Hoşgeldiniz!

Abbas Güçlü

Okan Bayülgen - Cem Yılmaz - Ebru Şallı - Abbas Güçlü Zaga Programı (1999) 01:07:54
Okan Bayülgen - Cem Yılmaz - Ebru Şallı - Abbas Güçlü Zaga Programı (1999) 2.895 izlenme - 2 hafta önce Neredeyse 20 senelik tarihin dibinden çıkmış talk show kaydında eskiden aslında ne kadar eğlenceli, baymayan programlar yapıldığını görüyoruz. Superonline'ın sunduğu programda o zamanki üniversite sınavının sorularının çalınmasından, 70lerden kalma çorap reklamından bahsedilmiş ve ayrıca Okan Bayülgen Ebru Şallı'yı Cem Yılmaz'a ayartmaya çalışıyor. Ayrıca programın başındaki Ayna taklidini unutmamak lazım. Çoğunuz izleyince belki hatırlayacaksınız bu programı. İyi seyirler.
Acun Ilıcalı vs. Üniversite Öğrencisi 06:49
Acun Ilıcalı vs. Üniversite Öğrencisi 19.752 izlenme - 1 yıl önce Acun Ilıcalı'nın katıldığı Genç Bakış programında Çoğumuzun söylemek istediği şeyleri zamanında Acun Ilıcalı'nın yüzüne söylemiş olan arkadaşı alkışlıyorum.
Abbas Güçlü, Kesilen Yayın Arası 01:00
Abbas Güçlü, Kesilen Yayın Arası 47.754 izlenme - 4 yıl önce Abbas Güçlü ile Genç Bakışta Yayın kesildikten sonra çıkan olaylar...
Şener Şen'in Günümüz Yerli Dizileri Hakkındaki Görüşü 04:12
Şener Şen'in Günümüz Yerli Dizileri Hakkındaki Görüşü 4.817 izlenme - 1 yıl önce İstanbul Kültür Üniversitesi'nde "Abbas Güçlü ile Genç Bakış" programına katılan Şener Şen, günümüzdeki yerli diziler hakkında gelen soruya cevap veriyor. İzliyoruz.
Kenan Evren - İdamları İmzalarken Elim Titremedi 01:08
Kenan Evren - İdamları İmzalarken Elim Titremedi 6.555 izlenme - 2 yıl önce Kenan Evren, yaşadığı bir dönemde Abbas Güçlü ile Genç Bakış programına katılmış ve genç üniversite öğrencilerinin sorularını yanıtlamıştır. Bu sorular arasında bir tanesinde o kadar insan öldürülüyor vicdan azabı çekmediniz mi ? diye bir soru yöneltilmiş ve Kenan Evren bu soruya manidar bir cevap vermiştir. Ayrıca şarkıcı Teoman bu konuya çok sinirlendiğini katıldığı bir programda ''O Salaklar Kenan Evren'i Alkışladı'' diye bahsetmiştir.
Abbas Güçlü & İlber Ortaylı - Periscope Canlı Yayını 03:20
Abbas Güçlü & İlber Ortaylı - Periscope Canlı Yayını 4.188 izlenme - 2 yıl önce Genç Bakış programının yapımcı ve sunucusu Abbas Güçlü'nün 20 Ocak 2016 tarihli Genç Bakış'a konuk olan Tarihçi Yazar Prof. Dr. İlber Ortaylı ile program öncesi Periscope üzerinden gerçekleştirdiği canlı yayın vidyosudur.
 İlber Ortaylı'ya Türkler Ecdadını Çok Yüceltiyor Demek 04:31
İlber Ortaylı'ya Türkler Ecdadını Çok Yüceltiyor Demek 5.369 izlenme - 2 yıl önce Abbas Güçlü ile Genç Bakış adlı programa katılan İlber Ortaylı'ya bir gençten soru geliyor.Soruda ''Türkler kadar ecdadını yücelten başka bir ırk varmıdır ?'' diyor.İlber Ortaylı ise sakin bir şekilde ayar vere vere açıklamasını yapıyor.İyi seyirler.
Recep Tayyip Erdoğan - Eşcinsellik Hakkındaki Düşüncesi (2002) 01:33
Recep Tayyip Erdoğan - Eşcinsellik Hakkındaki Düşüncesi (2002) 5.943 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Edoğan'ın 2002 yılında iktidara gelmeden kısa süre önce Abbas Güçlü ile Genç Bakış programına katılmıştı. Seçimlerin en güçlü adaylarından Tayyip Erdoğan'a soru soran genç, iktidara gelmesi halinde R.T.Edoğan'ın eşcinseller hakkındaki görüşlerini soruyor.
