Hoşgeldiniz!

abbas güçlü ile genç bakış

Şener Şen'in Günümüz Yerli Dizileri Hakkındaki Görüşü 04:12
Şener Şen'in Günümüz Yerli Dizileri Hakkındaki Görüşü 4.784 izlenme - 1 yıl önce İstanbul Kültür Üniversitesi'nde "Abbas Güçlü ile Genç Bakış" programına katılan Şener Şen, günümüzdeki yerli diziler hakkında gelen soruya cevap veriyor. İzliyoruz.
Yılmaz Özdil: 'keşke Erdoğan Bira İçseydi' 04:56
Yılmaz Özdil: 'keşke Erdoğan Bira İçseydi' 1.044 izlenme - 5 yıl önce Kanal D'de Abbas Güçlü'nün sunduğu Genç Bakış, Hürriyet gazeteci yazarlarından Yılmaz Özdil'i ağırladı. Yılmaz Özdil, hükümetin sosyal alandaki yasaklar konusunda ileri gitmesini ilginç bir dille yorumladı. Özdil, Türkiye'yi yönetenlerin gençliğini yaşamadığını, o yüzden gençliğin yaşadıklarını anlayamadıklarını söyledi. Özdil şunları söyledi: ''Bizim gibi düşününlerin, azınlıkta olduğunu düşünmelerine rağmen neden bu kadar öfkeleniyorlar. Siz gençlerin çağdaş yaşamı onların öfkelenmesini gösteriyor. Tiyatroyu yasaklıyorlarsa tiyatroya gidin, birayı yasaklıyorlarsa bira için. Çünkü dağıtmadan toparlayamazsınız. Gençliğinizi yaşayın. Gençlik erkek arkadaşınızın elinden tutmaktır, yanağından öpücük almaktır. Belkide birlikte tatile gitmektir, belkide polise taş atmaktır. Yapın anlamında demiyorum. Gitar çalın çünkü gitar çalmayanlar size kızıyor. Eleştirmeden, üzülerek söylüyorum; Tayyip Erdoğan bir bira içseydi, bugün Türkiye çok daha iyi bir durumdaydı. Bunu alkol amanasında söylemiyorum. 1 bira içen adamın dinsiz olmadığını görür.''
A. Güçlü İle Genç Bakış - 29 Ekim Çarşamba 00:29
A. Güçlü İle Genç Bakış - 29 Ekim Çarşamba 260 izlenme - 3 yıl önce Türk siyasetinin unutulmaz ismi 9. Cumhurbaşkanı Demirel uzun süren sessizliğini Abbas Güçlü ile Genç Bakış’ta bozuyor… Cumhuriyet tarihinin en önemli olaylarından günümüze derin tecrübeleri ve merak edilen yorumlarıyla Süleyman Demirel’in konuk olduğu Abbas Güçlü ile Genç Bakış Cumhuriyet’in 91. Yaşgününde Çarşamba 00:30'da Kanal D’de!
A. Güçlü İle Genç Bakış - 29 Ekim Çarşamba 00:48
A. Güçlü İle Genç Bakış - 29 Ekim Çarşamba 117 izlenme - 3 yıl önce Türk siyasetinin unutulmaz ismi 9. Cumhurbaşkanı Demirel uzun süren sessizliğini Abbas Güçlü ile Genç Bakış’ta bozuyor… Cumhuriyet tarihinin en önemli olaylarından günümüze derin tecrübeleri ve merak edilen yorumlarıyla Süleyman Demirel’in konuk olduğu Abbas Güçlü ile Genç Bakış Cumhuriyet’in 91. Yaşgününde Çarşamba 00:30'da Kanal D’de!
A. Güçlü İle Genç Bakış - 15 Ekim Çarşamba 00:35
A. Güçlü İle Genç Bakış - 15 Ekim Çarşamba 106 izlenme - 3 yıl önce CHP’ye katılımı tartışmalar yaratan Prof. Dr. Mehmet Bekaroğlu Abbas Güçlü ile Genç Bakış’ta son gelişmelerden, seçim sonrası CHP’de yaşananlara kadar merak edilen her konuda gençlerin sorularını cevaplıyor… Neden CHP’ye geçti? CHP’ye geçişini niçin radikal karar bir karar olarak tanımlıyor? Numan Kurtulmuş’un AK Parti’ye geçişi hakkında ne düşünüyor? Rövanş dönemi bitsin diye CHP’deyim diyen Mehmet Bekaroğlu 28 Şubat sürecine dair suç duyuruların geri alacak mı? Parti için projeleri neler? CHP kitle partisi olabilir mi? İktidar olmak için sağa açılmalı tezi için ne düşünüyor? CHP'nin tarihsel sorunu dinle arasına koyduğu mesafe mi yoksa daha seçkinci daha bürokrasiye sırtına dayamış bir parti olması mı? İstanbul'un sosyoekonomik olarak daha geri ilçelerinde, Orta Anadolu'da, yıllardır terörle yaşayan Güney Doğu'da CHP neden yok? Müslüman sol ne demek? Sağ siyaset neden İslamiyetle özdeş görünüyor? Psikiyatr olan Bekaroğlu’na göre Türkiye’de toplumsal psikoloji nasıl? Siyasetin ve siyasilerin psikolojilerini nasıl buluyor? CHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Bekaroğlu’nun konuk olduğu Abbas Güçlü ile Genç Bakış 15 Ekim Çarşamba gecesi Kanal D’de!
