Hoşgeldiniz!

Abd Seçim Videoları İzle

Trump Karşıtı Protestocuların Sokakları Darma Duman Etmesi 00:30
Trump Karşıtı Protestocuların Sokakları Darma Duman Etmesi 3.208 izlenme - 5 ay önce Göçmenler, Müslümanlar ve diğer etnik gruplar hakkında yaptığı nefret söylemleriyle bilinen Cumhuriyetçi Donald Trump’ın seçimi kazanması sonrasında Trump karşıtı protestocuların sokaklara inmesiyle Amerika Birleşik Devletleri sokakları karıştı. Oakland, California’da 6.000 'den fazla gösterici yolları trafiğe kapattı. Bölgeye gelen polise isyan eden protestocular buldukları her şeyi polise fırlattı, kavşak ortasında çöp yaktı ve yollarda attıkları havai fişeklerle sokaklardaki mağazaların camlarını paramparça etti. Buna karşın polis de protestoculara kimyasal gazla karşılık verdi. Oakland’daki bu olaylar neticesinde 2 polis memuru yaralandı ve iki polis ekip arabası hasar gördü.
ABD'de Seçim Sonuçları % 49'a Nasıl Ayarlandı 03:34
ABD'de Seçim Sonuçları % 49'a Nasıl Ayarlandı 4.134 izlenme - 1 yıl önce ABD'de 2000 yılında George W. Bush'un Al Gore'a karşı kazandığı seçimde, Florida eyaletinde hile yapıldığı gerekçesiyle, oylar defalarca sayılmış ve seçim sonucu mahkemeye taşınmıştı. Aylarca süren tartışmalar sonucunda Demokrat aday Al Gore, ülkede daha fazla karışıklığa neden olmamak için yenilgiyi kabul etmişti. Bu seçim hilesi daha sonra mahkeme tarafindan da tesbit edilmisti. Bizde 'de SEÇSİS var akıllara seçim'de hile olabilir mi sorusunu getiriyor fakat ben sanmıyorum hile olsun özgür iradedir yani gayet demokratik bir seçimdi.
Ahmet Keleş: Himmetlerle Abd'de Seçim Finanse Edildi 03:34
Ahmet Keleş: Himmetlerle Abd'de Seçim Finanse Edildi 71 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Keleş: Himmetlerle Abd'de Seçim Finanse Edildi
Obama Zafer Konuşması Yaptı 11:25
Obama Zafer Konuşması Yaptı 32 izlenme - 4 yıl önce 2. kez seçilen Obama zafer konuşmasında umut ve birlik mesajı verdi
Trump Seçim Vaatlerini Yerine Getirebilir Mi? 01:51
Trump Seçim Vaatlerini Yerine Getirebilir Mi? 2 izlenme - 5 ay önce ABD'nin yeni başkanı seçilen Donald Trump, seçim kampanyası süresince bir dizi tartışmalı vaatte bulunmuştu. Rakibi Hillary Clinton'ı hapse atmak, Müslümanların ülkeye girişini yasaklamak bunlardan birkaçı. Peki Trump verdiği sözleri tutabilecek mi?
İnadına Romney 00:17
İnadına Romney 16 izlenme - 4 yıl önce Elektronik oy kullanma cihazının seçime itirazı var!
ABD Seçiminde ilk Sonuçlar: Obama Vermont'u, Romney indiana ve Kentucky'i Aldı 02:03
ABD Seçiminde ilk Sonuçlar: Obama Vermont'u, Romney indiana ve Kentucky'i Aldı 12 izlenme - 4 yıl önce ABD'liler, önümüzdeki dört yıl boyunca Beyaz Saray'a ev sahipliği yapacak başkanı belirlemek için, dün sabah yerel saatle 06.00'dan başlayarak oy kullanmak için sandık başına gitti
Clinton İlk Kadın Başkan Olabilecek mi? 02:42
Clinton İlk Kadın Başkan Olabilecek mi? 2 izlenme - 9 ay önce Hillary Clinton Donald Trump'a karşı kazanıp Beyaz Saray'a yerleşirse ABD'de ilk kadın başkan olarak tarihe geçecek. Dünyanın en büyük gücü ve ekonomisi bir kadın tarafından yönetilecek.
Seçimlerde Zafer Cumhuriyetçilerin 00:59
Seçimlerde Zafer Cumhuriyetçilerin 4 izlenme - 2 yıl önce ABD'de Kongre'nin Temsilciler Meclisi kanadının tamamı ve Senato'daki 36 sandalye ile 38 eyaletin valisi ve meclis üyelerini belirlemek için sandık başına gidildi. Seçim sonuçları da belli olmaya başladı, Cumhuriyetçiler hem Temsilciler Meclisi'nde hem de Senato'da üstünlük sağladı.