Genç Bakış Programının Canlı Yayında Basılması 01:05
Genç Bakış Programının Canlı Yayında Basılması 1.964 izlenme - 4 yıl önce Yeni Türkünün Konuk Olduğu Genç Bakış Programına Ülkücülerin Ölürüm Türkiyem Türküsünü Söylemeleri Ortalığı Karıştırdı..
Genç Bakış Programında Olay Çıktı 02:39
Genç Bakış Programında Olay Çıktı 1.346 izlenme - 5 yıl önce Genç Bakış Programında Olay Çıktı
Abbas Güçlü'yü Çıldırtan Genç 05:49
Abbas Güçlü'yü Çıldırtan Genç 821 izlenme - 3 yıl önce Abbas güçlü ile genç bakış programında deprem konusu ile ilgili söz alan gencimiz öyle konulara giriyor ki hem konuk hem de abbas güçlü şaşırıp sinirleniyorlar. Taraflı tarafsız farkındalık özelliğimiz var. Ben kendisini haklı buldum izleyelim.
Genç Bakış'ta Büyük Kavga! Abbas Güçlü Programı Bitirdi! 02:39
Genç Bakış'ta Büyük Kavga! Abbas Güçlü Programı Bitirdi! 1.742 izlenme - 5 yıl önce Diyarbakırlı öğrencinin sözleri, salondakileri ayaklandırdı. Abbas Güçlü yayına son verdi
Abbas Güçlü Yayını Yarıda Kesmek Zorunda Kaldı 01:03
Abbas Güçlü Yayını Yarıda Kesmek Zorunda Kaldı 1.171 izlenme - 4 yıl önce Abbas Güçlü ile Genç Bakış programında bir grup seyircinin Yeni Türkü‘yü protesto etmesiyle ortalık karıştı. Kanal D'de yayınlanan Abbas güçlü ile Genç Bakış programına bu hafta 'Yeni Türkü' grubu konuktu. Programın ilerleyen dakikalarında seyircilerden bir grup ' Ölürüm Türkiyem' şarkısını söylemesiyle salon karıştı. Çıkan olaylar nedeniyle Abbas Güçlü programı yarıda kesmek zorun da kaldı
Trabzonlu Genç Ayakta Alkışlandı 01:37
Trabzonlu Genç Ayakta Alkışlandı 676 izlenme - 4 yıl önce Abbas Güçlü'nün sunduğu Genç Bakış programında ilginç anlar yaşandı.
Yılmaz Özdil: 'keşke Erdoğan Bira İçseydi' 04:56
Yılmaz Özdil: 'keşke Erdoğan Bira İçseydi' 1.082 izlenme - 5 yıl önce Kanal D'de Abbas Güçlü'nün sunduğu Genç Bakış, Hürriyet gazeteci yazarlarından Yılmaz Özdil'i ağırladı. Yılmaz Özdil, hükümetin sosyal alandaki yasaklar konusunda ileri gitmesini ilginç bir dille yorumladı. Özdil, Türkiye'yi yönetenlerin gençliğini yaşamadığını, o yüzden gençliğin yaşadıklarını anlayamadıklarını söyledi. Özdil şunları söyledi: ''Bizim gibi düşününlerin, azınlıkta olduğunu düşünmelerine rağmen neden bu kadar öfkeleniyorlar. Siz gençlerin çağdaş yaşamı onların öfkelenmesini gösteriyor. Tiyatroyu yasaklıyorlarsa tiyatroya gidin, birayı yasaklıyorlarsa bira için. Çünkü dağıtmadan toparlayamazsınız. Gençliğinizi yaşayın. Gençlik erkek arkadaşınızın elinden tutmaktır, yanağından öpücük almaktır. Belkide birlikte tatile gitmektir, belkide polise taş atmaktır. Yapın anlamında demiyorum. Gitar çalın çünkü gitar çalmayanlar size kızıyor. Eleştirmeden, üzülerek söylüyorum; Tayyip Erdoğan bir bira içseydi, bugün Türkiye çok daha iyi bir durumdaydı. Bunu alkol amanasında söylemiyorum. 1 bira içen adamın dinsiz olmadığını görür.''
