Hoşgeldiniz!

Abbey Clancy Videoları İzle

Ultimo'nun Seksi Yüzü: Abbey Clancy 00:39
Ultimo'nun Seksi Yüzü: Abbey Clancy 576 izlenme - 3 yıl önce İngiltere'nin üçlü giyim markası Ultimo, yeni sezon koleksiyonunu gördünüz mü? Koleksiyonun tanıtım yüzü olarak İngiliz model ve TV sunucusu Abbey Clancyi seçen marka, renkli tasarımlarını beğeniye sunuyor. Bu sezon pek çok koleksiyonda olduğu gibi Ultimo'da da renklerin ve desenlerin gücü fazlaca hissediliyor. Mint yeşili ve puantiyelerin öne çıktığı koleksiyonda, siyahın cazibesi de vazgeçilmez detay olarak karşımıza çıkıyor.
Ultimo İç Giyimin Yeni Yüzü: Abbey Clancy 01:05
Ultimo İç Giyimin Yeni Yüzü: Abbey Clancy 358 izlenme - 3 yıl önce İç giyim markası Ultimo, İlkbahar/Yaz koleksiyonunun yeni yüzü olarak Abbey Clancy'yi seçti. Yeni koleksiyonu tanıtan İngiliz model-TV yıldızı, tanıttığı çamaşırlar içinde harika görünüyordu.28 yaşındaki bir çocuk annesi Clancy, geçtiğimiz günlerde İngiltere'de yayınlanan, ünlülerin dans ederek yarıştığı programın birincisi olmuştu
 En Seksi 10 Futbolcu Eşi 03:36
En Seksi 10 Futbolcu Eşi 455 izlenme - 4 yıl önce Futbolcuların seksi eşleri listelendi.
Peter Crouch'un eşi yürek hoplattı! 01:23
Peter Crouch'un eşi yürek hoplattı! 75 izlenme - 1 yıl önce İngiltere Premier Lig ekiplerinden Stoke City'nin golcüsü Peter Crouch'un model eşi Abbey Clancy, "Love Magazin" dergisi için soyundu ve cüretkar dansıyla yürek hoplattı.
Futbolcu Eşleri Genç Kızlara Kötü Örnek Oluyor 00:20
Futbolcu Eşleri Genç Kızlara Kötü Örnek Oluyor 132 izlenme - 3 yıl önce İngiltere'de yapılan bir araştırma, parıltılı bir yaşam süren futbolcu eşlerinin, genç kızlara kötü örnek olduğunu ortaya koydu.
Peter Crouch'un Eşi Büyüledi! 01:12
Peter Crouch'un Eşi Büyüledi! 84 izlenme - 3 yıl önce İngiliz Futbolcu Peter Crouch'un Eşi Abbey Clancy, Bir Firma İçin Kamera Karşısına Geçti ve Dansı İle Büyüledi