Hoşgeldiniz!

Abdülhamit Gül

Bakan Gül'den Çiftlik Bank Mağdurlarını İlgilendiren Önemli Açıklamalar 04:18
Bakan Gül'den Çiftlik Bank Mağdurlarını İlgilendiren Önemli Açıklamalar 25 izlenme - 1 hafta önce Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, CNN TÜRK'te Hakan Çelik ile Hafta Sonu programında Çiftlik Bank soruşturması ve Mehmet Aydın hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, konuyla ilgili şu açıklamaları yaptı: "Yargı, bu Çiftlik Bank vakası üzerine titizlikle gitmektedir. Bu hususta vatandaşlarımızın daha duyarlı olması, özellikle sanal ortamlardan dolandırıcılığa bir takım kişilerin tevessül ettiğini görüyoruz. İstanbul Anadolu Başsavcılığı, bu Çiftlik Bank'ın bulunduğu yerlerin yaptığı soruşturmalar da var ama merkezi İstanbul'da olduğu için Anadolu Savcılığı soruşturmayı yürütüyor. Her türlü çalışmalar yapılıyor. Öncelikle bizim çok uyanık, titiz olmamız gerekiyor. Bu tip sanal ortamlar, bir anda türeyip de vatandaşlarımızın iyi niyetlerini sömürenlere izin vermemek lazım. Burada hukuken kayyum boyutu, uluslararası hukuk boyutunda neler yapılabilir yargı makamlarımız gereğini yapıyor. Şikayete konu olunca, çıkış yasağı konuldu. Şikayetler olunca konu yargıya intikal etti. Yurt dışı yasağı konulunca da ilgili kişinin dışarıda olduğu anlaşıldı. İlgili bakanlıkların çalışmaları sürüyor. Yargı mensuplarımız, savcılarımız konuyu titizlikle takip ediyor. İlgili kişinin Türkiye'ye iade konusunda da ne gibi imkan varsa savcılarımız gerekli takibatı yapıyorlar."
Adalet Bakanı Abdülhamit Gül: (Chp'nin Erken Seçim Konuşması) 03:53
Adalet Bakanı Abdülhamit Gül: (Chp'nin Erken Seçim Konuşması) "Seçimler Vaktinde Yapılır, Bizim... 7 izlenme - 5 ay önce Adalet Bakanı Abdülhamit Gül: (CHP'nin erken seçim konuşması) "Seçimler vaktinde yapılır, bizim gündemimizde öyle bir durum yok. Milletimizin gündeminde de öyle bir durum yok.
Abdülhamit Gül: 05:10
Abdülhamit Gül: "İnşallah Mahçup Olmadan Bu Görevi Layıkıyla Yaparım" 9 izlenme - 8 ay önce Abdülhamit Gül: "İnşallah mahçup olmadan bu görevi layıkıyla yaparım"GAZİANTEP - Adalet Bakanı Abdülhamit Gül Gaziantep Valiliği'nde açıklamalarda bulundu.
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül: 04:18
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül: "Mısır'daki Saldırı Tüm İnsanlığa Yapılmıştır" 5 izlenme - 4 ay önce Adalet Bakanı Abdulhamit Gül: "Mısır'daki saldırı tüm insanlığa yapılmıştır"GAZİANTEP - Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Mısırda ibadet edilen madete yapılan terör saldırısını kınayarak, bu saldırının tüm insanlığa yapıldığını söyledi.
AK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül'den Haznevilliler Derneğine Ziyaret 03:41
AK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül'den Haznevilliler Derneğine Ziyaret 13 izlenme - 11 ay önce Ak Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül'den Haznevilliler Derneğine ziyaretGAZİANTEP - Ak Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül, 16 nisan referandumu öncesi yürütülen evet çalışmaları nedeniyle bulunduğu Gaziantep'te Haznevililer Derneğini ziyaret ederek, referandumda evet desteği istedi.
