Hoşgeldiniz!

Abdulah Videoları

Gitarist Abdullah Fabrika Kızı 01:53
Gitarist Abdullah Fabrika Kızı 6.652 izlenme - 10 yıl önce gitartist abdullah fabrika kızını söylüyor.
Bilmem - Abdulah Tadim 06:19
Bilmem - Abdulah Tadim 466 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri-Bilmem - Abdulah Tadim Şu kirli defteri alıp elime huzuruna nasıl çıkarım bilmem utandım suçumdan affet allahım cemaline nasıl bakarım bilmem. utandım suçumdan affet allahım cemaline nasıl bakarım bilmem. celalinden cemaline sığındım rahmeti'nin kemaline sığındım ben kendi nefsimde sana sığındım cezamı ne çeşit çekerim bilmem oy bir yanda nefsimin din kavgası bir yanda şeytanın bitmez kavgası korkmayan varmıdır acep ölmekten yoldaşım olurmu ki yarim bilmem celalinden cemaline sığındım rahmetninin kemaline sığındım ben kendi nefsimde sana sığındım cezamı ne çeşit çekerim bilmem oy celalinden cemaline sığındım rahmetine sığındım. Ağla Gözlerim, Hakikat Bağı, Kalp Uyanır mı, Nerdesin, Ey Allahım, Uzay Ötesi, Sensin Allahım, Bilmem, Hakikat Bağı (Zikirli), Ey Allahım (Zikirli)
Abdullah 01:05
Abdullah 489 izlenme - 5 yıl önce müzük keyfinde güzellikler sizlerin olsun
Dj Cambaz 02:37
Dj Cambaz 884 izlenme - 7 yıl önce söylermisin hazan nedir
Abdulah Gül İçin Hac Hazırlıkları Tamamlandı! 01:26
Abdulah Gül İçin Hac Hazırlıkları Tamamlandı! 286 izlenme - 4 yıl önce Abdulah Gül İçin Hac Hazırlıkları Tamamlandı!
Abdullah Demir-Fesupanallah 04:55
Abdullah Demir-Fesupanallah 416 izlenme - 7 yıl önce abdullah demir-fesupanallah
Abdullah  Dayı (By_emin) 01:29
Abdullah Dayı (By_emin) 350 izlenme - 7 yıl önce emin gündüç
HDPden Açlık Grevi Tiyatrosu 01:32
HDPden Açlık Grevi Tiyatrosu 25 izlenme - 8 ay önce Terör örgütü PKK'nın alçak saldırıları son dönemde artarken, bazı siyasi parti ve kuruluşlar da Güneydoğu'da provokasyon başlatmak için düğmeye bastı. "PKK terör örgütü değildir" diyen Demirtaş'ın genel başkanı olduğu HDP ile DBP, HDK, KJA ve DTK, PKK elebaşı Abdullah Öcalan'dan 'haber alamadıkları' bahanesiyle açlık grevine başladı. Açlık grevine aralarında HDP'den Dilek Öcalan ve Ferhat Encü, DBP'den Sebahat Tuncel, DTK'dan Leyla Güven, İmralı Heyeti'nden Ceylan Bağrıyanık, Van Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Bekir Kaya, Öcalan'ın avukatları Ebru Günay ve Cengiz Çiçek'in de aralarında olduğu 50 kişi katıldı. HDP'lilerin 'açlık grevi'nde çay, sigara ve su içmesi kameralara yansıdı.
Abdullah Karaer Slayt 03:16
Abdullah Karaer Slayt 62 izlenme - 5 yıl önce Abdullah Karaer Slayt
Abdulah Gül, Provokatörlere Fırsat Verilmemesini İstedi 02:07
Abdulah Gül, Provokatörlere Fırsat Verilmemesini İstedi 21 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Provokatörlere Fırsat Verilmemesini İstedi.