Cüneyt Arkın`ın Tatlı Anısı 01:38
Cüneyt Arkın`ın Tatlı Anısı 297 izlenme - 11 ay önce Cüneyt Arkın 'ın Necdet Tosun ile olan fıkra gibi anısı.
Abbas Güçlü'nün Programında Öğrenciler Birbirine Girdi 02:32
Abbas Güçlü'nün Programında Öğrenciler Birbirine Girdi 608 izlenme - 4 yıl önce Erciyes Üniversitesi'nde (ERÜ) karşıt görüşlü öğrenciler canlı yayında birbirine girdi. Yayın yarıda kesilirken, öğrenciler salondan çıkarıldı. Kanal D'de yayımlanan Abbas Güçlü ile Genç Bakış programında öğrenciler birbirine girdi. Sabancı Kültür Merkezi'nde düzenlenen program akışında Yeni Türkü grubunun 'Telli Turna' türküsünü söyledikten sonra iddiaya göre bir grup öğrenci Mustafa Yıldızdoğan'ın 'Türkiye'm şarkısını söyleyerek gruba tepki gösterdi. Bu sırada programa katılan diğer öğrencilerde karşı gruba ıslık çaldı. Karşıt gruplar canlı yayın esnasında birbirine girerken, programın moderatörü Abbas Güçlü canlı yayını yarıda kesti. Güçlü, salonda bulunan öğrencileri ayırmak için ikna etmeye çalıştı. Salonda bulunan ve iddiaya göre 'Ülkücü gençlik' olarak adlandırılan öğrencilerde 'Milliyetçi Türkiye' sloganları ile karşıt gruba saldırdı. Olayın ardından karşıt gruplar polis tarafından dağıtılırken, merkezin çevresinde yoğun güvenlik önlemi alındı. Öte yandan, bir grup öğrenci merkezin önünde 'Ülkücü' yemini ettikten sonra polis kontrolünde dağıldı.
Burhan Kuzu - Genç Bakış'ta Dize Getiren Sinan 01:00
Burhan Kuzu - Genç Bakış'ta Dize Getiren Sinan 542 izlenme - 3 yıl önce işte o dialog Burhan Kuzu: Vatandaşın yargıya güveni sıfır Sinan: İktidara güvence sıfır Burhan Kuzu: Yüzde 52 nerden geldi. Sinan: Hırsızları milli irade aklamaz. Siz nasıl hukuçusunuz. Hırsızları milli irade mi aklar. 1982 Anayasasında yüzde 92 evet çıktı. Destekliyor musunuz o Anayasayı. O da Milli İrade. Burhan Kuzu: Silah vardı tepede. Sinan: Bugün de diktatör var. Burhan Kuzu: Yüzde 50 almış bir adama diktatör diyemezsin çarpılırsın. Sinan: Hırsızlık yapanlar çarpılsın.
Kılıçdaroğlunu Terleten Silivri Sorusu 06:53
Kılıçdaroğlunu Terleten Silivri Sorusu 587 izlenme - 5 yıl önce Kılıçdaroğlu'nu Terleten Silivri Sorusu Kanal D'de Abbas Güçlü'nün Sunduğu Genç Bakış'ın Konuğu, Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ydu. Doğu Akdeniz Ünive...
Genç Bakış'ta Ortalık Karıştı Abbas Güçlü Yayını Kesti 01:03
Genç Bakış'ta Ortalık Karıştı Abbas Güçlü Yayını Kesti 385 izlenme - 4 yıl önce Kanal D Genç Bakış'ta birden Mustafa Yıldızdoğan'ın Ölürüm Türkiyem parçası söylenmeye başladı, pkk'lı lar homurdanınca ortalık karıştı ve Abbas Güçlü reklama girdi. Kanal programı sonlandırıp yayına girmedi.
Genç Bakış - Bosna Hersek Nerede 01:06
Genç Bakış - Bosna Hersek Nerede 527 izlenme - 3 yıl önce Bosna Hersek nerede sorusuna verilen komik cevapları izleyelim. Bakalım halkımız ne kadar bilinçli?
Abbas Güçlü'nün ODTÜ KKK Fiyaskosu 03:17
Abbas Güçlü'nün ODTÜ KKK Fiyaskosu 323 izlenme - 3 yıl önce Genç Bakış programını son hafta Odtü Kuzey Kıbrıs Kampüsü'nde yapan Abbas Güçlü'nün çok aşırıya kaçmayan sorular karşısındaki garip tutumunu anlatan video. Özellikle son soruya verdiği alakasız cevapla daha da garipleşmiştir. İzleyince daha iyi anlarsınız zaten. İyi seyirler.