Bakan Gül: 05:34
Bakan Gül: "Tutuklu Metin Topuz Yarın Avukatıyla Görüşecek" 6 izlenme - 5 ay önce Bakan Gül: "Tutuklu Metin Topuz yarın avukatıyla görüşecek"ANKARA - Adalet Bakanı Abdülhamit Gül AK Parti MYK Toplantısı öncesinde açıklamalrda bulundu.
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'den, Sezgin Tanrıkulu Açıklaması 06:29
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'den, Sezgin Tanrıkulu Açıklaması 7 izlenme - 6 ay önce - Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'den, Sezgin Tanrıkulu açıklaması "Sen Kimin Milletvekilisin" "CHP halka ve Cumhuriyet'e yabancılaşmış"GAZİANTEP - Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, CHP milletvekili Sezgin Tanrıkulu'nun 'SİHA'lar sivilleri vuruyor' sözüne sert tepki gösterdi.
Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'den CHP'ye Sert Eleştiri 03:58
Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'den CHP'ye Sert Eleştiri 7 izlenme - 6 ay önce Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'den CHP'ye sert eleştiri Adalet Bakanı Abdülhamit Gül: "Allah korusun, bir gün Türkiye'nin yönetimini bunlara teslim etsek, toptancısı, kabzımalı, sevbzecisini hepsini alır, adalet diye içeri tıkarlar" "Onların adalet anlayışı bu kadar"GAZİANTEP - Adalet...
Adalet Şurası - Adalet Bakanı Gül (1) 04:45
Adalet Şurası - Adalet Bakanı Gül (1) 2 izlenme - 2 ay önce - Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'ün konuşması ANKARA - Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen Adalet Şurası'na katıldı.
Bakan Gül, Adliye Bahçesinde Aşure Dağıttı 07:43
Bakan Gül, Adliye Bahçesinde Aşure Dağıttı 4 izlenme - 6 ay önce Bakan Gül, Adliye bahçesinde aşure dağıttı Bakan Gül, "Türkiye asla diz çökmeyecektir" Adalet Bakanı Abdülhamit Gül: "Bu topraklar bize şehitlerimizden kalan mukaddes topraklardır.
Adalet Bakanı Gül'den, 'Sivillere Ceza Muafiyeti' Açıklaması 08:54
Adalet Bakanı Gül'den, 'Sivillere Ceza Muafiyeti' Açıklaması 2 izlenme - 3 ay önce Adalet Bakanı Gül'den, 'Sivillere ceza muafiyeti' açıklaması Adalet Bakanı Abdulhamit Gül: "Burada yapılan düzenleme sadece 15 Temmuz ve 16 Temmuz'daki darbe girişiminin püskürtülmesi ile ilgili söz konusudur" "Ne öncesi ne sonrası asla kapsam içerisinde değildir" "Görevliler için...
Bakan Gül'e 03:16
Bakan Gül'e "Zülfikar" Kılıcı Hediye Edildi 2 izlenme - 3 ay önce Bakan Gül'e "Zülfikar" kılıcı hediye edildiBURSA - Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'e "Zülfikar" kılıcı hediye etti.
Adalet Bakanı Abdülhamit Gül: 07:26
Adalet Bakanı Abdülhamit Gül: "Bu Harekat Terör Gruplarına Pkk/pyd, Deaş'a Yapılan Bir Operas 1 izlenme - 2 ay önce Adalet Bakanı Abdülhamit Gül: "Bu harekat terör gruplarına PKK/PYD, DEAŞ'a yapılan bir operasyondur ve uluslararası hukuk çerçevesinde meşrudur" -" (Zeytin Dalı Harekatı) Çalık camisine Afrin'den atılan bir bomba Zeytin Dalı Harekatı'nın ne kadar önemli olduğunu gösteren bir...
