:40
Cesaret Gösterisini Yeterince Abartmak 54 izlenme - 3 yıl önce Ölmeyi Arzulamak Bu Olsa Gerek..
Spor Yapmayı Abartan Gençler 03:14
Spor Yapmayı Abartan Gençler 33 izlenme - 3 yıl önce spor salonunda çalışmayı abartan gençler
 Tutumlu Olmayı fazla abartmak 00:06
Tutumlu Olmayı fazla abartmak 24 izlenme - 2 yıl önce Tutumlu Olmayı fazla abartmak - yeni vine
Arabasını Uçak Gibi Tanıtan Adam 05:03
Arabasını Uçak Gibi Tanıtan Adam 36 izlenme - 2 yıl önce Elbette ki fake ve reklamsı bir video ama anlatış tam araba pazarlarındaki satıcı laflarının bütününü ifade ediyor.
Şampiyonluk Kutlamasını Abartmak 00:31
Şampiyonluk Kutlamasını Abartmak 21 izlenme - 4 yıl önce Şampiyonluk Kutlamasını Abartmak
Sevinme İşini Abartmak 00:30
Sevinme İşini Abartmak 35 izlenme - 4 yıl önce
Kendini Otomobilin Önüne Atan Adam Öyle Bir Abarttı ki 00:49
Kendini Otomobilin Önüne Atan Adam Öyle Bir Abarttı ki 6 izlenme - 2 yıl önce Azerbaycan'da otoparktan otomobilini çıkartan sürücü manevra yaptığı sırada bir adam kendini bilerek otomobilin önüne attı. Otomobilin kendisine dokunmasıyla ortalığı birbirine katan adamın amacı sigortadan para koparmak olduğu anlaşıldı.