Anket Sorusu Oktay Vural'ı ve Abbas Güçlü'yü Şaşırttı 01:02
Anket Sorusu Oktay Vural'ı ve Abbas Güçlü'yü Şaşırttı 272 izlenme - 2 yıl önce Kanal D'de yayınlanan Abbas Güçlü ile Genç Bakış programına MHP Grup Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Adayı Oktay Vural konuk oldu. Programda başlatılan ve internet üzerinden oylanan ankette, "Kazandığınız parayla geçinebiliyor musunuz?" sorusu soruldu. Çıkan sonuç herkesi şaşırttı.
Hun Devleti ile Vizelerin Kalkması - Genç Bakış 01:31
Hun Devleti ile Vizelerin Kalkması - Genç Bakış 265 izlenme - 3 yıl önce Öncelikle "Ücretsiz olursa gider bi bakarız ya" diyen genç kardeşimin samimiyetine selam göndererek giriş yapmak isterim. Ardından Abbas Güçlü`nün de bu tür sokak röportajlarına giriş yapması beni şaşırttı açıkçası, ha bu beni üzdü mü? Hayır
Genç Bakış - Sorusunu Unutan Öğrenci 05:02
Genç Bakış - Sorusunu Unutan Öğrenci 259 izlenme - 2 yıl önce Bu hafta özel üniversitede yayınlanan Genç Bakış'ta soracağı soruyu unutan öğrenci salonu kahkahaya boğdu. Ekonomi 1. sınıf öğrencisi Rabia Özlem, Reyhanlı patlamasıyla ilgili soracağı sorunun girişini yaptıktan sonra devamını getiremeyen Özlem, yanındaki arkadaşına dönerek soruyu unuttuğunu söyledi. Keyifli seyirler...
abbas güçlü genç bakış mail varmış gibi yapıyor 00:43
abbas güçlü genç bakış mail varmış gibi yapıyor 330 izlenme - 7 yıl önce uyanık abbas güçlü telefonda bağlanan kişiyi kötülemek için kafasından mail uyduruyor. laptop a bile bakmadan birden amerikadan mail geldi diyor. sonra okuyomuş gibi yapıyor. bu kadarına da pes doğrusu...
Genç Bakış Programının Canlı Yayında Basılması 01:03
Genç Bakış Programının Canlı Yayında Basılması 276 izlenme - 3 yıl önce Efenim programın konuğu olan Yeni Türkü'nün şarkılarını söylemesinin ardından bir grup ülkücü, Yeni Türkü grubunu protesto etti ve "Ölürüm Türkiyem" şarkısını söyledi.
Ahmet Hakan Kimdir? 00:07
Ahmet Hakan Kimdir? 174 izlenme - 3 yıl önce Abbas Güçlü ile Genç Bakış'ta ''X'i halk ne kadar tanıyor?'' temalı röportajların Ahmet Hakan için hazırlanmış bölümünde abinin verdiği cevap ilginç.
A. Güçlü İle Genç Bakış - 29 Ekim Çarşamba 00:29
A. Güçlü İle Genç Bakış - 29 Ekim Çarşamba 261 izlenme - 3 yıl önce Türk siyasetinin unutulmaz ismi 9. Cumhurbaşkanı Demirel uzun süren sessizliğini Abbas Güçlü ile Genç Bakış’ta bozuyor… Cumhuriyet tarihinin en önemli olaylarından günümüze derin tecrübeleri ve merak edilen yorumlarıyla Süleyman Demirel’in konuk olduğu Abbas Güçlü ile Genç Bakış Cumhuriyet’in 91. Yaşgününde Çarşamba 00:30'da Kanal D’de!
Genç Bakış'ın Kapanışını Ülkücülerin Yapması 00:32
Genç Bakış'ın Kapanışını Ülkücülerin Yapması 224 izlenme - 3 yıl önce Bu gece yayınlanan ve Enver Aysever'in konuk olduğu Abbas Güçlü ile Genç Bakış'ta yine bir Ülkücü protestosu yaşanmış. Arkadaşlarımız programı Abbas Güçlü ile birlikte kapatmış. Kanal tam zamanında bitiriyor programı. Geçenlerde de şöyle bir olay vukuuu bulmuştu; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/159582/genc-bakis-programinin-canli-yayinda-basilmasi