Hoşgeldiniz!

ABD Ligi

Dünya Bu Kurtarışı Konuşuyor! 00:26
Dünya Bu Kurtarışı Konuşuyor! 9.304 izlenme - 5 yıl önce LA Galaxy takımı kalecisi Panamalı Jaime Penedo Whitecaps maçında yaptığı kurtarış ile herkesi büyüledi. Takımının 1-0 yendiği maçın kahramanı ilan edildi.
 ABD Liginde Şapka'dan Tavşan Çıkar Misali Mükemmel Gol 01:04
ABD Liginde Şapka'dan Tavşan Çıkar Misali Mükemmel Gol 972 izlenme - 4 yıl önce ABD Liginde Dallasın Vancouver Whitecaps'i 2-1 Yendiği Maçta Dallası İlk Golünü Atan Blas Perez Lige Damgasını Vurdu
ABD'de adrese teslim müthiş gol 01:11
ABD'de adrese teslim müthiş gol 682 izlenme - 4 yıl önce ABD MLS Ligi'nde oynanan Portland Timbers-Chivas USA maçında ev sahibi ekipte forma giyen Diego Valeri ceza sahası dışından sağ ayağıyla çok şık bir gole imza attı.
ABD Ligi'nde haftanın en güzel 5 golü 02:08
ABD Ligi'nde haftanın en güzel 5 golü 410 izlenme - 3 yıl önce Gerrard'lı Pirlo'lu David Vİlla'lı ABD Ligi'nde bu hafta atılan en güzel 5 gol.
Abd Ligi'nde  Giovani Dos Santos, Kalecinin Aklını Aldı 01:09
Abd Ligi'nde Giovani Dos Santos, Kalecinin Aklını Aldı 54 izlenme - 2 yıl önce Bir dönem Galatasaray'da da forma giyen dos Santos, ABD Ligi'nde oynadığı maçta yaptığı vuruşla kaleciyi de kalenin içine soktu.
ABD MLS Ligi'nde haftanın en güzel golleri 01:38
ABD MLS Ligi'nde haftanın en güzel golleri 19 izlenme - 9 ay önce ABD MLS Ligi'nin 28. haftasında oynanan maçlarda atılan en güzel goller.
Gerrardın Yeni Takımı Belli Oldu 00:37
Gerrardın Yeni Takımı Belli Oldu 37 izlenme - 3 yıl önce Liverpool'un yıldız futbolcusu Steven Gerrard, bundan böyle ABD Ligi ekiplerinden Los Angeles Galaxy'de forma giyecek.
Futbolcular Göz Göre Göre Sahadaki Kuşu Öldürdü 00:33
Futbolcular Göz Göre Göre Sahadaki Kuşu Öldürdü 11 izlenme - 2 yıl önce ABD Ligi'nde oynanan New York City - Los Angeles Galaxy maçı öncesinde futbolculardan birinin yaptığı vuruş sahadaki kuşa isabet etti, kuş çırpına çırpına öldü.
ABD MLS Ligi'nde haftanın en güzel kurtarışları 01:30
ABD MLS Ligi'nde haftanın en güzel kurtarışları 4 izlenme - 9 ay önce ABD MLS Ligi'nin 28. haftasında oynanan maçlarda yapılan en güzel kurtarışlar.
Göz Göre Göre Kuş'u öldürdüler 00:32
Göz Göre Göre Kuş'u öldürdüler 9 izlenme - 2 yıl önce ABD Ligi'nde oynanan New York City - Los Angeles Galaxy maçı öncesinde futbolculardan birinin yaptığı vuruş sahadaki kuşa isabet etti, kuş çırpına çırpına öldü.
ABD MLS Ligi'nde haftanın en güzel golleri 01:37
ABD MLS Ligi'nde haftanın en güzel golleri 2 izlenme - 9 ay önce ABD MLS Ligi'nin 28. haftasında oynanan maçlarda atılan en güzel goller.
ABD MLS Ligi'nde haftanın en güzel kurtarışları 01:30
ABD MLS Ligi'nde haftanın en güzel kurtarışları 1 izlenme - 9 ay önce ABD MLS Ligi'nin 28. haftasında oynanan maçlarda yapılan en güzel kurtarışlar.
ABD Ligi'nde haftanın en güzel 5 golü 02:08
ABD Ligi'nde haftanın en güzel 5 golü 3 izlenme - 3 yıl önce Gerrard'lı Pirlo'lo David Vİlla'lı ABD Ligi'nde bu hafta atılan en güzel 5 gol.
ABD Ligi - Kansas City - Dallas Maçında Hakem, Net Golü Vermedi 03:16
ABD Ligi - Kansas City - Dallas Maçında Hakem, Net Golü Vermedi 2 izlenme - 2 yıl önce ABD Ligi'nde oynanan Sporting Kansas City - Dallas maçında hakem, Kansas'ın kendi kalesine attığı golü geçerli saymadı.