Adalet Bakanı Gül'den Sert Mesajlar 06:38
Adalet Bakanı Gül'den Sert Mesajlar 4 izlenme - 8 ay önce Adalet Bakanı Gül: "Makamların hepsi emanet, geçici görevler, ama asıl olan kalıcı hizmetlere vesile olmaktır" Adalet Bakanı Abdulhamit Gül "Hiçbir hain Türk yargısından kaçamayacak" "Tişörtle kahramanlık olmaz" "Görevlendirilmiş bulunduğum Adalet Bakanlığı görevinde inşallah sizlerin...
Abdülhamit Gül: Kılıçdaroğlu Darbe Olacağına İnansın, Zabıtayla Bile İş Birliği Yapar 01:26
Abdülhamit Gül: Kılıçdaroğlu Darbe Olacağına İnansın, Zabıtayla Bile İş Birliği Yapar 37 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Burdur 5'inci Olağan Kongresi- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül: - "Kemal Kılıçdaroğlu darbe olacağına inansın, milli iradeyi iktidardan indireceğine inansın, İzmir Büyükşehir'deki zabıtayla bile iş birliği yapar" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülhamit Gül, "Kemal Kılıçdaroğlu darbe olacağına inansın, milli iradeyi iktidardan indireceğine inansın, İzmir Büyükşehir'deki zabıtayla bile iş birliği yapar" dedi.
Adalet Bakanı Gül, 05:57
Adalet Bakanı Gül, "Bu Terör Örgütlerinin Aslında Kokteyl Bir Terör Örgütü Olduğunu da Hepimiz Çok.. 3 izlenme - 6 ay önce Adalet Bakanı Gül, "Bu terör örgütlerinin aslında kokteyl bir terör örgütü olduğunu da hepimiz çok görüyoruz" "Türkiye elbette DEAŞ, PKK, FETÖ gibi birçok terör örgütüyle mücadele etmektedir"GAZİANTEP - Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, partisinin Karkamış kongresinde yaptığı konuşmada,...
Adalet Bakanı Abdülhamit Gül: 06:21
Adalet Bakanı Abdülhamit Gül: "2017 Yılında 9 Aylık Süreçte Yaklaşık 11 Bin Uyuşmazlık İçin... 2 izlenme - 6 ay önce Adalet Bakanı Abdülhamit Gül: "2017 yılında 9 aylık süreçte yaklaşık 11 bin uyuşmazlık için arabuluculuk yoluna başvurulmuştur" "Arabuluculuk, klasik yargı yoluna göre zaman ve masraftan önemli ölçüde tasarruf sağlamaktadır"ANKARA - Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, "Türkiye'de Hukuk...
Adalet Bakanı Abdülhamit Gül: 07:58
Adalet Bakanı Abdülhamit Gül: "Türk Milletinden Oy Alacaksınız, Burada Yapamadığınız,... 1 izlenme - 3 ay önce Adalet Bakanı Abdülhamit Gül: "Türk milletinden oy alacaksınız, burada yapamadığınız, başaramadığınız iktidar arzunuzu birtakım kumpas davalarında belgeler taşıyarak size ekmek çıkmaz" "Farklı yerlerden medet umarak siyaset yapmak beyhude bir çabadır"SAMSUN - Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, AK...
Adalet Bakanı Gül'den Şahin'e Ziyaret 07:39
Adalet Bakanı Gül'den Şahin'e Ziyaret 2 izlenme - 8 ay önce Adalet Bakanı Gül'den Şahin'e ziyaret -Gül: "Fatma Şahin, Şehr-i Emin olarak büyük hizmetler yapıyor"GAZİANTEP - Değişen kabinede Adalet Bakanı olan Abdülhamit Gül, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'i makamında ziyaret etti.
Adalet Bakanı Gül: 01:14
Adalet Bakanı Gül: "İadeyi Engelleyecek Bir Belge, Bir Eksiklik Kalmamıştır" 1 izlenme - 5 ay önce Adalet Bakanı Gül: "İadeyi engelleyecek bir belge, bir eksiklik kalmamıştır" Adalet Bakanı Abdulhamit Gül: "Gülen'in iadesi konusunda prosedürler her iki taraf içinde tamamlandı.