A. Güçlü İle Genç Bakış - 19 Kasım Çarşamba 00:35
A. Güçlü İle Genç Bakış - 19 Kasım Çarşamba 100 izlenme - 3 yıl önce “Abbas Güçlü İle Genç Bakış” yeni formatı ile, bu hafta, MHP Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş’i ağırlıyor. Öğrencilerle masaya oturan Türkeş, çözüm sürecinden ‘Yeni Türkiye’ kavramına, ekonomiden dış politikaya kadar her konuda önemli değerlendirmeler yapıyor. Yeni Türkiye, yeni bir milliyetçilik anlayışı gerektiriyor mu? Çözüm sürecine karşı çıkan MHP'nin kafasında bir çözüm var mı? Peşmerge’nin geçişine olanak sağlayan tezkereye destek verdiği için MHP pişman mı? Güneydoğu'dan oy almadan iktidar olunabilir mi? Cumhurbaşkanlığı seçiminde CHP ile ortak aday belirleme kararı hata mıydı? CHP'nin sağa açılması gibi MHP'nin de ulusalcı sola açılma niyeti var mı? Alparslan Türkeş'in kafasındaki Türkiye'yle bugünün Türkiye'si arasındaki farklar ne? MHP kritik her konuda neden iktidara destek oldu? Babası Alparslan Türkeş'le Paris'te Ermenistan Devlet Başkanı'yla buluştuğu görüşmede neler oldu? MHP Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş’in konuk olacağı “Abbas Güçlü İle Genç” Bakış, bu gece canlı olarak ekrana gelecek.
A. Güçlü İle Genç Bakış - 22 Ekim Çarşamba 00:20
A. Güçlü İle Genç Bakış - 22 Ekim Çarşamba 92 izlenme - 3 yıl önce Kürşat Başar, Genç Bakış’ta! Müzik, edebiyat ve gündem… Kürşat Başar Genç Bakış’ta! Türkiye’nin en başarılı kalemlerinden Kürşat Başar, keyifli sohbetiyle “Abbas Güçlü ile Genç Bakış”a konuk oluyor, gençlerin sorularını yanıtlıyor. Genç Bakış, bu gece canlı yayınla Kanal D’de!
A. Güçlü İle Genç Bakış - 5 Kasım Çarşamba 00:48
A. Güçlü İle Genç Bakış - 5 Kasım Çarşamba 79 izlenme - 3 yıl önce Abbas Güçlü ile Genç Bakış 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in konuk olduğu 2. Bölümüyle 5 Kasım Çarşamba gecesi Kanal D'de
A. Güçlü İle Genç Bakış - 19 Kasım Çarşamba 00:35
A. Güçlü İle Genç Bakış - 19 Kasım Çarşamba 67 izlenme - 3 yıl önce Tuğrul Türkeş, Genç Bakış’ta!
A. Güçlü İle Genç Bakış - Sosyal Medya Tanıtımı 00:48
A. Güçlü İle Genç Bakış - Sosyal Medya Tanıtımı 29 izlenme - 3 yıl önce Telefonunuz, tabletiniz, bilgisayarınızla soru ve yorumlarınızı 20 saniyeyi geçmeyecek şekilde bize gönderin, yayınlayalım, sorularınızı kendiniz sorun.
A. Güçlü İle Genç Bakış - Sosyal Medya Tanıtımı 01:06
A. Güçlü İle Genç Bakış - Sosyal Medya Tanıtımı 19 izlenme - 3 yıl önce Telefonunuz, tabletiniz, bilgisayarınızla soru ve yorumlarınızı 20 saniyeyi geçmeyecek şekilde bize gönderin, yayınlayalım, sorularınızı kendiniz sorun.