Hoşgeldiniz!

abartmak

Türk F-16 Pilotunun Alçak Geçişi Abartarak Yaptığı Hava Şovu 01:57
Türk F-16 Pilotunun Alçak Geçişi Abartarak Yaptığı Hava Şovu 14.794 izlenme - 4 yıl önce Göklerdeki gururumuz ve hava şovları yapan tek unsur Türk Yıldızları değil elbette. Bir diğer gururumuz ise havadaki savaş uçakları pilotlarımız. Yurt dışında NATO gösterileri yapmaya devam eden Türk F-16 pilotları alçak geçişli ve yürekleri ağza getiren muhteşem bir gösteri daha yaptı. Yoğun ilgiyle karşılaşan ve onlara daha iyi bir gösteri yapmak için havada ve yere yakın yerde mükemmel gösteriye imza atan pilotlarımızı kutluyorum efendim. İyi seyirler..
Rekor Uğruna Göt Göbek Büyütmek 03:15
Rekor Uğruna Göt Göbek Büyütmek 3.058 izlenme - 3 yıl önce tammy jung iyi vücutlu, tabir-i caizse taş gibi bir mankendir fakat bir gün ablamızı bir şeyler dürter ve değişiklik olsun rekor çabalarına girişir. rekor denemesi ise dünyanın en geri zekalı pardon en hızlı kilo alan bayan ünvanını almak. günde 5000 kalori almak için her yolu deneyip erkek yaverinin yardımıyla çok iyi tıkınıyor. şu an 104 fakat en kısa sürede 190 olmak için çabalıyor. takipteyim ve ilgililer için, ablamız amacına ulaşır ulaşmaz sizlere aktarmaya çalışacağım. esen kalın...
TROLL'U ABARTMAK ! 15:00
TROLL'U ABARTMAK ! 1.529 izlenme - 2 yıl önce
Arap'ların Düğün Eğlencesi 01:33
Arap'ların Düğün Eğlencesi 1.022 izlenme - 4 yıl önce dünya umrunda olmayan arapların gökyüzünde mermi resitali görsel olarak güzel olsada çok abartılı olmuş.
Domino Gösterisini Abartmak 2 03:53
Domino Gösterisini Abartmak 2 607 izlenme - 3 yıl önce Hevesh5 ve Millionendollarboy rumuzlu arkadaşlar, izleyeceğiniz domino şovunu hazırlamak için 3 ay çalışmışlar. Toplamda 20,000-25,000 arası domino taşı kullanılmış.
Gol Sevincini Abartmak! 00:09
Gol Sevincini Abartmak! 511 izlenme - 6 yıl önce Gol attı, canı acıdı! Sert bir gol sevinci.
Köfte Gibi Dudaklara Sahip Olmayı Abartmak 00:32
Köfte Gibi Dudaklara Sahip Olmayı Abartmak 319 izlenme - 3 yıl önce ABONE OL Köfte Gibi Dudaklara Sahip Olmayı Abartmak Köfte Gibi Dudaklara Sahip Olmayı Abartmak Köfte Gibi Dudaklara Sahip Olmayı Abartmak Köfte Gibi Dudaklara Sahip Olmayı Abartmak Köfte Gibi Dudaklara Sahip Olmayı Abartmak Köfte Gibi Dudaklara Sahip Olmayı Abartmak Köfte Gibi Dudaklara Sahip Olmayı Abartmak
SELAMLAŞMAYI BİRAZ ABARTMAK!!! 00:06
SELAMLAŞMAYI BİRAZ ABARTMAK!!! 187 izlenme - 2 yıl önce SELAMLAŞMAYI BİRAZ ABARTMAK!!! - - - - SELAMLAŞMAYI BİRAZ ABARTMAK!!! adana oyun komedi şakalaşmayı abartmak biraz fazla abartmak abartanabar tılıtghaa
Çalımda Eşeğin Kulağına Su Kaçırmak - Neymar 00:25
Çalımda Eşeğin Kulağına Su Kaçırmak - Neymar 316 izlenme - 3 yıl önce Neymar'ın belki şuursuzca, belki de bir refleks olarak attığı çalımlara artık alıştık. Lakin her çalımda kendini aşan Neymar son olarak Santos ve Botafogo maçında rakibine attığı bu çalım ile iyice eşeğin kulağına suyu kaçırmış.
Gol Sevincinde Hakeme Sarılmak 00:20
Gol Sevincinde Hakeme Sarılmak 281 izlenme - 3 yıl önce Tabi ki hakeme sarılacak kim verdi penaltıyı hakem verdi yani değil mi? Napsın adam kalkıp da malzemeciye mi sarılsın.
Gol Sevincini Abartınca 00:53
Gol Sevincini Abartınca 240 izlenme - 4 yıl önce Montreal İmpact ve Galaxy arasında oynanan maçta Alan Gordon attığı gol sonrası Robbie Keane yaptığı hareket maça damgasını vurdu.
Futbolda Centilmenliğin Suyunu Çıkarmak 01:29
Futbolda Centilmenliğin Suyunu Çıkarmak 173 izlenme - 4 yıl önce Suudi Arabistan'da Al Nahdha ve Al İttihad arasında oynanan maça bu görüntüler damga vurdu. Forvet oyuncusu, rakip kalecinin ayakkabılarını bağladı. Kaleci teşekkür etmek isterken yanlışlıkla ceza sahası çizgisini geçti ve hakem çift vuruş verdi.
Photoshopu Abartmak! 08:14
Photoshopu Abartmak! 146 izlenme - 4 yıl önce Gördüğümüz adam Photoshopu abartmış bulunmakta Yaptıgı Hayvanı Photoshop ''Ben Photoshop Yapıyorum'' diyenleri Utandırıcak cinsden Mesela '' http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/176922/erdogan-ailesinin-paralari-eritme-goruntuleri ''
Gol sevincini abartmak bu olsa gerek 01:06
Gol sevincini abartmak bu olsa gerek 309 izlenme - 5 yıl önce Tayland'da oynanan TOT - Muang Thong United maçında konuk ekibin başarılı ismi Mario Gjurovski, takımını öne geçiren golü attıktan sonra sevinci abarttı ve oyun dışı kaldı.
Bi Film Bu Kadar Abartılmaz Ki 00:16
Bi Film Bu Kadar Abartılmaz Ki 68 izlenme - 4 yıl önce eğlenceli videolar, komik videolar, enteresan videolar, komedi videoları, kamera şakaları, ilginç videolar,dehşet videolar, dehşet verici videolar,inanılmaz görüntüler, inanılmaz videolar, çok ilginç görüntüler, kesinlikle izlenmesi, kesinlikle izleyin,kesinlikle izlenmeli,kesinlikle izlenmesi gereken videolar
Evlenme Teklifini Biraz Abartan Adam 00:44
Evlenme Teklifini Biraz Abartan Adam 93 izlenme - 4 yıl önce Karların üstüne evlenme teklifini farklı şekilde yazan adam, kız arkadaşını çok sinirlendiriyor.....
Cesaret Gösterisini Yeterince Abartmak 02:40
Cesaret Gösterisini Yeterince Abartmak 54 izlenme - 4 yıl önce Ölmeyi Arzulamak Bu Olsa Gerek..
Arabasını Uçak Gibi Tanıtan Adam 05:03
Arabasını Uçak Gibi Tanıtan Adam 38 izlenme - 4 yıl önce Elbette ki fake ve reklamsı bir video ama anlatış tam araba pazarlarındaki satıcı laflarının bütününü ifade ediyor.