Adalet Bakanı Abdülhamit Gül: 04:08
Adalet Bakanı Abdülhamit Gül: "Türk Milletiyle Dalga Geçilmeyeceğini Mahkemelerimizin Vereceği... 1 izlenme - 7 ay önce Adalet Bakanı Abdülhamit Gül: "Türk milletiyle dalga geçilmeyeceğini mahkemelerimizin vereceği kararla görecekler" -"Mevcut dosyaların hızlı yargılamaları yapılabilmesi için her türlü tedbiri alıyoruz.
Adalet Bakanı Abdülhamit Gül: 03:46
Adalet Bakanı Abdülhamit Gül: "2 Tane Karabatak İçin Dünyayı Ayağa Kaldıranlar, Ölenlerin Müslüman,. 1 izlenme - 7 ay önce Adalet Bakanı Abdülhamit Gül: "2 tane karabatak için dünyayı ayağa kaldıranlar, ölenlerin Müslüman, insan, gariban ve mazlum olması durumunda kılını bile kıpırdatmıyor"GAZİANTEP - Gaziantep'te bayram namazını kılan Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Arakan'da yaşanan katliama sert tepki göstererek,...
Abdülhamit Gül: 03:27
Abdülhamit Gül: "Egemenliğin Kayıtsız Şartsız Millete Ait Olduğu Gün 16 Nisan Tarihidir" 1 izlenme - 11 ay önce Abdülhamit Gül: "Egemenliğin kayıtsız şartsız millete ait olduğu gün 16 Nisan tarihidir"GAZİANTEP - Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı sistemini anlatmak için Halfetililer ile bir araya gelen Ak Parti Milletvekili Abdulhamit Gül "Egemenliğin kayıtsız şartsız millete ait olduğu gün 16...
AK Parti Genel Sekreteri Gül: 02:31
AK Parti Genel Sekreteri Gül: "Chp'nin Sandıktan Çıkan Millet Iradesine Saygı Duyması Gerekir" 1 izlenme - 11 ay önce AK Parti Genel Sekreteri Abdulhamit Gül, 16 Nisan'da yapılan halk oylamasına ilişkin, "CHP'nin, sandıktan çıkan millet iradesine saygı duyması gerekir. Millete saygı duymayan, millet adına siyaset yapamaz." dedi.
AK Parti Genel Sekreteri Gül'den Bakırcılar Esnafına Ziyaret 02:33
AK Parti Genel Sekreteri Gül'den Bakırcılar Esnafına Ziyaret 1 izlenme - 11 ay önce AK Parti Genel Sekreteri Gül'den bakırcılar esnafına ziyaretGAZİANTEP - AK parti Genel Sekreteri Abdulhamit Gül, bakırcılar esnafını ziyaret etti.
AK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül: 03:09
AK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül: "12 Eylül Darbesinin Ürünü Olan Anayasayı Değiştirmeye... 1 izlenme - 11 ay önce AK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül: "12 Eylül Darbesinin ürünü olan anayasayı değiştirmeye çalışıyoruz'GAZİANTEP - TGRT Haber'in canlı yayın konuğu olan AK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül, referandum sürecini değerlendirerek "Şu an değiştirmeye çalıştığımız anayasa 12 Eylül darbesinin...
Adalet Bakanı Gül: 06:12
Adalet Bakanı Gül: "Alternatif Çözüm Yollarını Çeşitlendirmeyi ve Yaygınlaştırmayı Hede 0 izlenme - 2 ay önce Adalet Bakanı Gül: "Alternatif çözüm yollarını çeşitlendirmeyi ve yaygınlaştırmayı hedefliyoruz" Adalet Bakanı Abdulhamit Gül: "Personel ihtiyaç sayımızı arttırmak ve özlük haklarını iyileştirmek hedeflerimiz arasındadır" "Önümüzdeki süreçte alternatif çözüm yollarını çeşitlendirmeyi...